MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Letní soustředění 2006 :

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Milan Randýsek trenér 11.01.2006 v 12:08:40)

Přípravné letní soustředění ST. PŘÍPRAVKY „B“ se tak jako loňský rok uskuteční V HORNÍ PASECE u Ledče nad Sázavou. Komfortní zázemí, super obsluha, nádherné prostředí, není proč měnit.
Termín : 19.8. - 26.8.2006.

Dosud plánované halové turnaje :

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Milan Randýsek trenér 10.01.2006 v 15:36:28)

18.2. Bílovice nad Svitavou
26.2. Hradec Králové

PONOVOROČNÍ HALOVÝ TURNAJ

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Milan Randýsek trenér 10.01.2006 v 12:08:35)

Pořadatel : Starší přípravka B
Místo konání : Hala TJ TESLY BRNO na lesné
Poděkování : panu Hudcovi, koordinátorovi turnaje
Jendovi Knetigovi, staršímu synu Honzy Knetiga
Liborovi Špičkovi za filmovou dokumentaci
Účastníci : SK Líšeň, MS Brno, Mohelnice, Žabčice,
Tišnov, Soběšice, Bílovice nad Svitavou
Výsledky turnaje : 1. Sk Líšeň 16 b.
2. MS Brno 13 b.
3. Mohelnice 12 b.
4. Tišnov 9 b.
5. Žabčice 5 b.
6. Bílovice 4 b.
7. Soběšice 1 b.

Nejlepší brankář : Jakub Mikulica (Líšeň)
Nejlepší střelec : Michal Volf (MS Brno)
Nejužitečnější hráč :Jeřábek Jakub (Žabčice)

Stručné hodnocení trenéra : Do turnaje nebyla nálada. Smrt Honzy byla až hodně čerstvá a bolestná. Před turnajem jsme si řekli, že kdyby se nám ten turnaj podařilo vyhrát, vítězství bude patřit právě Honzovi. A ono se to podařilo, i když favoritem byla Mohelnice. Když se podívám na všechny zápasy obecně, chybělo nám střelecké štěstí. Šance si naši hráči vytvářeli, ale to promněňování. Krom zápasu se Žabčicemi, který jsme sice vyhráli,ale výkon katastrofální,musela přijít v šatně bouřka. A hle, ona se projevila.Hráči pak už zase hráli zcela jinak.
Mezi naše nejlepší hráče patřil, gólman Mikulica, nejmíň obdržených branek, v obranné řadě Ondřej Trávníček a Malý Marcel, v útoku pak vynikající Číhal Jan. Velká poklona patří Jakubovi Knetigovi, který ať myšlenkami musel mít zcela jinde, podal dobrý výkon.

Jsou zprávy, které jsou hodně kruté. Jedna z takových nás zasáhla 5.ledna 2006. Navždy odešel člověk, který nám bude hodně chybět. Člověk, který svou obětavostí cokoli pro mužstvo udělat, byl jeho neodmyslitelným článkem.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Milan Randýsek trenér 10.01.2006 v 11:37:56)

Ačkoliv hrozně moc chtěl vybojovat zápas se zákeřnou nemocí, nepodařilo se mu to.
Honzo, VELKÉ DÍKY za všechno, co jsi pro nás udělal.
NIKDY NEZAPOMENEME,

Milan, Laďa
a
TVÍ MALÍ-VELCÍ fotbalisti.

Dnešní zápis bude takovou trochu formou otevřeného dopisu všem, kteří ho čtou:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan KNETIG 28.10.2005 v 17:39:40)

Vážení,

dne 28. října 2005 jsme od 13.00 hod. sehráli zápas s celkem starší přípravky „B“ SK Slatina, jehož trenér a vedoucí mužstva jsou podvodníci.

