MISTROVSKÉ UTKÁNÍ KOHOUTOVICE - SK LÍŠEŇ PÁTEK 2.6.2006 0:4 (0:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 13.06.2006 v 11:54:00)

Sestava: Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Trávníček, Valič, Čerbák, Sodomka, Ghisi, Šebesta, Bednář, Boček

Střelci:
Boček 2x
Ghisi 2x

Hodnocení utkání:

Kluci si zaslouží velkou pochvalu, protože jsme zodpovědným výkonem opět uspěli a obhájili druhé místo v tabulce.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ SK LÍŠEŇ - 1. FC BRNO 0:1 (0:1) úterý 23.5.2006

Sestava:
Krumbholc, Petrnek, Belza, Trávníček, Hujňák, Valič, Čerbák, Sodomka, Šebesta, Bednář, Boček

Hodnocení:

Dnes se na hodnocení podíváme trochu jinak a to očima trenéra 1.FC Brno pana Sekyry (převzato ze stránek 1.FC)

SEKYRA Daniel (trenér): „V předehrávaném utkání 17. kola jsme se utkali, v přímé konfrontaci o 1.místo, s tradičním rivalem z SK Líšeň. Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V prvním, s větrem v zádech, jsme zatlačili soupeře na jeho půli a kromě několika brejků k ničemu nepustili. Ve druhém poločase, proti větru, jsme odolávali náporu domácích. Několikrát nás podržel brankář HALOUSKA a jednou při nás stálo štěstí v podobě dobře postavené tyče. V samotném závěru odpustil rozhodčí domácím evidentní ruku v brankovém území. Tímto vítězstvím jsme dvě kola před koncem udělali velký krok k zisku titulu.“

Můžu k tomu dodat jen tolik, že štěstí, které jsme v tomto zápase tak potřebovali, na naší straně nestálo. Ale kluci bojovali a snažili se skórovat, remíza by byla v tomto případě zasloužená. Zápas byl odložený, neměli jsme také klíčového hráče Ghisiho a body si odvezlo 1.FC a tím nás posunulo na 2. místo, které si prostě musíme udržet!!!

Další mistrovské utkání se uskuteční v pátek 2.6.2006 v Kohoutovicích, začátek utkání v 16:00.

A nejlepší střelec je stále Tomáš Sodomka s 25ti góly.

Sestava:
Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Valič, Čerbák, Sodomka, Šebesta, Bednář, Boček

Hodnocení:

Můžu k tomu dodat jen tolik, že štěstí, které jsme v tomto zápase tak potřebovali, na naší straně nestálo. Ale kluci bojovali a snažili se skórovat, remíza aby byla v tomto případě zasloužená. Zápas byl odložený, neměli jsme také svoje dva klíčové hráče Ghisiho a Trávníčka a body si odvezlo 1.FC a tím nás posunulo na 2. místo, které si prostě musíme udržet!!!

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ TATRAN BOHUNICE - SK LÍŠEŇ 1:2(0:1) sobota 20.5.2006

Sestava hráčů:

Krumbholc, Petrnek, Hujňák, Valič, Sodomka, Čerbák, Šebesta, Bednář, Trávníček, Boček

Střelec branek Boček Jiří

Hodnocení zápasu:

Naši kluci hráli pěknou hru od samého začátku. Celkově to bylo dost rychlé, jedna akce střídala druhou. Hřiště bylo kratší než obvykle, takže výkopy létaly ze strany na stranu. Škoda neproměněných akcí, kterých jsme měli hromadu. Tentokrát naše dva góly padly po střelách ze střední vzdálenosti.
Tímto chci poděkovat klukům za drahocenné 3 body, které se nám před koncem sezóny moc hodí.

Příští zápas bude zítra 23.5.2006 v 16:30 hodin na domácím hřišti a soupeř 1.FC Brno - tento zápas je přeložený. A musíme ho vyhrát!!!!!!!!!!!!

