Starší přípravka U11B

V sobotu 17. září v 09.00 nastoupili k mistovskému utkání v Chrlicích s místním celkem.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan Knetig 17.09.2005 v 13:00:47)

Randýsek Lukáš

Zápas začal velkým tlakem našeho mužstva, kdy první poločas byl bohužel festivalem neproměněných šancí…Kuba Knetig - tři gólové šance, Radek Maixner - dvě vyložené gólové šance…Fantasticky zahrál v prvním poločase Dominik Lorenc, který z pravé stany zálohy dokázal oběma útočníkům tyto vyložené gólové šance připravit. Teprve po krásné přihrávce v 18-té minutě a pěkném zpracování míče se konečně trefil Jakub KNETIG. Soupeř se v prvním poločase prakticky před naši branku nedostal.

Do kabin jsme šli za stavu 1:0.

Ve druhém poločase jsme trochu polevili a hned to bylo znát. Hra se přesunula do středu pole a šancí již tolik nebylo. Začali jsme poté střídat a to pomohlo. Druhou branku připravil Jirka MERNA když poslal centr před branku a Jakub KNETIG se trefil podruhé, tentokrát však lovou nohou. Na třetí branku centroval Honza ČÍHAL a hattrickem zakončil Jakub KNETIG. Opětovně jsme soupeře zatlačili a příležitost dostali všichni hráči ze střídačky. V poslední minutě nepokryli obránci kapitánku mužstva domácích Moniku, která dala pěkný gól a upravila na konečný stav 3:1 pro SK Líšeň.

V zápase se líbili Honza ČÍHAL, Dominik LORENC, Kuba KNETIG a Kuba HELIS. Pěkný zápas zahrála i Gábina ŠPIČKOVÁ a Kája KOUŘIL.

Pěkné utkání, ve kterém bojovali pouze naši hráči ročníku 1996 a 1997 (bez Ondry TRÁVNÍČKA a bez Tomáše GHISIHO - jsou nemocní), protože nám odmítl vypomoci trenér starší přípravky A svými, pro nás z jejich sestavy možnými, dvěma hráči (z důvodu jejich případného zranění). Soupeř měl v sestavě 7 hráčů ročníku 1995, neboť v této kategorii nemá tým „B“. Proto si této výhry ceníme a zveme všechny naše příznivce na další zápas, který hrajeme v pátek 23.9.2005 od 15.30 hod. doma s celkem Slovanu.

Za ideálního počasí jsme v pátek 9.9. sehráli mistovské utkání s celkem Moravské Slávie.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan KNETIG 10.09.2005 v 17:36:32)

Marna Jiří

Zápas jsme začali vcelku v pohodě a již v páté minutě jsme vedli jedna nula krásným gólem z dálky Honzy Číhala. To však bylo v prvním poločase z naší strany bohužel vše. Kluci si mysleli, že to půjde samo a ono to nešlo… Naprosto přestali běhat a zdálo se, že je snad fotbal ani moc nebaví. Nepomohlo ani několikeré střídání z řad náhradníků. Nemohlo to dopadnou jinak, než vyrovnávacím gólem na poločasových 1:1.
V přestávce to na naší lavičce vypadalo asi tak, jako při hře Česka s Arménií… Bylo dost křiku a velké množství taktických pokynů.

Po přestávce jsme začali opět v základní sestavě a vyplatilo se… Hra nabyla na důraze a přišla i přesnost. V 38. minutě jsme se ujali vedení 2:1 po gólu Jakuba Knetiga a předchozí pěkné kombinační hře zálohy a pravé strany útoku.

V závěru jsme se dostali pod lehký tlak ale těsnou výhru jsme si již vzít nenechali.

Vážení sportovní přátelé,

naše mužstvo bylo ve dnech 21. – 28. srpna 2005 na přípravném kempu pro sezonu 2005 – 2006 v překrásném prostředí českomoravské Vysočiny v Horní Pasece u Ledče nad Sázavou.

Lékař: MUDr. Ladislav Kozumplík

Kluci byli ubytovaní v penzionu v pokojích po 3-4. Pokoje měly vlastní sociální zařízení a sprchu. V objektu jsme využívali bazen ke koupán. 2x jsme využili saunu. Ttravnaté hřiště bylo velkosti cca 55×25 m, ke treningu docela ideální. Strava byla 5x denně připravována v penzionu, fungoval zde pitný režim a kluci byli zásobení vždy čerstvým ovocem. První a poslední večer bylo opékání špekáčků.

Trenovali jsme třífázově, pokud to počasí dovolilo, večer byl jako třetí fáze vždy fotbálek – a to i za účasti vedoucích. Zařadili jsme do přípravy i běhy lesem a dále pak testy, které byly na závěr vyhodnoceny. Jako nejlepší byl vyhlášen Jakub KNETIG, druhý Karel KOUŘIL a třetí místo patřilo Jakubovi HELISOVI.

