1.kolo Mistrovských utkání U10B Líšeň D - Start Brno

SO 30.8. ve 12:45h - travnaté hřiště TCM Mariánské údolí

SK LÍŠEŇ D - START BRNO - 9:4 (pol. 4:2)
Branky: Hochman 3x, Jurka 2x, Linger, Kameník, Cupal, Dřínovský

Sestava U10B:
Vychodil - Linger,Jurman,Nykl,Ulrich,Dřínovský,Jurka,Hochman,Kameník,Cupal,Kolařík

Hodnocení zápasu:
I naše druhé mužstvo vstoupilo dnešním dnem do nové sezóny. V prvním kole jsme doma přivítali pro nás neznámého soupeře Start Brno.
Sestava našeho mužstva byla ovlivněna neúčastí několika hráčů,kteří ještě na konci prázdnin tráví čas na dovolených s rodiči. Tudíž čtveřice hráčů z prvního zápasu musela nastoupit i k tomu druhému.
Začátek z naší strany nebyl špatný. Kluci byli aktivnější a vytvořili si několik slibných příležitostí.Pak se osmělil i náš soupeř a zle nám začal zatápět. Naše obrana zbytečně zmatkovala,špatně jsme si rozebírali hráče a z toho pramenili velké závary a šance soupeře. Jednu dokázal Start proměnit a dostal se do vedení. Kluci se směrem dopředu moc snažili,ale chybělo mi tam víc přihrávek a lepší spolupráce se záložníkem a obránci. Kluci se ještě do poločasu v tomto zlepšili a tak se nám podařilo skóre po pěkných brankách otočit na 4:2.
Nástup do druhého poločasu se nám podařil znamenitě,brzy jsme navýšili náš náskok. Kluci hru kontrolovali,byli důraznější a pěkně si přihrávali. Co mě na naší hře chybělo,klička jeden na jednoho,zasekávačka a větší klid při zakončení. Postupem času náš náskok narůstal,střelecky se blízknul Vašek třemi přesnými zásahy. Náš soupeř také nebyl špatný,ale většinou si vytvářel šance po našich nepřesných přihrávkách nebo chybách v obraně.
Kluci se moc snažili,za což si zaslouží velkou pochvalu. Byli jsme fotbalovější a šli jsme si za vítězstvím. Do příštího zápasu musíme zlepšit pohyb po hřišti a více zapojit zpětnými přihrávkami i obránce do hry. První poločas byl herně lepší,ve druhém už docházeli síly. :-D.

trenér Jurka

ročník 2005

Dobrý den,

v soutěžním ročníku 2014/2015 bude tato stránka sloužit ročníku 2005.
zde budou hlavně informace o zápasech - rozpis, výsledky, hodnocení
v záložce soutěž (vlevo) je již rozlosování podzimu 2014 - poznačte si ve svých diářích LOL.
Hlavní informace pro celý ročník 2005 budou na stránce U10A

Líšeň - Medlánky 16:1

Líšeň – Medlánky D 16:1 (8:1)

Sestava: Novotný D. – Juránek, Zavadil, Gruber, Lang, Ševčík, Frecer, Melousek, Faltýnek, Hoda, Lavický
Branky: 5x Hoda, 3x Juránek, 3x Zavadil, 2x Frecer, 2x Ševčík, Melousek

I když se ujal soupeř rychlým gólem vedení kluci ovládli hru a kombinační hrou si vytvářeli šance a dávali góly.

Líšeň - Bystrc B 7:2

Líšeň - Bystrc B 7:2 (3:1)

Sestava: Juránek - Němčanský, Tauš, Hoda, Melousek, Frecer, Gruber, Zavadil, Ševčík, Šembera, Pavlíček
Branky: 2x Frecer, 2x Šembera, Hoda, Tauš, Melousek

V tomto zápase měli kluci o počátku převahu a jistou hrou si vypracovali brankový náskok. Soupeř dobře bránil, ale kluci se prosazovali jak týmovou hrou, tak i individuálními průniky.

