MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Plán na příští týden

Čtvrtek - 18:00 - 19:30 - přátelské utkání Sparta Brno, sraz 17:20, ul.Hněvkovského
Nominace: Maňas , Čábelka , Hochman , Luka , Vodička , Kratochvíl M , Kratochvíl T , Liška , Benčík , Melichar , Špička , Klímek , Putna , Keprt
pro nenominované trénink odpadá !

Pátek - 16:00 - MU sk.A - Bohunice - Líšeň - adresa Neužilova 201/35, sraz 15:20
Nominace: Maňas, Hochman, Čábelka, Liška, Vodička, Melichar, Luka, Vičar

Sobota - 11:00 - MU sk.B - Žebětín - Líšeň - adresa Pod kopcem 12, sraz 10:20
Nominace: Klímek, Čábelka, Kratochvíl M., Vodička, Keprt, Vičar, Benčík, Paseka, Špička, Putna

Neděle - 10:00 - MU mladších žáků - Lokomotiva B - Líšeň U12 /budeme hrát místo našich starších spoluhráčů/ - adresa Sokolova 2, sraz 9:20
Nominace: Klímek, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M,, Melichar, Luka, Vičar, Benčík, Sýkora, Zelinka

MV.

Prosím o nahlášení absencí během jarní sezóny - stále se mi neozvala většina rodičů !!!! Dále bych poprosil o nahlášení povětrnostních limitů vašich dětí - stačí teplota a rosný bod - dle předpovědi počasí už nominace upravím . Děkuji RS

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - MU sk.B - 16:00 Líšeň B - Medlánky B -Mar.údolí, sraz 15:20
Nominace: Maňas, Hochman, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Frank, Sýkora, Ali, Putna

              MU sk.A -  17:00 Líšeň A - Řečkovice - Mar.údolí, sraz 16:20

Nominace: Klímek, Pleva, Čábelka, Liška, Vodička, Keprt, Vičar, Kratochvíl T., Špička

Pátek - turnaj Boskovice - adresa - Červená zahrada 2286, sraz 8:20, startovné 170,-Kč, předpokládaný konec 15:30

Nominace: Maňas, Hochman, Liška, Kratochvíl M., Luka, Vičar, Benčík, Sýkora, Kratochvíl T.

Sobota - Krajská soutěž - stadion ČAFKA Znojmo, nám. Kpt. Otm. Chlupa 11 Znojmo
14:00 - 1.SC Znojmo - Líšeň, 15:00 - Líšeň - Tišnov, sraz 13:20

Nominace: Klímek, Hochman, Liška, Kratochvíl M., Vodička, Melichar, Luka, Keprt, Vičar, Sýkora

MV.

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí
Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí
Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí je zrušen !!!
Čtvrtek - 17:00 - MU sk.B - Zbrojovka /d/ - Líšeň - UMT Sladovnická 508/17, sraz 16:20
Nominace: Klímek, Vičar, Sýkora, Luka, Čábelka, Keprt, Zelinka, Kratochvíl T., Vodička

Pátek - 16:30 - MU sk.A - ČAFC - Líšeň - adresa hřistě Pastrnkova 865/2, sraz 15:50
Nominace: Maňas, Luka, Čábelka, Hochman, Kratochvíl M., Liška, Benčík, Melichar, Vičar

Víkend je volný :-(

MV.

Omluvenky

Vzhledem k tomu , že sobotou zahajujeme jarní část sezóny a ruku v ruce s mistráky začnou i školy v přírodě , tak mi prosím nahlaste sms formou , kdy naši kopáči budou mimo LOL .
Děkuji RS

Plán 27.3.-2.4.

