Mladší přípravka U9B

Nominace na mistrák a turnaj

Sraz na mistrovské utkání je v pátek 11.5.2012 v 15,30 hod. na hřišti v Židenicích ul.Pastrnkova.
Nominovaní hráči: Drábek, Hoda, Lavický, Martinek, Gruber, Šebesta, Vivčar, Šembera, Hubený, Frecer, Juránek, Ševčík, Novotný, Tauš.
Sraz na turnaj hraný v Hodoníně je v neděli 13.5.2012 v 7,30 hod. u Orlovny.
Nominovaní hráči: Hubený, Hoda, Gruber, Martinek, Šebesta, Vivčar, Šembera, Juránek, Ševčík, Lavický.
Předpokládaný konec turnaje je v 15,30 hod.
Všichni hráči budou mít na sobě klubové oblečení.

Mistrovské utkání Starý Lískovec

Líšeň - St.Lískovec 6-0 (3-0)
Branky:vlastní, Frecer 2x, Juránek 2x, Hubený
Sestava:Tauš, Martinek, Lavický, Gruber, Šebesta, Vivčar, Juránek, Frecer, Ševčík, Šembera, Hubený.

Trénink zrušen

Po dohodě trenérů je pondělní trénink 30.4. zrušen.

Turnaj Znojmo 1.5.2012

Sraz na turnaj hraný ve Znojmě 1.5.2012 je v 7,15 hod. u hřiště SK Líšeň.
Nominovaní hráči: Hubený, Martinek, Šebesta, Lavický, Gruber, Hoda, Juránek, Vivčar, Tauš, Ševčík, Novotný, Lang.
Odjezd je v 7,30 hod. Pojedeme autobusem SK Líšeň společně s ročníkem 2003. S každým hráčem může jet jeden rodič. Všichni hráči budou mít sebou klubové oblečení. Předpokládaný konec turnaje je v 16,00 hod.

Nominace na Spartu

Sraz na mistrovské utkání je v pátek 27.4.2012 ve 14,45 hod. na hřišti v Komárově,ul.Hněvkovského hřiště Sparty Brno.
Nominovaní hráči:Tauš,Martinek,Lavický,Hoda,Ševčík,Hubený,Vivčar,Hladký,Novotný,
Juránek,Šebesta,Linger.
Nominace na sobotní turnaj v Hodoníně si řekneme po pátečním mistrovském utkání.

Hodnocení zápasu

Líšeň - Nordic 6 - 2 (0 - 2)
Sestava:Hubený,Martinek,Lavický,Vivčar,Hoda,Šebesta,Juránek,Frecer,Hladký,Ševčík,Linger,Jurka,Ulbrich

Střelci:Hoda 2x,Juránek 2x,Frecer,Martinek

V prvním poločase kluci nehráli,co jsme po nich chtěli a po třech neproměněných vyložených šancích jsme soupeři umožnili vstřelit dva laciné góly.Proto 1. poločas skončil 0 - 2.
O přestávce jsme klukům důkladně domluvili a snažili se vysvětlit,že bez pohybu,důrazu a nahrávek není možné soupeři vstřelit branku.Kluci si to vzali k srdci a do druhé půle vstoupili jako vyměnění.Odměnou jim bylo vstřelení šesti branek ve druhém poločase a celková výhra 6 - 2.
Jestli kluci nebudou v dalších zápasech hrát od začátku utkání alespoň tak dobře jak dnes ve druhé půli,tak se nám to v dalších zápasech může vymstít.Nikoho nebudeme v tomto zápase hodnotit,vše podstatné jsme si řekli po utkání v kabině.Za bojovnost ve druhém poločase si kluci zaslouží pochvalu.

Informace pro rodiče:
Příští týden kromě mistrovského utkání,které se hraje v pátek 27.4.2012 na Spartě se zúčastníme v sobotu 28.4.2012 turnaje v Hodoníně.Podrobnější informace budou sděleny rodičům na tréninku.

Nominace

Sraz na mistrovské utkání je v pátek 20.4.2012 ve 14,45 hod. na hřišti SK Líšeň.
Nominovaní hráči:Hubený,Hoda,Lavický,Gruber,Martinek,Šebesta,Frecer,Juránek,Vivčar,Hladký,
Ševčík,Ulrich,Jurka,Linger.

Dnešní trénink

Dnešní trénink pondělí 16.4.2012 je pro nepřízeň počasí zrušen.

Nominace na pátek

Sraz na mistrovské utkání je v pátek 13.4.2012 ve 14,45 hod. na hřišti v Medlánkách na ul.Hudcova 33.Hraje se na přírodní trávě.
Nominovaní hráči:Martinek,Hoda,Lavický,Šebesta,Gruber,Vivčar,Frecer,Hubený,Ševčík,Juránek,