MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Na neoficiálních stránkách jsou fotky a komentáře ze soustředění.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 21.08.2008 v 00:08:38)

V sobotu 23.8.2008 se hned ze soustředění přesuneme na turnaj do Tuřan. Turnaj je rozlosován takto:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 06.08.2008 v 23:11:30)

Skupina A Tescoma Zlín
Senica
Šardice
FŠ Třebíč
Prostějov
Kuřim
Líšeň

Skupina B1.FC Brno
Žolík Malacky
Hlučín
Jihlava
Velké Meziříčí
Svitavy
Tuřany

Na podrobnostech se domluvíme na začátku soustředění. Aktuální informace ze soustředění včetně fotek z každého dne budu umisťovat na naše neoficiální stránky ( pokud bude signál)www.pripravkafotbal.estranky.cz , takže budete moci sledovat, co se děje a jak nám to jde.

- Do fotogalerie na naše neoficiální stránky www.pripravkafotbal.estranky.cz jsem přidal pár fotek z povedeného minisoustředění v Rakousku.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 13.07.2008 v 22:28:51)

- Menší změna je v ukončení soustředění. Vzhledem k tomu, že na turnaj na Bohemku bych jel jen já a Ondra Svoboda, tak jsem tento turnaj nepřihlásil, ale přihlásil jsem nás na poměrně velký turnaj do Tuřan dne 23.8. 2008, kde bude i několik zahraničních mužstev včetně výběru z Bratislavy. To ovšem znamená, že soustředění nezakončíme sobotním obědem, ale hned brzo ráno v sobotu soustředění ukončíme a odjedeme na turnaj do Tuřan. Na podrobnostech se domluvíme při příjezdu na soustředění.

- Aby jsme přes prázdniny nevyšli ze cviku, tak jsem tady připravil ke stažení pár protahovacích cviků , takže si to vyzkoušejte a pravidelně aspoň 3x týdně procvičujte. Za “ domácí úkol „si každý vemte švihadlo a do soustředění se naučte přes něj skákat jak snožmo, tak jen levou a pravou nohou, můžete trénovat i nožičky, hlavičky a různá cvičení s míčem, které jsme během roku procvičovali na trénincích, ať to pak na soustředění trošku vypadá hned od začátku.

Tady jsou ty cvičení:

www.pripravkafotbal.estranky.cz/archiv/uploaded/12

www.pripravkafotbal.estranky.cz/archiv/uploaded/13

www.pripravkafotbal.estranky.cz/archiv/uploaded/14

- Na stránkách www.sklisen.com v mladší přípravka A je už aktuální rozlosování na další sezónu. Většinu utkání hrajeme v neděli od 9 hod, tak s tím počítejte. Protože jsme už mladší přípravka A, tak budu dávat aktuální informace na mladší přípravku A a ne na mladší přípravku B.

Jinak všem pěkný dovolený a průběžně koukejte na tyto stránky a na stránky www.pripravkafotbal.estranky.cz , budu tam dávat aktuální informace ohledně soustředění.

VELKÁ OMLUVA ZA MALOU ZAJÍŽĎKU

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Tomáš Šperka - j.h. 29.06.2008 v 15:18:44)

Vážení fotbaloví přátelé, kolegové trenéři, rodiče, děti – všichni „účastníci zájezdu!

V sobotu jsem se zúčastnil jako doprovod a řidič turnaje v Konici u Prostějova. Protože původně byl nominovaný i můj syn Tomik, nabídl jsem vedení Vašeho týmu, že pojedu a můžu případně někoho vzít do auta. Proti Konici jsem odehrál nejeden mistrovský zápas a několikrát jsem tam už byl, tak měl trenér „BOB“ radost, že tam aspoň bez problémů trefíme. Ujistil jsem ho, že v tomto NEMÁM PROBLÉM a do auta nepotřebuji žádnou navigaci. Takže po rozdělení posádek do aut a ujištění se, kudy vlastně pojedeme, jsme vyjeli. Ještě teď slyším Martinu, jak nás nabádá – v Prostějově výjezd na JIH a kolem hřbitova!!! Malé zpoždění vzniklé pozdním příjezdem trenéra Boba, jsme nijak neřešili, neb bylo jasné, že to „doženeme“. Protože bylo od rána krásné počasí, vypadalo na pohodovou jízdu. Dálnice byla prázdná, takže jsme uháněli ku Konici. Já jakožto znalý cesty jsem jel první, za mnou trenér BOB a v závěsu trenér Vojta s celou rodinou těšící se na dovolenou v zahraničí. Na startu trošku zaváhal Petr Tomeček(asi si ještě něco musel ujasnit manželkou), vedoucí Roman Ševčík a vůz, který řídila Martina. Asi v tu dobu netušili, že je to jejich výhra. A tady začíná „jádro věci“. Nevím jak se to stalo, neumím si to vysvětli, ale před Vyškovem jsem ZABLOUDIL na dálnici a se mnou pochopitelně oba vozy jedoucí za mnou!!! Že nejedeme na Prostějov jsem zjistil až ve vesnici Křenovice, těsně před Kroměříží!?! To už jsem tušil, že je PRŮSER! Je to nevysvětlitelné, proto se všem, kteří touto mou jezdeckou chybou utrpěli psychickou nebo jakoukoliv jinou újmu - VEŘEJNĚ OMLOUVÁM!!! Zvlášť se chci omluvit trenérovi Bobovi, který nestihl zareagovat na můj odbočovací manévr, už na správné cestě před Prostějovem a neodbočil správně na výjezdu Prostějov-Jih a poznal tak dokonale prostějovské okolí.

