6. kolo 11.06.2007
Mor.Slavia A - Líšeň 11.06. 17:30 PO

7. kolo 18.06.2007
Medlánky - Líšeň 18.06. 17:30

Na schůzce zástupců klubů bylo rozhodnuto že se body v základní skupině zruší a tudíž finálová část se rozehraje od nuly…

S.K.LÍŠEŇ - VÍTĚZ základní části

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor j.p. 02.05.2007 v 18:07:31)

ŽABOVŘESKY-S.K.LÍŠEŇ 2:5

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor j.p. 30.04.2007 v 21:23:01)

SESTAVA:R.GRYC-J.PODHRADSKÝ,R.PELIKÁN,P.PŘIKRYL,F.ČEKETA -P.SUCHÝ,J.KADŮR,J.KOLAŘÍK,T.ŠPERKA-I.KŮKOL,M.STANĚK-PO POLOČASE STŘÍDALI: Z.ŠIROKÝ,R.ŠIROKÝ,P.SCHÁNILEC

BRANKY: STANĚK 3-KADŮR-R. ŠIROKÝ

V PRVNÍ PŮLI PODALA LÍŠEN VYNIKAJÍCÍ VÝKON (OPRAVDOVÝ ŤUKEC).HRA BYLA ZALOŽENÁ NA SKVĚLÉ OBRANNÉ HŘE(PŘIKRYL -ŠPERKA)COŽ SE ODRAZILO VE VÝSLEDKU ( 0:3 ),KTERÝ BYL VŮČI DOMÁCÍM LICHOTIVÝ.
VE DRUHÉ PŮLI PO VYSTŘÍDÁNÍ(ŠPERKA,KŮKOL, PODHRADSKÝ)ZAČALA LÍŠEŇ VLAŽNĚ.NEŽ SE ROZEHRÁLA BYL STAV 2:3. PO DŮRAZNÉ DOMLUVĚ TRENÉRA P. KŮKOLA SE LÍŠEŇ VRÁTILA K SVÉ HŘE A NEDALA SOUPEŘI ŠANCI ZDRAMATIZOVAT ZÁVĚR..

S.K.LÍŠEŇ-SLATINA 8:1 BRANKY: STANĚK 5, KOLAŘÍK P.2, KŮKOL I.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor j.p. 24.04.2007 v 07:46:03)

SESTAVA:R.GRYC-J.PODHRADSKÝ,R.PELIKÁN,T.ŠPERKA,M.MALÍK -R.ŠIROKÝ,P.SUCHÝ,J.KADŮR,J. KOLAŘÍK-P.KOLAŘÍK,M.STANĚK- STŘÍDALI:S. TVARŮŽEK,Z. ŠIROKÝ,I.KŮKOL

LÍŠEŇ PODALA NEJLEPŠÍ VÝKON, ZA COŽ BYLI VŠICHNI HRÁČI TRENÉREM PAVLEM KŮKOLEM OCENENI ,VYJMA BRANKÁŘE RENÉ GRYCE JEHOŽ VYNIKAJÍCÍ VÝKON, KDY SLATINĚ VYCHYTAL 5 BRANEK, NEMÁ JIŽ NA STUPNICI ZNÁMKU…

PŘÍŠTÍ ZÁPAS-PONDĚLÍ
30.4.v 17hod S ŽABOVŘESKAMI V KOMÍNĚ

CHRLICE-S.K.LÍŠEŇ 0:4 BRANKY 2 STANĚK,KADŮR,SHÁNILEC

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor j.p. 16.04.2007 v 20:47:08)

SESTAVA:R. ŠIROKÝ- PODHRADSKÝ,PELIKÁN,PŘIKRYL,MALÍK -ČEKETA,SUCHÝ,KADŮR,ŠPERKA- SCHÁNILEC,STANĚK
(2.POL.-S.TVARŮŽEK )
LÍŠEŇ MĚLA PO CELÝ ZÁPAS ZNAČNOU PŘEVAHU KTEROU MOHLI POTVRDIT DALŠÍMI BRANKAMI -STANĚK A SCHÁNILEC
NEJLEPŠÍMI HRÁČI NA HRIŠTI BYLI:STANĚK, KADŮR A PŘIKRYL S PELIKÁNEM