MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Plán na tento týden

Nominace 14.6.

Ve středu 14.6. se zúčastníme finále okresů Jmk v Dobšicích ulice Lahoferova sraz 9.15 předpokládaný konec v 16.00

nominace : Klímek, Hochman , Kratochvíl T, Čábelka, Vodička, Luka , Melichar , Kratochvíl M, Liška , Benčík

Odpoledne proběhne trenink v obvyklém čase 17.00-18.30 pro nominované je účast dobrovolná.
RS

Plán na příští týden

Pondělí trénink v MU 17-18.30

Středa atletický trénink v MU 17-18.30

Čtvrtek trénink v MU 17-18.30

Sobota turnaj Tuřany, adresa Hanácká 42 - Brno Tuřany, sraz 7:50, startovné 200,-Kč předpokládaný konec 18.00
nominace: Klímek , Čábelka , Hochman , Liška , Luka , Sýkora , Kratochvíl M , Melichar , Benčík , Keprt

Prosím o dodání teplákových souprav /viz níže nejpozději do středy 7.6.

Ve středu 14.6. se zúčastníme Krajského finálového turnaje přeborníků okresů JmKFS, prosím o omluvu ve škole pro nominované hráče.

Rozloučení se sezónou proběhne v pátek 23.6. v Mariánském údolí od 17.00
MV.

Prosba

paní Lopourová /maminka našeho bývalého spoluhráče Šimona/ nás jménem trenérů U8 - ročník 2009, kteří se příští týden zúčastní finále Ondrášovky cupu, prosí o zapůjčení líšeňského vycházkového setu - černé tepláky a modrá bunda s logem SK Líšeň.
Prosím tedy všechny, kteří je mají k dispozici, at je donesou na trénink či zápasy nejpozději do středy příštího týdne a předají Ríšovi či mě.
Děkuji všem za pomoc a přeji našim mladším spoluhráčům hodně úspěchů ve finále tohoto prestižního turnaje.

MV.

Nominační listina U11

výběru MěFS, hráčů U11
Akce: Břeclav CUP 2017 - fotbalové hřiště v Moravském Žižkově, čtvrtek 8.6.2017,
Místo, datum a čas srazu: sraz ve čtvrtek 8.6.2017 v 8:45 hod. u stadionu MS Brno, Brno, Vojtova

Nominace hráčů ročníku 2006 - SK Líšeň - Čábelka, Liška

Trenéři: Dvořáček Josef, Sommernitz Jaroslav, vedoucí mužstva: Skoumal Zdeněk

V krajním případě lze vyrozumět telefonicky p. Skoumala Zdeňka (604 547 876)

Plán na týden 29.5.-4.6.

Pondělí 29.5. trénink v MU 17-18.30ˇ
Úterý 30.5. doplnění U12 s Lokomotivou HH
Středa 31.5. atletický trénink v MU 17-18.30
Čtvrtek 1.5. PU v Podolí 17.30-19.00 - nenominovaní hráči mají volno sraz v 17.00
nominace :Maňas , Sýkora , Vodička , Zelinka , Kratochvíl T , Putna , Špička , Paseka , Ali , Pleva , Šťastný

Pátek 2.5. Volno
Sobota 3.5. krajská soutěž v Kohoutovicích - 17.00 Hodonín , 18.00 Kohoutovice sraz 16.15
nominace: Maňas, Melichar , Luka , Kratochvíl T, Benčík , Hochman , Liška , Čábelka, Vičar , Sýkora

Neděle MU sk.A U11A - Zbrojovka 9.00 sraz 8.15
nominace : Maňas , Hochman, Čábelka, Luka, Sýkora , Vičar, Liška, Melichar, Benčík, Kratochvíl T, Vodička

Neděle MU sk.B U11B - Soběšice A 10.15 sraz 9.30 nominace : Maňas, Sýkora , Zelinka , Keprt , Putna , Šťastný , Ali , Vičar , Luka , Hochman , Čábelka

během a po skončení zápasů bude probíhat děcký den na malém hřišti kterého se taky zúčastníme - podrobnosti dodám .

FOTKY si objednávejte a plaťte na webu www.kartickyhracu.cz , p Kocourek mi fotky dodá osobně . Objednávku a platbu je třeba uskutečnit do 2.6.

                     
                     RS

Prosím sledujte pozorně stránky - ať kvůli úmyslné , či neúmyslné nepozornosti nemusí nastupovat zranění hráči …. DĚKUJI

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí + focení !!!

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - 17:30 MU ml.žáku Líšeň U12B - Lelekovice, sraz 16:50 Mar.údolí, pro nenominované trénink odpadá

Nominace: Klímek, Hochman, Čábelka, Luka, Sýkora, Melichar, Kratochvíl M, Liška, Vodička, Benčík, Zelinka

Pátek - volno

Sobota - Krajská soutěž - Mar.údolí, sraz 8:20

    9:00 Líšeň - Kohoutovice

11:00 Líšeň - Tišnov

Nominace: Maňas, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Kratochvíl T., Melichar, Luka, Benčík, Zelinka

Sobota: MU sk.B - 12:30 Kohoutovice B - Líšeň B , sraz 12:00, adresa Voříškova 864/59

Nominace: Maňas, Luka, Hochman, Čábelka, Liška, Benčík, Vodička, Putna, Špička, Pleva, Štastný, Ali

Neděle: MU sk.A - 13:00 Kohoutovice A - Líšeň A , sraz 12:20, adresa Voříškova 864/59

Nominace: Maňas, Luka, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Benčík, Vodička

MV.

Focení

V pondělí 22.5. od 17 h proběhne v MU focení našeho týmu . Hráči se dostaví v čistých zápasových věcech.
RS

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.