Líšeň - Bystrc A 6:2

Líšeň - Bystrc A 6:2 (2:0)

Sestava: Juranek - Němčanský, Tauš, Šebesta, Frecer, Melousek, Vobr, Ševčík, Hoda, Martinek
Branky: 2x Frecer, 2x Tauš, 2x Ševčík

V tomto utkání ukázali kluci nasazení a bojovnost. V urputném utkání se dokázali prosazovat a vybojovali zasloužené vítězství.

Slatina - Líšeň 8:3

Slatina - Líšeň 8:3 (5:0)

Sestava: Tauš, Hubený, Pochylý, Novotný J., Šembera, Pavlíček, Lang, Faltýnek, Vivčar
Branky: 2x Novotný J., Vivčar

Kluci podali dobrý výkon proti fotbalovějšímu soupeři. Zejména ve druhém poločase se dostávali aktivní hrou do šancí, které se dařilo i proměňovat. Z a předvedený výkon si všichni zaslouží pochvalu.

Lokomotiva - Líšeň 2:5

Lokomotiva - Líšeň 2:5 (1:2)

Sestava: Juránek - Pochylý, Hoda, Novotný J., Vobr, Ševčík, Pavlíček, Faltýnek, Martinek, Gruber,
Branky: 2x Ševčík, 2x Martinek, Faltýnek

V prvním jarním mistrovském utkání nastoupili kluci proti týmu Lokomotivy, ve kterém nastoupily i tři děvčata. Od začátku si kluci, v silném studeném větru, vytvářeli šance a dostali se do vedení, když Roman usměrnil Vítkův centr do branky, a o chvíli později si obránce srazil Romanův centr do vlastní branky. Vedení mohlo být i vyšší, kdyby Lukáš trefil zcela odkrytou branku. Soupeř se bránil většinou odkopáváním balónů, ale dokázal se dostávat i do šancí. Naši kluci se bohužel chvílemi tomuto způsobu hry přizpůsobili. Do poločasu se soupeři po chybě obrany podařilo snížit na na 1:2. Do druhého poločasu nastoupil soupeř s větším odhodláním, ale branky Kuby a Adama dokazovaly převahu našeho týmu. Soupeř ještě vstřelil branku po rohu, ale jeho další vyložené šance zmařil, někdy se štěstím a za pomoci obrany, výborně chytající Jirka.

Líšeň - Bohunice 2:13

Líšeň - Bohunice 2:13 (1:6)

Sestava: Tauš - Novotný J., Novotný D., Lang, Šembera, Juránek, Lavický, Hubený, Šebesta, Gruber, Martinek, Vobr
Branky: 2x Hubený

Od začátku zápasu kluci zahušťovali hru, odkopávali míče, nepozorně bránili, …

Medlánky C - Líšeň D 1:11

Medlánky C - Líšeň D 1:11 (1:8)

Sestava: Novotný D. - Tauš, Šembera, Martinek, Hoda, Gruber, Lang, Vobr, Zavadil, Lavický, Němčanský
Branky: 4x Tauš, 3x Hoda, 2x Zavadil, 2x Šembera

V tomto utkání předvedli kluci zejména v prvním poločase velmi dobrý výkon. Zejména první pětka hrála příkladný fotbal. Roztahovali hru, přesné rychlé nahrávky přes obránce, nabíhání do volného prostoru. Z těchto akcí si vypracovávali šance, které dokázali i proměňovat. Ve druhém poločase trochu polevili, ale stále si vytvářeli šance a mnoho střel skončilo jen těsně vedle branky. Všichni hráči si zaslouží za předvedenou hru velkou pochvalu.

Líšeň - Řícmanice 3:5

Líšeň - Řícmanice 3:5 (0:4)

Sestava: Novotný D. - Gruber, Ševčík, Vobr, Martinek, Lavický, Lang, Šembera, Zavadil, Hoda
Branky: 2x Lavický, Vobr

Opět pomalý začátek, kdy soupeř mající na střídání pouze jednoho hráče, dokázal přečíslovat a dávat góly. Po poločase, ve kterém se nepodařilo ani ohrozit soupeřovu branku, kluci prohrávali 0:4. Do druhého poločasu nastoupili kluci s větším odhodláním, zjednodušili a zrychlili hru. Díky tomu si vytvořili tlak a šance, ze kterých vstřelili tři branky, a nebýt smolné branky po rozehrávce, možná by i vyrovnali.