5.KOLO mistr.zápasů SK LÍŠEŇ D - MEDLÁNKY D

SO 6.10. 10h.

SK LÍŠEŇ D - Medlánky D 6:0 (3:0)

Branky: Duchoň 2x,Rosí 2x,Baný,Dřínovský

Sestava: Vychodil-Kolařík,Baný,Duchoň,Dřínovský,Rosí,Košulič,Nykl,Řezník (06)

V 5.kole mělo naše druhé mužstvo stejného soupeře jako mužstvo první, kluky z Medlánek.
K našemu překvapení,nastoupilo mužstvo z Medlánek v úplně stejné sestavě jako odehrálo utkání s naším prvním mužstvem.
Začátek zápasu byl z obou stran opatrný.Sice jsme měli mírnou převahu,ale dlouho se nám ji nepodařilo vyjádřit gólově. Až z přímého kopu se krásně trefil Jonáš a poslal náš tým do zaslouženého vedení.Ani druhému mužstvu se nedařili přihrávky,kluci většinou tlačili soupeře před sebou, místo aby si pomohli přihrávkou na volného hráče.Problémy nám dělalo i obsazování hráčů hlavně při autech soupeře,které naštěstí už unavený soupeř nedokázal využít i když pár šancí v závěru poločasu měl. Kluci se snažili,ale z mnoha šancí se podařilo proměnit jen dvě a tak poločas skončil výsledkem 3:0.
Ve druhém poločase se kluci zlepšili.Sem tam se podařila i nějaká ta přihrávka.Krásnou akci předvedli kluci až v závěru utkání,když přesnými přihrávkami vyšachovali obranu soupeře a Vojta dával gól do prázdné branky.Střelecky zazářil Adam Rosí,velká gratulace k jeho prvním brankám.:-DStejně jako u prvního mužstva se mě líbil víc druhý poločas,v tom prvním mě chyběla větší bojovnost a týmová spolupráce.Vzhledem k unavenému soupeři,mohl být výsledek lepší,ale i tak velká pochvala všem klukům.
Závěrem, další tři bodíky do tabulky,obrana fungovala na jedničku,v útoku hromada neproměněných šancí. :-P

Děkujeme našemu početnému obecenstvu za super povzbuzování!!! Líšeň ollééLOL

V dalším kole zavítáme do Slatiny.(ne 14.10. v 10:30h)

Sraz v 9:15 v kabině v areálu SK Líšeň
Sebou kopačky, chrániče, pití, klubové oblečení vč.nepromokavé bundy, v případě chladnějšího počasí doporučuji tričko s dl.rukávem, popř.tenké tepláky.

Nominace: Vychodil, Baný, Kolařík, Duchoň, Rosí, Košulič, Nykl, Dřínovský, Řezník(06)

Sestava: Mitáček-Novák,Kosík,Jurka,Hochman,Dřínovský,Tománek,Vosátka,Nykl

Za krásného nedělního odpoledne sehrálo naše druhé mužstvo zápas 4.kola na pěkném stadionu v Soběšicích.
Po důkladném rozcvičení a taktické poradě před zápasem, se kluci hned od začátku zápasu do soupeře pořádně zakousli. Hlavně naše první čtverka dělala v soupeřově obraně velký vítr.Šance střídala šanci,ale bohužel jen malé procento se podařilo proměnit v branku. Obrana si vedla celkem dobře,sem tam to ale zaskřípalo v komunikaci mezi obránci a brankářem,ale jinak v pohodě.Nejvíc co nás trápilo jak v útoku tak v obraně byly přihrávky,které ve většině případů nenašly adresáta.Kluci vše vynahradili bojovností a prakticky soupeře nepustili do větších šancí a zaslouženě poločas vyhráli 5:1.
Do druhého poločasu jsme hlavně chtěli zlepšit přihrávky.Kluci si rady trenérů vzali k srdci a pomalu ale jistě začali soupeře přehrávat i kombinačně.Postupem času byli i k vidění krásné akce zakončené gólem. Hlavně útočníci Vašek s Ondrou si se soupeřovou obranou dělali co chtěli.
Soupeř se sice dostával k ojedinělým brejkům,ale naše obrana v čele s Robinem si většinou dokázala poradit.
Z jednotlivců se mi líbil výkon celé první čtverky(Vašek,Ondra,Robin,Michal) i když v tom prvním poločase si moc nepřihrávali,ostatní se taky moc snažili a podali nadstandartní výkon.
Ze soupeřova hřiště vezeme 3 důležité bodíky,kluci si z chutí zastříleli a obrana fungovala taky na jedničku,takže jen tak dál kluci! Líšeň ollléééLOL

Děkujeme všem co nám parádně fandili!

Ostatní výsledky 4.kola najdete ve složce SOUTĚŽ.

V 5.kole přivítáme doma kluky z Medlánek.(so 6.10. 10:00h)

trenér

Nominace na 30.9.

V neděli 30.9. ve 14:15 sehrajeme 4.mistrovské utkání v Soběšisích, ul.Borová 30

Sraz ve 13:30 na hřišti v Soběšicích

Sebou: kopačky, chrániče, pití, klubové oblečení

Nominace: Mitáček,Novák,Kosík,Jurka,Hochman,Nykl,Tománek,Dřínovský,Vosátka

Pozn.:Nominace na utkání ve St.Lískovci je na stránce ml.přípravky C

Trénink 24.9.

