MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U8A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Mistrovské utkání Slatina - SK Líšeň "C" - 0:7 (0:5)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 24.10.2010 v 14:47:02)

Děkuji panu trenéru Sedláčkovi za vedení mužstva v zápase a přikládám jeho hodnocení.
Kluci přistoupili k tomuto utkání zodpovedně a od začátku jsme na soupeře vytvářeli tlak hned při rozehrávce, tak aychom my hráli a tvořili a soupeř musel hlavně bránit.
Už v poločase jsme měli slušný náskok a mohli tak utkání dohrát v klidu.

Hodnocení jednotlivých hráčů:

Dominik Farlík - opět výborný výkon, chytal soustředěně bez chyby - po zásluze byl kapitánem našeho týmu - velká pochvala

Jarek Dvořák - odehrál dobré utkání bez chyb, obrana však moc práce neměla - chválím

Honza Rojík - odehrál dobré utkání, soupeř naši obranu ale prověřil méně - chválím

Dominik Woltär - je třeba zlepšit zpracování míče a hlavně nestát zády k bráně soupeře při zpracování, balón se potom vrací zpět směrem k naší půlce, přidat na bojovnosti a soustředění na hru - dnes dobrý výkon

Tomáš Vrána - odehrál dobrý zápas bez chyb, opět slabina jsou ruce vysoko a místy nečistá hra-jinak chválím za poctivý přístup k utkání a zápal ve hře

David Zbořil - hrál střed zálohy, což je těžší než čekat v útoku na balon, odehrál kvalitní zápas, splnil vše co jsme si řekly, místy chyběl rychlejší start na balon a trošku více koncentrace-chválím jej za poctivost a přístup k utkání

Honza Poláček - dobré utkání, opět hrál zodpovědně a poctivě, zlepšit nákop a nebát se osobních soubojů-chválím za přístup k utkání

Radek Sedláček - hrál v útoku, oproti minule odehrál dobrý zápas, více klidu v koncovce, mohl dát min o gol víc - zlepšit start na balon a zrychlit pohyb - chválím za přístup

Marek Bielik - opět ukázal šikovnost a talent pro fotbal, výborná střela a tah na branku, je třeba zlepšit kombinaci a souhru se spoluhráči, často příliš dlouho drží balon-chválím, odehrál kvalitní zápas

David Zedníček - odehrál část prvního poločasu, poté se přesunul na zápas áčka přesto dal dvě pěkné branky, ukázal šikovnost a přehled, je třeba přidat místy více bojovnosti - chválím za kvalitní výkon

Tonda Mojžíš - odehrál část prvního poločasu, poté se přesunul na zápas áčka - chválím za slušný výkon, zlepšit nákop a zvýšit bojovnost - chválím.

9. kolo - Mistrovské utkání Líšeň "C" - Řečkovice - Čtvrtek 28.10.2010

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 24.10.2010 v 14:11:38)

Sraz v 14:00 před restaurací vedle hlavního hřiště SK Líšeň.

Kopačky, chrániče a pití sebou. Pro jistotu i nepromokavé bundy.

Nominace: Farlík, Sedláček, Procházka, Woltär, Vrána, Porč, Zbořil, Šamánek, Killar

Rozdělení tělocvičen na zimu 2010

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 21.10.2010 v 10:02:52)

ÚTERÝ - 16:00 - 18:00 - HOLZOVA - Dvořák, Chládek, Killar, Poláček, Porč, Pozdenkov, Procházka, Rojík, Sedláček, Šamánek,Vejmělka, Woltär

STŘEDA - 16:30 - 18:30 - MUTĚNICKÁ - Andres, Bartolšic, Bielik, Cikrle, Farlík, Kašparovský, Mojžíš, Rojík, Spiřík, Vrána, Zbořil, Zedníček

PÁTEK- 15:30 - 16:15 - ORLOVNA - Bartolšic, Dvořák, Farlík, Chládek, Killar, Poláček, Porč, Pozdenkov, Rojík, Sedláček, Šamánek,Vejmělka

PÁTEK- 16:15 - 17:00 - ORLOVNA - Andres, Bielik, Cikrle, Kašparovský, Mojžíš, Procházka, Rojík, Spiřík, Vrána, Woltär, Zbořil, Zedníček

Do tělocvičen se začne chodit od 1.listopadu 2010. Kolik se bude vybírat ještě upřesním.

7. Mistrovské utkání Slatina - SK Líšeň "C" - Pátek 22.10.2010

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 19.10.2010 v 21:36:19)

Sraz v 14:45 na hřišti ve Slatině.

Kopačky, chrániče a pití sebou. Pro jistotu i nepromokavé bundy.

Nominace:
Farlík - Vrána, Woltär, Sedláček, Rojík, Zbořil, Dvořák, Poláček, Bielik

Mistrovské utkání SK Líšeň "C" - Bosonohy 1:2 (0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 19.10.2010 v 21:28:15)

Branka: Killar Petr

Sehráli jsme velmi nešťastné utkání, kdy soupeř bránil v pěti lidech před brankou a spoléhal na dva hráče, kteří podnikali ojedinělé brejky.
První gól jsme dostali po jasném faulu na našeho brankáře, kdy byl Dominik, po zahrátí rohového kopu, nedovoleně atakován, ale rozhodčí to bohužel přes chumel hráčů neviděl. I po obdrženém gólu jsme neustále soupeře tlačili, ale překonat tak zhuštěnou obranu se nám pořád nedařilo překonat. Až Petr Killar po pěkné kombinaci se prosadil svou typickou nechytatelnou střelou. Gól kluky nabudil, ale soupeř nepřestával urputně bránit a po rychlém protiútoku, kdy si naši obránci mysleli, že je balón v autu, po pěkné nahrávce volnému hráči před branku, vstřelil vítěznou branku.
Bohužel na tento gól jsme už nedokázali odpovědět a poprvé v této sezóně prohráli. I když se nemoho zbavit dojmu, že naprosto zbytečně.