Proč? Má to vše svůj začátek, a to ve čtvrtek ve 13.00 hod. 27. října 2005, kdy telefonoval trenéru Randýskovi pan NOS, přestavil se, ze je ze Slatiny s tím, že mu manšaft lehl a že je nutné přesunout termín utkání na pátek příští týden. Po domluvě mezi trenérem, vedoucím mužstva a předsedou klubu SK Líšeň a po zhodnocení situace, kdy i náš tým byl oslaben o marody a zejména pak o kluky, kteří odjeli s rodiči mimo Brno na prodloužený víkend, jsme přesun termínu odmítli. Po dalším telefonátu pan NOS konstatoval, že tu my nejsme pro děti, že hrajeme jen na výsledek (to si tedy pane NOS piště, že hrajeme na fair play výsledky, nejsme totiž žádná školní dužina, zájmový kroužek ani parta nadšenců, ale regulérní sportovní fotbalový oddíl), a že tedy ať si klidně vyhrajeme třeba 80:0, že tedy na zápas přijede, kdo bude moci.
Přestože jsme věděli, že ani my nenastoupíme v ideální sestavě a že budeme mít na střídání jen dva hráče, na utkání jsme se těšili. Někteří z našich kluků totiž také chtěli odjet na prodloužený víkend s rodiči pryč, ale fotbal byl pro ně přednější…

Bylo nádherné, slunné, téměř letní počasí a výkop byl ve 13.00 hod. Nastoupili jsme v této sestavě:

Brankář:
Mikulica Jakub – roč. 1997

Obrana:
Malý Jakub - 1997
Dvořák Jakub - 1997

Záloha:
Merna Jiří - 1996
Číhal Jan - 1996
Bednář Tomáš - 1995

Útok:
Knetig Jakub - 1997
Sodomka Tomáš - 1995

Na střídání připraveni:
Randýsek Lukáš - 1996
Gottwald Filip - 1996

Soupeři na soupisku napsali sestavu:

1. Rosík David - roč.1996
2. Chalupa Lukáš - 1996
3. Vala Josef - 1995
4. Jahoda Mirek - 1995
5. Čáp Lukáš - 1996
6. Rozmahel Vojtěch - 1996
7. Lachman Petr - 1996
8. Hofírek Tomáš - 1996
9. Bršťák Jakub - 1996

Říkali jsme si s trenérem, že se někteří hráči soupeře se asi uzdravili, ale spíš, že se trenérovi hostí podařilo přesvědčit rodiče o tom, že je zápas důležitý a že kluci nastoupili a na prodloužený víkend pojedou po zápase.

Začalo se na obou stranách s pěkným nasazením a oba trenéři hnali svoje hráče kupředu. S trenérem Randáškem jsme si říkali, že se jim to fakt povedlo, ty svoje kluky sehnat a že jsou pěkně nabuzení, aby ukázali, že fotbal umí hrát. Hrálo se nahoru dolu, na obou stranách se střídaly nebezpečné útoky. Poločas skončil 0:0 a my jsme si říkali, že nás docela zaskočili, že hrají výborně.

Ve druhém poločase v osmé minutě po chybě naší obrany a ne moc prudké střele to bylo 0:1 po brance soupeřova hráče č. 5 Lukáše Čápa. Na brance se také trochu podepsal Kuba Mikulica, který střelu mohl krýt. Soupeř poté na pět minut ovládl hřiště a po samostatném průniku dal na 0:2 opět hráč č.5 Lukáš Čáp. Naši kluci pak hru vyrovnali a na posledních 8 minut zcela hřiště ovládli. Kuba Knetig dal na 2:1 po krásném pasu od Honzy Číhala a přes závěrečný tlak jsme již nevyrovnali. Tedy druhá naše prohra v tomto pololetí, nicméně jsme v tabulce zůstali druzí, a to považujeme za velký úspěch.

Pak byly penalty a já, jako vedoucí mužstva jsem šel za rozhodčím nahoru, díval jsem se na registračky (vrtalo mi to všechno hlavou, protože soupeř byl fakt dobrej a jeho postavení v tabulce průběhu zápasu vůbec neodpovídalo), ale zdálky nic člověk nepozná a navíc jsem si myslel, že hrajeme fair play a že mezi dětmi se snad jinak ani hrát nedá. Za to odpovídáme přece my, dospělí… Prostě styděl jsem se o konfrontaci rozhodčího požádat před podpisem zápisu. Kdyby se totiž ukázalo, že celek hostí hrál fair play, asi bych to těžce nesl. Podepsali jsme zápis, podali jsme s našim kapitánem ruku jak kapitánu hostí (proboha, snad tato čistá dětská duše nic nevěděla) i vedoucímu mužstva hostí…

