MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Turnaj Rakousko

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 21.06.2010 v 22:42:20)

Na tento turnaj jsme odjížděli v hodně nakombinované sestavě, protože plno hráčů ze základu marodí nebo se válí už někde u moře. I tak to ale nebylo na škodu a průběh ukázal, že i kluci, kteří nehrají tak často když dostanou příležitost, tak se i ni umí porvat. Tým doplnil i Dan Zvolský z mladší přípravky a odehrál výbornou obranu v základu po celý zápas. Pokud to půjde, budeme ho brát i nadále, zjevně mu to svědčí. Jinak ve skupině jsme vše vyhráli a jednou remizovali a postoupili do závěrečných bojů z prvního místa. Obzvlášť otočení zápasu proti FAVAC si cením, protože jsme se po obdržené brance nesložili, ale dokázali jsme zabojovat. Ve skupině o umístění jsme dva zápasy vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli po katastrofálním výkonu s hodně slabým soupeřem, zakže v závěru jsme hráli opět proti FAVAC o 3-4 místo. Tady se trefil jako několikrát v zápase Pepa a výhru 1:0 jsme pohlídali. Ceny předal známý rakouský lyžař Thomas Sykora, takže zase nějaký zážitek
Takže i přes některé slabé chvilky přivádějící asistenta do stavu, kdy už „šel pomalu tunelem a v dálce viděl jasné světlo“ to bylo vystoupení celkem úspěšné. Kromě Pepína se trefil i Martin, Tom Dvořák, kterému systém 6+1 vyloženě svědčil a možná ještě někdo ( na koho jsem zapoměl tomu se dopředu omlouvám) . Vyzdvihl bych také přístup k fotbalu Petra Kovelského, který i přes značné potíže s kolenem to nevzdal a na turnaj jel a jako vždy nám dokud to koleno povolilo hodně píchnul. Konečné pořadí:
1. MFK Petržalka
2. Wr, Neudorf
3.SK Líšeň4. FAVAC
5. Kagran
6. Traisan
7. SV Wurmla
8. SV Ziestersdorf
9. SC Sitzenberg
10. Klosterneuburg
11. FAC
12. Neulengbach
13. Austria13
14. SKN
15. SC St. Polten
16. FC Bisamberg
17. FC Mistelbach
18. Eichgraben
19. USV Leitzersdorf
20. Langenlebarn
21. SV Raika Wieselburg
22. Langenlebarni B

V sobotu bude sraz v 6:30 !!! Účast všech nominovaných je nutná

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 16.06.2010 v 13:52:34)

Nminace na sobotní turnaj Rakousko:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 16.06.2010 v 12:19:51)

Kloss,Kovelský, Le Qungh,Dvořák Tom, Dvořák David, Šedý,m Hořice, Hojka, Kašpar, Hájek, Heidinger, Zvolský

Sraz bude na hřišti SK Líšeň, čas ještě upřesním. S sebou jako vždy na věci fotbal, pojištění do zahraničí na jeden den, pas, kdo nemá tak musí jet s rodičem. Turnaj začíná v 10 hod, konec je cca kolem 15 hod.

Dnešní trénink je pro počasí opět zrušem.

Konečné pořadí EON CUP Vyškov

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 12.06.2010 v 23:28:04)

1 SK Líšeň
2 FK APOS Blansko
3 FC Forman Boskovice
4 SK Slavkov u Brna
5 TJ Pustiměř
6 Tatran Brno Bohunice „B“7 SK ROSTEX Vyškov
8 Rudice
9 Sokol Bohdalice
10 Framoz Rousínov
11 FC Bučovice
12 Sokol Lipovec

Výsledková tabule po zápasech ve skupinách
Týmy - skupina I Skóre Body Pořadí
D FC Forman Boskovice 7:0 15 1.
B SK Slavkov u Brna 6:3 10 2.
F Tatran Brno Bohunice „B“5:2 9 3.
A SK ROSTEX Vyškov 3:4 6 4.
C Sokol Bohdalice 2:5 4 5.
E Sokol Lipovec 1:10 0 6.
Týmy - skupina II Skóre Body Pořadí
L SK Líšeň 23:1 15 1.
J FK APOS Blansko 16:3 10 2.
I TJ Pustiměř 8:4 8 3.
K Rudice 3:14 4 4.
G Framoz Rousínov 1:9 3 5.
H FC Bučovice 2:22 1 6.

