Neděle 22. 4. 2007 9:00 hod. - venku (umělá tráva)

Branka: Pollak
Obrana : Mathauser,Tůma,Hynšt,Konečný
Záloha : Šperka,Habiger,Zaťko,Stoklasa
Útok : Baláš,Franěk,Nešpor

1.FC Brno je na prvním místě v tabulce a naše hra bohužel vypadala podle toho…Hra z naší strany byla jen trápení a fotbal připomínala hodně vzdáleně. Za celý zápas jsme si nevytvořili ani jednu šanci, natož střelu na branku.
Útočníci dnes neukázali nic (ani snahu), v záloze bojoval jen Tomik Šperka a v obraně Petr Mathauser.
Ostatní hráči byli doslova namalovaní a zřejmně spokojeni s výsledkem.
V brance podal slušný výkon Vojta Pollak, díky kterému byl výsledek lepší než v podzimní části.
Mrzí mě, že jsem neviděl u většiny hráčů snahu a bojovnost, i když je soupeř výrazně lepší!!
Jeden hráč (Tomik Šperka) nám zápas prostě nevyhraje……

Uf !!!!!!!

1. zápas jarní části sezóny 2006/2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor T. Franěk 15.04.2007 v 18:36:54)

Sobota 21. 4. 2007 9:00 hod. - doma (umělá tráva)

Stoklasa 2x

Naši kluci hráli celý zápas s velkou převahou a zaslouženě vyhráli.
Pochválit musíme všechny naše hráče.
JEN TAK DÁL KLUCI !!!!!!!!!!

Kádr mužstva na jarní část sezóny 2006/2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor ¨P. Šperková 03.04.2007 v 11:48:11)

Zaťko Tomáš

V neděli 25.3.2007 jsme se zúčastnili turnaje v Mikulově.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor T. Franěk 26.03.2007 v 17:51:04)

Sestava :Pollak, Šperka, Tůma, Franěk M., Franěk T., Hynšt, Štěpánek, Hledík, Himmer, Konečný, Baláš, Fencl

3. LÍŠEŇ4. Znojmo

První dva zápasy (Mikulov, Ivančice) jsme prohráli i po výborném výkonu našeho brankáře Vojty Pollaka.
I ostatní se snažili, ale soupeř byl prostě lepší…Poslední zápas odehráli kluci bez chyb a zaslouženě vyhráli vysoko 7:0.

Musím také pochválit všechny střelce gólů, zejména Martina Fraňka, který dal čtyři góly - většinou po nádherných přihrávkách našeho kapitána Tomika Šperky a Káji Tůmy.

V sobotu 17.3.2007 jsme se zůčastnili turnaje v Kuřimi, který pořádali SK Řečkovice.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor T. Franěk 20.03.2007 v 14:24:30)

Sestava:
Pollak, Tůma, Hynšt, Šperka, Franěk, Baláš, Hledík, Zaťko, Stoklasa, Habinger, Fencl, Konečný

6. Řečkovice

Naši hráči obsadili pěkné 3. místo po vyrovnaném výkonu ve všech pěti zápasech.
Za perfektní výkon musím pochválit našeho brankáře Vojtu Pollaka, který byl mužstvu velkou oporou, Káju Tůmu za bezchybnou hru v obraně a Tomika Šperku za již tradičně výbornou hru v útoku.

Děkujeme p. Pollakovi za pořízení fotodokumentace.

V neděli 10.12.2006 jsme se zůčastnili turnaje pořádaného Tatranem St.Lískovec v hale Gity na Vojtové ulici.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor T. Franěk 13.12.2006 v 14:39:21)

Naši hráči prošli turnajem bez zaváhání. Všechny zápasy vyhráli a vybojovali tak 1. místo.