Pondělí 27.3. VOLNO
Úterý 28.3. trénink ZŠ Horníkova 16.30 - 18.00
Středa 29.3. atletický trénink ZŠ Mutěnická 16.30 - 18.00
Čtvrtek 30.3. trénink v MÚ 17.00 - 18.30 - Prosíme rodiče o malou brigádu v kabinách a na hřišti . Je potřeba udělat jarní úklid , pozametat kabiny a posbírat nepořádek na hřišti atd . Děkuji za hojnou účast . Vezměte si prosím nějakej smeták , lopatku atd…

Pátek 31.3. utkání s ČAFC 17.30-19.00 v Podolí sraz 17.15
nominace : Klímek , Hochman , Čábelka , Liška , Kratochvíl T , Kratochvíl M, Maňas , Vodička , Luka , Keprt , Vičar , Sýkora , Zelinka , Benčík , Putna

Sobota 1.4. krajská soutěž přípravek v MÚ sraz 8.15

                      9.00 SkL - RAFK , 11.00 SkL - FK Znojmo

nominace : Klímek, Maňas , Hochman , Čábelka , Luka , Liška , Kratochvíl M, Kratochvíl T , Vodička , Keprt , Sýkora , Benčík , Vičar

Neděle 2.4. volno

RS

Děkuji všem rodičům za „hojnou účast “ při úklidu kabin . Úderná skupina děvčat pod odborným vedením Milana klukům krasně vypucovala kabiny . Děkuji ;-)

Plán 20.-26.3.

Vzhledem k nepříznivému počasí není možné využívat travnaté plochy v MU . Tréninky proto budou probíhat dle dosavadního programu .
Po 20.3. volno

Út 21.3. trénink ZŠ Hornikova 16.30-18.00

St 22.3. trénink ZŠ Mutěnicka 16.30-18.0 věci si vemte dovnitř i ven

Čt 23.3. PU s ČAFC na UMT Kučerova 15.30-17.00 sraz 15.15 nenominovaní hráči mají volno
nominace : Klímek , Maňas , Hochman , Luka , Sýkora , Melichar , Vodička , Benčík, Vičar , Liška , Kratochvíl T , Kratochvíl M , Keprt , Zelinka

Pá 24.3. volno 😆

SO 25.3.turnaj Olšany - sraz v 8.00 ve sportovní hale v NĚMČICÍCH - věci do haly !!!
nominace : Klímek , Sýkora, Hochman , Putna , Ali , Pleva , startovné 220,-

Ne 26.3. turnaj Zdětín - okres Mladá Boleslav - venku - 7+1

GPS: 50°18'52.8“N 14°48'49.4“E , startovné 200,-Kč
nominace : Maňas , Čábelka , Luka , Hochman , Vodička , Melichar , Benčík, Vičar , Kratochvíl T , Kratochvíl M , Liška
Zajistili jsme dvě 7-mi místná auta, takže pobereme všechny kluky, sraz u Orlovny /hřiště SK Líšeň/ v 5:40, - pozor, mění se čas !!!. Příspěvek na dopravu 200,-Kč, návrat cca 18:00, klukům dejte nějaké peníze navíc, at jim můžeme objednat oběd.

Dále bych rád poděkoval všem hráčům za předvedený výkon na dnešním finále ZHL 😅

RS

Nominace na víkend

Neděle - ZHL Rousínov finále - 2 týmy - sraz 8:00, Habrovanská 1199/3a, startovné 160,-

Nominace : Klímek , Liška , Kratochvíl M., Maňas, Melichar, Luka, Keprt, Vičar, Kratochvíl T , Zelinka , Benčík , Sýkora

MV.

Termín soustředění

letní soustředění je naplánovano v termínu 31.7. - 5.8. v Hodoníně u Kunštátu. Trénovat bychom měli začít o týden dříve, tj. od 24.7. Doporučujeme dle toho naplánovat letní dovolenou.

MV.

Plán na tento týden

Neděle - Finále ZHL Rousínov - 2 týmy.

Po jarních prázdninách budeme s největší pravděpodobností již trénovat na trávě v Mar.údolí.
Tréninky budou jako na podzim - pondělí, středa, čtvrtek - 17:00 - 18:30 hod.

Klukům přeji hezké jarní prázdniny

MV.

Nominace na víkend

Neděle 12.3.

Sparta tour Pohořelice sraz 8.00 - v SH Pohořelice Dlouhá 37 startovné 220.-Kč
nominace : Klímek , Keprt, Sýkora , Zelinka , Vodička, Luka, Melichar, Špička

MV.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.