PÁ 2.11. v 16h.

Řečkovice - SK LÍŠEŇ D 10:6 (4:3)

Branky: Juránek 2x,Linger 2x,Pustina,Jurka

Sestava: Vychodil-Linger,Ulrich,Jurka,Pustina,Kosík,Duchoň,Šebesta (04),Juránek (04)

K poslednímu mistrovskému zápasu v tomto roce,zavítalo naše druhé mužstvo k aktuálně prvnímu mužstvu tabulky. Za chladného listopadového odpoledne se na těžkém terénu odehrála pěkná fotbalová bitva.Soupeř,který pravidelně nastupuje i s hráči ročníku 04 zatím v soutěži neztratil ani bod.My jsme si taky přizvali dva hráče z ml.přípr.A, oba nám moc pomohli.
Hned od začátku zápasu se hrál fotbal nahoru dolů,obě mužstva se tlačila před branku soupeře,bohužel vinnou kluzkého a blátivého terénu končila většina kombinací na obou stranách v autu nebo nepřesnou přihrávkou.Branky většinou padali po pěkných střelách,nebo z dorážek před brankou. Velice vyrovnaný poločas vyhrál náš soupeř v poměru 4:3.
Ve druhém poločase naši kluci zlepšili pohyb po hřišti i když na těžkém terénu to o moc nešlo,ale náš důraz v napadání rozehrávky,dělal soupeři velké problémy.Bohužel ve finální fázy se od nás odvrátilo štěstí a spousta našich šancí končila na tyčkách nebo v náručí brankáře. Když už jsme měli možnost se ve skóre na soupeře dotáhnout,neproměnili jsme penaltu nebo jsme udělali hrubé chyby před vlastní brankou,které soupeř nekompromisně trestal další brankou.
Kluci se moc snažili,bojovali o každý míč,ale zkrátka nám dnes nebylo přáno.Na druhou stranu musíme sportovně uznat,že náš soupeř byl o malinko lepším týmem a měl i více štěstíčka než my.
Všechny kluky moc chválím za obětavý výkon a za to,že se ani za nepříznivého stavu nevzdávali a bojovali na těžkém terénu o každý míč. Dnes nám to hlavně nešlo v bránění,tam jsme udělali moc chyb.V útoku to nebylo špatné,bohužel štěstí nám nepřálo.
Děkujeme všem rodičům za super fandění!

Konečnou tabulku po podzimní části udělám během nedělního večera,ještě zbývá odehrát jeden dnešní zápas.

Sestava: Vychodil-Kolařík,Novák,Baný,Dřínovský,Košulič,Nykl,Rosí,Vosátka

Vzhledem k podzimním prázdninám předehrávalo už ve čtvrtek i naše druhé mužstvo zápas 8.kola s mužstvem Chrlic.
Za už celkem chladného počasí se očekával vyrovnaný zápas i když soupeř patřil do spodní části tabulky. Kluci hned od začátku naštěstí žádné překvapení nedopustili a do soupeře se pořádně zakousli.
Soupeř místy zazlobil z rychlých brejků,ale naše obrana si s tím většinou hravě poradila.
Kluci hráli zodpovědně i v útoku,napadali rozehrávku a nebáli se jít do soubojů z čehož si vytvářeli šance a stříleli branky. Střelecky zazářili Jonáš a Adam,ale i ostatní si s chutí zastříleli.Své první branky se dočkali i Míša s Davidem,takže velká gratulace kluci!
Herně na tom kluci zatím nejsou jako první mužstvo,ale místy se nám povedli i krásné akce po přesných přihrávkách.Na druhou stranu co kluci nemají v technice, vynahrazují velkou bojovností a snahou vstřelit branku což se taky cenní.
Chrlice nám moc starostí naštěstí neudělali a tak zápas skončil naším jasným vítězstvím.
Všechny kluky moc chválím za super výkon,čisté konto v obraně,v útoku odvaha a důraz před brankou,krásné góly a bodíky do tabulky. Velká spokojenost kluci,jen tak dál! :-DZávěrečná děkovačka od rodičů byla velkou odměnou za parádně zvládnutý zápas,děkujeme!

V posledním kole zajíždíme do Řečkovic,kde nás čeká silný soupeř,který zatím všechny zápasy vyhrál.. (PÁ 2.11. 16h)

Tabulku po 8.kole snad zvládnu do nedělního večera,pokud se dle počasí odehrají všechny zápasy.

trenér

Nominace na 25.10.

Ve čtvrtek 25.10. v 17:00 hrajeme na domácím hřišti 8.mistrovské utkání proti Chrlicím.