Pak jsme šli s klukama do šatny a jeden z našich hráčů trenérovi řekl, že tam hrál Tomáš SMRŽ, že hrál docela dobře a že hraje za starší ročník 1995, že teda taky měli asi na pomoc starši kluky. Já jsem nic neříkal, ale věděl jsem, že takový hráč na soupisce utkání za hosty nefiguroval. Šli jsme tedy s trenérem Randýskem, který Tomáše SMRŽE také zná, se podívat, zda je to pravda. Zrovna Tomáš SMRŽ vyšel z šatny a stál u ohrazení s panem NOSEM. Trenér Randýsek mu říká: „Ahoj Tome?“ Tom odpověděl: „Ahoj strejdo!“. Trenér Randýsek:“Tys hrál? Že seš tak spocenej…“ Tom: „Ano, hrál…“ Trenér Randýsek: „Jo? A kolikátku jsi měl číslo?“. Tom: “Čtverku“. Trenér Randýsek: „Ale čtverku měl u Vás kluk jménem Jahoda?“ Tom: … pokrčil rameny a podíval se na pana NOSE…Pan NOS, který stál vedle a hovoru byl přítomen, poté řekl trenérovi Randýskovi: „Cos čekal?“…

Vážený pane NOSI (pokud se tak skutečně jmenujete), vážení pánové ze sportovního oddílu starší přípravky „B“ klubu SK Slatina:

Když naše mužstvo chtělo čtyři týdny předem odložit utkání se Soběšicemi, ty využily svého práva a zápas neodložily. Přijeli jsme tedy a hráli čestně o dobrý výsledek. Že se nám podařil, byla naše pýcha a zasloužili jsme si ho. Nic jsme Soběšicím nevyčítali a hlavně jsme naše kluky nehnali do podvádění a nečestného hraní na výsledek…Hráli jsme totiž s hráči, kteří jsou naši a mohou dle pravidel za nás nastoupit. To, co jste udělali Vy, to je naprostá nehoráznost, barbarství a takovým lidem, jako jste Vy, bychom nesvěřili svého syny do oddílu pod Vašim vedením ani náhodou. Vychovali by jste nám z nich podvodníky, neboť pokud jste podvodníci sami, tak přece kluky nemůžete vychovávat v duchu fair play. My nevíme, zda jste si na nás těch kluků ze straší přípravky nevzali pět…Nevíme, jestli nám 2 branky dal opravdu Lukáš ČÁP, ročník 1996… Určitě nejlepší hráč na hřišti…Lukáš ČÁP, který do dnešního dne žádnou branku v tomto soutěžním ročníku nedal… Mrzí to hlavně mě, vedoucího mužstva, protože konfrontaci hráčů na soupisce utkání a těch, kteří skutečně k utkání nastoupili, jsem měl rozhodčího nechat udělat již o poločase. Jsem vedoucí mužstva jen rok a půl, takže jsem se velmi poučil. Byla to moje hrubá chyba, ale myslel jsem si (jak je Bůh nade mnou), že duše dětí mají za všech okolností přednost a že mají zůstat čisté a že takovým svinstvem, jakého jste se na našich i Vašich dětech dopustili, je nezasviníte. Stalo se…Blahopřejeme Vám k výhře, kterou si zasloužili Vaši kluci (ačkoliv se ty naše děti s těmi Vašimi o dva roky staršími prali při nefér zápase docela obstojně!). Ta výhra by pro Vaše kluky byla ještě cennější, kdyby byla férová… Nebyla… My si s tím nějak poradíme (jednalo se o selhání našeho vedoucího mužstva a nakonec i trenéra) a jsme sťastní, že u nás v oddíle nejsou takoví lidé, jako jste Vy.

Zápis byl podepsán, vše skončilo “v duchu pravidel“, ale my na Vás nezapomeneme.

