MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Líšeň-Žebětín hodnocení

SK Líšeň-SK Žebětín

  18      :    1

Sestava:Drábek-Toczyski,Hnát,Dvořák,Pařil,Gill,Topil,Klement,Holomek,Šebela,Kala

Branky Topil 5x,Klement 4x,Šebela 3x,Holomek 3x,Gill 2x,Hnát

K prvnímu mistrovskému zápasu v sezóně jsme nově nastoupili v rozestavení 5+1 a s
novými pravidly se kterými se musime smířit.Kluci podali bojovný výkon a soupeři toho moc nedovolili.Škoda že jsme neproměňovali vyložené šance a ze začátku utkáni jsme chtěli opět vstřelit všichni gól.Kluci občas zahráli to co jsme se učili na soustředění,ale stále někteří nechápou co mají dělat,ale jsou to jenom děti tak snad postupem času zjistí co po nich chceme.Kluci zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.Děkujeme za pomoc Tondovi Topilovi a Jardovi Dvořákovi.

Nominace+sraz na 3.9.2012

Nominace na ponděli 3.9.2012
Drábek,Klimeš,Holomek,Dočkal,Hnát,Šebela,Klement,Slavětínský,Kala,Pařil,Kepák,Válek,Růžička,Gill,Ruber,
Jeglík.Toczyski
sraz na utkáni je v 17 hod v Podolí u Brna.
Hraje se součastně na dvou hřištích tak prosím ten kdo by onemocněl, tak ať mně to neprodleně hlásí abych mohl zajistit náhradu.

Dále sehrajeme turnaj v sobotu 8.9. 2012 v Zastávce u Brna.Nominace na tréninku ve středu 5.9.2012.Trenér

Soustředění Litohoř 2012

Tak jako každé léto jsme udělali soustředění hráčů ročníku 2003.V termínu od 19.8.-25.8.se ho zůčastnilo 15 hráčů.Po minulém soustředění.kde jsme byli zklamáni podávanou stravou,jsme letos byli velice mile překvapeni krásným prostředím Sportlandu v Litohoři,kde jsme měli potřebný komfort a klid na trénovaní.Kvalitní strava,milý personál a ochota všech pracovníku byla vynikající.Hřiště perfektně připraveno,bazén,tenisové kurty,minigolf,horolezecká stěna,stoly na pinpong to vše kluci vyzkoušeli.Každý den jsme měli třífázový trénink rozdělení do kategorií.Dopolední trénink byl zaměřen na koordinaci pohybu,soutěže a střelbu na branku,odpoledni na technickou dovednost,nácvik herních situací a večer zasloužený fotbálek při kterém kluci bojovali ze všech sil.V pátek sehráli kluci před zraky některých rodičů,přátelské utkáni s Moravskými Budějovicemi a vyhráli vysokým rozdílem.Večer byla volná zábava,předávání diplomů za soustředění,grilováni kde jsme utužili kolektiv rodičů.Myslím si že toto soustředění proběhlo tak jak mělo,všem se doufám líbilo a teď jen musíme zužitkovat to co jsme se naučili.Poděkováni patří Lubošovi Hnátovi,Michalu Šebelovi,Hance Opletalové,Zdeńce Holomkové za pomoc s klukama.Bylo to soustředění jak má být.
Účastníci soustředění
Jan Drábek,David Klimeš,Jan Holomek,Jiří Dočkal,Michal Hnát,Vojta Šebela,Tomáš Klement,Filip Slavětínský,Stanislav Pařil,Richard Růžička,Ian Gill,Jakub Kala,Matyáš a Šimon Ruberovi,Michal Toczyski.
Trenéři
Michal Toczyski,Luboslav Hnát,Michal Šebela
Zdravotnice
Hana Opletalová
Zdeňka Holomková

Všechny fotografie jsou na www.tocanek.rajce.idnes.cz

Trénink 29.8.2012+přeložení zápasů

Dobrovolný trénik se uskuteční ve středu od 17.30 v Mariánském údolí.
Pozor změna:První mistrovské utkání sehrajeme zároveň jak starší přípravka C tak i D v pondělí 3.9.2012 v Podolí u Brna od 17.30 hod.V sobotu 8.9.2012 je turnaj v Zastávce u Brna.Trenér

Zahájení sezóny ročník 2003

Dobrý den všem fotbalistům a rodičům

Tak oficiální zahájení sezóny pro ročník 2003 je v pátek 17.8.2012 od 18 hod v Mariánském údolí.Budeme trénovat na ploše za Eldorádem,kde byl dříve skokanský areál.Všechny informace k soustředění a nadcházející sezóně řeknu tam a přepošlu mailem všem rodičům program a seznam věci na soustředění.Parkováni je možno asi 150 m dále za placeným parkovištěm.Prosím kdo nebude moc přijít na první trénink, ať mně to oznámí telefonicky.Děkuji a těším se na hojnou účast.Trenér

St. př. C

Slatina - Líšeň 0:2
branky Líšně: Porč, Janáček

8. mistrovské utkání Bystrc - SK Líšeň C - neděle 23.10.2011

Sraz v 9:45 hod na hřišti v Bystrci.

Chrániče, kopačky a pití sebou.

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Bielik, Rojík, Sedláček, Buchta, Topil, Zbořil, Woltär, Bielik, Motlitba

7. mistrovské utkání Řicmanice - SK Líšeň C 0:11 (0:5)

Branky: Killar Petr 4, Dvořák Jaroslav 2, Zbořil, Holiš Petr, Bielík Marek, Topil Antonín, Pařil Stanislav;

Naprosto jednoznačné utkání, které nepotřebuje sáhodlouhý komentář. Kluci si s chutí zastříleli, ale mohlo to být i lepší, kdyby si, zvlášť v první půlce, více vyhověli a nebyli tak zbrklí. Výborný výkon podal i pan rozhodčí.

7. mistrovské utkání Řicmanice - SK Líšeň C neděle 16.10.2011

Sraz v 13:15 na hřišti v Řicmanicích

Chrániče, kopačky a pití sebou.

Nominace: dle rozpisu pro st. př. C

6. mistrovské utkání SK Líšeň - Soběšice 3:2 (3:0)

Branky: Bielík Marek 2, Killar Petr - Hrdlička Daniel, Štika Petr;

Toto utkání mělo úplně stejný průběh jako to předchozí v Řečkovicích. Výborný první poločas, plný nasazení a chuti hrát fotbal. Druhý byl dobrý tak zhruba do půlky. Pak nám útočníci přestali hrát, neudrželi míč nevraceli se a přetížená záloha začala nestíhat. Soupeři pomohl na koně náš vlastní gól a najednou jsme měli co dělat vítězství udržet. Kluci ale makali a nakonec to dotáhli do vítězného konce. Za což je moc chválím.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.