V úterý jsme sehráli zápas s klubem FC Humpolec. Prohráli jsme 11:1, ovšem kluci si vyzkoušeli, jaké je to hrát proti starším borcům (ročník 1995). Zápas měl zcela jednoznačný průběh, ale všichni si zahráli a nijak jsme se k prohře nevraceli. Zápas jsme brali jako přípravný a možnost si vyzkoušet hru proti silnějšímu soupeři.

Ve středu jsme byli navštívit hrad Lipnici nad Sázavou. Klukům se líbila vcelku poutavá řeč průvodkyně a hlavně se zajímali o staré zbraně, které jsou na hradě vystaveny.

Dále jsme upořádali turnaj ve stolním tenise, kdy první místo získal Jiří MERNA, druhý byl Jakub KNETIG a třetí Jan ČÍHAL.

Soustředění jsme zakončili v neděli společným obědem.

Příprava byla skvělá a myslíme si, že pomůže dobře nastartovat vstup do mistrovských utkání a do celé soutěže.

SOUSTŘEDĚNÍ 21.8.-27.8.2005 POD TEMPLŠTÝNEM

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 14.08.2005 v 20:59:49)

Zdravím vás všechny, prázdniny jsou sice v plném proudu, ale je čas začít zase myslet na fotbal. Doufám, že jste všichni zdraví a v pořádku a neopustila vás chuť hrát fotbal. V letošní sezóně na vás nebudu klást velké nároky, první místo beru jako samozřejmost!!!!!! A začneme právě soustředěním.
Sraz na soustředění bude v neděli 21.8.2005 v 15:00 hodin na hrišti SK Líšeň.
cena Kč 1.600,– bude vybírána na srazu. Cena zahrnuje ubytování a stravu na 6 dní, zajištění pitného režimu a drobné odměny.

Účastníci: Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Sodomka, Ghisi, Šebesta, Bednář, Trávníček, Čerbák, Valič, Boček

Doprava dětí je individuální!!! Začínáme večeří v neděli a končíme obědem v sobotu. Pro děti si proto přijeďte mezi 12-12:30 hodin v sobotu.

Co s sebou: oblečení na cestu, oblečení na trénink (trenýrky, tréninkový dres, chrániče, kopačky, míč, šivhadlo, tenisky na běhání), oblečení na pobyt (tenisky, trička dlouhý a krátký rukáv, šortky, ponožky na každý den, slipy, trenýrky, hygienické potřeby, tepláková souprava, tepláky, pokrývka hlavy, bunda LEGEA, pyžamo, ručník, osuška, plavky, plážová obuv do sprchy)
spací pytel, malý polštářek, REPELENT, něco pro volnou chvíli…. další nechám na uvážení rodičů - zase upozorňuji, chatky jsou malé!!!

Pokud děti užívají nějaké léky, tak jim je samozřejmě dejte s sebou a nezapomeňte na kartičku zdravotní pojišťovny, stačí kopie!!!! Kapesné nechám také na uvážení rodičů (min. aspoň 200,– na zmrzliny).

Program bude jako obvykle rozdělen do 4 tréninkových fází, bude polední klid a pokud počasí dovolí, tak také koupání. Plánujeme výlet do okolí a táborák. Kluci to již znají.

Případné další dotazy a informace na tel. č. 603931360.

NA VŠECHNY SE TĚŠÍ VÁŠ TRENÉR VEJMĚLEK PAVEL

Ve čtvrtek 23.6.2005 se uskutečnil závěrečný trénink, kde byli vyhodnoceni a odměněni jednotlivý hráči.

17. Vondráček David

Hodnotili jsme soustředění, účast na trénincích, účast na mistrovských zápasech a výkony, turnaj v Bratislavě a také se udělovaly trestné body.

Soustředění před sezonou 2005/2006 se uskuteční opět tradičně Pod Templštýnem a to od 21.8 do 27.8.2005. Doba odjezdu a příjezdu, seznam věcí, bude upřesněn začátkem měsíce srpna 2005.
Soustředění se bude týkat těchto hráčů: Bednář, Belza, Boček, Čerbák, Ghisi, Hujňák, Krumbholc, Petrnek, Sodomka, Šebesta, Trávníček a Valič.

Tréninky budou od 30.8.2005 a to v:

úterý 17:30 - 19:00
čtvrtek 16:00 - 17:30
pátek 17:30 - 19:00

Všem přejeme krásné prázdniny a rodičům příjemnou dovolenou a těšíme se na vás opět v srpnu 2005. (taky se těším, že vás chvilku neuvidím a neuslyším!!!)

Jako tečka za sezonou 2004/2005 byl turnaj RIGIPS CUP dne 26.6.2005 pořádaný 1.FC Brno na hřišti Janouškova.

Pořadí turnaje:

1. 1.FC Brno „A“2. FC Slovácko
3. SK Líšeň
4. 1.FC Brno „B“5. MS Brno

Hrací doba 2 x 15 minut, každý s každým

Sestava Líšeň:

Kulhánek Roman, Petrnek Matěj, Trávníček Ondřej, Čtvrtníček Michal, Mitáš David, Špaček Marek, Boček Jiří, Šebesta Filip, Lovecký Marek.

