MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Sezona 2015/2016

9.6. MU SK LÍŠEŇ D - CHRLICE B

10. Jarní kolo mistr.zápasů U10B Sk Líšeň D - Chrlice B

ÚT 9.6. - v 17:00,přír.tráva v Tuřanech

Naše sestava:
Špilka - Tománek,Jurman,Kolařík,Baný,Aniol,Roubal,Kameník,Dřínovský,Nykl,Ulrich

SK LÍŠEŇ D - CHRLICE B - 15:0 (pol. 8:0)
Branky: Aniol 4x, Baný 3x, Ulrich 2x, Nykl 2x, Kameník, Jurman, Dřínovský,Tománek

Hodnocení zápasu:
V posledním mistr.zápase této sezóny jsme na hřišti v Tuřanech hostili mužstvo z Chrlic. Hned od začátku zápasu kluci prokazovali,že i v této poněkud slabší sestavě dokážou hrát pěkný fotbal se spoustou šancí,přihrávek a hezkých gólů. Za velkého tepla to nebylo jednoduché,hlavně co se týká pohybu,ale i tak byli kluci po celý zápas jednoznačně aktivnější a ve všech fotbalových dovednostech lepší než náš soupeř. Samozřejmě náš výkon nebyl zdaleka bezchybný,hlavně co se týká přesnosti přihrávek,správném načasování náběhů do volného místa a také zbrklosti v zakončení. Chrlice patří mezi ty tabulkově slabší mužstva a tak nás v obraně moc neprověřili. Kluci hráli v pohodě,sem tam se povedla pěkná kombinace nebo individuální uvolnění se jeden na jednoho.Na druhou stranu je potřeba začít více u fotbalu přemýšlet,nenakopávat bezhlavě míč dopředu,ale chvíly ho podržet,zvednout hlavu a vyhodnotit situaci.Zkrátka máme na čem při trénincích pracovat,hlavně se musíme zlepšit v rychlosti s míčem,tam hodně zaostáváme.
Každopádně bych chtěl všem klukům moc poděkovat ne jen za dnešní zodpovědný výkon,ale i za perfektní reprezentaci našeho klubu po celou sezónu. Konečné 2.místo ve sk.D je moc pěkné,bohužel na o rok starší borce s Řícmanic to tentokrát nestačilo. Nevadí,příště jim to vrátíme i s úroky. Jen tak dál kluci!!!
LÍŠEŇ OLLÉ!!! LOL.

trenér Jurka

7.6. MU ŘÍCMANICE - SK LÍŠEŇ D

19.Kolo Mistr.zápasů U10B ŘÍCMANICE - SK LÍŠEŇ D

NE 7.6. - ve 14:00 - přír.tráva v Řícmanicích

ŘÍCMANICE – SK LÍŠEŇ D – 6:2 ( poločas 3:0 )

Branky : Duchoň, Hochman

Sestava : Mitáček – Novák, Kameník, Kosík, Baný, Pustina, Cupal, Hochman, Duchoň, Raus, Dřínovský

V neděli odpoledne jsme za obrovského vedra odehráli těžký zápas v Řícmanicích. Řícmanice zatím neztratili v lize ani bod, tak jsme si před utkáním řekli, že musíme jít do zápasu naplno od začátku. Bohužel nám dnes byla brána soupeře téměř celý zápas zakletá a i přes to, že jsme byli fotbalovější a většinu zápasu diktovali hru, jsme inkasovali z minima maximum. Řícmanice měli obrovskou efektivitu a snad ze čtyř střel v prvním poločase dali tři branky. Zato naši kluci nebyli dnes schopni zlomit smůlu a i ty nejvyloženější šance neskončili brankou. Poločas jsme prohráli 0:3. Do druhého poločasu jsme trochu zamíchali sestavou a opět tlačili soupeře před vlastní branku, ale opět bez gólového efektu. Až asi 10 minut před koncem jsme dali 2 rychlé góly po sobě a zlomili střeleckou smůlu, ale soupeř si již konec utkání zkušeně pohlídal a dokonce v závěru utkání přidal ještě dvě branky na konečných 6:2.
Kluci dnes bojovali a zjistili, že někdy ve fotbale bývá brána soupeře zakletá a soupeř do čeho kopne, to mu tam padne. No i takový je fotbal, každopádně musíme kluky pochválit za bojovnost, že dokázali utkání zdramatizovat a stále se máme co učit na trénincích, především klid ve hře a v zakončení.

