MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

SK Líšeň-Dosta Bystrc

SK Líšeň-Dosta Bystrc 8:4

Sestava:Dočkal,Pařil,Ruber,Kala,Válek,Toczyski,Gill,Šebela,Holomek,Drábek,Slavětínský

Branky:Šebela 2x,Gill 2x,Holomek 2x,Drábek,Pařil

Do druhého zápasu v sobotním odpoledni jsme, bohužel, nedokázali přenést lehkost a zároveň dravost z prvního utkání. Sice jsme šli v poločase do vedení, ale pak jsme si nechali srovnat na 4:4 po zbytečných chybách a nedůrazu. Za vyrovnaného stavu nás podržel famózním zákrokem Jirka Dočkal a Vojta Šebela dal následně rozdílový gól, Líšeň se chytla, Honza Holomek přidal výstavní trefu a zaslouženě jsme vyhráli 8:4. Asi se projevila únava kluků ze zápasu se Svratkou o hodinu dřív. Zvláštní pochvalu zaslouží Honza Drábek, který nejenže předvedl velmi solidní výkon v útoku korunovaný gólem, ale sportovně se přiznal k teči, takže soupeř házel aut. Po zápase mu dokonce přišel poděkovat jeden z rodičů soupeře - tak to má být, hrajeme pro radost a fair play! Ne pouze kvůli výsledkům a vstřeleným brankám…

Řícmanice-SK Líšeň

Řícmanice-SK Líšeň 3:15

Branky:Hnát4x,Holomek4x,Pařil 3x,Slavětínský 2x,Klimeš,Linger

Začátek utkáni byl ve znameni nervozity,kdy v družstvu soupeře hrál pouze jeden hráč který dělal obraně problémy,ale postupem času jsme tohoto hráče ubránili a začali přidáva gól za gólem.Druhy poločas byl jasně v naši režii a zaslouženě kluci vyhráli.Děkujme opět za pomoc klukům z ročníku 2005 kteří se určitě neztratili v tomto zápase a ukázali že budou platnými členy svých družstev.Pochvala všem hráčům.

SK Líšeň-Zbrojovka Brno (dívky)

SK Líšeň D- Zbrojovka (d) 5:6 (3:1)

Branky: Kala Jakub, Šebela Vojtěch, Klimeš David, Růžička Richard, Válek Vojtěch

Sestava:Dočkal,Gruber,Ruber,Slavětínský,Růžička,Šebela,Válek,Klimeš,Kala

Po prvním poločase kluci zaslouženě vyhrávali ale druhou půlku holky zabrali a otočili vitězství na svoji stranu.

Nominace na utkání s Řícmanicemi je na stránkách starší připravky C.

Lelekovice-SK Líšeň

Lelekovice-SK Líšeň 3:5

Branky.Slavětínský 2x,Klimeš,Linger,vlastní

Začátek zápasu ještě poznamenala nervozita a nízká sebedůvěra kluků po nevydařených zápasech z minulého kola. Postupně se ale dostávali do klidu a zvyšovali obrátky. Přesto se nevyvarovali zbytečných chyb, po kterých jsme dostali zbytečné góly. Nakonec kluci zaslouženě vyhráli a sami si vyzkoušeli, jak je fotbal jednoduchý a krásný, když si přihrávají a kombinují. Samostatnou kapitolou byla předvedená hra od dvou posil z ročníku 05. Bojovný a nadmíru fotbalově vyspělý výkon Jakuba Cupala (taťko, vezmi si příklad!:-)) a Martina Lingera (ten dokonce vsítil krásný gól!) příjemně překvapil mě, rodiče i diváky. Kluci, kdykoliv budete chtít, můžete si s námi znovu zahrát!

SK Líšeň D-SK Slatina

SK-Slatina 6:4

Sestava:Dočkal,Válek,Klimeš,Slavětínský,Toczyski,Růžička,Klement,Šebela,Kala,Pařil

Toto utkáni jsme sehráli úplně stejně jako první utkáni.Bez zájmu o hru,bez bojovnosti a taky hráči neposlouchali naše rady a hráli si tak jak chtěli sami.Tak jsme utrpěli výhru,která vůbec nebyla podle našich představ.Trenér

SK Řečkovice-SK Líšeň D

SK Řečkovice- Líšeň D 4:15 (2:8)

Branky: Holomek Jan 5, Gill Ian 3, Klement Tomáš 2, Pařil Stanislav 2, Slavětinský Filip, Válek Vojtěch, Hnát Michal;

Zasloužené vítězství,kluci se snažili kombinovat a střilet na branku,ukázali i pár pěkných akcí a zápas vyhráli.Jenom nám vadila nechuť ve hře některých hráčů našeho týmu.Oni samy vědí kde je tlačí bota.Ale v hale to doladíme.

SK Líšeň D-FC Medlánky D

SK Líšeň D Medlánky D 13:5 (8:1)

Branky: Šebela Vojtěch 3, Gill Ian 3, Holomek Jan 3, Slavětinský Filip 2, Klement Tomáš 2

Tohle utkání bylo lepší než prvni ve skupině B.Kluci kombinovali,stříleli a zaslouženě vyhráli.

SK Líšeň-Bohunice 12:6

Branky:Gill 4x,Holomek 3x,Klement 2x,Růžička 2x,Kepák

Povinné vítězství

SK Líšeň D-Řícmanice,Dosta Bystrc-SK Líšeň

SK Líšeň D-Řícmanice 8:4

Branky :Růžička 4x,Klement 3x,Pařil

Toto utkání jsme vyhráli ale s předvedenou hrou jsme nebyli spokojeni.Když první pětka dala branku,druhá pětka branku inkasovala.Tady musím řict pouze trénovat a trénovat.

Dosta Bystrc-SK Líšeň D 8:10

Branky:Klement 3x,Válek 3x,Klimeš,Gill,Holomek,Růžička

V tomto utkání jsme trošku přeskupili postavení hráčů a zaslouženě zvítězili.Soupeř hrál spíš na náhodu,ale naši kluci předvedli pár kombinačních akcí.ktere vedli k vítězstvi.

Zbrojovka Brno (d)-SK Líšeň D 1:10

Branky Líšně:Holomek 3x,Klement 2x,Šebela,Pařil,Gill,Hnát,Toczyski

Zápas s holkama jsem sehráli v nejsilnější sestavě a bylo to vidět na naší hře.Kluci se první půlku trápili,ale ve druhé půlce předvedli svou hru a zaslouženě zvítězili v tomto utkání.Pochvala samozřejmně patří celému týmu.Trenér

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.