MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U8A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Turnaj V Kostelci na Hané

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 08.11.2009 v 17:54:37)

Dne 7.11.2009 jsme se zúčastnili halového turnaje v Kostelci na Hané. Původně se mělo turnaje zúčastnit šest družstev, bohužel dvě z nich nedorazila, takže při účasti Prostějova A a B, Přerova a našeho družstva se hrálo dvoukolově 2 x 10 minut na tvrdém povrchu, který dělal našim klukům problémy, balony odskakovaly a kluci je nemohli zpracovat. První zápas jsme odehráli s SK Prostějov A, který skončil remízou 1:1(1:0), náš gól střelil Honza Holomek. Druhé utkání s Přerovem skončilo opět remízou, tentokrát 0:0. Zápas s Prostějovem B skončil do třetice remízou 1:1, gól opět střelil Holomek. Ve čtvrtém utkání se nám podařilo zvítězit brankou Vojty Šebely 1:0 nad SK Prostějov A. Páté utkání z FK Viktorie Přerov bylo utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním jsme zaspali úvod a po 5 minutách prohrávali 3:0 ještě před koncem první půle jsme snížili na 3:1 gólem Iana Gilla. I když v druhé polovině zápasu kluci zabojovali a Ian Gill vstřelil druhý gól tak jsme prohráli 2:3. Šesté utkání rozhodlo o našem celkovém druhém místě na turnaji. Po nádherném výkonu jsme vyhráli 5:0, když celek SK Prostějov B neohrozil naši branku. Naše góly vstřelili Holomek Jan, Drábek Jan, Toczyski Michal a 2x se trefil Ian Gill,který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za příkladné fandění.
asistent trenéra Radomír Kuropata


Hodnocení za měsíc říjen

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 07.11.2009 v 22:02:15)

1. Tomáš Klement 18 b.
2. Ludvík Kuropata 16 b.
3. Jan Holomek, Michal Hnát 14 b.
4. Michal Toczyski, David Klimeš 13 b.
5. Stanislav Pařil 12 b.
6. Vojtěch Šebela 11 b.
7. Jan Drábek 10 b.
8. Matěj Sabela 9 b.
9. Ian Sebastian Gill 8 b.
10. Aleš Pernica 7 b.
11. Sebastian Vlk, Jaroslav Ištvan 6 b.
12. Štěpán Buchta 5 b.
13. Matyáš Ruber, Jakub Strakoň 4 b.
14. Mathias Schwesig 3 b.

Hodnocení hráčů přípravky "C" za měsíc září

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 07.11.2009 v 21:06:41)

1. Holomek, Klimeš 9bodů
2. Tocsyski, Schwesig, Šebela, Pařil, Klement, Kuropata 7 b.
3. Gill 6 b.
4. Sabela, Strakoň, Ištvan 5 b.
5. Ruber, Buchta, Pernica, Drábek 4 b.
6. Vlk 3 b.
7. Horký 2 b.

Změna tréninků

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 28.10.2009 v 21:14:19)

Od 2.11.09 budou tréninky trvale probíhat v hale SK Líšeň a to v pondělí od 16.45 do 18.00 hod. a ve čtvrtek od 16.30 do 18.00 hod. Prosíme rodiče o dochvilnost, tzn. dostavit se synem 10 min před zahájením tréninku. Ukončení halové sezóny je 29.3. 2010.

Turnaj v rámci miniligy - Holíč dne 24.10.2009

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 26.10.2009 v 08:57:48)

Turnaje se zúčastnili: brankař Kuropata,v poli hráli Toczyski,Hnát,Klimeš,Drábek,Šebela,Holomek,Pařil,Klement

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje ve slovenském Holíči, který byl mimochodem velice dobře připravený. Kluci odehráli první utkáni s Kohoutovicemi, které po vynikajícím výkonu deklasovali 4:0. Utkání se nám velice líbilo, naši hráči si přihrávali, kombinovali a přikladně bojovali. Goly vstřelili Holomek 2 a Klement 2. V druhém utkání naši nastoupili proti obávánému soupeři z Prostějova a po velice krásném utkáni, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou vyhráli zaslouženě 2:1, když rozhodl střelou z dálky minutu před koncem Toczyski. Tento zápas byl velice bojovný a hráči
podali vynikající výkon. Góly vstřelili Klement,Toczyski. Potom přišel zápas s FC Svratka Brno. Musím tady podotknout, že Svratka dle názoru většiny zúčastněných družstvech, postavila minimálně 3 kluky kteří byli starší, což neodpovídalo propozicím turnaje.(někteří hráči soupeře byli až o dvě hlavy vyšší). Každý trenér si musi sáhnout do svědomi a měl by ctít pravidlo fair-play. Kluci tento zápas odmakali ze všech sil, bojovali o každý míč a po velice tuhém boji, remizovali 0:0. Ale potom to přišlo. V posledních dvou utkáních s relativně slabšími soupeři, kde se čekala výhra, se našim hráčům vůbec nedařilo. Kluci přestali bojovat, nechodili do soubojů o míč a hlavně nestřileli. S Myjavou se hrálo opět s výsledkem 0:0. Posledni zápas ani nebudu rozebírat, protože utkání se soupeřem z Holíče byl stejný jako předešlý zápas, jenom s tim rozdílem, že jsme prohrávali po 5 minutách 1:0 a rodilo se překvapení turnaje. Nakonec po průniku Tomáše Klementa asi 2 minuty před koncem, jsme srovnali stav utkání. Ke konci zápasu už byli kluci utahaní a po vynikajicim poslednim zásahu našeho golmana, kdy bravurně zlikvidoval samostatný nájezd jsme remizovali 1:1. Ukázalo se, když kluci bojují o každy míč, jsou schopni odehrát výborný zápas s kýmkoliv. Celkové umistněni na turnaji bylo krásné 2 místo, což znamenalo vzhledem ke zmíněným okolnostem s družstvem Svratky v podstatě vítězství. Dále musím vyzdvihnout Tomáše Klementa,který získal zaslouženě ocenění „NEJLEPŠÍ HRÁČ“ turnaje, k čemuž mu všichni gratulujeme! Děkuji Radkovi Kuropatovi a Romanu Klimešovi za pomoc při vedeni družstva, rodičům za dovoz kluků na turnaj a fanděni po celou dobu turnaje a
samozřejmně klukům gratuluji za získané 2 misto. Příšti turnaj na který nás pozvali treneři SK Prostějov, se koná 7.11 v Kostelci na Hané. …….trenér Michal Toczyski

