MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Bodování k 28.9.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 28.09.2008 v 22:37:42)

KLOSS David 16
ŠEDÝ Martin 15
ZOUNEK David 15
ŠPIČKA Zbyněk 14
SACHAMBULA William 11
VARAĎA Jan 11
KOVELSKÝ Petr 14
STOLARCZYK Wieslaw 10
BRZOBOHATÝ Michal 10
KRKOŠKA Daniel 11
DOSTÁLEK Richard 13
DVOŘÁK Tomáš 12
SVOBODA Ondra 10
HRUŠKA Jan 10
MYSLÍN Jan 12
KLÍMOVÁ Markéta 13
POSPÍŠIL Boleslav 8
HOŘICE Jiří 7
HAJSTER Tomáš 7
PAULUS Alesandro 6
HORSKÝ Jakub 10
HRABAL Samuel 6
SKLENÁK Jakub 5
MALÝ Milan 3
HABERMANN Christian 5
HOLIŠ Evžen 5
Filip 2

Radlička Michael 1

Za zápasy po bodu, Markéta za zápas proti Bohunicím 2 body a David Kloss za dnešní hlavu z rohu taky dva body. pokud někdo kdo není v nominaci přijde na zápas povzbudit hrající kluky, tak bude dostávat bod stejně jako nominovaní hráči.

Moravská Slavia - Líšeň 2:6

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 28.09.2008 v 22:32:55)

Podařilo se nám za týden ( jak píše asistent na neof. stránkách ) udělat 9 bodů, takže s bodama je spokojenost. Ovšem dnes to zase až taková krása nebyla, spíše jsme to udřeli, i když musím uznat, že jsme byli lepší. Gólově nás opět podržela Markéta, ale hodně ji dnes pomohli ostatní, hlavně Pepík Heidinger, který byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti. Ovšem spokojen jsem byl i s Davidem Gajduškem, který hrál místo v obraně v záloze a tam mu to dnes sedlo. Za zmínku ještě stojí krásný gól Davida Klosse hlavou z rohu, za který má dva body v bodování a výkon Honzíka Myslína, který odběhal celý zápas a dařilo se mu, takže to dnes vypadalo, že už dohnal to „manko“ ze soustředění.
Naopak dnes se moc nedařilo Zbyňkovi, který ještě jakoby dospával na hřišti sobotní oslavu a taky Ríšovi to dnes nějak zvlášť nesedlo, takže pravá záloha nám fungovala jen s Davidem Gajduškem.
V obraně jsme dnes udělali dvě hrubky, které soupeř potrestal gólem, takže na tom musíme zapracovat, protože v jiných zápasech nás to může mrzet. V sobotu nás čeká další kvalitní soupeř z čelních pozic tabulky „ČAFKA“, takže moc odpočinku nebude.
Zítra snad počasí dovolí trénovat, sejdeme se v Podolí v 16:00.

Jedna malá perlička ze zápasu Líšeň - Bohunice:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Śpička 27.09.2008 v 00:44:52)

Čtyři malí kluci z Bohunic čůrají o přestávce v poločase na trávu a jeden říká“ Ta holka mě už ser…, koho taky ser…, druhej - mě, třetí - mě ,čtvrtej - mě taky “.

Tak jen doufám, že si to budou říkat i v neděli kluci z Morendy.

Tady je seznam zatím přihlášených turnajů na zimní sezónu, tak si plánujte své volné dny tak, ať se můžeme v hojném počtu zúčastnit:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 27.09.2008 v 00:08:59)

1.11.2008 Třebíč
7.12.2008 Kuřim
14.12.2008 Jihlava
20.12.2008 Rajhrad ( hala Žabčice)
11.1.2009 Svitavy

Na nedělní mistrovské utkání proti Moravské Slavii je sraz v 10:15 na hřišti SK Líšeň.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 26.09.2008 v 20:07:30)

Nominace:

Šedý, Kloss, Horský, Gajdušek, Špička, Myslín, Zounek, Kovelský, Klímová, Heidinger, Dostálek, Krkoška, Hajster, Blažek

Líšeň - Bohunice 5:1

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Śpička 25.09.2008 v 23:07:56)

Špička - Kloss,Gajdušek,Horský - Myslín,Dvořák, Dostálek,Zounek, Blažek,Heidinger - Kovelský,Klímová

Opět silný soupeř z horních pater naší tabulky , takže opět velká motivace odehrát dobrý výsledek. Tentokrát to zase až tak těžké nebylo jako v minulém kole, protože soupeř přijel jen s jedním klukem na střídání a tím nám průběh zápasu hodně usnadnil. Začali jsme v rozestavení 3-3-1 s tím, že v útoku bude běhat Markéta a budeme se snažit ji posílat do brejků. To se nám povedlo, protože u všech pěti našich gólů byla právě Markéta. Musím podotknout, že se tam dostávala po krásných přihrávkách Pepíka Heidingera, ale nevyužívala tentokrát jen rychlé nohy, ale hlavně důraz v osobních soubojích, což přineslo dnes její velký brankový úspěch.
Všichni kluci dnes hráli celkem tvrdě v osobních soubojích, některé byly na hraně, ale nic zákeřného tam nebylo ( a to je dobře, protože to tělo tam v osobních soubojích musí být, pořád je to učíme a dnes jim to šlo ).Musím dnes pochválit ovšem všechny kluky, nechybělo moc a premiérový gól si vstřelil i Ríša Dostálek, obrana byla dnes pozorná, hlavně David Kloss a David Gajdušek, kteří stabilně hrají dobře a dokonce se dnes blýsknul v obraně i Jirka Myslín. V brance obstál zaskakující Zbyněk, který nahradil nemocného Martina a bylo to téměř bez chyby.
Takže s dnešním zápasem jsem byl spokojen, s výsledkem taky stejně jako s předvedeným výkonem . Doufám , že se nám podaří navázat na tyto poslední výkony i v příštím zápase proti Moravské Slavii.
Za dnešní zápas mají všichni kluci po bodu do bodování, Markéta dva za 5 banánů v síti soupeře a Martin za fandění i ve stavu nemocném. Pokud by bylo bodování i pro kluky ze starší přípravky B tak by to bylo taky za dva pro všechny, hráli dnes dobře, takže aspoň takhle - DÍK.
Nominaci na nedělní mistrák napíšu během zítřka.