Líšeň - Chrlice A – 6:0
Líšeň - St.Lískovec B – 6:1
Líšeň - St. Lískovec C – 2:0
Líšeň - Chrlice B – 5:0

Sestava: Pollak (brankař), Baláš, Franěk M., Himmer, Hynšt, Nešpor, Stoklasa, Šperka, Tůma

9. zápas podzimní části sezóny 2006/2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor P. Šperková 29.10.2006 v 16:30:57)

Pátek 27. 10. 2006 15:45 hod. - venku

Bosonohy : SK Líšeň „A“ – 1:4 (0:3)

Sestava:
v brance: Pollak
hráči: Verner, Mathauser, Honzák, Baláš, Šperka, Stoklasa, Nešpor, Zaťko, Konečný, Tůma, Hynšt

Branky: Zaťko - 2x, Stoklasa, Tůma

Poslední zápas podzimní části pro nás skončil třígólovým vítězstvím, když se dvěma brankami prosadil Tomáš Zaťko, který se dvakrát dobře zorientoval v tlačenici břed bránou po rohovém kopu Tomáše Šperky. I čtvrtý gól padl z rohu T. Šperky, kdy krásnou hlavičku dal Kája Tůma a brankař neměl šanci. Jen druhý gól padl ze hry, když David Honzák pěknou nahrávkou našel Pavlíka Stoklasu, který vystřelil a dal gól! Kluci mohli dát další branky, ale vedení je jakoby uspávalo a několikrát jsme měli i štěstí - jednou nás zachránila od gólu tyčka a vzápětí břevno naší branky.

8. zápas podzimní části sezóny 2006/2007

Sobota 21. 10. 2006 9:00 hod. - doma

SK Líšeň „A“ : Chrlice – 6:0 (5:0)

Sestava:
hráči: Verner, Mathauser, Honzák, Baláš, Šperka, Stoklasa, Franěk M., Nešpor, Zaťko, Konečný, Tůma

Branky: Verner, Honzák - 2x, Baláš, Tůma, Šperka

Zasloužená výhra nad soupeřem, který v dosavadním průběhu soutěže nezískal ani jeden bod. Kluci si první vítezství zasloužili. O výhře se rozhodlo během 1. poločasu, ve kterém jsme nastříleli 5 branek. Všichni zaslouží pochvalu. Vyzvedla bych výkon brankaře Vojty Pollaka, který udržel čisté konto.

7. zápas podzimní části sezóny 2006/2007

Pátek 13. 10. 2006 15:30 hod. - venku

Žabovřesky : SK Líšeň „A“ – 4:1 (1:0)

Sestava:
hráči: Verner, Mathauser, Hynšt, Konečný, Šperka, Stoklasa, Hledík, Franěk M., Honzák, Baláš, Nešpor

Branka:Verner

Hned v druhé minutě utkání jsme obdrželi gól z penalty po nastřelené ruce. Kluci se ale nevzdávali a celý první poločas sehráli s domácími rovnocenou partii. V druhé půli nedovoleně zastavil soupeř unikajícího Davida Honzáka, rozhodčí nařídil přímý kop a Pavel Verner střelou na bránu vyrovnal. To bylo ale z naší strany všechno. Vlastními chybami jsme obdrželi další góly a i přes velkou snahu se nám nepodařilo zápas zvrátit. Pochvalu podle mého zaslouží především Pavel Verner a Pavel Stoklasa.

Sestava:

Hned v durhé minutě utkání jsme obdrželi gól z penalty po nastřelené ruce. Kluci se ale nevzdávali a celý první poločas sehráli s odmácími rovnocenou partii. V druhé půli nedovoleně zastavil soupeř unikajícího Davida Honzáka, rozhodčí nařídil přímý kop a Pavel Verner střelou na bránu vyrovnal. To bylo ale z naší strany všechno. Vlastními chybami jsme obdrželi další góly a i přes velkou snahu se nám nepodařilo zápas zvrátit. Pochvalu podle mého zaslouží především Pavel Verner a Pavel Stoklasa.