Radíme všem, ať si na Vás dají velký pozor, protože proti Vašemu mužstvu hrají i jejich děti…

V Brně dne 28. října 2005

Jan KNETIG, vedoucí mužstva
Milan RANDÝSEK, trenér

V pátek 21. října jsme doma od 15.30 hod. sehráli mistrovské utkání s celkem SK Řečkovice „B“.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan KNETIG 24.10.2005 v 10:53:07)

Sestava:

brankář:
Mikulica Jakub

obránci:
Malý Marcel
Helis Jakub

Záloha:
Lorenc Dominik
Číhal Jan
Bednář Tomáš

Útok:
Knetig Jakub
Sodomka Tomáš

Na střídání byli připraveni:
Gottvald Filip
Maixner Radek

Utkání mělo hned od počátku pěkné nasazení a vysoké tempo. Ve dvanácté minutě Dominik Lorenc brankou uklidnil situaci, vedli jsme 1:0 – ovšem začal další z našich festivalů neproměněných šancí. Knetig, Sodomka, Bednář – stále o tom samém – málo střel z dálky a v poslední chvíli pravidelně zmařená šance – střela jde mimo, nedokáží finálně přihrát, zbytečná poslední klička (zejména do soupeřova hráče), střela do brankáře…Co je platné, že tlačíme, hrajeme v podstatě na jednu půlku, když nedáváme góly…Stav 1:0 vydržel do přestávky.
Raketový nástup do druhého poločasu přinesl svoje – na 2:0 zvýšil v 28-mé minutě Honza Číhal. Bohužel jako obvykle jsme si mysleli, že je již vše „hotové“ – ve třicáté minutě to bylo po hrubé chybě obrany 2:1. A začalo další trápení s množstvím chyb – tentokrát zejména Marcel Malý často chyboval v obraně. Již třetí zápas za sebou si moc nevěřil Kuba KNETIG, trápí se, ale v pořadí třetí branka za naše mužstvo v tomto utkání byla ukázková – po přihrávce Toma Sodomky se skvěle trefil. Doufám, že mu to pomohlo alespoň trochu získat zpět ztracené sebevědomí. Protože jsme neproměnili dalších několik šancí a měli tentokrát bezchybně a jistě chytajícího brankáře, zůstal stav 3:1 do konce zápasu. Nutné ještě říci, že se do hry postupně zapojili oba náhradníci a podali výkon dle svých možností.

Dařilo se tentokrát na pravé straně dvojici Sodomka – Bednář (bohužel ale bez brankového vyjádření), pěkně zahrál Honza Číhal a výborný výkon podal brankář Kuba Mikulica. Doufejme, že Kuba KNETIG si svým pěkným gólem zvedl sebevědomí a Marcel Malý se znovu rychle dostane do své podzimní firmy (byl tři týdny nemocný).

Celkově lze zápas hodnotit kladně, kluci druhé místo v tabulce udrželi a v pátek 28. října chceme ukázat v zápase na Slatině, že nám druhé místo v tabulce právem náleží.

V neděli 16. října jsme od 12.00 hod. sehráli mistrovské utkání s celkem Bílovic. Počasí bylo opět překrásně ideálně fotbalové – sluníčko, teplota okolo 16-ti stupňů.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan Knetig 20.10.2005 v 14:11:25)

Sestava:

brankář:
Mikulica Jakub

obránci:
Trávníček Ondřej
Dvořák Jakub

Záloha:
Lorenc Dominik
Špičková Gabriela
Číhal Jan

Útok:
Knetig Jakub
Helis Jakub

Na střídání byli připraveni:
Randýsek Lukáš
Merna Jiří
Gottvald Filip

Utkání se předem zdálo jako lehké, soupeř je totiž na předposledním místě tabulky. Jenže – jako vždy zde platilo, že co je na papíře, to nemusí být skutečnost.

Soupeř se do nás zakousl a hrál celkově velmi dobře. Naši si zpočátku nevěděli rady, jak se vlastně před jeho branku dostat a střílet, aby mohly vůbec branky padnout. V desáté minutě po dobře zahraném rohovém kopu se trefil krásně hlavou Kuba KNETIG a bylo to 1:0. V minutě 21. přidal na dva nula branku Ondra Trávníček a bylo to veselejší. Nicméně velmi nekvalitní povrch, menší hřiště a nervozita našich se na hře značně projevovala. Trenér zkusil poslat na hřiště Gabču ŠPIČKOVOU a Jirku MERNU. To však spíše celou nervozní situaci našeho mužstva zhoršilo. Gábině se tentokrát moc nedařilo a Jirka si nevzpomněl, že se při fotbale i běhá. I proto byl stav o poločase pouze 2:0 v náš prospěch. Soupeř několikrát zahrozil, ale Kuba Mikulica byl tentokrát na místě.

