po vzájemné dohodě budou ve složce BAZAR-BURZA kolegové ze starších přípravek nabízet zboží, ze kterého jejich šampioni již vyrostli, pokud budete mít zájem, sledujte výše uvedený odkaz, většinou se jedná o zboží málo opotřebované nebo úplně nové.
Platí také, že můžete přes tuto stránku nabídnout Vaše, již nepotřebné zboží, podmínky jsou popsány přímo pod odkazem a pokud mi na uvedený mail Vaši nabídku pošlete, rád ji uveřejním.
LKu

Líšeň U7 B - MCV

Výsledek zápasu Líšeň U7 B - MCV 11:8
Branky: Adam Belej, Ladislav Kryštof 2, David Kubíček, Vojtěch Vrbka, Samuel Titz 2, Matyáš Zejda 3, Michal Ondráček.
LKu

Líšeň U7A - Svratka

Výsledek utkání Líšeň U7 A - Svratka 4:7
Branky: Samuel Titz - 2, Adam Šenkyřík, Matyáš Zejda.
LKu

Trénink - pondělí 11.9.

Vzhledem k nepřízni počasí je trénink v Orlovně v 16:45

LaKr

12.9. změna začátku úterních zápasů

POZOR ZMĚNA začátku zápasů v úterý 12.9.2017:

Líšeň U7A - Svratka, začátek zápasu bude v 16,45 hod. sraz v 16,15 hod. na hřišti v Mariánském údolí
Líšeň U7B - MCV (Maloměřice), začátek v 18,00 hod. sraz v 17,30 hod. na hřišti v Mariánském údolí
Obě utkání se budou hrát na hřišti za pódiem.
LKu

Nominace - úterý 12.9.

Nominace na úterní zápasy v Mariánském údolí s týmy Svratka a MCV (12.9.2017 ve 17,00 hod. sraz v 16,30 hod.):
Matyáš Zejda, Adam Jelínek, Samuel Titz, Ladislav Kryštof, Martin Hikl, Vojtěch Palovský, Michal Ondráček, Vojtěch Vrbka, Petr Vaňkát, David Kubíček, Adam Šenkyřík

Trenéři:
Jiří Fojt 605 859 362
Ladislav Kryštof 605 134 300.

Lokomotiva - U7A

Také tým 7A již má za sebou první mistrovský zápas. Tentokrát byl tým složen pouze z hráčů předpřípravky A a soupeřem nám byl tým Lokomotivy Brno. V soupeřově týmu byli zejména hráči ročníku 2012 a věkový rozdíl byl znát. Dominance našich kluků na hřišti byla jasná už od prvních minut. Soupeře kluci přehrávali jak technicky tak i důrazem a jejich hra nabídla řadu oku lahodících fotbalových momentů - pěkné kličky, přesné nahrávky, tvrdé střely a důraz v zakončení. Na první gól jsme si počkali 1,5 minuty, kdy Vojta Palovský rozvlnil síť soupeřovy brány poprvé. První poločas, ve kterém náš tým zvítězil 14:0, kluky neukolébal. Naopak se s ještě větší chutí zakousli do soupeře a druhý poločas soupeře jasně přehráli 20:0. Tým Lokomotivy naši branku ohrožoval spíše sporadicky, a to především v prvním poločase. Brankáři ovšem vždy stáli na správném místě a poradili si i pomocí náročnějších zákroků. Všem klukům tedy patří díky za předvedenou hru, stejně jako za výsledek 34:0.

Díky rodičům za podporu týmu a Laďovi Palovskému za odpískání celého zápasu.

První mistrovské utkání

Dnes jsme zahájili sezónu prvním mistrovským zápasem na hřišti Sparty Brno. Počasí bylo ideální a travnaté hřiště pro zápas perfektní :-)Do zápasu jsme nevstoupili nejlépe a po úvodních minutách jsme prohrávali 0:3, ale naši kluci se postupně dostávali do zápasu a ztráceli ostych. Bojovali, dřeli, snažili se a dokázali se hlavně poučit z chyb z úvodu utkání. Což hodnotím velice pozitivně. Dotahovali jsme ztrátu 1:6 a kluci předvedli výborný druhý poločas a dokonce jsme vyrovnali na 7:7! Nakonec soupeř vyhrál o jednu branku, ale před kluky za druhou půlku smekám! :-) Utkání proběhlo v přátelské atmosféře a ještě jsme si zakopali po konci zápasu penalty.
Děkuji všem hráčům, i klukům z PPB a NA, kteří se rozhodně neztratili a pomohli nám. Dále rodičům, prarodičům a všem, kteří nás přišli podpořit ( díky Davide ) :-)Díky patří také Pepovi Hudcovi za pomoc, panu Fialovi, že se na nás přišel podívat, připojil velmi zajímavé postřehy a rady. A taky asistentovi Peťovi Vaňkátovi staršímu :-) díky chlapi!

Nominace

Nominace na nedělní zápas s týmem Lokomotiva Horní Heršpice (10.9.2017 ve 12,00 hod. sraz v 11,30 hod.):
Matyáš Zejda, Adam Jelínek, Samuel Titz, Ladislav Kryštof, Martin Hikl, Vojtěch Palovský, Michal Ondráček, Vojtěch Vrbka, Petr Vaňkát, David Kubíček. Trenér: Ladislav Kryštof 605 134 300.

Zrušení mistrovských utkání

Vzhledem k tomu, že se ze soutěže minipřípravek odhlásilo družstvo Obřan, ruší se naše zápasy 24.9. Obřany - Líšeň U7A a 1.10. Líšeň U7B - Obřany