MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Týdenní program 7.5.-13.5.2018

Nezapomeňte přinést kopii lékařské zprávy ze sportovní prohlídky

7.5.. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
8.5. ÚT - Turnaj Hlinsko 9:30
9.5. ST - Volno
10.5. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
11.5. PÁ - Volno
12.5. SO - Krajská soutěž Líšeň 13:00\
13.5. NE - MU Bystrc 10:00, MU Svratka 11:30

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 8.5.2018

úterý 8.5.2018

turnaj Hlinsko

sraz: 8:45- Olšinky 1063, Hlinsko, konec: 15:00

Nominace: Kocourek, Višvader, Da Costa, Aniol, Kryl, Novák, Kozák, Svrčina, Loudil, Dračka, Jonáš + 1

Nominace 4.-5.5.2018

pátek 4.5.2018

MU Start

sraz: 16:45 - Loosova 800/1b, Brno

Nominace: Kozák - Kryl, Hotový, Vintr, Reška, Blažek, Novák, Da Costa, Kocourek, Jonáš


sobota 5.5.2018

MU Svratka

sraz: 12:30 - Fanderlíkova 17, Brno

Nominace: Kryl - Kozák, Václavík, Kocourek, Višvader, Jonáš, Svrčina, Blažek, Da Costa

Trénink 1.5.2018

Dnešní trénink ZRUŠEN!!!

Nominace 1.5.2018

úterý 1.5.

MU Bohunice

Sraz: 8:30 - Neužilova UT

Nominace: Kozák, Kryl, Novák, Vintr, Reška, Václavík, Višvader, Hotový, Svrčina

Program 30.4. - 6.5.2018

Nezapomeňte poslat na email nebo donést v pondělí na trénink vyplněné tabulky s domácími aktivitami!

30.4. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
1.5. ÚT - MU Bohunice 9:00, Trénink Mariánské údolí 17:00
2.5. ST - Volno
3.5. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
4.5. PÁ - MU Start 17:15
5.5. SO - MU Svratka 13:00
6.5. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 28.-29.4.2018

sobota 28.4.2018

Minirepublika - Na Pecích 46, Praha 8 Kobylisy - FK Admira Praha

sraz: 13:00 konec: 17:00

Nominace: Kryl, Kozák, Kocourek, Svrčina, Jonáš, Hotový, Václavík, Novák, Višvader, Da Costa, Dračka, Uhnák


neděle 29.4.2018

MU Sparta

sraz: 9:15 TCM Mariánské Údolí

Nominace: Kozák, Kryl, Kocourek, Blažek, Vintr, Reška, Svrčina, Jonáš, Da Costa


MU Mor. Slávia

sraz: 11:00 TCM Mariánské Údolí

Nominace: Pochylý, Reška, Vintr, Čardžić, Blažek, Novák, Hotový, Václavík, Višvader

Program 23. - 29.4.2018

23.4. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
24.4. ÚT - Trénink Mariánské údolí 17:00
25.4. ST - Volno
26.4. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
27.4. PÁ - Volno
28.4. SO - Minirepublika - Admira Praha 12:30 - 18:00
29.4. NE - MU Sparta 10:00, MU MS Brno 11:30

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 21.-22.4.2018

Prosíme všechny, aby si na zápasové rozcvičení brali balóny!


sobota 21.4.2018

MU Medlánky

sraz: 8:30 - Medlánky - Hudcova 81, konec:10:15

Nominace: Kozák, Kovář, Bajza, Čardžić, Novák, Václavík, Vintr, Blažek, Reška


Krajská soutěž Znojmo

sraz: 9:30 - Městský stadion Znojmo v Husových sadech, konec: 12:00

Nominace: Kryl, Kocourek, Svrčina, Fousek, Jonáš, Aniol, Višvader, Da Costa


neděle 22.4.2018

MU Bosonohy

sraz: 10:00 - Bosonohy, konec: 11:45

Nominace: Kozák, Kryl, Hotový, Kocourek, Novák, Blažek, Da Costa, Aniol, Svrčina

Program 16. - 22.4.2018

Nezapomeňte poslat na email nebo donést v pondělí na trénink vyplněné tabulky s domácími aktivitami!

16.4. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
17.4. ÚT - Trénink Mariánské údolí 17:00
18.4. ST - Volno
19.4. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
20.4. PÁ - Volno
21.4. SO - MU Medlánky 9:00; Krajská soutěž Znojmo 10:00
22.4. NE - MU Bosonohy 10:30

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.