MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Další zápasy halové ligy odehrálo naše mužstvo s těmito výsledky:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor P.K. 28.11.2007 v 13:34:54)

Líšeň - Sparta 1:6
Líšeň - Starý Lískovec 1:1
Líšeň - Bystrc 4:3
První zápas proti asi nejsilnějšímu soupeři na turnaji nám hrubě nevyšel, dostávali jsme laciné góly po chybách obrany nebo brankařů. Hra v poli byla místy vyrovnaná, ale Sparta naše chyby neomylně trestala.
Druhý zápas byl naprosto vyrovnaný. V 5min. jsme se dostali do vedení, ale soupeř vyrovnal střelou z pokutového kopu. Všichni hráči podali velice bojovný výkon, zvláště během přesilovky soupeře, které jsme se ubránily někdy i se štěstím.
Třetí zápas byl naprosto v naší režii, jediným problémem bylo neproměňování šancí. Na naše gˇoly jsme se strašně nadřeli (4x tyčka) a opět jsme dostávali branky po velkých chybách. v závěru jsme hráli v oslabení, soupeř si naštěstí větší šanci nevypracoval.
Celkově můžu pochválit naše hráče za bojovnost.

Mladší přípravka "A" odstartovala zimní halovou ligu pořádanou Spartou Brno, třemi zápasy:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Š.R. 19.11.2007 v 17:28:41)

Líšeň - 1.FC Brno 3:2
Branky: 2x Kropáček, Šperka
Líšeň - Bohunice 0:2
Líšeň - ČAFC 2:2
Branky: Blažek, Kropáček
Sestava: Papež, Bína - Buřil, Šperka, Počinek - Bozenicar, Široký, Blažek, Kropáček.
Turnaj dobře organizovaný, ale na malé ploše v tělocvičně na Tuháčkově ul. kde se hraje o mantinely, rohy se hází. Náš tým předvedl velké chyby v obraně, brankáři se zatím neprojevili, jen se na míč dívali, v útoku málo bojovnosti a pohybu. Bohužel na tak malé ploše nemůžeme počítat s kombinací.

Líšeň - Kohoutovice 5:2

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 27.10.2007 v 22:40:50)

Branky: 2xNešpor, Šperka, Heidinger, vlastní
Sestava: Bína - Buřil, Škorpík - Bozenicar, Šperka, Kropáček - Nešpor, Heidinger
Náhradníci: Papež, Počinek, Gajdušek, Blažek
Poslední utkání podzimu, proti silnému soupeři, se nám vydařilo jak herně tak i bodově. Mužstvo dvakrát prohrávalo, ale bojovalo, ukázněně hrálo v defenzivě, byly vidět pěkné kombinace při přechodu do útoku, dokázalo srovnat jít do vedení, které navyšovalo a suveréně udrželo.
Podceněním terénu a mokrého míče, chybou J.Buřila se hosté dostali do vedení 1:0. Hrálo se vyrovnané utkání, po jedné z naších akcí, z pravé strany vystřelil D.Nešpor a jeho střelu lehce tečoval J.Heidinger 1:1 a tak skončil první poločas, ve které měli tito dva hráči ještě další šance. V druhé půlce se hosté dostali znovu do vedení a hostující fanoušci začali skandovat Kohouuuuutovice. Jejich dobrá nálada nevydržela moc dlouho, za ruku v pokutovém území jsme kopali penaltu a T.Šperka, který se bál jít na penaltu, vyhnal pavouky z šibenice hostujícího brankáře. I když do té doby Tomáš podával dobrý výkon po penaltě se ještě zlepšil, hral dobře dozadu a začal hrát výborně dopředu. To už jsme se stávali lepším mužstvem, po jednom z centrů hlavičkoval obránce Kohoutovic za sebe a přehodil vlastního brankáře 3:2 a začali skandovat naši fanoušci. Čtvrtou a pátou branku přidal D.Nešpor po pěkných akcích vedené T.Šperkem. Je zbytečné psát kdo byl nejlepším hráčem (všichni pochopili), ale nutné je pochválit celé mužstvo. Děkuji.