Tabulka se pro nás po tomto zápase nezměnila, máme jen o 3 body více, takže celkem 37 bodů, ale 1. FC Brno také a stále má 1 zápas k dobru.

Nejlepší střelec stále Tomáš Sodomka s 25ti góly.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ TATRAN BOHUNICE - SK LÍŠEŇ 2:1 (1:0) sobota 20.5.2006

Tabulka je pro nás po tomto zápase nezměnila, máme jen o 3 body více, takže celkem 37 bodů, ale 1. FC Brno také a stále má 1 zápas k dobru.

Střelci k 15.5.2006

Nejlepší je stále Tomáš Sodomka s celkovým počtem 25 gólů. Na stránkách MěFS Brno je však uveden chybný počet gólů (21). Bohužel po posledním zápase byly Tomášovi góly chybně připsány jinému hráči.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ SK LÍŠEŇ - STARÝ LÍSKOVEC SOBOTA DNE 13.5.2006 8:0 (4:0)

Sestava: Krumbholc, Petrnek, Trávníček, Valič, Lukůvka, Sodomka, Šebesta, Ghisi, Bednář, Čerbák, Boček

Střelci: Sodomka 4x, Šebesta 2x, Bednář a Valič po 1

Hrálo za krásného slunečného počasí a kluci přistoupili k zápasu zodpovědně. Nechyběla bojovnost a chuť se o výsledek poprat. Hosty jsme do ničeho vážnějšího nepustili. Do poločasu jsme si vytvořili dostatečný brankový náskok a ve druhém poločase jsme hru plně kontrolovali. Navíc jsme přidali další branky.
Měli jsme po celý zápas jednoznačnou převahu. S výsledkem i hrou jsem byl spokojen.

Další mistrovské utkání se uskuteční na umělé trávě v Bohunicích v sobotu 20.5.2006.

TABULKA K 9.5.2006

1. 1.FC Brno 13 (odehrané zápasy) 34 ( body)

Kala Ondřej, Trávníček Ondřej 2 branky

Sodomka Tomáš je suveréně nejlepším střelcem starších přípravek A.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ SPARTA BRNO - SK LÍŠEŇ 4:3 (2:1) PONDĚLÍ 8.5.2006 12:00 - HŘIŠTĚ SPARTY BRNO

Sestava hráčů Líšně:
Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Sodomka, Ghisi, Šebesta, Bednář, Trávníček, Boček, Čerbák, Lukůvka

Střelci Líšně:
Sodomka 2x, Trávníček

Hrálo se na hřišti soupeře, které kvalitou připomínalo louku v Mariánském údolí. Co se týká utkání, tak bych chtěl kluky velice pochválit a to všechny za jejich výkony. I když po drobných chybách soupeř bodoval (2 pokutové kopy), přesto si nepamatuji tak nádherné utkání. Na obou stranách se střídaly útočné situace jedna za druhou. Jediná škoda byla, že výsledek utkání nebyl na naší straně.

Příští utkání hrajeme doma v sobotu 13.5.2006 v 10:15 hodin - soupeř Starý Lískovec (v tabulce na 6. místě).

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ ČAFC ŽIDENICE - SK LÍŠEŇ 1:10 (1:3) pátek 5.5.2006 17:30

Sestava Líšně:
Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Sodomka, Ghisi, Bednář, Šebesta, Trávníček, Boček, Kala, Lukůvka

Střelci branek SK Líšně:
Sodomka 5x, Boček 3x, Ghisi a Bednář 1x

Začátek utkání vypadal velice zajímavě, protože první branku střelil soupeř do naší branky. Ovšem to bylo od soupeře vše, co předvedl. Naši borci převzali veškerou kontrolu nad míčem a hra pokračovala podle jejich hry. Soupeř byl viditelně slabší, ale chlapcům se zvedlo sebevědomí, které potřebovali na odložený zápas, který se hrál 8.5.2006 na soupeřově hřišti - SPARTY Brno.