Nejlepší hráč SK Líšeň: Čtvrtníček Michal
Nejlepší střelec SK Líšeň: Lovecký Marek - 6 branek

Hodnocení turnaje:

Hráči odváděli dobrou práci na hřišti, bojovali s nasazením, i když časem byla znát únava z důvodu pouze jednoho střídajícího hráče. Za svoji bojovnost byli kluci odměněni medailemi.

8. Ivančice 1 0:21

Nejlepší brankář: Fara Michal SK Líšeň st.přípravka „A“Nejlepší střelec: Ondráček Radovan - 6 branek - MS Brno

Sestava Starší přípravka „B“:
Fiala Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Ghisi Tomáš, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Čerbák Martin, Valič Matěj, Lukůvka Adam, Boček Jiří.

Hráči se snažili, dávali do zápasů takřka všechno, až do té doby, než dostali první gól.Přesto se snažili bojovat dál a úplně to nevzdat. Hrálo se za velmi teplého počasí a proti hráčům staších ročníků. Proto bych chěl kluky za bojovnost pochválit.

Střelec branky: Jiří Boček.

Mistrovské utkání pátek 10.6.2005 hřiště SK Líšeň

SK LÍŠEŇ - SK TUŘANY 1:0 (0:0)

Branky: Sodomka

Sestava: Krumbholc,Petrnek,Belza,Hujňák,Sodomka,Ghisi,Šebesta,Bednář,Trávníček,Čerbák,Boček

Hodnocení:
S utkáním jsme neměli problémy, kluci hráli s chutí a podle našich představ. V prvním poločase byly šance na obou stranách mužstev. V druhé části jsme hráli převážně na soupeřově polovině hřiště, kde jsme dokázali využít šanci a vstřelili jedinou a rozhodující branku tohoto utkání. Kluci zaslouží pochvalu za bojovný a kvalitní výkon. Chci poděkovat i hráčům, kteří si v tomto souboji nezahráli, neboť nám šlo o umístění v celkové tabulce a nebylo možné tyto hráče do hry zapojit.

Celkově jsme obsadili 3. místo s celkovým počtem 34 bodů za 1. ČAFC a 2. Slovanem.

<b<Nejlepším naším střelcem se stal Tomáš Sodomka s celkovým počtem 12 branek.**

Sezónu 2004/2005 ukončíme turnajem starších přípravek LÍŠEŇ CUP v neděli 19.6.2005 na hřišti SK Líšeň. Účast přislíbili: SK Líšeň A, SK Líšeň B, Drnovice, Nitra, Ivančice, Rosice, MS Brno a Slovan Jindřichův Hradec.

Turnaj bude zahájen v 9:00 hodin a předpokládaný konec bude asi ve 14:00 hodin.

Systém hry: 8 mužstev každý s každým, hrací doba 1×15 minut, počet hráčů v poli 7 + 1. Turnaj budou rozhodovat rozhodčí ČMFS.

Srdečně zveme všechny příznivce fotbalu!!!!!!!!

Mistrovské utkání dne 3.6.2005 na hřišti MCV Maloměřice

MCV Maloměřice : SK Líšeň 2:3 (1:2)

Branky: Bednář, Ghisi, vlastní

Sestava: Krumbholc,Petrnek,Belza,Hujňák,Sodomka,Ghisi,Čerbák,Bednář,Valič,Lukůvka,Boček

Hodnocení utkání:

Mužstvo MCV převyšovalo vzrůstem a váhou naše hráče, kteří na ně museli použít taktickou hru. Tento styl hry se klukům dařilo udržet až do závěru utkání. Výhra byla zasloužená, protože všichni bojovali s velkým nasazením. Dík patří i našemu brankáři, který po dvou tvrdých zákrocích na něj podržel mužstvo a nepřestal bojovat.

Po tomto kole jsme zatím na 3. místě s celkovým počtem 31 bodů.

Poslední mistrovské utkání v letošní sezóně se uskuteční v pátek 10.6.2005 v 16:30 hodin na hřišti SK Líšeň a soupeřem budou Tuřany.

Cíl posledního zápasu: vyhrát!!!!!!

Mistrovské utkání 27.5.2005 na hřišti SK Líšeň

SK Líšeň - Bohunice „B“ 4:1 (3:1)

branky: Ghisi 2x, Bednář, Sodomka
Sestava: Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Sodomka, Ghisi, Šebesta, Bednář, Trávníček, Čerbák, Boček, Valič

První poločas přehrávali spoluhráče taktickou hrou a hráli kombinační fotbal. Druhý poločas bylo herní nasazení slabší, na výkonnosti hráčů se podepsalo i velmi teplé počasí. Tento zápas hodnotím jako velmi vydařený.

Příští mistrovské utkání se uskuteční v pátek 3.6.2005 v 16:45 hodin s MCV Maloměřice na hřišti soupeře.