MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Dnešní trénink

Dnešní trénik bude již od 17 hod v Podolí.Jestliže by pršelo volejte kolem 15.30 hod jestli nás pustí na trávu.Děkuji trenér

SK Líšeň-ČAFC 2011 B,FC Svratka-SK Lišeň

SK Líšeň-ČAFC 2011 B 11:3

Branky:Klement 3x,Gill 2x,Holomek 2x,Slavětínský,Šebela,Toczyski,Hnát

Soupeř z Čafky přijel z klukama o rok mladšíma takže naše vyhra byla snadnější.Ale za předvedený výkon patří všem pochvala.

FC Svratka-SK Líšeň 3:9

Branky:Gill 3x,Topil 2x,Holomek,2x,Klement,Šebela

Svratka je každopádně vždy těžkým soupeřem,ale kluci,které jsem při absenci některých našich hráčů posilnili o brankáře a dva obránce s 02,sehráli vynikající utkáni a soupeři nedali šanci na vítězství.V obraně kraloval Jarda Dvořák a v brance se snažil Marda Bielik.Tonda Topil bojoval co to dalo a vstřelil 2 branky, jinak kluci dík za pomoc.Ostatní kluci z 03 se přidali a převedli taky vynikající výkon.Takže všem hráčům patří velké děkuji za výkon a pěknou sobotu.Jediná kaňka na této sobotě byla,že jsme nedostali v Restauraci GHICAGO v Žabovřeskách jídlo já a Luboš,to se potom blbě vede zápas s prázdnýma žaludkama,ale trošku to zachránil hamburger na hřišti Svratky.Hoši jen tak dál.SK Líšeň olééééé

Nominace na sobotu 13.10.2012

1.utkáni se hraje v Bystrci v 10.00 hod na hřišti FC Dosta Bystrc-Kníničky.

Sraz v 9.20 hod.

Nominace:Dočkal,Ruber,Klimeš,Hnát,Gill,Klement,Holomek,Pařil,Šebela,Růžička,Jeglík,Válek

2.utkání se hraje na SVRATCE začátek ve 14.15 hod v Žabovřeskách na ul.Fanderlíkova

Sraz v 13.30 hod

Nominace.Pařil,Hnát,Gill,Klement,Holomek,Šebela,Růžička,Bielik,Topil,Dvořák

Zítřejší trénink

Zítra trénink od 17.00 - 18.15 v Mariánském udolí.Po skončení tréninku by jsme potřebovali vědět kdo půjde v sobotu na oba dva zápasy.Hraje se v 10.00 hod v Bystrci a druhý zápas ve 14.15 na Svratce.Navrhoval bych odehrát první zápas a jít na společný oběd a potom jít na druhý zápas.Dnešní přátelák se nám moc nepovedl,ale nic se neděje a jedeme dál.Fotbal je hlavně o přemýšlení všech hráčů.Zítra to na tréninku vypilujem.
POZOR:Teplákovou souprava SALLER mají kluci na reperezentaci týmu a né na to, aby v tom hráli na tréninkách a zápasech.Nemůžou se v tom pořádně hýbat a překáží jim to při běhu.Děkuji za pochopení a zitra se těším na trénink.Trenér

Nominace na přátelské utkáni středa 10.10.2012

Přátelák s ČAFC

Nominace:Drábek,Pařil,Ruber,Slavětínský,Růžička,Gill,Hnát,Klement,Šebela,Válek,Holomek

Bude se hrát v rozlišovákách,takže oblečení jak na trénink nebo podle počasí.

Sraz v 16.40 hod na Pastnkové ulici

Pozor,odbočení od Městských lázní (Zábrdek) je na ulic Pastrnkovu zakázaný.Musíte jet přes Táborskou a kolem bývalého MEZU po ulicí Šámalova.

Ostatní kluci maji volno.
Dále sehrajeme v sobotu dvě utkání.Jedno v Bystrci v 10 hod a druhé ve 14.15 hod na Svratce.Někteří hráči budou hrát obě utkáni.Nominace bude ve čtvrtek na webu.

Dnešní trénink je zrušen

Po telefonickém rozhovoru je dnešní trénink v Podolí zrušen.Po včerejším dešti je hřiště nezpůsobilé.Sledujte stránky pro nominaci na středeční přátelské utkání na Čafce.

Trénink v pondělí 8.10.2012+ přátelské utkání

Trénink v Podolí bude už od 17.00 do 18.30 hod.Stále platí při deštivém počasí o zavoláni trenérům po 15 hod, jestli nás pustí na trávu do Podolí.
Dále potom sehrajeme ve středu 10.10. přátelák s Čafkou u nich na hřišti na Pastrnkové ulici.Nominaci uděláme na tréninku v pondělí nebo v případě,že se trénink neuskuteční,dám to na web.Sraz nominovaných bude v 16.40 a bude se hrát do 18 hod na přírodní trávě.Ostatní kdo nepujde na přátelák bude mít volno ve středu.

Nominace sobota 6.10.2012

1.zápas máme s Čafkou začátek utkání je v 11.00 hod
Sestava:Drábek,Pařil,Toczyski,Ruber,Gill,Hnát,Holomek,Šebela,Klement,Slavětínský
Sraz na první zápas bude v 10.15 hod u restaurace


2.zápas bude s Řícmanicema začátek utkání je v 12.15 hod
Sestava:Dočkal,Kepák,Klimeš,Růžička,Pařil,Válek,Slavětínský,Klement,Šebela,Hnát,Jeglík
Sraz na druhé utkání je v 11.30 hod na umělce na SK Líšeň


Jakub Kala zatím bohužel nemůže hrát,registrace se musí poslat do Olomouce.

Trénink ve čtvrtek 4.10 2012 odpadá

Příspěvky

Prosím rodiče aby přinesly co nejdříve příspěvky co jsme si domluvili na schůzi a částku za potisk kdo ho ještě nezaplatil a předali to vedoucímu týmu p.Klimešovi.Děkuji trenér

Trénink středa 3.10.2012

Trénink ve středu bude již od 17.00 hod v Mariánském údolí.Vzhledem k tomu že se již brzo stmívá, posuneme trénink na dřívější dobu.Trenér

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.