Líšeň - Soběšice 9:4

Líšeň - Soběšice 9:4 (6:2)

Sestava: Hladký - Lavický, Hoda, Šebesta, Ševčík, Zavadil, Lang, Juránek, Frecer, Tauš
Branky: 3x Tauš, 2x Hoda, Zavadil, Frecer, Ševčík, vlastní

V zápase proti Soběšicím na travnatém hřišti měli kluci utkání od začátku pod kontrolou. Vytvořili si velký náskok. Ve druhém poločase si vytvořili ještě více šancí než v poločase prvním, ale bohužel se jim je nedařilo proměňovat. Za výsledek si kluci zaslouží pochvalu.

Nominace na pátek 19.4. v Bosonohách

V pátek 19.4. v 17,00 hod. sehrajeme mistrovské utkání na hřišti v Bosonohách.
Sraz je v 16,15 hod. na hřišti soupeře.
Nominace: Tauš, Šebesta, Ševčík, Juránek, Gruber, Lavický, Vivčar, Šembera, Frecer.

Nominace na nedělní utkání na Moravské Slávii je na stránce mladší přípravka A.

Sezóna 2012/13 - podzim

Informativní tabulka po 9. kolech

Střelci SK Líšeň

Josef Frecer 34, Vít Hoda 18, Jan Šembera 11, Jiří Juránek 10, Frederik Hubený 6,
Marek Šebesta 6, Filip Lavický 4, Marek Tauš 4, Denis Novotný 2, Roman Ševčík 2,
Robin Vivčar 2, Jan Gruber 1, Adam Martinek 1, Dominik Němčanský 1

Kohoutovice - Líšeň 8:5

Kohoutovice - Líšeň 8:5 (3:1)

Sestava: Hladký - Tauš, Šembera, Hoda, Ševčík, Vivčar, Gruber, Ulrich (05), Linger (05)
Branky: 4x Hoda, Vivčar

Od začátku zápasu se hra klukům nedařila. Příčinou nebyl jen měkký terén, ale zejména zbrklost při hře s míčem, kdy získaný balon pouze od sebe odkopávali. Tento způsob hry soupeř využíval k rychlým protiútokům a trestal i góly. Ani začátek druhého poločasu nepřinesl změnu hry. Až ke konci utkání začali kluci předvádět lepší hru, zpřesnili a zrychlili přihrávky, přidali v pohybu a toto vedlo ke vstřelení čtyř gólů v posledních šesti minutách. Bohužel ani v těchto minutách se kluci nevyvarovali chyb, které i soupeř potrestal brankou. Děkujeme za pomoc Jirkovi a Martinovi z 05, jejichž výkon patřil k tomu lepšímu co jsme na hřišti od našich kluků viděli.

Nominace na sobotu 3.11.

V sobotu 3.11.2012 ve 14,30 hod. sehrajeme mistrovské utkání proti Tatranu Kohoutovice.
Sraz je v sobotu 3.11.2012 v 13,45 hod. na hřišti v Kohoutovicích ul.Voříškova.
Nominovaní hráči: Hladký, Tauš, Šembera, Hoda, Ševčík, Vivčar, Lavický, Ulrich (05), Linger (05)

Líšeň - Chrlice 15:0

Líšeň - Chrlice 15:0 (7:0)

Sestava: Hladký - Lavický, Hubený, Martinek, Ševčík, Juránek, Šembera, Němčanský, Hoda
Branky: 6x Juránek, 3x Hubený, 2x Hoda, Martinek, Ševčík, Němčanský, Lavický

V tomto utkání nastoupili kluci poprvé pod umělým osvětlením. Soupeře kluci od začátku přehrávali a dobrou kombinační hrou se dostávali do šancí, které využívali.

Nominace na 25.10.

Ve čtvrtek 25.10.2012 od 17:00 hod. sehrajeme mistrovské utkání proti Chrlicím na UT v Líšni.
Sraz je ve čtvrtek 25.10.2012 v 16:15 hod. na hřišti v Líšni.
Nominace: Hladký, Lavický, Hubený, Martinek, Ševčík, Juránek, Šembera, Němčanský, Hoda.

Líšeň - Obřany 12:1

Líšeň - Obřany 12:1 (4:0)

Sestava: Tauš - Hoda, Lang, Lavický, Hubený, Vivčar, Juránek, Frecer, Ulrich (05)
Branky: 4x Frecer, 4x Hoda, 2x Hubený, Vivčar, Juránek

V dnešním zápase kluci nastoupili proti bojovnému soupeři. Kluci si vyzkoušeli hru na všech pozicích. Svou hrou ze zajištěné obrany si vytvářeli šance, které se dařilo proměňovat. Mezi staršími se neztratil ani Jirka Ulrich z 05. Za předvedenou hru si dnes zaslouží všichni velkou pochvalu.

Nominace na sobotu

V sobotu 20.10.2012 v 10:00 hod. sehrajeme mistrovské utkání proti mužtvu Obřan na UT v Líšni.
Sraz na utkání je v sobotu 20.10.2012 v 9:15 hod. na hřišti SK Líšeň.
Nominace: Tauš, Hoda, Ulrich, Lavický, Hubený, Vivčar, Juránek, Frecer, Lang.