Sedláček, Klimek, Dufka, Vaněk, Ďurta

Švancara, Jahoda, Mareš, Jeniš
Beránek, Janderka

Střídali:Vích, Svoboda, Daněček, Hajn

Co platilo před týdnem neplatilo, v sobotu.Náš suveréně nejlepší výkon podzimu, navíc proti vedoucímu celku soutěže.Zasloužené vítězství jsme ochutili pěknými akcemi a celkově výbornou hrou.Všichni hráči na hřišti navíc hráli v maximálním zaujetím a bojovností.To se týká všech náhradníků, kteří zasáhli do hry.Hlavně udržet solidně nastavenou laťku i v dalších zápasech.

góly:Jeniš, Daněček, Beránek, Švancara

Start-Líšeň

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 04.10.2005 v 19:00:55)

Branky:Svoboda, Mareš

Náš zatím nejslabší výkon podzimu.Všechny tři góly byly zcela zbytečné a padly po našich individuálních chybách.Domácí navíc využili dnes již vyjímečného povrchu ve svůj prospěch.Myšleno v dobrém, nebot' na písečném povrchu se lépe pohybovali.Naši hráči začali až pět minut před koncem což je samozdřejmě pozdě.Prohra byla zcela zbytečná, protože start byl tzv.hratelný.

Líšeň: MCV Brno 3:2 (2:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 25.09.2005 v 18:58:58)

střídali:Juříček,Svoboda M. , Jeniš

Po dobrém začátku, kdy jsem vedli 2:0, jako by se vše zaseklo.Soupeři se povedlo vstřelit kontaktní gol a od tohoto okamžiku nám to už moc nešlo. Hlavně kombinace vázla. Ani zvýšení skére na 3:1 klid nepřineslo. Místo naší 100% šance na tříbrankové vedení a konečné KO soupeři , jsme naopak zcela zbytečně inkasovali.Závěrem řečeno, dobré tři body ale mohlo to být lepší.

Chrlice:Líšeň 1:1(1:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 19.09.2005 v 20:05:09)

Klimek
Sedláček Vaněk Hajn
Jahoda
Schejbal Brom
střídali: Daněček,Svoboda M.

Na hřišti soupeře, který by měl patřit do horních pater tabulky, jsme nezačali příliš dobře jako v minulem utkani.Důvodem bylo to, že nás domácí přehrávali především fyzicky. I když gol v naší síti byl zbytečný, portože mu předcházelo několik chyb jednotlivců. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat. Celá druhá půle se nám povedla lépe, protože kluci si lepe vyhověli co se týče přihrávek .Konečná remiza je spravedliva, i když při trose stesti štěstí se dalo vyhrát.

SK Lišeň B - Řečkovice 5:1 (3:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 11.09.2005 v 15:27:12)

Sestava 1.pol: Klimek-Sedláček,Dufka,Jeniš-Vaněk,Mareš-Švancara,Jahoda,Hajn-Beránek,Brom

Sestava 2.pol: Menčík-Vaněk,Dufka,Jeniš-Jahoda,Mareš-Švancara,Daněček,Matoušek-Svoboda.M,Brom

Goly:Švancara,Brom,Mareš,Jahoda x 2

Proti v průměru o 2 roky staršímu soupeři jsme začli poměrně dobře. Místy se nám dařily i solidní kombinační akce. Po vstřelení první branky získali hrači ještě větší sebevědomí a do poločasu přidali ještě 2 goly, čímž prakticky rozhodli utkání. Ani čtyřnásobné střídání nic nezměnilo na průběhu zápasu, naopak jsme přidali ještě další 2 goly. Čestný úspěch hostů v samém zavěru nemohl nic změnit na zaslouženém vítězství.

4.9.05

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 04.09.2005 v 18:45:21)

Bosonohy B - Lisen B 1:2 (0:0)

Goly:vlastní,M.Svoboda

Sestava:Klimek-Sedlacek,Dufka,Vanek,Jahoda,Mares- Danecek,Svancara,Hajn-Holubar,Beranek

Stridani:45 Svoboda,Jenis,70 Matousek

Na tradicne horke pude Bosonoh jsme po solidnim vykonu vybojovali cenne vitezstvi.Zvlast proto,ze to byl nas prvni zapas v stabilnim slozeni.Do vedeni jsme se dostali v 80 min po centru Matouska do vapna kdy si zmateni domaci dokopli mic do vlastni branky.O 5 min pozdeji souper vyrovnal z penalty.V posledni minute jsme po rychlem brejku rozhodli, kdy debutujici Svoboda mazacky promenil sve solo na brankare.

21.8.05

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 21.08.2005 v 18:05:27)

Vysledek : Lisen B 0:2 Jundrov (0:1)

Sestava:Suchy-Dufka,Sedlacek,Mares,vanek-Svancara,Hadl,Danecek,Hovsepjan-Jenis,Hajn

8'minta po chybe Danecka 0:1
55'po hrubce Dufky 0:2

Se 6 vyslimi zaky v sestave jsme prohrali s telesne vyspelejsim souperem po slusnem vykonu.Velmi dobry vykon podal brankar Suchy a hrac Hadl

14.8.05

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 17.08.2005 v 19:27:04)

Dorost B
Přátelský zapas:Těšany:Líšen 2:6(1:1)

Strelci:2 Švancara,Brnom,Klimek,Daněček,Holubář

Sestava:Klimek-Vaněk,Dufka,Jahoda,Jeniš-Brom,Daněček,Janderka,Švancara-Míšek,Hajn

střídali:Suchý,Holubář

Po dobrem uvodu,kdy jsme šli do vedení jsme se zbytecne prizpusobili souperi ktery vyrovnal skore.
Po polocasove domluve trenera jsme zacli hrat svoji kombinacni hru cemuz odpovida konecne skore zapasu.I kdyz vysledek mohl klidne i dvojciferny