Ve druhém poločase se nic podstatného na naší hře nezměnilo. Po rohu dal patičkou branku Dominik LORENC a ze skrumáže přidal čtvrtou branku střídající Filip Gottvald (který ovšem hrál jinak moc svým výkonem neoslnil). To však bylo vše. Opětovně domácí hrozili, naštěstí však bezzubými útoky do dobře zajištěné obrany zejména Ondrou Trávníčkem, který byl na hřišti mezi našimi hráči nejlepší. Líbil se i Honza Číhal, ale dále není bohužel koho chválit.

Zápas jsme sice vyhráli, ale žádné nadšení výkon mužstva u trenérů nesklidil.

V pátek 21. října nás čekají v 15.30 hod. doma na hřišti na Kučerové Řečkovice. Snad něco natrénujeme a ukážeme, že si druhou příčku v tabulce zasloužíme.

V pátek 7. října jsme do 15.30 hod. sehráli důležité mistrovské utkání s celkem Tatran Brno Bohunice „B“. Počasí bylo ideálně fotbalové – sluníčko, teplota okolo 20-ti stupňů.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan KNETIG 10.10.2005 v 10:03:49)

Sestava:

brankář:
Mikulica Jakub

obránci:
Trávníček Ondřej
Dvořák Jakub

Záloha:
Bednář Tomáš
Sodomka Tomáš
Lorenc Dominik

Útok:
Knetig Jakub
Helis Jakub

Na střídání byli připraveni:
Číhal Jan
Kozumplík Ladislav
Randýsek Lukáš
Špičková Gabriela

Zápas jsme začali tlakem který vyústil v osmé minutě krásnou střelou ze vzdálenosti cca 12 metrů a následnou brankou – blýskl se Ondra Trávníček. Hrálo se téměř na soupeřově polovině a v patnácté minutě na 2:0 skóroval Tomáš Sodomka. Evidentně se však nedařilo Kubovi Helisovi. Po druhé brance naši zvolnili tempo a hra se vyrovnala. Gábina Špičková vystřídala Kubu Helise, když do útoku šel Tom Sodomka a Gábina šla do zálohy, Zde se jí nedařilo, protože soupeř byl větší i rychlejší. Do poločasu stav vydržel 2:0. Za zmínku stojí ještě chyba Kuby Dvořáka v obraně (jinak hrál celý zápas dobře), když při couvání spadl, ovšem vyznamenal se Kuba Mikulica, když soupeřovu šanci zlikvidoval.

Po přestávce nastoupil do středu zálohy Honza Číhal a bylo to znát - Honza má přehled. Když po pěkné akci dal Kuba Knetig brankářovi soupeře „jesličky“ a v 35-té páté minutě to bylo 3:0, tak se zdálo, že je rozhodnuto.

Ale to by ani snad nebyli naši kluci, kdyby to nezdramatizovali. Přestali totiž kombinovat a vůbec i hrát. Mysleli si asi, že za stavu 3:0 zápas skončil…Ale soupeř jim dokázal, že tomu tak není a zahrozil ve 40-té minutě brankou na 3:1. Naše to nezvedlo, naopak se naše hra stala ještě utrápenější a když ve 43-té třetí minutě to bylo 3:2, na hřišti začalo být horko. Opět se ukázalo, že fyzická kondice je pro některé naše hráče (a to i pro ty starší) dosud nepřekonanou překážkou. Až do konce zápasu již naše mužstvo hlavu nezvedlo. Trenéři sice avizovali, že jsou do konce zápasu 3 minuty a že je potřeba hrát a hlavně běhat, ale soupeř stále hrozil a hrálo se na naší půlce. Do konce zápasu jsme již stav 3:2 udrželi a to i za cenu toho, že bránili i naši útočníci Kuba Knetig a Tomáš Sodomka.
Výhrou jsme v tabulce opět postoupili na druhé místo v tabulce za FC Slovan Brno. S fyzickou kondicí však bude muset naše mužstvo přes zimu něco podstatně udělat, protože se to jeví jako velká slabina, když v rozhodujících chvílích zápasu chybí síly ke kombinaci a hlavně k běhání.

