MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledky sobota 16.9.2017

SK Líšeň A - Start B 17:3

Branky Líšně:
4x Bednář Zdeněk, 3x Rašovský Jakub, 3x Šenkyřík Martin, 2x Körner Jakub, 2x Švejda Josef, 2x Kúkol Adam, 1x Šťavík Vojtěch

SK Líšeň B - Svratka D 2:7

Branky Líšně:
Bednář Zdeněk, Dlabola Vojtěch

Výsledky 13.9.

SK Líšeň A - SK Řícmanice 13:6

Branky Líšně:
4x Kúkol Adam, 3x Šenkyřík Martin, 3x Körner Jakub, Švejda Josef, Šebesta Martin, Oprchal Daniel

Výsledky 12.9.

SK Líšeň B : Nový Lískovec 7:3
Branky: Rašovský, Šťavík 2, Šebesta 2, Hodboď, Martinek

Program na týden 11.9. - 17.9.

Pondělí 11.9.

trénink 17 - 18.30 v Mariánském údolí

Úterý 12.9.

MU 17.45 Líšeň B - Nový Lískovec

Nominace:

Frišauf, Štofčik, Šťavík, Rašovský, Martinek, Šebesta, Baný, Hajda, Růžička, Dlabola, Oprchal, Hodboď, Olexa.

Pozor, zápas posunut na 17:45, sraz v 17:15 v Mariánském údolí v kabině

Středa 13.9.

MU 17.00. Líšeň A - Řícmanice

Nominace:

Havlát, Bednář, Kúkol, Šenkyřík, Stojanov, Šťavík, Rašovský, Švejda, Šebesta, Körner, Oprchal, Martinek.

Sraz v 16:30 v Mariánském údolí v kabině
Trénink zrušen

Pátek 15.9.

trénink 17 - 18.30 v Mariánském údolí

Sobota 16.9.

MU 9.00 Líšeň A - Start B

Nominace:

Havlát, Bednář, Kúkol, Šenkyřík, Šťavík, Rašovský, Švejda, Körner, Oprchal.

Sraz v 8:30 v Mariánském údolí v kabině

MU 10.30 Líšeň B - Svratka D

Nominace:

Frišauf, Bednář, Štofčik, Kúkol, Šenkyřík, Martinek, Baný, Hajda, Růžička, Dlabola, Hodboď.

Sraz v 10:00 v Mariánském údolí v kabině

Dnešní výsledky

Slovan - Líšeň A 5:12

Branky Líšně:
4x Bednář Zdeněk, 3x Šebesta Martin, 2x Švejda Josef, 2x Stojanov Ondřej, Kúkol Adam

Tuřany - Líšeň B 17:1

Branka Líšně:
Martinek David

Nominace na páteční zápasy

Pátek 8.9.

MU 17.15 Slovan -Líšeň A

mapa je zde

Nominace:Havlát, Kúkol, Stojanov, Rašovský, Švejda, Körner, Šenkyřík, Bednář, Šebesta.

Sraz v 16:45 na Slovanu.

MU 17.30 Tuřany - Líšeň B

mapa je zde

Nominace:Frišauf, Oprchal, Olexa, Růžička, Štofčik, Hodboď, Hajda, Baný, Dlabola, Martinek.

Sraz v Tuřanech na hřišti v 17:00

Výsledky

Bosonohy B : Líšeň U10 A 1:16

Střelci Líšně:
6x Bednář Zdeněk, 3x Šenkyřík Martin, 3x Šťavík Vojtěch , 2x Körner Jakub, Kúkol Adam, Švejda Josef

Program na 4.9. - 10.9.

Pondělí 4.9.
trénink 17 - 18.30 v Mariánském údolí

Úterý 5.9.
MU 17.00.Bosonohy - Líšeň A
Staz v16:30.na hřišti na ulici Hoštická 2a - mapa je zde

Nomiace: Havlát, Kúkol, Stojanov, Rašovský, Švejda, Körner, Oprchal, Šťavík, Šenkyřík.

Středa 6.9.
trénink 17 - 18.30 v Mariánském údolí

Pátek 8.9.
MU 17.15 Slovan -Líšeň A mapa je zde

MU 17.30 Tuřany - Líšeň B mapa je zde

Pro všechny mistrovské utkání platí sraz 30. min před úředním začátkem

Výsledky

SK Líšeň B - Lokomotiva 10:14

Střelci Líšně:
Josef Švejda 3x, Jakub Köner 3x , Kryštof Olexa, Zdeněk Havlát, Daniel Oprchal, David Martínek

Pozor změna na sobotu 2.9.2017

Jelikož SPARTA nepřihlásila svoje družstvo do soutěže starší přípravky skupiny „C“ NEHRAJE SE zápas v sobotu od 9:00. ZÁPAS JE ZRUŠEN.

Zápas SK Líšeň B-Lokomotiva od 10:30 se hraje.

Nominace na zápas s Lokomotivou, sraz v 10:00 v šatně:

Havlát, Körner, Kúkol, Rašovský, Stojanov, Švejda, Martinek, Olexa, Růžička, Oprchal.

Jak jsem říkal, pořád se dějí nějaké změny, prosím sledujte web nebo sms. Děkuji.
Sestavu doladíme podle potřeby na zítřejším tréninku.

Děkuji.
JP

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.