MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Nábor A + B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Změna v kádru

Po pondělním tréninku a předcházejícím výkonům v nedělním turnaji byli do družstva „Předpřípravka B“ přeřazeni Rostislav Doležal a Petr Šujan, oba ročník 2007.

Gbely

Tak nakonec sestava značně prořídla, z celkového počtu 20ti původně nominovaných zbylo jeń 14 statečných.
Onemocněl dodatečně nominovaný Sebastian Pavlík, Tomáše Kratochvíla a Davida Franka jsme poskytli áčku na turnaj do Pohořelic, Lukáš Frecer byl z rodinných důvodů omluven, Martin Hanuš je zřejmě ještě marod, zrovna tak Adam Blažek, který byl ve čtvrtek z tohoto důvodu omluven.

Takže seznam zúčastněných byl následující:
„A“ - Hana Přikrylová, Adam Vintr, Šimon Vosátka, Martin Sedláček, Matěj Nezval, Daniel Seiler, Matěj Šťastný,
„B“ - Rostislav Doležal, Roman Poláček, Tomáš Surka, Petr Šujan, Matěj Reška, Petr Višvader, Lukáš Kocourek.

Zápasy „A“ družstva - ve skupině: SK - Gbely 3:0 branky dali Šťastný, Vintr, Nezval.

                                                    SK - Trnava 0:3

semifinále - SK - Rača 0:1,
o třetí místo - Slovan Bratislava 0:2

Zápasy „B“ družstva - ve skupině: SK - Slovan Bratislava 0:2

                                                    SK - Rača 0:6

0 páté místo: SK - Gbely 3:0 branky dal Doležal 2x a vlastní(+Doležal)

                   SK - Gbely 0:0

Pořadí: 1. FK Rača

           2. Spartak Trnava
           3. Slovan Bratislava
           4. SK Líšeň A
           5. SK Líšeň B
           6. FK Gbely
           

Jedinný Matěj Vosátka se již dříve zúčastnil podobného turnaje, pro ostatní to byla premiéra a ještě k tomu v zahraničí i když blízkého.
Všichni si vyzkoušeli jak to funguje, poznali úroveň slovenského fotbalu v této kategorii a celkově nabrali další fotbalové zkušenosti. Buďme spravedliví a přiznejme si, že na první tři týmy jsme fotbalově neměli, naopak poslední tým naše obě družstva poměrně snadno přehrávala.
Pokud bych měl určit nejlepšího hráče, tak z áčka to je Adam Vintr a z béčka Rosťa Doležal.

Změna seznamu pro nedělní turnaj

Z původně nominovaných Tomáš Kratochvíl a David Frank odjíždí na turnaj s družstvem „Předpřípravka A“, Lukáš Frecer je omluven.
Do původní nominace byl doplněn Sebastian Pavlík.

Na turnaj do Gbelů odcestují:
Daniel Seiler, Matěj Nezval, Matěj Šťastný, Sebastian Pavlík, Hana Přikrylová, Matěj Reška, Adam Vintr, Martin Hanuš, Šimon Vosátka, Rostislav Doležal, Martin Sedláček, Roman Poláček, Lukáš Kocourek, Petr Šujan, Petr Višvader, Adam Blažek, Tomáš Surka.

Mimo těch co mají společný sraz u Orlovny, dejte prosím v neděli ráno telefonicky zprávu o odjezdu (Hanička Přikrylová, Peťa Šujan, Rosťa Doležal a Lukáš Kocourek)

Doplnění kádru "A"

z béčka do áčka přechází Denis Musil - ročník 2007.

Turnaj Gbely

Uvádím propozice na nedělní turnaj a dodávám k tomu pár dalších informací:

Uvedená nominace dozná nějaké změny, to už vím dnes, chtěl bych jen vám rodičům sdělit, že potvrzení účasti není nutná, nominace, která již proběhla a doufám, že si ji všichni zúčastnění přečetli, je daná a jen v případě onemocnění, či jiného vážného důvodu lze změnit. V každém případě neúčast co nejdříve nahlaste.