P.S. Do Velkých Pavlovic bez problémů trefím, tak mně dejte prosím ještě jednu šanci!!!

Tomáš Šperka – ředitelství silnic a dálnic

Ke svému prvnímu přátelskému utkání nastoupilo družstvo MAMA TEAM ve svých zbrusu nových dresech v plné sestavě = 12 hráček.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor MAMA TEAM 22.06.2008 v 21:41:41)

Již úvodní taneční exhibice byla famósní. Za doprovodu fotbalové hymny od skupiny Turbo vykouzlily maminky několik tanečních kreací, čímž na chvíli šokovaly nejen protihráče, ale i část přihlížejících diváků.
Zatímco družstvo 5 trenérů se systematicky rozestavělo na svoji hrací polovinu, MAMA TEAM se chaoticky rozptýlil po hřišti (pochopitelně po celém). A nutno podotknouti, že tento chaos trval takřka po celou hrací dobu.
A už tu byla první rozehrávka, na kterou se odvážně postavily Martina s Jarkou. Bohužel se míč dál nedostal, neboť se ho pro nás nepochopitelným způsobem zmocnil soupeř. Radek na Romana, Roman na Tomáše, Tomáš na Pavla, Pavel na Vojtu … a maminky mezitím stále pobíhaly po hřišti systémem „kam míč, tam já“. A taková zátěž se nedala dlouho vydržet. Proto na sebe první gól ze strany soupeře nenechal dlouho čekat. Ale MAMA TEAM se nevzdával! Jakmile se míč dostal k jedné z jeho hráček, nelenila, uchopila jej do rukou a vnesla do brány. Góóól! Bylo vyrovnáno + první žlutá karta.
Soupeř měl potom ještě mnoho šancí, několik z nich zakončených i v síti, bohužel však neplatných. Za to může útočník Pavel, který se dostal během zápasu 22x do off-sidu, čím prý překonal i republikový rekord a navíc si i vysloužil novou přezdívku OFF-SIDE.
Samozřejmě že rozhodčí měl „oči na šťopkách“, všechno viděl, slyšel a pískal. A pokud mu náhodou něco uniklo nebo „se spletl“, rychle a rázně ho opravila jeho manželka hrající v drese MAMA TEAMU. Pan rozhodčí viděl nejen RUKU, FAUL, ale vnesl do hry i nové termíny jako ŇADRO apod.
Přestávka přišla jako boží smilování, neboť mnohé hráčky již byly na pokraji zhroucení.
Do druhého poločasu jsme nastoupily s novou taktikou: minimálně dvě na jednoho. S touto inovací jsme slavily zpočátku úspěch. Pokud se hráčkám podařilo zastihnout soupeře s míčem, zachytily se za jeho dres, čím ho zbrzdily v pohybu a k balónu se tak mohla dostat další mamina. Z těchto akcí jsme vytěžily i dva góly. Poté, co však pánům začaly praskat švy, Pavel zavelel: trika dolů! a než jsme se vzpamatovaly, naládovali nám další branku.
V závěrečných minutách zápasu jsme už daly do hry opravdu vše. Ovšem i soupeři to nechtěli jen tak vzdát. Například Roman - i s Kačenkou na zádech - prošel s míčem přes půlku hřiště, elegantně nahrál - a byl tam další gól. Věděly jsme, že musíme vyrovnat, což se nám podařilo v poslední minutě. Už to vypadalo, že Tomáš, t.č. v roli brankáře, míč zachytil, ale najednou se na něj navalily tři matky, vtlačily ho i s mičudou do brány, zavalily ho - a bylo vyrovnáno. Marné byly jeho prosby o pomoc směrem ke spoluhráčům …..
Zápas tedy skončil nerozhodně.
Přišla řada na penalty. Každý tým měl tolik střel kolik hráčů = 12:5. Na penalty vyhrál MAMA TEAM!!! Pravda, pro trenéry bylo asi dost obtížné umístit míč do brány, kterou obsadilo 12 hráček. Na tomto místě musíme ale vyzvednout výkon Marcely, která nastavila svůj „bůček“ prudké Romanově střele a uchránila tak vlastní bránu!
A co říci závěrem? I když se z řad diváků ozývaly narážky typu: Panebože, ona se ani netrefí do balónu … ony si snad ani jednou nenahrají… apod., musíme uznat, že jsme se všichni náramně pobavili! A my, členky MAMA TEAMU, jsme na sebe hrdé. Vždyť to byl náš první trénink a hned jsme vyhrály turnaj!!!