Informace o přátelském utkání-postřehy trenéra Michala Toczyského

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 11.10.2009 v 18:44:24)

V pátek 9.10. jsme se zůčastnili po dlouhé době přátelského utkáni na hřišti ČAFC s přirodní trávou, která nám v minulosti dělala problémy. V tomto utkání se to opět potvrdilo, že naši hráči jsou zvyklí pouze na umělou trávu, nebo koberec na kterém trénují. Přátelské utkáni se hrálo na rozměrech asi 20 x 30 metrů a v počtu 4+1. Přijeli jsme na utkáni s 15 hráči a 1 brankařem Radkem Kuropatou,kterého musim hned ze začátku vyzdvihnout, neboť se úkolu zhostil velice dobře. Hrálo se na 3 družstva, střídání bylo po 5 minutách a zkoušeli jsme různe varianty útoku a obrany, někdy uspěšně, někdy neuspěšně, ale právě proto se tyto přátelská utkáni hrají. Kluci bojovali i když prohrávali o několik branek, tak vždy toto skore vylepšovali a nakonec remizovali 12:12. Travnaté hřiště nám dělalo ze začátku problémy s kombinaci a při střelách ze středni vzdálenosti. Později, až si kluci hřiště trošku ohmatali, začali i kombinovat a docela slušně hrát.Nakonec utkáni skončilo smirně, když jsme vyrovnali v posledni minutě utkání. Potom následovaly pokutové kopy, které naši kluci přesvědčivě vyhráli. Hodně branek pochytal náš gólman, který si počínal v bráně velmi dobře.Chtěl bych touto cestou poděkovat hráčům za bojovný vykon a za podporu rodičům, kteři fandili jak mohli. Góly vstřelili: Gill 5, Klement 3, Pařil 2, Holomek 1, Hnát 1. Pokutové kopy proměnili: Klimeš, Holomek, Pařil, Sabela, Schwesig, Dvořák, Klement, Gill, Pernica, Vlk, Šebela, Drábek. Zápasu se zúčastnili: Kuropata-Klimeš,Hnát,Holomek,Pařil,Sabela,Schwesig,Dvořák,Klement,Gill,Pernica,Vlk,Buchta,Šebela,Drábek,Ištvan
Na závěr bych ještě poděkoval p.Kuropatovi a p.Klimešovi za pomoc při vedeni mužstva.

Změna vedení mladší přípravky "C"

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 30.09.2009 v 21:48:53)

Stávající vedoucí a trenér v jedné osobě Josef Hudec předává tuto přípravku novému vedení, s tím že po dobu sezóny 2009-2010 bude i nadále v družstvu vypomáhat.
Nové vedení je následující:
Vedoucí družstva - Roman Klimeš
Trenér - Michal Toczyski
Asistent trenéra - Radek Kuropata

Mladší přípravka "C" ročník narození 2003, zahájí novou sezónu v pondělí 31.8. tradičně na školním hřišti ZŠ Novolíšeňská a to v 17.30 hod. Dále budou pravidelné tréninky probíhat vždy v pondělí od 17.30 do 19.00 hod. a ve čtvrtek od 16.00 do 17.30 hod.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 09.08.2009 v 22:03:11)

Trenérské obsazení bude řešeno začátkem září, prozatím platí stávající stav, t.j. trenér a současně vedoucí družstva je Josef Hudec.
Skladba družstva bude v průběhu podzimu doplněna novými zájemci, prozatím soupis vypadá následovně:

1. Benčík Josef
2. Buchta Štěpán
3. Gabrhelík Ondřej
4. Gill Ian Sebastian
5. Holomek Jan
6. Horký Richard
7. Hriczo Radim
8. Klement Tomáš
9. Klimeš David
10.Kuropata Ludvík
11.Pařil Stanislav
12.Pernica Aleš
13.Ruber Matyáš
14.Sabela Matěj
15.Šebela Vojtěch
16.Toczyski Michal
17.Vlk Sebastian
18.Voda Václav

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.