Více informací je na www.eonjuniorcup.cz

Nominace EON CUP

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 11.06.2010 v 10:37:40)

Sraz v sobotu v 7:30 - na hřišti SK Líšeň

Klímová, Kloss, Kovelský, Hruška, Horský, Holiš, Le Qungh, Dvořák, Myslín, Šedý, Dostálek, Hojka, Kašpar, Heidinger, Špička

Předpokládaný návrat kolem 18 hod.

E.ON Junior Cup 2010

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 07.06.2010 v 21:12:05)

Velký turnaj malých fotbalistů odstartuje v květnu
Druhá květnová neděle bude patřit zahajovacímu turnaji již šestého ročníku poháru E.ON Junior Cup 2010, který se za dobu své existence stal největším turnajem desetiletých fotbalistů v České republice. Jako první na zelené trávníky v Hluboké nad Vltavou nastoupí týmy z Českobudějovicka a Jindřichohradecka. Série dvanácti regionálních kol proběhne v květnu a červnu po celém distribučním území společnosti E.ON. Posledního postupujícího vítěze do Velkého finále určí pražské kolo konané v neděli 20. června. Již tradiční součástí turnajů je bohatý doprovodný program pro veřejnost. V letošním roce bude zaměřen především na disciplíny, které zapojí celé rodiny s dětmi. K dovednostním soutěžím a atrakcím tak nově přibudou rodinné turnaje. Návštěvníci se mohou těšit i na zajímavé hosty. Vloni se mohli pozdravit a získat autogram od Mirky Knapkové, Nikoly Sudové, Jakuba Jandy, Remka Machury ml., či dokonce samotné Kateřiny Neumannové, která navštívila písecké Velké finále.

Pro malé fotbalisty jsou nachystány atraktivní ceny – každý hráč regionálního kola uvedený na soupisce obdrží kvalitní fotbalový míč Puma a první tři týmy pak kompletní sadu dresů téže značky. Nejlepší hráč turnaje se pak může těšit na týdenní pobyt ve Fotbalové škole Petra Čecha, jíž je energetická společnost E.ON partnerem. Do bojů v regionálních kolech nastoupí na 150 týmů a na dva tisíce malých fotbalistů.

Vyvrcholením šestého ročníku bude Velké finále, které se poprvé stěhuje do Zlínského kraje, konkrétně do Starého Města u Uherského Hradiště. Zde se utkají nejlepší týmy regionálních kol nejen o absolutní vítězství v poháru E.ON ČR Junior Cup 2010, ale především o možnost reprezentovat Českou republiku na mezinárodním halovém turnaji v německém Gilchingu, který se uskuteční ve dnech 20. – 21. listopadu 2010. Současně s tím obdrží vítězný tým vstupenky na vybrané domácí kvalifikační utkání české reprezentace (cenu věnuje společnost PUMA – oficiální partner české fotbalové reprezentace a E.ON Junior Cup 2010), spojené se zaváděním hráčů na hřiště a s předzápasovou prohlídkou stadionu. Nejlepší hráč Velkého finále, kterého zvolí trenéři zúčastněných týmů, získá pro školu, kterou navštěvuje, finanční dar určený na energeticky úsporná opatření.

Více informací včetně doprovodného programu je na www.eonjuniorcup.cz

Čtvrteční trénink taky padá.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 02.06.2010 v 23:16:21)

V sobotu sraz v 8 hod na hřišti SK Líšeň na poslední mistrák proti Čafce.
Nominace:
Kloss, Kovelský, Špička, Horský, Hruška, Holiš, Le Quangh, Dvořák Tomáš, Varaďa, Myslín, Šedý, Dvořák David, Kašpar, Hájek, Heidinger, Hojka

V neděli proběhne ukončení sezóny, vyhodnocení sezóny spolu s rozlučkou se Zouňasem a Markétou. Sraz v 16:30 na hřišti SK Líšeň na zahrádce restaurace. Účast všech nutná !!!

Ruším dnešní trénink pro absolutní nedostatek empatií stran počasí k vrcholovému sportu.Grrrrrrrrr!!

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PH 02.06.2010 v 14:41:24)

Doufám, že se nám podaří odehrát aspoň ten poslední mistrák.

PH

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.