Trenér Novák

29.5. MU BYSTRC B - SK LÍŠEŇ D

18.kolo Mistr.zápasů U10B Bystrc B - Líšeň D

PÁ 29.5. - v 17:15,přír.tráva Bystrc

Naše sestava:
Špilka - Tománek,Dřínovský,Kolařík,Nykl,Novák,Jurka,Aniol, -Tauš,Lopour,Řezník (všichni 06)

BYSTRC B - SK LÍŠEŇ D - 2:5 (pol. 2:2)
Branky: Tauš 2x, Jurka 2x, Aniol

Hodnocení zápasu:
Další kolo mistr.zápasů jsme odehráli na venkovním hřišti,tentokrát na pěkně upraveném trávníku v Bystrci. Domácí borci nastoupili se stejnou sestavou v jaké odehráli před námi zápas s našimi o rok staršími kamarády. Naše sestava byla hodně ovlivněná současně hraným zápasem na Slovanu a tak si v brance odbyl svoji premiéru Denis a do pole jsme si museli půjčit tři borce s ročníku 2006.
Začátek zápasu se nám příliš nepovedl. Domácí nás hned od začátku dostali pod tlak a vytvořili si pár šancí. Naší hře chyběl hlavně lepší pohyb a samozřejmě i souhra,neboť si kluci museli na sebe trošku zvyknout. Bohužel jsme v této fázy zápasu obdrželi po chybě v obraně branku,ale jsem moc rád,že to kluky nepoložilo.Ba naopak,zlepšili jsme pohyb,přidali v přihrávkách a pokoušeli se z rychlých protiútoků soupeře zaskočit. První vele šanci ještě Martin Tauš neproměnil,ale ta druhá již skončila v brance. Zanedlouho se krásně uvolnil Ondra a nekompromisní střelou k tyči nás poslal do vedení. Kluci byli v této části zápasu fotbalovější a i s o rok(i o dva) staršími protivníky se statečně rvali o každý míč. Škoda jen,že jsme opět udělali chybku při odkopu u naší branky,kterou šikovní kluci s Bystrce dokázali před koncem poločasu potrestat. Poločas 2:2.
Druhý poločas byl z naší strany parádní,jeden z nejlepších výkonů této sezóny.Hned od začátku jsme aktivně napadali rozehrávku soupeře,získávali míče a dokázali jsme si vytvořit po pěkných akcích šance. Jedna se zásluhou Sama ujala a šli jsme do vedení. Kluci hráli perfektně i v obraně,navzájem si pomáhali,vyhrávali souboje a statečně blokovali střely. S tím co přes obranu prošlo si mazácky poradil náš novic v brance Denis. Bystrc nás místy dokázala pořádně přitlačit k brance a mnohdy při nás stálo i štěstí,ale kluci svým zodpovědným,obětavým výkonem již nedopustili soupeři skórovat. I my jsme se více tlačili před bránu a vytvářeli si šance. Filda Řezník z obrany krásně utekl podél čáry a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování opět Ondru. Krásná akce 4:2 pro nás. Po tomto gólu jsme již jasně ovládli a kontrolovali hru. Naše vítězství ještě potvrdil přesnou střelou k tyči opět Martin.
Všechny kluky musím dnes za vynikající výkon moc pochválit.Výborný zápas odehrálo trio Novák,Aniol,Jurka,občas měli světlé chvilky i Vojta se Šimonem.Dan s Adamem musí hodně přidat hlavně v pohybu s míčem i bez,ale jak se ukázalo i svojí bojovností se dá přispět k výkonu celého mužstva.Moc mě mile překvapil Denis v brance,chytal fantasticky,pokud ho to bude bavit a pilně trénovat,mohl by z něj být dobrý brankář. .Obzvlášť musím vyzdvihnout výkon kluků z ročníku 2006. Všichni tři nechali na hřišti všechno a to už měli v nohách svůj zápas.Kluci děkujem,bez Vás by to dnes nešlo.
Opět se projevilo to,že pokud dají všichni nominovaní do zápasu všechno,dá se porazit každý soupeř. Dobrá práce kluci LOL.