Na čtvrteční zápas proti Bohunicím jsou nominováni:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 23.09.2008 v 22:42:38)

Šedý, Kloss, Gajdůšek, Horský , Hruška, Špička,Heidinger, Zounek, Kovelský, Blažek, Klímová, Dostálek, Dvořák, Myslín

Sraz v 15:40 ma hřišti SK Líšeň

Bodování k 23.9.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 23.09.2008 v 22:41:57)

KLOSS David 13
ŠEDÝ Martin 14
ZOUNEK David 13
ŠPIČKA Zbyněk 12
SACHAMBULA William 11
VARAĎA Jan 11
KOVELSKÝ Petr 12
STOLARCZYK Wieslaw 10
BRZOBOHATÝ Michal 10
KRKOŠKA Daniel 10
DOSTÁLEK Richard 11
DVOŘÁK Tomáš 11
SVOBODA Ondra 10
HRUŠKA Jan 10
MYSLÍN Jan 10
KLÍMOVÁ Markéta 10
POSPÍŠIL Boleslav 8
HOŘICE Jiří 7
HAJSTER Tomáš 6
PAULUS Alesandro 6
HORSKÝ Jakub 8
HRABAL Samuel 6
SKLENÁK Jakub 5
MALÝ Milan 3
HABERMANN Christian 5
HOLIŠ Evžen 5
Filip 2

Radlička Michael 1

1.FC Brno – Líšeň 3:4

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 21.09.2008 v 12:04:41)

Sestava: Šedý – Kloss,Hruška,Gajdušek,Horský – Dvořák,Špička,Heidinger,Zounek,Myslín, Blažek, Dostálek – Kovelský,Klímová

Na tento zápas jsme byli hodně motivováni a plně se to projevilo během hry. Soupeř nás hned na začátku zaskočil dvěma tyčkami, ale první gól jsme vstřelili my po střele Zbyňka, kterou někdo ze soupeřů tečoval do vlastní brány. Zápas byl pořád vyrovnaný, hráli jsme ze zajištěné obrany v rozestavení 3-3-1, což se ukázalo jako dobrá volba, protože před bránu jsme soupeře moc často nepouštěli a hrálo se převážně ve středu hřiště. Do poločasu jsme ještě přidali jeden gól Pepíkem Heidingerem, ale v zápětí jsme nechali ve středu hřiště trošku prostoru a neobsadili jsme si hráče a toho soupeř využil a upravil pěknou střelou na 2:1. O přestávce jsem klukům říkal, že nemůžeme nechat soupeře ani na chvilku s míčem osamoceně, protože jejich střely jsou smrtící. Kluci si to vzali zjevně k srdci a vycítili šanci na dobrý výsledek, protože ve druhé půlce jsme už moc prostoru soupeři na střelu nedali a pokud ano, tak to dnes vychytal Martin, který podal výkon, jaký jsem ještě za celou dobu trénování neviděl.
Hned na začátku druhé půle jsme se štěstím střelili gól, který byl po střele Pepíka a teči soupeře tentokrát regulérně vlastní. Potom se hra odehrávala stejně jako v první půlce hlavně ve středu hřiště se šancemi na obou stranách ale jedna chyba obrany, kdy jsme nechali za sebou jednoho úplně volnýho hráče a ten po krásné nahrávce za obranu snížil na 3:2. Naštěstí hned na to odpověděl opět Pepa gólem, který nás zase nakopnul a už jsem začínal věřit, že by to mohlo vyjít. Ale opakovala se zase stejná chyba v obraně a zase krásná nahrávka za obranu a bylo to 4:3. Jenže to už zbývali jen tři minuty do konce a ty jsme už nepustili, takže důležitý tři body jsou doma.
Pokud budu objektivní, tak musím uznat, že jsme lepší nebyli, ale co mě hodně těší tak to, že jsme nebyli ani horší a to beru s takovým soupeřem jako úspěch.
Bojovalo se ovšem nejen na hřišti, ale taky na tribuně a je opravdu zarážející, co dovedou někteří rodiče ( pokud to byli rodiče a o to je to horší) vypustit na adresu 8 – mi letých dětí. Pak se nikdo nemůže divit, že to na těch stadionech vypadá jak to vypadá, protože některý individua se chovají jak hovada ( a to jsem to napsal ještě hodně slušně) a nezvládají ani zápasy mladších přípravek. Naštěstí těch slušnějších a rozumějších je zatím pořád víc.
Takže dnes kluci spokojenost, ale nesmíme v žádným případě usnout na vavřínech ( vzpomenem si na zápas v Tuřanech ), už ve čtvrtek nás čeká opět velmi silný soupeř, který ještě nestratil ani bod – Bohunice.
Za dnešní zápas je to u všech po bodu do bodování, všichni odvedli maximum toho, co se od nich víceméně čekalo, Martin má body dva za fantastickej výkon v bráně, protože bez něj by to dneska nebyla ani remíza.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.