Sestava MAMA TEAMU: Martina, Jarka, Katka, Hanka Š.,Dana,
Marcela, Kamila, Dáša, Hana B., Gita,
Lenka, Marika

Sestava TRENÉŘI: Radek, Roman, Vojta, Tomáš, Pavel

Poděkování: Děkujeme panu rozhodčímu P.Tomečkovi za
objektivní hodnocení zápasu!!!!!

INFORMACE K ZÁVĚRU JARNÍ SEZÓNY

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 10.06.2008 v 14:44:47)

Poslední trénink bude ve středu 18.6.2008 od 16,00 hod.
v Podolí.
V sobotu 21.6.2008 odehrajeme turnaj na umělé trávě
na hřišti SK Líšeň.Sraz všech hráčů na turnaj je
v 9,00 hod. na hřišti SK Líšeň.
Po skončení turnaje bude sehráno utkání trenérů
proti týmu maminek.
Po tomto utkání přibližně v 16,30 hod. bude
na zahrádce v restauraci NA CHAJDĚ vyhodnocení a zakončení jarní sezóny.
Prosím o účast všech rodičů na zakončení sezóny budou předány informace k letnímu soustředění.
Na závěr jsme přihlášení na turnaj v Konicích na sobotu 28.6.2008.Na nominaci a odjezd k tomuto turnaji se domluvíme s rodiči v sobotu 21.6.2008 na ukončení sezóny.

Ve středu 11.6.2008 je trénink zrušen.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 10.06.2008 v 14:34:41)

Místo středečního tréninku sehrajeme
ve čtvrtek 12.6.2008 přátelské utkání proti
mladší přípravce B.Nominováni jsou všichni.
Sraz v 16,00 hod.na hřišti v Podolí.

Líšeň - Sparta 1:1

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor V.B. 08.06.2008 v 15:17:34)

Branka : Kropáček
Sestava : Bína - Buřil, Škorpík, Počínek - Blažek, Šperka, Bozenicar - Kropáček - Gajdušek, Tomeček, Nimrichter

To nejlepší na závěr. Tak by se dalo mluvit o našem letošním posledním mistráku. Nastoupili jsme proti prvnímu mužstvu tabulky. Hlavně první poločas - to bylo něco neskutečného. Kluci makali snad na stodvacet procent. Nevynechali jedniný souboj a občas přehráli soupeře pěknou akcí. Odměnou jim byl potlesk rodičů a hlavně vedoucí gól. Právem si ho zasloužili. Škoda jenom vyrovnávacího gólu: na odražený míč naběhl druhý nejlepší střelec soutěže a krásně zavěsil. Druhý poločas byl hlavně o vůli, protože klukům už ubývaly síly. Děkujeme klukům za krásný sobotní zážitek!

Líšeň - Slatina 11 - 0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 25.05.2008 v 10:22:09)

Sestava: Bína - Buřil, Gajdůšek - Škorpík, Šperka, Bozenicar - Kropáček, Počinek
Náhradníci: Papež, Heidinger, Tomeček, Blažek
Branky: Kropáček 6x, Škorpík 2x, Šperka, Tomeček, Blažek,
Mužstvo Slatiny neudělalo vůbec nic co by nás mohlo ohrozit, Šli jsme brzo do vedení a celou hru ovládli. Někdy zbytečně zbrklé odkopnuté míče nás připravili o ještě větší požitek z utkání. Nejlepší hráč utkání je s 6 branmkami Martin Kropáček.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.