trenér Jurka

23.5. MU SK LÍŠEŇ D - SOBĚŠICE B

17.Kolo mistr.zápasů U10B Líšeň D - Soběšice B

SO 23.5. - ve 14:00, umělka Líšeň

Naše sestava:
Mitáček - Tománek,Novák,Dřínovský,Jurman,Hochman,Cupal,Jurka,Raus,Špilka,Duchoň

SK LÍŠEŇ D - SOBĚŠICE B - 13:1 (pol. 5:0)
Branky: Duchoň 3x,Hochman 2x, Dřínovský 2x, Jurka, Cupal, Špilka,Raus,Jurman, Novák

Hodnocení zápasu:
I naše druhé mužstvo nastoupilo tentokrát jako první,k mistrovskému zápasu na domácím hřišti. Našim soupeřem bylo mužstvo ze Soběšic.
První poločas byl v naší režii,ale naše hra nebyla nic moc. Brzo jsme se přizpůsobili hře soupeře a moc aktivity na naší straně nebylo. Hlavně první pětka zrovna nehýřila pohybem,málo si přihrávala a z nepřipravených pozic se snažila o zakončení,bohužel většinou marně. Druhá pětka na tom byla pohybově lépe,více si přihrávali a dokázali si vypracovat šance. Hodně aktivní byli uzdravený Ondra Duchoň s Kubou Cupalem,navzájem se výborně doplňovali,přihrávali si a dokázali vyhrávat souboje. Mnohokrát do kombinace zapojili i Vojtu Dřínovského a tak byli k vidění pohledné akce. Byli jsme lepším mužstvem,ale spousty šancí jsme nedokázali proměnit.Skóre v poločase mohlo být s větším rozdílem.
Ve druhém poločase se už probrala i první pětice a tak se bylo místy na co dívat. I když déšť a chlad nebyl moc přívětivý ke kombinacím,klukům se mnohokrát povedlo pěkně si přihrát a jít do zakončení. Soběšice naší obranu moc neprověřovali,i když se o to pokoušeli, kluci hráli zodpovědně v obraně a veškeré nebezpečí dokázali odvrátit. Postupem času jsme po pěkných akcích navyšovali skóre a o vítězi bylo rozhodnuto,ale spousty šancí jsme svojí zbrklostí dokázali zahodit. Všechny moc chválím za předvedený výkon,i když to nebylo zdaleka dokonalé. Kdybychom si více,hlavně v prvním poločase přihrávali a měli lepší pohyb s míčem i bez,skóre mohlo být lepší!

trenér Jurka

20.5. MU SLATINA B - SK LÍŠEŇ D

16.kolo Mist.utkání U10B, Slatina B - Líšeň D.
.
Středa 20.5. v 17:15, přírodní tráva , Slatina

sestava: Faltýnek, Novák, Ulrich, Jurman, Linger, Cupal, Špilka, Frecer, Martínek.

SK Slatina - SK Líšeň 1:11 (1:6).
branky: Frecer 4x, Martínek 2x, Linger 2x, Špilka, Cupal, Jurman

Hodnocení:
Do utkání jsme vstoupili kostrbatě, po nedorozumění v obraně jsme inkasovali branku.
Postupem času se však projevila větší kvalita našich hráčů. Pochvalu dnes kluci zaslouží nejen
za aktivitu, ale hlavně za fotbalové řešení vzniklých situací. Nebáli jsme se hrát 1na1, byli vidět
hezké akce, kombinace. Trošku chybělo více klidu a přesnosti ve finální útočné fázi.
Děkujeme klukům ročníku 2004, kteří doplnili naše dnešní družstvo. Hráli jsme totiž ve stejném čase utkání v Bosonohách (vítězně 12:0) a v tomto týdnu nám chybí 5 hráčů (škola v přírodě, nemoc)

