MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Plán na tento týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Pátek - MU sk.A - 17:15 Start A - Líšeň A , sraz 16:35, adresa Loosova 800/1B

Nominace:Klímek, Hochman, Pleva, Liška, Luka, Benčík, Sýkora, Zelinka, Vodička., Putna

Sobota - turnaj Pačlavice, adresa, Pačlavice 72, sraz 8:10, předpokládaný konec 16:20, startovné 180,-Kč

Nominace: Klímek, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Kratochvíl T., Melichar, Luka, Keprt, Vičar, Benčík, Sýkora

Neděle: MU sk.B - 10:00 Starý Lískovec - Líšeň B , sraz 9:20, adresa Klobásova 600/79

Nominace: Maňas, Čábelka, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Keprt, Štastný, Zelinka, , Ali, Špička

MV.

Nominace Měfs

Hráči Klímek, Hochman , Luka, Liška, Vičar, Čábelka jsou nominováni do výběru Měfs . Sraz ve středu 24.5. v 16.30 na hřišti v Žebětíně . Chlapáci gratuluju a užijte si fotbálek : -) .
RS

Plán na příští týden

Pondělí - volno

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Sobota - Krajská soutěž - Ivančice, hřiště - Řeznovice 154, sraz 9:20,
10:00 Líšeň - Ivančice
11:00 Líšeň - Břeclav

Nominace: Klímek, Pleva, Vodička, Benčík, Zelinka, Kratochvíl T., Ali, Putna, Paseka
trenér MV.

Sobota - turnaj Nový Jičín, Stadión FK Nový Jičín (příjezd z ulice Divadelní, hlavní brána stadionu, sraz 7:50, startovné 220,- Kč

Nominace: Maňas, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Keprt, Luka, Vičar, Sýkora

trenér RS
Neděle: MU sk.A - 9:00 Líšeň A - Medlánky A -Mar.údolí, sraz 8:20

Nominace: Klímek, Hochman, Čábelka, Benčík, Vodička, Melichar, Luka, Vičar, Liška

MU sk.B - 10:15 Líšeň B - Bystrc A - Mar.údolí, sraz 9:35

Nominace: Maňas, Hochman, Kratochvíl M., Luka, Keprt, Sýkora, Zelinka, Kratochvíl T.

MV.

Plán 2. - 7.5.

Úterý 2.5. VOLNO
Středa 3.5. atletický trénink v MU 17:00-18:30
Čtvrtek 4.5. trénink v MU 17:00-18:30
Pátek 5.5.

                       Sparta Brno A - U11A  sraz 16:35, ul.Hněvkovského
                       Sparta Brno B - U11B  sraz 16:35, ul.Hněvkovckého
                       nominace : Klímek , Maňas , Čábelka , Putna , Hochman , Špička , Luka ,
                        Zelinka , Vičar , Kratochvíl M , Liška , Keprt , Melichar , Benčík ,Vodička ,Sýkora
                       

VÍKEND JE VOLNÝ :-) .

RS

Oddílové příspěvky

Vážení rodiče,
po delší odmlce Vás zdravím. Protože čas opravdu neskutečně rychle utíká, za chvíli máme červen, chtěl bych vás požádat o zaplacení klubových příspěvků. Stav lze zkontrolovat na záložce Příspěvky 2016-2017, ale to určitě dobře víte.

Oddílové příspěvky 1800 Kč za pololetí prosím uhraďte na účet 2801089040/ 2010 (FIO Banka).
Jako VS můžete uvést číslo dresu hráče uvedené na záložce Příspěvky 2016-2017.

V případě potřeby objednání doplňků od Sallera mne kontaktujte, nejlépe e-mailem, nebo sms.

Děkuji a přeji Vám všem úspěšný den Mira Matuš.

Plán na tento týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Sobota - Krajská soutěž - Kuřim, adresa U Stadionu 1970/4, sraz 8:50

9:30 Kuřim - Líšeň
10:30 Ratíškovice - Líšeň

Nominace: Klímek, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Luka, Keprt, Vičar, Benčík, Sýkora, Kratochvíl T.