Nominace na mistrovské utkání proti Kohoutovicím 27.10.07:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 23.10.2007 v 08:41:29)

Bína, Papež, Počinek, Buřil, Šperka, Bozenicar, Škorpík, Kropáček, Gajdušek, Blažek, Nešpor, Heidinger. Sraz 8:15 na hřišti v Líšni.

Sparta Brno - Líšeň 4:2

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 22.10.2007 v 00:56:24)

Branky Počinek, vlastní
Sestava: Bína - Škorpík, Buřil - Kropáček, Šperka, Bozenicar - Heidinger, Gajdušek,
Náhradníci: Papež, Blažek, Počinek
S vedoucím týmem naší soutěže jsme sehráli vyrovnané utkání. O výsledku tentokrát rozhodli brankáři, bohužel musíme přiznat, že hosté měli lepšího, který zneškodnil dva trestné kopy a jednu pěkně umístěnou střelu J.Heidingra o proti našim brankářům, kde O.Papež vyrazil jednu střelu. Hráči podali dobrý výkon s drobnými chybami, nejlepšim hráčem byl J.Buřil.

Líšeň - Svratka 3 : 0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 16.10.2007 v 12:46:51)

Branky: Gajdušek, Tomeček, Blažek
Sestava 1.mužstvo: Bína-Mrázek, Ráček-Blažek, Kropáček, Dědič-Tomeček,Nimrichter
Sestava 2.mužstvo: Papež-Starý, Křivánek- Gajdušek, Bartoš,Štěpánek- Webr, Ševčík, nahradnici: Effenberger
Přátelské utkání, proti Svratce hráčům ročníku 2000 a 1999 nehrajícím mistráky, stejně bylo poskládáno i naše mužstvo, ukázalo nedostatky a přednosti všech hráčů. Nešlo ani tak o výsledek, ale o to aby si hráči zahráli.

Ve středu 5.10. jsme sehráli s hráči, kteří nenastupují v mistrovských utkáních, přátelské utkání proti ČAFC (hráči kteří taktéž nehrají mistráky).

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 15.10.2007 v 14:28:12)

ČAFC - Líšeň 2 : 0
Sestava 1. mužstvo: Bína- Ráček, Starý - Blažek, Gajdušek, Dědič - Ševčík, Nimrichter
2. mužstvo: Papež- Křivánek, Mrázek - Bartoš, Štěpánek,Effenberger - Tomeček, Urválek, Buček.
Utkání bylo chaotické bez fotbalových prvků, zvlášť u hráčů, kteří jsou u nás jen půl roku. Jak se hráči dostanou na hřiště, okamžitě zapomenou co se na treninku učí a hrají něco co nejde ani popsat. Máme před sebou hodně práce.

Líšeň - St.Lískovec 5:0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 13.10.2007 v 19:05:24)

Branky: 3x Nešpor, Heidinger, Buřil
Sestava: Bína - Počinek, Buřil - Škorpík, Šperka, Bozenicar - Nešpor, Heidinger, náhradníci: Papež, Kropáček, Blažek, Gajdušek
Naši hráči střídají výkony jeden špatný, druhý dobrý. Dnes přišlo na ten druhý dobrý až výborný výkon.
Po mistrovském zápase ve Slatině jsme provedli nějaké změny v sestavě a hlavně jsme využili domácího prostředí. Soupeře jsme nepustili do žádné šance díky dobré defenzívní hře T.Šperky a obranné dvojici J.Buřila s P.Počinkem. J.Buřil si také splnil svůj úkol odražených míčů při standartních situacích. Výborně zahrála celé záloha, hráči plnily úkoly, které jsme si před utkáním řekli, bylo jen málo co hráčům vytknout. Útočníci dali 4 branky, naši brankáři se nudili.
Ještě nás čekají dva mistrovské zápasy s kvalitními soupeři a přejme si ať můžeme po zápasech psát ty hezčí články.
Nejlepší hráč se dnes těžko vybírá, chválím celé mužstvo, vyzvedávám výkon Ondry Škorpíka. Kluci děkuji za pěkný výkon a klidné prožití utkání.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.