MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Nábor A + B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Oprava

V pořadí střelců druhé části se vloudila chybička, nejlepší střelec turnaje Roman Poláček vstřelil 5 gólů, nikoliv 3, jak je chybně uvedeno.
Tímto se Romanovi omlouvám.
Trenér.

Hodnocení turnaje

Turnaj byl opět rozdělen na dvě části.Počet zúčastněných první části (starších a zkušenějších) byl 25, druhé - 16, což je o jednoho méně, než dosud největší účast při druhém interním turnaji (42). Tradiční účast z obou družstev náborů a předpřípravky „B“ byla zde doplněna o hráče předpřípravky „A“.

Pořadí střelců první části:
1. Adam Vintr - 3 góly
2. Michal Obořil, David Luka, Šimon Ruber - 2
3. Hana Přikrylová, Martin Sedláček, Matěj Šťastný - 1 gól

Pořadí střelců druhé části:
1. Roman Poláček - 3 góly
2. Denis Musil, Lukáš Frecer, Petr Višvader - 2
3.Lukáš Kocourek, Tomáš Surka - 1 gól.

Jako vždy bylo všem umožněno aby si dostatečně zahráli a dále tím rozvíjeli své fotbalové dovednosti.

Závěrečný interní turnaj

Způsob provedení: 2 části - (1část - PPA+PPB+ročník 2006 náboru A).

                                           (2.část - ročník 2007 náboru A, nábor B komplet)

Datum a čas: Sobota 15.12, sraz 1 části - 8.20 hod, 2 části -10.20 hod

Místo: Tělocvična ZŠ Holzova

Vybavení: Sportovní oblečení, předpokládá se větší teplo, než v Orlovně, obutí se světlou podrážkou, kdo má, tak chrániče,
občerstvení a drobnou svačinku.
Dospělí buď přezůvky, nebo jsou k dispozici návleky.

Na velkou účast se těší trenér.

Vážení rodiče

blíží se Vánoce a s tím i závěr fotbalové činnosti vašich ratolestí v tomto roce. „Nábor B“ už tréninky ukončil, áčko čeká ještě trénink ve čtvrtek, no a pak už bude, jak víte závěrečný interní turnaj na ZŠ Holzova.
Tak, jak to bývá zvykem je třeba se k tomu vyjádřit, sdělit mně nejpozději do čtvrtka buď pomocí SMS, nebo e-mailem, zda se s turnajem počítá, či nikoliv.
Tentokrát se jej zúčastní několik hráčů z „A“ předpřípravky, takže, pokud bude účast aspoň taková jako minule, bude se turnaj dělit na dvě části. Nebudu ale předbíhat, uvidíme po vašem vyjádření.
Jen připomínám, že to bude tentokrát sobota a pravděpodobný ranní začátek bude o něco málo později, než obvykle.
Podrobnosti vyčtete v dalším článku o turnaji, nejdříve ve čtvrtek večer, nejpozději v pátek ráno.

Další posouvání hráčů

Nejen sledováním na tréninku, ale taky na našich turnajích dochází k ukázání schopností každého a vytvoření nápovědy pro trenéra. Tohle jsou ti praví, kteří by se měli v tento moment posunout do lepšího družstva.
Tak tomu bylo i po mikulášském turnaji v neděli i následném pondělním tréninku.
Takže z „B“ do „A“ přechází Tobiáš Šamalík - 07
z „A“ do „PPB“(Předpřípravka B) to je Martin Sedláček.

Hodnocení turnaje

V pořadí třetí interní turnaj proběhl dnes t.j.v neděli 2.12. Opět jsme využili prostory Orlovny a zase byl rozdělen na dvě části. Ta první v počtu 14ti účastníků zahrnovala starší a více zkušenější, ve druhé s 18ti byli mladší a méně zkušení hráči.