V pondělí 24.9. je změna, trénink je 16:15-17:45 na umělé trávě v areálu SK Líšeň

3.KOLO mistr.zápas SK LÍŠEŇ D - LELEKOVICE

so 22.9. v 10h.

SK LÍŠEŇ D - Lelekovice 6:2 (2:0)

Branky: Pustina 3x,Jurka 2x,Cupal

Sestava: Vychodil- Linger,Ulrich,Jurka,Pustina,Cupal,Novák,Bureš,Řezník(06)

Ve třetím kole jsme doma přivítali mužstvo z Lelekovic.
V chladném počasí a po dešti jsme stejně jako první mužstvo začali zápas poněkud ospale.
Kluci se velice pomalu dostávali do zápasového tempa,chybělo víc pohybu,uvolnění se od bránícího hráče a hlavně jsme si nedokázali přesněji přihrát. Náš soupeř jako by vyčkával na naše chyby a hrozil rychlými protiútoky.Naštěstí v obraně to fungovalo na jedničku. Po jednom ze závarů u soupeřovi branky doklepl míč do sítě Vojta a bylo to 1:0. Z kluků rázem spadla nervozita z neproměněných šancí.Po krásné přihrávce Ondry se znovu prosadil Vojta a bylo ještě veseleji. Poločas jsme vyhráli,ale soupeř nás hodně kousal.
Po změně stran kluci začali hrát konečně svou hru,rapidně zlepšili pohyb,napadali soupeřovu rozehrávku,nebáli se chodit do soubojů a co hlavně zpřesnili přihrávky.Bohužel po ojedinělé chybě v obraně soupeř snížil náš náskok. Naštěstí to kluky nějak nepoložilo a dál makali naplno. Odměnou byli další krásné branky v soupeřově síti. Postupně se trefili, Ondra z přímého kopu,Kuba po krásném brejku,znovu Ondra střelou k tyči a skóre uzavřel svým třetím gólem v zápase Vojta.
Všechny kluky moc chválím za předvedený výkon,hlavně ve druhém poločase.První se tak moc nepovedl,ale vzhledem k nakombinované sestavě se to dalo čekat. Do tabulky jsme připsali první bodíky :-P a to se silným soupeřem,který ještě neztratil ani bod,takže paráda a velká spokojenost.

Děkujeme za super povzbuzování našemu fanklubu!LOL

V dalším kole zavítáme do Soběšic. (ne 30.9. v 14:15h)

trenér

Nominace na 22.9.

V sobotu 22.9. v 10:00 hrajeme 3.mistrovské utkání
Soupeřem nám bude celek Lelekovic
Sraz v 9:15 v kabině areálu SK Líšeň
V případně chladnějšího počasí lze mít pod dresem tričko s dl.rukávem, popř.tenké tepláky.

Nominace:Vychodil,Linger,Ulrich,Jurka,Pustina,Novák,Bureš,Cupal,Řezník

2.KOLO mistr.zápas BYSTRC B-SK LÍŠEŇ D

Pátek 14.9. 16:30h

Bystrc B - SK LÍŠEŇ D 15:4 (7:2)

Branky- Cupal 3x,Lopour

Sestava: Mitáček-Kolařík,Lopour(06),Cupal,Dřínovský,Košulič,Tománek,Novák,Rosí

Do zápasu jsme nastoupili proti mužstvu, které mělo v nohách zápas s Líšní B, se kterou Bystrc prohrála. U soupeře nebyla patrná únava z předchozího zápasu, naopak byli rozehraní a měli motivaci odčinit předchozí porážku. Naši kluci vstoupili do zápasu všichni velmi vlažně až ospale, což se projevilo brzkým vedením soupeře. Opět nám nešly přihrávky a v obraně to byl občas chaos a ani brankář zpočátku zápasu mužstvo moc nepodržel. Postupně se po domluvě celkem rozehrála první čtyřka, která předvedla několik pěkných akcí a podařilo se zkorigovat výsledek dvěma góly. Kluci z druhé čtyřky se stále trápili a když už se podařila obráncům přihrávka, měli útočníci problém zpracovat míč.
Po přestávce zabrala první čtyřka a dokázala soupeře i přehrát, ovšem tento tlak přinesl jen dva góly, přesto kluci zaslouží velkou pochvalu. Druhá čtyřka pokračovala ve slabším výkonu, zvláště obránců, který soupeř trestal brankami. Ve druhé půli se také rozchytal brankář, který předvedl výkon jako v prvním mistrovském utkání a svými zákroky zabránil několika dalším brankám v naší síti.
Celkově zaslouží pochvalu, zvláště za druhý poločas, první čtyřka a brankář, u druhé čtyřky mne mrzí, že kluci ,kteří toho na hřišti předvedli nejméně, se nejvíce projevovali zlobením v době, kdy nehráli.
Děkuji všem, kteří mi s klukama pomohli od rozcvičky až do konce zápasu.