Mistrovské utkání SK Líšeň - Bosonohy - Pátek 15.10.2010

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 13.10.2010 v 13:44:51)

Sraz v 14:45 před restaurací vedle hlavního hřiště SK Líšeň.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

NominaceFarlík - Rojík, Dvořák, Poláček, Sedláček, Vrána, Woltär, Procházka, Porč, Bielik, Zbořil

Mistrovské utkání Sparta B - Líšeň C 1:3 (1:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 13.10.2010 v 11:42:07)

Branky: Spiřík Matěj, Killar Petr, Bielík Marek

Děkuji panu trenéru Sedláčkovi za vedení mužstva v zápase a přikládám jeho hodnocení.

První poločas jsme začali s mírně pozměněnou sestavou, kdy Jarek Dvořák hrál střed zálohy. Jarek se snažil a byl v pohybu, nicméně tlak na balon tam nebyl takový, tudíž nás soupeř i díky dlouhým výkopům jejich golmana přehrával a proto výsledek 1:1 v poločase byl pro nás ještě dobrý. Bohužel kromě pohotové dorážky při prvním gólu jsme si již další výraznější šance nevypracovali. Soupeř byl velmi dobře organizovaný, hrál pozorně a dobře bránil, proto jsme neměli přilliš mnoho šancí.
Do druhé půlky jsme hráli s Markem ve středu zálohy místo Jarka a zlepšení bylo znatelné, Marek se snažil zachytávat dlouhé balony a i díky tomu jsme si začali vytvářet šance.
V druhé půli jsme již byli lepší a vstřelili jsme dvě pěkné branky.

Hodnocení jednotlivých hráčů:

Dominik Farlík - náš nejlepší hráč v tomto utkání, velmi nás podržel, chytil tři velké šance soupeře, nebojí se vrhnout pod nohy soupeře, výborná koncentrace-chválím jej za poctivý přístup, výborné chování.
Jarek Dvořák - ve středu zálohy mu to v první půlce nesedlo, je vidět že je zvyklí hrát spíše defenzivně, v druhé půlce hrál v obraně aktivně a spolehlivě-chválím ho za bojovnost a nasazení.
Honza Rojík - odehrál dobrý zápas bez chyb, místy chybělo více pohybu bez míče-chválím ho za poctivý přístup
Honza Poláček-odehrál dobrý zápas, snažil se, byl aktivní, nedělal chyby, chce to zlepšit kopací techniku-pochvala za bojovnost a nasazení.
Radek Sedláček - chybí start na míč, větší rychlost a místy převládá spíše živelný pohyb po hřišti-tam je stále co zlepšovat-chválím za poctivost.
Tomáš Vrána - hrál poctivě, bojovně, je třeba méně faulovat (má ruce dost vysoko) a zlepšit kopací techniku-chválím za bojovnost a přístup k utkání.
Dominik Woltar - odehrál dobrý zápas, byl aktivní, je nutné zesílit a zlepšit kopací techniku, zvýšit důraz-chválím.
Matěj Spiřík - chyběl větší důraz a nasazení, větší chuť se poprat o míč a vypracovat si gólovou příležitost, v druhé půli hrál v záloze, bohužel často byl jinde než balon-od hráče A týmu očekávám že nám pomůže (není to kritika Matěje, ale upozornění na to, na čem je třeba zapracovat).
Marek Bielik - odehrál velice dobrý zápas, byl aktivní, nebál se přejít přes soupeře jeden na jednoho, chyběla pouze finální přihrávka-mohli bychom vstřelit tak o dva tři góly více-pochvala za přístup, nasazení, poctivost, náš nejlepší hráč v poli.
Petr Killar** - odehrál dobrý zápas, chyběl však pohyb bez míče, tradičně dobrá střela-chválím ho za poctivost, čekal jsem ale že nám více pomůže.

5. Mistrovské utkání Sparta B - Líšeň C - Neděle 10.10.2010

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 09.10.2010 v 10:36:20)

Sraz v 12:45 na hřišti Sparty Brno.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace:
Farlík - Rojík, Dvořák, Poláček, Sedláček, Vrána, Woltär, Procházka, Spiřík, Bielik

4. Mistrovské utkání Nordic - Líšeň "C" 0:8 (0:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 26.09.2010 v 23:28:35)

Branky: Vejmělka 4, Zbořil(pen.), Procházka, Poláček, Dvořák

Děkuji tímto panu trenéru Sedláčkovi za vedení tohoto zápasu a uvádím jeho krátké hodnocení:

“ V první půli jsme se spíše hledali na hřišti a zjišťovali, co na nás bude soupeř hrát a co nám vše dovolí.
Jelikož toho Nordic mnoho nepředvedl, v druhé půli jsme byli výrazně více aktivní a nátlakovou hrou jsme domácí přehrávali.
Výsledkem byla kvalitní hra našeho týmu a vstřelené branky.
Musím tentokrát všechny kluky moc pochválit za to, že předváděli aktivní fotbal a splnili vše, co jsme si řekli v kabině.
Děkuji rodičům za účast a podporu a těším se na příští zápas.“

Upozornění pro rodiče.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RR 23.09.2010 v 21:09:43)

Žádám rodiče hráčů o zaplacení 600 ,- Kč vedoucímu mužstva panu Zbořilovi a to nejpozději do pondělí 27.9.2010. Jedná se o příspěvky na toto pololetí. Děkuji.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.