V neděli 16. října od 12.00 hod. hrajeme v Bílovicích s místním celkem, takže se těšíme a budeme se snažit uhrát dobrý výsledek.

V pátek 23. září v 15.30 hod, jsme nastoupili k mistovskému utkání doma s celkem FC Slovan.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan KNETIG 23.09.2005 v 20:51:27)

Sestava:

brankář:
Mikulica Jakub

obránci:
Malý Marcel
Helis Jakub

Záloha:
Bednář Tomáš
Číhal Jan
Lorenc Dominik

Útok:
Knetig Jakub
Sodomka Tomáš

Na střídání byli připraveni:
Kozumplík Ladislav
Dvořák Jakub
Gottvald Filip
Merna Jiří
Behro Daniel
Randýsek Lukáš
Špičková Gabriela
Maixner Radek

Slovan vede tabulku a utkání bylo důležité. Je pravdou, že Slovan nastoupil s mužstvem „A“, neboť béčko ve starší přípravce nemají.

Nástup se nám naprosto nepovedl, po 40-ti sekundách z první útočné akce to bylo 0:1. Poté jsme hru na malou chvíli vyrovnali, ale v 15-té minutě po hře rukou ve vápně jsme byli nuceni čelit penaltě, kterou soupeř bezpečně proměnil. Stav 0:2 již začal nahlodávat sebevědomí našich borců a také se to na hře negativně projevilo. Do konce poločasu jsme se dostávali za půlku pouze sporadicky a náš soupeř bohužel rozehrál exhibici. Ještě před přestávkou po střele z dálky padl třetí gól a bylo po nás jak po „žabách“. Po jedné šanci za celý poločas měl Tom Sodomka a Jakub KNETIG, pěknolu střelu (těsně vedle) poslal Honza Číhal, ovšem to bylo do přestávky vše.

O přestávce se trenér snažil kluky uklidnit, ovšem naše hra ve druhém poločase byla snad nejhorší, co jsme za letošní celý rok předvedli. Nedařilo se prostě nikomu, ze zálohy na útočníky pasy nechodily, obrana mnohokráte chybovala. Jako kdybychom si chtěli hrát na malém prostoru umělého povrchu našeho treningového hřiště. Soupeř měl minimálně 5 tutových gólových šancí, které zčásti pochytal Kuba Mikulica, zčásti je soupeř nedokázal proměnit v branky. Prakticky jsme hráli na naší polovině, nejdále ve středu hřiště.
Trenér začal střídat a dal možnost téměř všem hráčům, aby předvedli, co umí. Ze střídajících se velmi líbil Kuba Dvořák. Pokud zapracuje na kondičce, bude velkou posilou do základního kádru.
Poslední branku dal soupeř po nejprvě bravurním zásahu Kuby Mikulici proti prudké střele, ovšem po ihned následující hrubé chybě, kdy náš brankář zapoměl sevřít po lehké střele míč, ten mu vypadl a po soupeřově dorážce to bylo 0:4. Tak zápas i skončil.

Výsledek sice není žádná katastrofa, neboť skutečně u soupeře hráli čtyři borci ročníku 1995 (někteří o 2 hlavy větší než naši obránci) a u nás pouze 2 borci ročníku 1995, nicméně nám se skutečně hodně nedařilo a navíc velmi začínáme pociťovat oproti ostatním mužstvům v soutěži naše absolutně neregulérní treningové podmínky, když trenujeme na hřišti, které je diametrálně odlišné ve všech ohledech od hřiště, na kterém hrajeme mistrovské soutěže. Soupeři takový problém nemají.

Ale hlavu vzhůru, příští týden nás čeká další zápas a nic není ztraceno. Porážka sice mrzí, ale zavazuje nás podávat i nadále dobré výkony a snažit se vybojovat na podzim co nejlepší umístění, abychom měli na jaře na co navázat.

Nezbývá než dodat, že soupeři blahopřejeme k jeho dnešní výhře, protože si ji zasloužil a slibujeme, že na jaře mu svoji kůži budeme prodávat pěkně draho (pokud vůbec bude na prodej).

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.