Starší přípravka U11B

3. Mistrovské utkání Medlánky B - SK Líšeň B 0:10 (0:8)

Branky: Chládek Filip 3, Porč Ondřej 2, Spiřík Matěj, Šamánek Aleš, Mojžíš Antonín, Cikrle Jakub, Andres Josef

Naprosto jednoznačné utkání dvou rozdílných poločasů. Za první bych kluky chtěl pochválit. Byly tam nahrávky, kombinace a tím pádem pěkné góly. Druhý už takový nebyl. Převládalo individuální řešení ve stylu „teď si dám gól já“. Tato sobeckost mě dost vadila a pokud si kluci sami neuvědomí, že fotbal je kolektivní sport, a že jeden bez druhého se neobejdou, tak při konfrontaci se silnějším soupeřem budou mít problémy.

3. Mistrovské utkání Medlánky B - SK Líšeň B - pátek 16.9.2011

Sraz v 14:45 na hrišti v Medlánkách.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: Andres - Cikrle, Hrachovina, Chládek, Mojžíš, Poláček, Porč, Spiřík, Šamánek, Zedníček (dle rozpisu pro st. př. B)

2. Mistrovské utkání SK Líšeň B - NORDIC 2:2 (0:1)

Branky: Porč Ondřej, Zedníček David - Prudký Lukáš, vlastní;

Ve druhém utkání jsme se utkali se soupeřem, který byl oproti loňské sezóně, posílený o hráče r. 2001, a na hře to bylo znát. Kluci se první poločas hledali a nemohli se dastat do patřičné herní pohody tak byl poločasový výsledek 0:1 pro hosty. Druhá půle začala podobně jako ta první. Opět jsme inkasovali, ale tentokrát jako kdyby nás tento gól probudil. Začali jsme lépe kombinovat, přidali jsme na pohybu a rázem soupeř nevěděl kam dřív skočit. V dramatické koncovce se nám podařilo vyrovnat a hrát se ještě o pět minut déle, tak si myslím, že by jsme i vyhráli.
Nevadí, kluci si zahráli proti velmi dobrému soupeři a zjistili, že nic není zadarmo a o vše se musí tvrdě bojovat.
Musím je pochválit, že nic nezabalili a bojovali až do konce.

2. Mistrovské utkání SK Líšeň B - NORDIC - úterý 6.9.2011

Nominace: Andres - Cikrle, Hrachovina, Chládek, Mojžíš, Poláček, Porč, Procházka, Spiřík, Šamánek, Zedníček

Sraz v 15:45 před restaurací „Na hřišti“. Kopačky, chrániče a pití sebou.

1. Mistrovské utkání Tatran Kohoutovice B - SK Líšeň B 0:10 (0:6)

Branky: Chládek 4, Zedníček 3, Šamánek, Andres, Cikrle

První zápas sezóny se klukům povedl na výbornou. Excelentním výkonem soupeři nedali nejmenší šanci a zcela po zásluze si odvezli vysoké vítězství. Individuální výkony i kombinační hra doplněné důrazem a rychlostí si zasloužili pochvalu i od diváků soupeře. Což se nesliší každý den. Kluky moc chválím i když samozřejmě je co zlepšovat. Ale pokud budou k fotbalu přistupovat tak jako k tomuto utkání, jsou na nejlepší cestě stát se dobrými fotbalisty.
Rodičům děkuji za dovoz a odvoz a kolegům trenérům za pomoc při vedení zápasu.