Branky: Duchoň 3x,Kolařík 2x

Sestava: Mitáček-Kolařík,Novák,Košulič,Nykl,Cupal,Duchoň,Řezník(06),Čábelka(06)

Naše druhé mužstvo přivítalo v 7.kole celek z Bohunic.Soupeř přijel v sestavě i s hráči r.04 a dvěma děvčaty a tak nás čekal velice těžký zápas.
Jako už by to bylo u nás tradicí,jsme první poločas vyloženě zaspali. Kluci měli málo pohybu po hřišti,s bojovností taky jako by se šetřili a tak nás soupeř místy dostával pod tlak. Většinou jsme se dostávali k ohrožení branky soupeře jen po rychlých brejcích nebo po nepovedeném odkopu brankáře. V obraně to nebylo špatný,přesto se soupeř mohl radovat z dvou gólového vedení v poločase.
O přestávce jsme si řekli,že musíme zlepšit pohyb a přidat na důrazu v osobních soubojích.
Bohužel úvod druhé půle se nám hrubě nepovedl a po dvou dalších inkasovaných brankách,byla nálada na bodu mrazu. Naštěstí se z přímého kopu krásně trefil Ondra.Vstřelená branka nastartovala kluky k neskutečnému obratu v zápase.Kluci politi živou vodou, na hřišti doslova jezdili po zadku,bojovali a rvali se o každý balon.Soupeř byl pod těžkým tlakem a dělal chyby,které i s přispěním štěstíčka kluci dokázali proměnit v branky.V útoku střelecky zářil Ondra,který už měl v nohách zápas s prvním mužstvem. Velkou pochvalu zaslouží i Adam,který parádně bránil a ještě dokázal vstřelit důležité branky.
Když už se blížil závěr zápasu a vše vypadalo na dělbu bodů,tak se k nám bohužel štěstí otočilo zády.Podobně jako první mužstvo v min.kole, jsme dostali na konci zápasu branku po naší chybě v obraně.Nedá se nic dělat,to se zkrátka ve fotbale stává. :-(.
Remíza by byla spravedlivější,ale i tak kluci zaslouží velikou pochvalu. Povedl se nám velký obrat z 0:4 na 4:4 a hlavně si kluci dokázali,že když budou všichni makat naplno,žádný zápas není předem ztracený.Bodíky do tabulky jsme tentokrát nepřidali,ale alespoň malou odměnou za statečný výkon byl velký potlesk všech rodičů a fandů. Děkujeme!

Příští kolo se hraje již ve čtvrtek 25.10. od 17h,přivítáme mužstvo z Chrlic.

trenér

Nominace 20.10.

V sobotu 20.10. v 10:00 hrajeme na našem hřišti 7. mistrovský zápas proti Bohunicím

Sraz v 9:15 v kabině areálu SK Líšeň

Nominace: Mitáček, Kolařík, Novák, Košulič, Nykl, Cupal, Tománek, Řezník, Čábelka

Branky: Cupal 3x,Pustina 2x,Tauš 2x,Dřínovský,Kolařík

Sestava: Mitáček-Kolařík,Novák,Pustina,Cupal,Nykl,Dřínovský,Lopour(06),Tauš(06)

Naše druhé mužstvo sehrálo zápas 6.kola na travnatém hřišti ve Slatině.
Kluci ze Slatiny již měli v nohách předešlý zápas s naším o rok starším mužstvem,ve kterém utrpěli těžkou porážku a tak i my jsme doufali, že se nám podaří soupeře porazit.
Hned od začátku zápasu bylo jasné,kdo bude na hřišti pánem.Kluci soupeře přikovali k jeho brance, napadali rozehrávku a většinou vyhrávali osobní souboje.Sem tam se nám povedla i nějaká ta přihrávka,ale branky padali po dorážkách z brankoviště.Soupeř místy zahrozil rychlejší rozehrávkou směrem k naší brance,a po jedné takové si bohužel vybral slabší chvilku náš brankář,kdy mu slabá střela propadla pod tělem.Kluci dál makali naplno,nerozhodil je ani druhý gól v naší brance po pěkné střele k tyči.Poločas jsme zvládli v poměru 4:2.
V poločasové přestávce jsme se poradili co ještě musíme zlepšit.Hlavně nám nešlo nabíhání si do volného prostoru při našich autech nebo rohových kopech.Kluci stáli za hráčem nebo v jeho těsné blízkosti,což většinou vedlo ke ztrátě míče.Taktéž bylo potřeba zlepšit pohyb a důraz u branky soupeře.Naštěstí kluci pochopili a hodně se ve druhém poločase v tomto zlepšili.Soupeři už docházely síly,nepustili jsme je až na vyjímky k naší brance.Všichni kluci podali ve druhém poločase zodpovědný a soustředěný výkon,obránci fungovali na jedničku,snad my jen chyběla od nich větší podpora útočníků jinak super,útočníci taky paráda,většinu šancí se podařilo proměnit v branku,snad jen si víc a přesněji přihrávat jinak ok.
Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu,utkání s přehledem zvládli a přivezli další bodíky do tabulky. Odměnou jim byla i závěrečná děkovačka s našim fanklubem,kterému moc děkujeme za podporu. LOL . Velká gratulace Adamovi k jeho první mistrovské brance! :-D

V příštím kole doma přivítáme mužstvo Tatranu Bohunice. (so 20.10.v 10h)

trenér

Nominace na 14.10.

V neděli 14.10. v 10:30 hrajeme 6.mistrovské utkání proti Slatině na hřišti ul.Kirkleho

Sraz v 9:45na hřišti ve Slatině

Sebou jako vždy kopačky, chrániče, pití, klubové oblečení

Nominace: Mitáček, Kolařík, Novák, Cupal, Pustina, Nykl, Dřínovský, Lopour (06), Tauš (06)