Sestava:

Klimek-Vaněk,Dufka,Vrbka –Jahoda,Kubala ( 70´Štětina)-Švancara,Janderka,Šťasta-Kučerák,Brom.

Naše branky: 3´ ….Kubala ..0:1
8´…..Brom…….0:2

Nic nepomůže převaha v poli, pokud se nevyužijí šance ke vstřelení branek a zároveň náš brankář pustí góly po hrubkách, které snad neudělá ani brankář přípravek.
Věřme, že v dalších zápasech bude gólman oporou mužstva, což už mnohokrát dokázal a zaroveň tím mužstvo dosáhne dalších dobrých výsledků.

Příští utkání hrajeme v neděli 12.6. ve 16.30 v Břeclavi.

LÍŠEŇ-SLATINA 0:2 (0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 31.05.2005 v 22:33:58)

Sestava: Klímek-Švancara,Dufka (70´Jahoda),Matoušek(70´Sedláček)-Kubala,Mareš-Šťasta,Klimeš,Janderka-Kučerák,Brom(55´Štětina)

Převaha zápasy nevyhrává.Pokud hráči nebudou proměňovat vyložené šance a budou dělat dětské chyby v obraně (Klímek a Šťasta při první brance a Dufka při druhé brance),těžko se dostaví lepší výsledky.

Věřme,že lepším přístupem k tréninkům a zlepšení hráčské kázně, docílí mužstvo v dalších zápasech lepších výsledků.

M.Krumlov-Líšeň 1:0 (0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor jp 26.05.2005 v 17:55:15)

Sestava:Klímek,Trenz,Vaněk,Vrbka,Šťasta (Štětina 67´),Kubla,Mareš,Klimeš,Matoušek,Kučerák,
Holubář (Brom 8´,Švancara 50´)

V utkání plném faulů ze strany domácích,která rozhodčí netrestali,skončil v nemocnici Holubář a po zraněni musel
v 70´ odstoupit ze hry Trenz.

Naše mužstvo mělo více ze hry ,dokázalo vstřelit regulérní branku ,kterou rozhodčí neuznal. Jedinou chybu v obraně (Trenz) využili domácí ke vstřelení branky a vítězství pomocí rozhodčích dokázali ubránit.

SK Líšeň-Blansko 1:3(0:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 14.05.2005 v 18:38:02)

Znojmo-Líšeň 1:4(0:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 11.05.2005 v 17:43:11)

Sestava:

Klímek,Vaněk,dufka,Vrbka,Kubala,Mareš,Šťasta(75´Švancara)

Klimeš,Matoušek,Holubář,Svoboda O.(46´Kučerák)

Branky:

16´Holubář-pk, 20´Holubář,72´Kubala,80´Švancara.

ŽK:

Matoušek

Po celý 1.poločas si naše družstvo udržovalo herní převahu a i přes neproměněná sóla Svobody O. a Kubaly odcházelo do kabin s dvoubrankovým vedením,když obě branky vstřelil Holubář.Jedinou šanci soupeře bravurně zlikvidoval Klimek.

Do 2.poločasu nastoupili domácí se snahou o zvrácení výsledku. Z mírné převahy dokázali po jediné chybě středu obrany snížit na 1:2. I po obdržené brance jsme kontrolovali hru a znovu získali převahu,která byla korunována třetí brankou vstřelenou Kubalou a po nejhezčí akci zápasu uzavřel skóre Švancara.Další velmi dobré šance Šťasty a Holubáře zůstaly nevyužity.

Šanci ,kterou si vypracoval soupeř,opět zlikvidoval výborný Klimek.

Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím našeho mužstva.

Líšeň-Sparta "B" 0:0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 04.05.2005 v 20:55:03)

Sestava:

Klímek,Klimeš,Dufka,Vrbka(55´Brom),Trenz,(46´Vaněk)

Kubala(46´Jahoda),Šťasta,Matoušek(65´Švancara),Mareš,

Kučerák,Holubář.

Ve vyrovnaném utkání jsme měli více šancí ke vstřelení branky.Poslední šanci však měli 5´před koncem hosté,ale brankář Klimek situaci bravurně vyřešil..

Hodonín-SK Líšeň 3:1(2:1(

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 26.04.2005 v 17:21:08)

Branky:8´po lehké střele z 20m 1:0
14´tr.kop z 30m-slabá střela 2:0
30´ze skrumáže na penaltě doráží Matoušek 2:1
75´nefotbalový zákrok Dufky v pok.území-penalta 3:1

Sestava:Suchý,Dufka,Vaněk,Vrbka,Trenz(65´Švancara),Rezner(46´Kučerák),Šťasta,Kubala,Matoušek,Holubář,Janderka(46´Brom,80´Štětina)

Po dvou školáckých brankách upadlo mužstvo do útlumu.Zlepšení výkonu nepomohlo ani vyloučení domácího hráče ve 22´.
Nepochopitelné selhání všech hráčů trvalo až do konce utkání.

SK Líšeň-Drnovice 0:0(0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 22.04.2005 v 18:33:01)

Suchý
Klimeš Dufka Vrbka(Štětina28´)
Šťasta Jahoda Kubala Trenz(Vaněk 65´) Matoušek
Kučerák Janderka(Švancara 70´)

V prvním poločase za podpory větru získali hosté mírnou převahu,avšak do gólové šance se nedostali.Naopak po dobře sehraném signálu při rohovém kopu nedokázal Šťasta přihrát volným hráčům před prázdnou branku soupeře do gólové šance.

Ve druhém poločase podpořil vítr naše hráče a ti získali převahu v poli. Výsledkem dobré hry byli gólové šance Kučeráka-z malého vápna trefil tyč,Matouška,Kubali a Klimeše,kteří nedokázali z výhodných pozic dopravit míč do branky.Soupeř hrozil z protiútoků,ale oproti předešlým zápasům zlepšený výkon v obranné hře a spolehlivý výkon brankáře,nedovolil soupeři skórovat.
Mužstvo tak po zásluze získalo bod s vedoucím mužstvem tabulky .

Příští zápas hrajeme v sobotu 23.4.05 v Hodoníně ,sraz je na hřišti v 11:50,odjezd autobusu 12:00.

Bohunice-SK Líšeň 4:0 (4:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 13.04.2005 v 08:32:02)

V prvním poločase “věnovali“mladší líšenští dorostenci vysokou výhru domácím po hrubých chybách brankáře a středu obrany.

Ve druhém poločase byli dorostenci Bohunic “zatlačeni“ na vlastní polovinu,ale nedokázali jsme ze sedmi gólových šancí proměnit ani jednu.Pro zlepšení výsledků je třeba zlepšit obranou činnost družstva a proměňování gólových příležitostí.
Ke zlepšení musí dojít hned v následujícím utkání,kde na domácím hřišti v sobotu 16.4. od 16.30 hostíme “B“ družstvo Drnovic.