MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Program 23. - 29.4.2018

23.4. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
24.4. ÚT - Trénink Mariánské údolí 17:00
25.4. ST - Volno
26.4. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
27.4. PÁ - Volno
28.4. SO - Minirepublika - Admira Praha 12:30 - 18:00
29.4. NE - MU Sparta 10:00, MU MS Brno 11:30

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 21.-22.4.2018

Prosíme všechny, aby si na zápasové rozcvičení brali balóny!


sobota 21.4.2018

MU Medlánky

sraz: 8:30 - Medlánky - Hudcova 81, konec:10:15

Nominace: Kozák, Kovář, Bajza, Čardžić, Novák, Václavík, Vintr, Blažek, Reška


Krajská soutěž Znojmo

sraz: 9:30 - Městský stadion Znojmo v Husových sadech, konec: 12:00

Nominace: Kryl, Kocourek, Svrčina, Fousek, Jonáš, Aniol, Višvader, Da Costa


neděle 22.4.2018

MU Bosonohy

sraz: 10:00 - Bosonohy, konec: 11:45

Nominace: Kozák, Kryl, Hotový, Kocourek, Novák, Blažek, Da Costa, Aniol, Svrčina

Program 16. - 22.4.2018

Nezapomeňte poslat na email nebo donést v pondělí na trénink vyplněné tabulky s domácími aktivitami!

16.4. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
17.4. ÚT - Trénink Mariánské údolí 17:00
18.4. ST - Volno
19.4. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
20.4. PÁ - Volno
21.4. SO - MU Medlánky 9:00; Krajská soutěž Znojmo 10:00
22.4. NE - MU Bosonohy 10:30

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 15.4.2018


Neděle 15.4.2018


MU Žebětín - TCM Mariánské údolí

sraz: 9:30

Nominace: Kryl, Kozák, Reška, Čardžić, Loudil, Svrčina, Fousek, Jonáš, Novák


MU Soběšice - TCM Mariánské údolí

sraz: 11:00

Nominace: Pochylý, Višvader, Kocourek, Kovář, Vintr, Blažek, Bajza, Hotový, Da Costa

Program 9.4. - 15.9.2018

9 4. PO - Trénink Mariánské údolí 17:00
10.4. ÚT - Trénink Mariánské údolí 17:00
11.4. ST - Volno
12.4. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
13.4. PÁ - Volno
14.4. SO - Volno
15.4. NE - MU Žebětín 10:00, MU Soběšice 11:30

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 7.-8.4.2018

!POZOR ZMĚNA: V neděli se bude hrát 7+1, AKTUALIZOVÁNA NOMINACE!


Sobota 7.4.2018

Minirepublika - Šumperk - Tyršův stadion

sraz: 11:30, konec 17:00

Nominace: Václavík, Vintr, Kocourek, Višvader, Čardžić, Aniol, Kryl, Novák, Jonáš, Svrčina, Fousek, Dračka, Kozák, Uhnák, Kašík

Náhradníci: Reška, Blažek (V případě omluvy některého z nominovaných, budou kontaktováni)


Neděle 8.4.2018

Krajská soutěž - Žabčice

sraz: 8:30, konec 11:30

Nominace: Čardžić, Novák, Jonáš, Svrčina, Kozák, Reška, Blažek, Kovář, Hotový, Kryl, Aniol, Višvader, Kocourek, Loudil, Pochylý

Program 2.4. - 8.4.2018

Nezapomeňte poslat na email nebo donést v úterý na trénink vyplněné tabulky s domácími aktivitami. Připomínáme, že kdo bude mít nula bodů nebude nominován.

!!!Připomínáme, že tréninky budou probíhat již v TCM Mariánském údolí!!!

2 4. PO - Volno
3.4. ÚT - Trénink Mariánské údolí 17:00
4.4. ST - Volno
5.4. ČT - Trénink Mariánské údolí 17:00
6.4. PÁ - Volno
7.4. SO - Minirepublika - Šumperk
8.4. NE - Krajská soutěž - Rajhrad 9:00

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

JUMPPARK + Nominace 31.3.2018

čtvrtek 29.3.

JUMPPARK místo tréninku

sraz: 17:40, adresa: Heršpická 800/6, konec: 19:00

S sebou: 120 Kč/dítě, sportovní oblečení


sobota 31.3.

Triangl 7+1 na UT v Líšni, Umělá tráva - Kučerova 4, Brno - Líšeň

sraz: 13:50, konec: 18:05

Nominace: Václavík, Vintr, Reška, Kocourek, Višvader, Da Costa, Čardžić, Novák, Kozák, Jonáš, Svrčina, Fousek, Loudil, Dračka

Program 26.3. - 1.4.2018

V pondělí 26.3. 16 hod se bude dělat rezervace do Jumpparku, kdo se ještě nenahlásil a chcete jít, tak dejte vědět.

26.3. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
27.3. ÚT - Trénink Masarova 17:00
28.3. ST - Volno
29.3. ČT - Jumppark 18:00
30.3. PÁ - Volno
31.3. SO - Triangl na UT 14:00
1.4. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 24.-25.3.2018

Sobota 24.3.2018

přípravné utkání Raječko - nafukovačka Novolíšeňská

sraz: 9:40, konec 11:30

Nominace: Pochylý - Kovář, Reška, Čardžić, Vintr, Novák,Višvader, Ian, Ondra


dobrovod hráčů „A“ mužstva

sraz: 14:30, konec: 16:00

Nahlášeni: Václavík, Reška, Kocourek, Da Costa, Čardžić, Kovář, Kryl, Novák, Jonáš, Svrčina, Loudil, Kozák, Višvader

Bylo by potřeba aby nás bylo ještě víc! Proto prosím, kdo ještě můžete, nahlašte se. Máte možnost si zahrát na hlavním stadionu a je to důležité pro prezentaci naší kategorie.


Neděle 25.3.2018

přípravné utkání Blansko - Blansko (pravděpodobně UT)
sraz: 11:30

Nominace: Kozák, Loudil, Dračka, Fousek, Svrčina, Jonáš, Kryl, Hotový, Da Costa, Blažek, Kocourek, Višvader, Václavík, Teo + 1

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.