Pořadí střelců branek 1. části:
1. Petr Šujan - 5
2. Matěj Šťastný - 4
3.Tomáš Kratochvíl - 3
4. Michal Vičar, Hana Přikrylová - 2
5. Tomáš Keil, Daniel Paseka, Daniel Seiler, Rostislav Doležal - 1

Pořadí střelců branek 2. části:
1. Lukáš Kocourek - 8
2. Martin Sedláček - 6
3. Tomáš Surka, Adam Blažek - 4
4. Roman Poláček, Petr Višvader - 3
5. Tobias Šamalík, Theodor Šeliga, Josef Vokřínek - 2

Co říci na závěr, opět si všichni zahráli, bylo vidět to dětské nadšení i když samozřejmě fotbalovosti je zatím poskrovnu. Příště to bude zase o chloupek lepší.
No a pokud to byl mikulášský turnaj, tak samozřejmě každý dostal nějaký ten sáček s dobrotami. Vítězové a nejlepší střelci dostali ještě něco navíc.
Příště nás čeká závěrečný turnaj, tentokrát ve školní tělocvičně.

Třetí interní(mikulášský) turnaj

bude odehrán dopoledne v neděli 2.12. v Orlovně.
Turnaj je opět rozdělen na dvě části, tentokrát se nezúčastní nikdo z předpřípravky „A“.

1 část - všichni z předpřípravky „B“ + ročník 2006 z náboru „A“ - sraz v 7.45 hod

           ukončení do 10 hod.
           

2.část - všichni z náboru“B“ + ročník 2007 z náboru „A“ - sraz v 10 hod.

           ukončení do 12 hod.
           

Oblečení a obutí tak jako na trénink, mít k dispozici občerstvení a drobnou svačinu.

3. interní turnaj

Proběhne opět v Orlovně tuto neděli t.j. 2.12. Přesné propozice dám k dispozici nejdříve ve čtvrtek večer, nejpozději během pátku. Předpokládám, že budou obdobné jako u předchozího turnaje v Orlovně.
Buďte tak laskavi a dejte mně zprávu o účasti, či neúčasti nejpozději do čtvrtečního odpoledne.
V případě áčka náboru, lze toto ústně nahlásit na čtvrtečním tréninku.

Změna v kádru

Po pondělním tréninku a předcházejícím výkonům v nedělním turnaji byli do družstva „Předpřípravka B“ přeřazeni Rostislav Doležal a Petr Šujan, oba ročník 2007.

Gbely

Tak nakonec sestava značně prořídla, z celkového počtu 20ti původně nominovaných zbylo jeń 14 statečných.
Onemocněl dodatečně nominovaný Sebastian Pavlík, Tomáše Kratochvíla a Davida Franka jsme poskytli áčku na turnaj do Pohořelic, Lukáš Frecer byl z rodinných důvodů omluven, Martin Hanuš je zřejmě ještě marod, zrovna tak Adam Blažek, který byl ve čtvrtek z tohoto důvodu omluven.

Takže seznam zúčastněných byl následující:
„A“ - Hana Přikrylová, Adam Vintr, Šimon Vosátka, Martin Sedláček, Matěj Nezval, Daniel Seiler, Matěj Šťastný,
„B“ - Rostislav Doležal, Roman Poláček, Tomáš Surka, Petr Šujan, Matěj Reška, Petr Višvader, Lukáš Kocourek.

Zápasy „A“ družstva - ve skupině: SK - Gbely 3:0 branky dali Šťastný, Vintr, Nezval.

                                                    SK - Trnava 0:3

semifinále - SK - Rača 0:1,
o třetí místo - Slovan Bratislava 0:2

Zápasy „B“ družstva - ve skupině: SK - Slovan Bratislava 0:2

                                                    SK - Rača 0:6

0 páté místo: SK - Gbely 3:0 branky dal Doležal 2x a vlastní(+Doležal)

                   SK - Gbely 0:0

Pořadí: 1. FK Rača

           2. Spartak Trnava
           3. Slovan Bratislava
           4. SK Líšeň A
           5. SK Líšeň B
           6. FK Gbely
           

Jedinný Matěj Vosátka se již dříve zúčastnil podobného turnaje, pro ostatní to byla premiéra a ještě k tomu v zahraničí i když blízkého.
Všichni si vyzkoušeli jak to funguje, poznali úroveň slovenského fotbalu v této kategorii a celkově nabrali další fotbalové zkušenosti. Buďme spravedliví a přiznejme si, že na první tři týmy jsme fotbalově neměli, naopak poslední tým naše obě družstva poměrně snadno přehrávala.
Pokud bych měl určit nejlepšího hráče, tak z áčka to je Adam Vintr a z béčka Rosťa Doležal.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.