Neděle: MU sk.A - 9:00 Líšeň A - Svratka A -Mar.údolí, sraz 8:20
Nominace: Klímek, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Keprt, Vičar

            MU sk.B -  10:15 Líšeň A - Svratka B - Mar.údolí, sraz 9:35

Nominace: Maňas, Pleva, Čábelka, Luka, Benčík, Sýkora, Zelinka, Ali

MV.

Dnešní trenink zrušen !!!

Plán na příští týden

Čtvrtek - 18:00 - 19:30 - přátelské utkání Sparta Brno, sraz 17:20, ul.Hněvkovského
Nominace: Maňas , Čábelka , Hochman , Luka , Vodička , Kratochvíl M , Kratochvíl T , Liška , Benčík , Melichar , Špička , Klímek , Putna , Keprt
pro nenominované trénink odpadá !

Pátek - 16:00 - MU sk.A - Bohunice - Líšeň - adresa Neužilova 201/35, sraz 15:20
Nominace: Maňas, Hochman, Čábelka, Liška, Vodička, Melichar, Luka, Vičar

Sobota - 11:00 - MU sk.B - Žebětín - Líšeň - adresa Pod kopcem 12, sraz 10:20
Nominace: Klímek, Čábelka, Kratochvíl M., Vodička, Keprt, Vičar, Benčík, Paseka, Špička, Putna

Neděle - 10:00 - MU mladších žáků - Lokomotiva B - Líšeň U12 /budeme hrát místo našich starších spoluhráčů/ - adresa Sokolova 2, sraz 9:20
Nominace: Klímek, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M,, Melichar, Luka, Vičar, Benčík, Sýkora, Zelinka

MV.

Prosím o nahlášení absencí během jarní sezóny - stále se mi neozvala většina rodičů !!!! Dále bych poprosil o nahlášení povětrnostních limitů vašich dětí - stačí teplota a rosný bod - dle předpovědi počasí už nominace upravím . Děkuji RS

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - MU sk.B - 16:00 Líšeň B - Medlánky B -Mar.údolí, sraz 15:20
Nominace: Maňas, Hochman, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Frank, Sýkora, Ali, Putna

              MU sk.A -  17:00 Líšeň A - Řečkovice - Mar.údolí, sraz 16:20

Nominace: Klímek, Pleva, Čábelka, Liška, Vodička, Keprt, Vičar, Kratochvíl T., Špička

Pátek - turnaj Boskovice - adresa - Červená zahrada 2286, sraz 8:20, startovné 170,-Kč, předpokládaný konec 15:30

Nominace: Maňas, Hochman, Liška, Kratochvíl M., Luka, Vičar, Benčík, Sýkora, Kratochvíl T.

Sobota - Krajská soutěž - stadion ČAFKA Znojmo, nám. Kpt. Otm. Chlupa 11 Znojmo
14:00 - 1.SC Znojmo - Líšeň, 15:00 - Líšeň - Tišnov, sraz 13:20

Nominace: Klímek, Hochman, Liška, Kratochvíl M., Vodička, Melichar, Luka, Keprt, Vičar, Sýkora

MV.

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí
Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí
Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí je zrušen !!!
Čtvrtek - 17:00 - MU sk.B - Zbrojovka /d/ - Líšeň - UMT Sladovnická 508/17, sraz 16:20
Nominace: Klímek, Vičar, Sýkora, Luka, Čábelka, Keprt, Zelinka, Kratochvíl T., Vodička

Pátek - 16:30 - MU sk.A - ČAFC - Líšeň - adresa hřistě Pastrnkova 865/2, sraz 15:50
Nominace: Maňas, Luka, Čábelka, Hochman, Kratochvíl M., Liška, Benčík, Melichar, Vičar

Víkend je volný :-(

MV.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.