MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Výsledkový servis

Turnaj Nezamyslice

SKL - Prostějov žlutá 10:1
branky: Hotový 2x, Da Costa 2x, Kryl 2x, Jonáš, Aniol, Višvader, Novák

SKL - Prostějov modrá 3:1
branky: Da Costa 2x, Jonáš

SKL - Vyškov 4:1
branky: Jonáš 2x, Hotový, Kryl

SKL - Uničov 1:2
branka: Aniol

Turnaj TCM

SKL - Zbrojovka 1:14
branka: Svrčina

SKL - Svratka 6:3
branky: Svrčina 3x, Aniol, Kozák, Fousek

SKL - Prostějov 2:3
branky: Svrčina, Pochylý

SKL - Šumperk 6:3
branky: Svrčina 3x, Da Costa 2x, Pochylý

Nominace 9.+10.12.

Sobota 9.12.

Turnaj Nezamyslice

Sraz: 12:10 Sportovní hala Nezamyslice. Konec: 17:00

Nominace: Da Costa, Čardžić, Aniol, Hotový, Novák, Jonáš, Višvader, Kryl, +1

Neděle 10.12.

Turnaj TCM

Sraz: 7:30 TCM Brno, Sladovnická 17. Konec: 11:30

Nominace: Kozák, Svrčina, Da Costa, Václavík, Reška, Kovář, Fousek, Pochylý, +1

Trenérka Martina Šperková

Nominace na víkend 2.+3.12.

Sobota 2.12.

Turnaj Bystřice

Sraz: 7:30 - Hala v areálu Masarykovy základní a mateřské školy Velká Bystřice, ulice 8.května 67. Konec: 12:30.

Nominace: Vintr, Višvader, Blažek, Hotový, Jonáš, Kozák, Kryl, Václavík + 1

Turnaj Čejkovická

Sraz: 7:40 - Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno - Vinohrady. Konec: 13:30.

Nominace: Kovář, Pochylý, Ognar, Bajza, Doležal, Novák, Da Costa, Čardžić, Grivas-Bueno
Prosím všechny děti i rodiče, aby si vzaly přezůvky.

Neděle 3.12.

Triangl Novolíšeňská

Sraz: 8:30 - Nafukovací hala Novolíšeňská, konec: 12:00

Nominace: Vintr, Višvader, Kovář, Novák, Jonáš, Da Costa, Reška, Pochylý, Hotový

Trenérka M. Šperková

Nominace na meziokresní turnaj v Blansku

a Nominace chlapců U11
na ,,Meziokresní turnaj v Blansku“datum a čas srazu: pondělí 27.11.2017 v 7:15 zahájení turnaje 9:00 h
místo srazu: Vídeňská 9, Brno ,,Hala Morenda“ místo turnaje: Blansko
ukončení srazu: Vídeňská 9, Brno ,,Hala Morenda“ (hala Blansko,Údolní)
brankáři vlastní výzbroj, kartičku pojištěnce. Oběd a pitný režim zajištěn.
Výběr chlapců
Jméno Příjmení Klub Jméno Příjmení Klub
Natan Doubek FC Zbrojovka Brno
Matěj Hrazdíra FC Sparta Brno
Václav Kadlec FC Zbrojovka Brno
Matěj Krejčí FC Zbrojovka Brno
Marek Souček FC Zbrojovka Brno
Matyáš Kubík FC Sparta Brno
Adam Pokorný FC Sparta Brno
Jakub Körner FC Sparta Brno
Alfred Svrčina SK LíšeňSamuel Filipín FC Zbrojovka Brno
Náhradníci:
Marek Levinský FC Sparta Brno
Roberto Da Costa SK Líšeň

trenéři: Radim Bubeníček
Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 27.11. 2017, za což Vám
již nyní děkujeme.
na ,,Meziokresní turnaj v Blansku“Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání v hale-obuv s bílou podrážkou
Realizační tým: vedoucí: Schwarz Stanislav a Zdeněk Skoumal
Omluvy hračů: chlapci - R. Bubeníček 724811676

Nominace na nedělní turnaj

:ne - turnaj v Nezamyslicích - sraz v 7:30 v hale, ul 1. máje
Nominace: Václavík, Vintr, Višvader, Hotový, Novák, Jonáš, Kovář, Aniol, Kozák.
Startovné 170 Kč.
Předpokládaný konec ve 12 hod

Schůzka rodičů U11 s vedením SK Líšeň

Vážení rodiče,
předseda SK Líšeň pan Hladiš Vás žádá o schůzku, kterou svolává na pondělí 27.11. v době tréninku U11, tj od 17 do 18 hodin v šatnách u nafukovací haly.
Prosím všechny, kteří mají zájem sdělit vedení SK svůj názor a představu o fungování týmu, aby se této schůzky zúčastnili.

RR

Výsledky nedělního turnaje ŽH

Turnaj Žijeme hrou
Líšeň - Jihlava 2:5 Aniol, Svrčina
Líšeň - Hlinsko 3:5 Da Costa, Jonáš, Aniol
Líšeň - Sparta Brno 3:2 Kozák, Da Costa, Aniol
Líšeň - Třebíč 8:2 Svrčina 3x, Jonáš 2x, Aniol 2x, Kozák
Líšeň - Start 4:0 Svrčina 2x, Jonáš, Kozák

Nominace na nedělní turnaj

ne - turnaj Žijeme hrou - sraz ve 12:20 v TCM Zbrojovky, ulice Sladovnická
Nominace: Blažek, Svrčina, Jonáš, Čardžić, Da Costa, Reška, Aniol, Kozák + 1
Předpokládaný konec v 16:15.
Připomínám nutnost přezutí při přechodu z haly do kabin a zákaz kouření v celém areálu TCM.

Výsledky triaaglu ve Vyškově

triangl Vyškov
Líšeň - Vyškov 1:4 - Hotový
Líšeň - Svratka 2:5 - Hotový, Čardžić
Líšeň - Zbrojovka 4:2 - Da Costa 2x, Vintr, Pochylý

Nominace na triangl ve Vyškově

ne - triangl ve Vyškově, sraz 9:30 na stadionu Vyškova, hraje se VENKU na UT
Nominace: Pochylý, Václavík, Višvader, Da Costa, Čardžić, Kovář, Hotový, Kryl, Novák, Kozák, Svrčina, Vintr, Bajza, Ognar, Givas-Bueno

hlavní trenér - Martina

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.