Starší přípravka U10A

3. mistrovské utkání Bílovice - SK Líšeň C 6:2 (4:0)

Branky: Chráscina Dalibor 2, Priessnitz Martin, Švanda Jan, Šenk Martin, Vudka Jakub - Topil Antonín, Holiš Petr;

V tomto utkání jsme dostali lekci v pohybu a chuti zahrát si fotbal. Byli jsme všude pozdě a kromě Marka Bielika a Jarka Dvořáka jsme toto utkání odchodili. Snad jen začátek druhé půle snese přísnější měřítko, kdy kluci zabrali a najednou soupeř nevěděl co se děje. A hned to bylo snížení na 2:4. Jenže potom jsme zase přepli do hlemýždího režimu a soupeř pohodlně navýšil skóre a zaslouženě vyhrál.
Moc to nechápu, protože na plácku za domem nebo na tréninku mezi sebou, mohou kluci nechat duši a když příjde zápas, jsou jak vyměnění. Asi by se měl každý zamyslet, zda ten fotbal hrát či ne, protože s takovým přístupem to nejde.

3. mistrovské utkání Bílovice - SK Líšeň C - sobota 17.9.2011

Sraz v 11:15 na hřišti v Bílovicích.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Bielik, Rojík, Sedláček, Zvolský, Topil, Zbořil, Woltär

2. mistrovské utkání SK Líšeň C - Slovan 0:0

I k tomuto předehrávanému utkání jsme nastoupili ve značně kombinované sestavě, kde polovinu mužstva tvořili hráči r. 2003.
Kluky musím moc pochválit, soupeře se nezalekli (i když hráli proti několika hráčům r. 2001) akorát tumu chybělo brankové vyjádření. Šance byli, ale chybělo více klidu v zakončení.
Doufám, že v dalším utkání to bude lepší.

2. mistrovské utkání SK Líšeň C - Slovan - úterý 6.9.2011

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Rojík, Sedláček, Modlitba, Holomek, Pařil, Gill, Toczyski

Sraz v 16:45 před restaurací „Na hřišti“. Kopačky, chrániče a pití sebou.

1. mistrovské utkání St. Lískovec - SK Líšeň C 1:3 (1:0)

Branky: Zvolský Daniel, Holiš Petr, Rojík Jan

První mistrák našeho „céčka“ byl poznamenám velkou marodkou našich hráčů, za které museli zaskakovat jak kluci ročníku 2001 tak i 2003. Ze začátku se na hře projevovala nesehranost a chvíli nám trvalo než jsme se dostali do tempa. Soupeř nás přehrával a vytvářel si šance, hlavně z rychlých brejků po výkopu brankáře. Z jednoho takového jsme dostali dvě minuty před koncem poločasu gól. Po změně stran se hra rapidně zlepšila. V naší obraně začali kralovat Jarek Dvořák a Tondou Pařilem (2003) v záloze Petr Holiš s Tomášem Modlitbou a Danem Zvolským a spolu s ostatními začali soupeře přehrávat.To se projevilo i na skóre a zápas jsme otočili a dovedli do vítězného konce.
Chci poděkovat všem hráčům za bojovný výkon, především klukům r. 2001 a 2003, kteří nás nenechali ve štychu a přišli nám pomoci. Zvláště si to cením u 2003, kteří hráli i když měli v nohách velmi náročný sobotní turnaj v Trenčíně. Kluci ještě jednou moc děkuji.
Rodičům děkuji za dovoz a odvoz a kolegům trenérům za pomoc při vedení zápasu.

1. mistrovské utkání St. Lískovec - SK Líšeň C - neděle 4.9.2011

Nominace: Farlík - Bielík, Dvořák, Holiš, Killar, Rojík, Sedláček, + 3 hráči mladší přípravky

Sraz v 11:45 na hřišti ve St. Lískovci. Kopačky, chrániče a pití sebou.