16.5. MU LOKOMOTIVA - SK LÍŠEŇ D

15.Kolo Mistr.utkání U10B Lokomotiva H.Heršpice - Sk Líšeň D

SO 16.5. - ve 13:30 , přír.tráva Heršpice

Sestava Líšně:
Mitáček - Baný,Kosík,Novák,Dřínovský,Linger,Pustina,Jurka,Hochman,Cupal,Aniol

LOKOMOTIVA - SK LÍŠEŇ D - 0:13 (pol. 0:5)
Branky: Hochman 4x, Jurka 3x, Pustina 2x, Aniol 2x, Baný, Kosík

Hodnocení zápasu:
V dalším jarním kole jsme za velmi teplého počasí zavítali do Horních Heršpic. Místní Lokomotiva se v posledních mistr.zápasech hodně zlepšila a tak se očekával vyrovnaný zápas.
Kluci začali zápas trošku rozpačitě a vlažně. Po počáteční oťukávané jsme se postupně dostávali do tempa a získali si převahu. Dlouho se nám ovšem nedařilo vstřelit vedoucí branku. Až se po pěkné akci celé pětice trefil Ondra,spadla z nás nervozita a začalo se dařit i v zakončení. Kluci měli výborný pohyb,nechyběli přihrávky a tak to z naší strany byl celkem pohledný fotbal,který hodněkrát odměnili potleskem i naši věrní fanoušci. Lokomotiva,v sestavě se třemi staršími dívkami mockrát nezahrozila,ale když tak to bylo vždy nebezpečné. Naštěstí i v obraně si kluci navzájem pomáhali a celkem bez problémů,i když né bez chybiček,zažehnali nebezpečné šance soupeře.
Velkou pochvalu si zaslouží všichni kluci. Moc se mi líbilo,že hráli jako tým a jak v útoku tak v obraně si navzájem dokázali pomoci. Jak již jsme se mnohokrát přesvědčili,pokud jsme v aktivním pohybu,přihrajeme si a navzájem se doplňujeme a pomáháme si ,tak umíme hrát pěkný fotbal a můžem porazit kohokoliv. Jen tak dál kluci,vynikající výkon.

trenér Jurka

7.5. MU SK LÍŠEŇ D - FC SVRATKA C

14. kolo Mistr.soutěže U10B Sk Líšeň D - Fc Svratka Brno C

ČT 7.5. - přírodní tráva Tuřany

Naše sestava:
Mitáček - Dřínovský,Jurman,Kosík,Kameník,Nykl,Jurka,Hochman,Pustina

SK LÍŠEŇ D - FC SVRATKA BRNO C - 15:1 (pol. 9:1)
Branky: Pustina 7x, Jurka 5x, Dřínovský 2x, Hochman

Hodnocení zápasu:
V dalším kole městské soutěže jsme na našem azylovém hřišti v Tuřanech přivítali mužstvo Svratky Brno. Svratka v této soutěži využívá hráče B mužstva,popř.o rok mladší. I v zápase s námi tomu nebylo jinak.
Hned od začátku zápasu bylo zřejmé kdo bude tvrdit muziku. Kluci si vytvářeli svým aktivním napadáním šance,které se většinou dařilo proměnit v branku. V této části zápasu jsme hráli dobře. Sem tam byli k vidění pěkné kombinace nebo odvážné průniky po stranách. Postupem času jsme si vytvořili velký náskok ve skóre a tempo hry začalo uvadat. Přestávali jsme běhat a nabízet se na přihrávky.
Druhý poločas byl téměř stejný jako ten první. Začátek aktivní hra,postupem času se už hrálo jen na půl plynu,což mě mrzí. Chápu,že bylo celkem teplo a soupeř nás moc neohrožoval,ale rozhodně jsme do toho mohly dát více pohybu a snažení. Ale i tak si kluci zaslouží pochvalu,hráli s přehledem a až na ojenidělé chybičky v obraně a pár zkažených přihrávek to nebylo špatné.
Střelecky se dnes dařilo Vojtovi a Ondrovi J.,za to Ondra Kameník měl branku asi zakletou, že Ondro? :-D.

