V neděli 14.10.2012 sehrajeme od 9:00 hod. mistrovské utkání ve Slatině.
Sraz je v neděli 14.10.2012 v 8:15 hod. na hřišti Slatiny ul.Kikrleho.
Nominace: Hladký, Němčanský, Hubený, Šembera, Martinek, Hoda, Frecer, Lavický.

Líšeň - Medlánky 14:2

Líšeň - Medlánky 14:2 (10:2)

Sestava: Hladký - Frecer, Šebesta, Šembera, Juránek, Hoda, Lang, Tauš
Branky: 4x Frecer, 3x Juránek, 2x Šembera, 2x Šebesta, 2x Tauš, Hoda

I když kluci dostali gól jako první střelou z dálky, která přeskočila brankáře, dokázali ovládnout hru a více individuálně než přihrávkami si vytvořili brankový náskok. Byli vidět krásné průniky Pepíka, bojovnost Honzi Šembery i ostatních. Sam se v brance blýskl parádním zákrokem.

Nominace na sobotu

V sobotu 6.10.2012 v 10:00 hod. sehrajeme mistrovské utkání proti družstvu Medlánek C.
Sraz je v sobotu 6.10.2012 v 9:00 hod. na hřišti SK Líšeň.
Nominace: Hladký, Frecer, Šebesta, Šembera, Juránek, Hoda, Lang, Tauš.

Soběšice - Líšeň 2:16

Soběšice - Líšeň 2:16 (1:11)

Sestava: Tauš - Hoda, Martinek, Šebesta, Šembera, Frecer, Novotný, Němčanský
Branky: 12x Frecer, 2x Hoda, Novotný, Šebesta

V prvním poločase jsme ovládali hru a dobrou kombinací a pozornou obranou si kluci vytvářeli šance, ze kterých dávali góly - hlavně Pepík. Některým se i přes velkou snahu a šance dát branku nepodařilo. Ve druhém poločase se soupeř hodně zlepšil a dostal se do několika šancí, ale v brance nám dobře zachytal Marek.

Nominace na neděli 30.9.

V neděli 30.9.2012 sehrajeme mistrovské utkání proti Soběšicím.Utkání se hraje ve 13,00 hod. v Soběšicích.
Sraz na utkání je v neděli 30.9.2012 ve 12,15 hod. na hřišti v Soběšicích.
Nominace: Hoda, Martinek, Šebesta, Šembera, Tauš, Novotný, Němčanský.
Sebou klubové oblečení, kopačky na přírodní trávu, chrániče, pití.

Branky: 4x Frecer, 2x Tauš, 2x Hoda, Šembera, Ševčík, Hubený

Vstup do dnešního zápasu se nepovedl a krátce po začátku jsme po soupeřově kombinaci prohrávali. Museli jsme se vyrovnat s tvrdou hrou soupeře, který zejména ve druhém poločase často fauloval. Ale dobrým pohybem, dobrou obranou a snahou kombinovat jsme soupeře přehrávali. I díky trestným kopům se nám podařilo vstřelit celkem 11 branek.
Za předvedený výkon si všichni kluci zaslouží velkou pochvalu.

Nominace na 22.9.

V sobotu 22.9.2012 v 10,00 hod. hrajeme doma mistrovské utkání proti Bosonohám.
Sraz na utkání je v sobotu 22.9.2012 v 9,00 hod. na hřišti SK Líšeň.
Sebou kopačky na umělou trávu, chrániče, klubové oblečení včetně šusťákové bundy, pití.
Nominace:Martinek, Tauš, Ševčík,Lavický, Šembera, Frecer, Hubený.
Nominace na utkání s Moravskou Slavií je na stránkách mladší přípravka A.

Bystrc - Líšeň 3:7

Bystrc - Líšeň 3:7 (2:3)
Sestava:Tauš,Šebesta,Lavický,Němčanský,Gruber,Šembera,Ševčík
Branky:4xŠembera,Lavický,Gruber,Šebesta
Kluci dnes odehráli dobrý zápas, ve kterém střelecky zazářil Honzík Šembera, který vstřelil celkem pět branek.Když se soupeř dostal do šance,tak nás podržel dnes výborný Marek Tauš v brance.