trenér Jurka

2.5. MU BOHUNICE - SK LÍŠEŇ D

13.kolo Mistr.zápasů U10B Tatran Bohunice - Sk Líšeň D

SO 2.5. - 9:00, umělá tráva Bohunice

Naše sestava:
Řezník (06) - Kosík,Tománek,Hochman,Kolařík,Jurka,Raus,Cupal,Ulrich

TATRAN BOHUNICE - SK LÍŠEŇ D - 2:21 (pol.1:6)
Branky: Raus 6x, Jurka 4x, Hochman 4x, Cupal 4x, Kosík, Tománek, Řezník

Hodnocení zápasu:
V dalším kole městské soutěže st.přípravek jsme zavítali do Bohunic,kde jsme na místní umělce poměřili síly s místním Tatranem.
Hodnocení se mi dělá velice lehce. Téměř není co hodnotit! Kluci byli po celý zápas ve všech fotbalových dovednostech jasně lepším mužstvem. I když jsme utkání odehráli více méňe na ,,půl plynu,, byli k vidění hezké kombinace a branky. Sem tam to už chtělo akci zakončit místo nečekané přihrávky anebo obráceně,ale i tak jsme hráli pěkný aktivní fotbal. Nutno ovšem dodat,že náš hostitel nás moc neprověřil,zřejmě místní borci teprve s fotbalem začínají.
Tento zápas nám moc zkušenností nepřidal,ale i tak si alespoň kluci ve větším tempu ,,zatrénovali,,a zastříleli na branku.
Pochvalu si zaslouží všichni,včetně Filipa Řezníka z r.2006,který to bez problémů jistil v brance (no vlastně nejvíc na polovině hřiště). :-D.

trenér Jurka

18.4. MU SK LÍŠEŇ D - SK ŽEBĚTÍN

12.Kolo Mistr.zápasů U10B Sk Líšeň D - Sk Žebětín

SO 18.4. - umělá tráva Líšeň

SK LÍŠEŇ D - SK ŽEBĚTÍN - 8:0. (pol. 3:0)
Branky: Jurka 4x, Pustina 2x, Raus, Linger

Sestava:
Juránek (04) - Kosík,Kameník,Nykl,Novák,Linger,Pustina,Jurka,Hochman,Raus,Cupal

Hodnocení zápasu:
Za poměrně chladného a větrného počasí jsme tentokrát na domácím hřišti odehráli 2.jarní kolo městské soutěže st.přípravek. Našim soupeřem bylo mužstvo ze Žebětína,které na nedávném kvalif.turnaji e-on cupu v Kostelci na Hané skončilo na pěkném 3.místě.
Vstup do zápasu se nám příliš nepovedl. Chybělo nám více pohybu a hlavně přihrávek. Postupem času jsme přidali na tempu a hráli aktivně. Tím přišli šance a zasloužené poločasové vedení 3:0 , ale po herní stránce se moc nedařilo.
Ve druhém poločase jsme už hráli lepší fotbal. Zlepšili jsme se hlavně v kombinacích. Kluci si chodili pro míče a nabízeli se na přihrávky. Naše aktivní hra dělala soupeři velké problémy,většinu zápasu odehráli na vlastní polovině a jen se úporně bránili. Pokud zahrozili,tak jen ojeniděle a většinou střelou z dálky. Naši svatyni spolehlivě bránil Jirka Juránek z r.2004,který nám pomohl nahradit nemocného Šimona. Kluci byli jednoznačně fotbalovějším a lepším mužstvem. V obraně hráli spolehlivě a nebáli se podporovat útočné snažení. Většina branek padla po pěkných kombinacích,střelecky se dařilo zejména Ondrovi a Vojtovi.
Kluky musím pochválit hlavně za ten druhý poločas. Tam jsme předvedli pěkný týmový výkon. V tom prvním jsme prospali začátek a pak dlouho trvalo než jsme se dostali do tempa. Škoda mnoha zbrklých zakončení a nepřesných přihrávek,skóre mohlo být ještě výraznější,ale i tak zasloužené vítězství a pochvala všem.

trenér Jurka

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.