Tohle bude první oficiální turnaj a to ještě v cizině i když blízké, který se bude hrát v dresech, ty samozřejmě zařídím, vašim úkolem bude vybavit hráče sportovními botami do tělocvičny, tzn se světlou podrážkou, dále jsou potřeba chrániče holení.
Už jsem o tom mluvil, pokud tyhle věci vaše děti nemají, navštivte FOREMO SPORT na ul. Veveří(zhruba v prostředku po levé straně směrem od města). Kde se informujte nejlépe u vedoucího pana Reznera, (kdysi jsem ho trénoval) a který mně slíbil pro vás i slevu cca 20%.

V neděli navrhuji sraz v 7.30 hod u Orlovny, kdo dojíždí z jiných míst a zbytečně by si zajížděl, může jet tak, aby to do 9.30, kdy je na místě turnaje prezentace stihnul.

Ve čtvrtek po tréninku bych prosil rodiče nominovaných z náboru „A“, aby se zdrželi včetně svých dětí ještě na zkrácený trénink předpřípravky „B“.
Na krátké schůzce ještě vše potvrdíme.

PROPOZÍCIE

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA:
Organizátor: Mládežnícke futbalové centrum Viktória
dátum: nedeľa 25.11.2012
miesto: ZŠ Gbely , Pionierska ul. 697
prezentácia: od 9,30
začiatok: 10,10 do 13,00
štartovné: 45 Eur (prenájom, ceny, rozhodca, občerstvenie) - Líšeň pre 2 mužstvá 1800 Kč
stravovanie: každé mužstvo 2ks pizze v cene štartovného

TECHNICKÉ USTANOVENIA:
Pravidlá: Hrá sa na hádzanárske brány (prípadne brány 3×1 m), hrá sa na mantinely (steny) po bočných strnaách ihriska,

účastníci turnaja: Slovan Bratislava, SK Líšeň, TJ Gbely, FK Rača a MFC Viktória

hrací systém: každý s každým v 2 skupinách,tretie mužstvá v tabuľke hrajú 2 zápasy o 5.miesto, prví dvaja hrajú semifinále a potom zápasy o umiestenie. hrací čas: 1 x 10 min. , 4 + 1, max. 12 hráčov

ceny: každý hráč získava medailu, pohár pre víťazné mužstvo

Družstvá štartujú na vlastné nebezpečie, turnaj nie je poistený.
Prípadné škody ktoré spôsobia hráči uhradí príslušný FK.

skupina A: Viktória , TJ Gbely, Líšeň A
skupina B: Líšeň B, Slovan, Rača

rozpis zápasov:
10,15 Viktória - Gbely
10,27 Líšeň B - Slovan
10,39 Gbely - Líšeň A
10,51 Slovan - Rača
11,03 Viktória - Líšeň A
11,15 Líšeň B - Rača

11,35 1.zápas o 5.miesto
11,47 1.semifinále
11,59 2.semifinále

12,11 2.zápas o 5.miesto
12,23 zápas o 3.miesto
12,35 finále

12,50 záverečné vyhodnotenie turnaja

UPOZORNENIE:
TELOCVIČŇA NEMÁ TRIBÚNY - RODIČIA BUDÚ ZA BRÁNAMI. z TOHTO DÔVODU JE NUTNÉ ABY RODIČIA A DOPROVOD MALI SO SEBOU PREZUVKY ALEBO INÚ OBUV.

AUTÁ SA NESMIA PARKOVAŤ V AREÁLI ŠKOLY, PARKOVISKO JE OD STARÉHO MLYNA.

.

Druhý interní turnaj

Tento proběhnul tentokrát v Orlovně a byl rozdělen na dvě části.
Ta první byla složena se čtyř hráčů Předpřípravky „A“, celé Předpřípravky „B“ a ročníku 2006 náboru“A.
Zde se sešlo 23 chlapců a jedno děvče.
Druhá část zahrnovala chlapce náboru „A“ ročník 2007 a celý nábor „B“ v celkovém počtu 18 hráčů.

Systém hry byl stejný jako u prvního turnaje, pouze s tím rozdílem, že tady bylo o dva hráče méně(brankář + 3 hráči v poli).
Střelci první části:
1. Šimon Ruber - 6 gólů
2. Michal Pleva a David Frank - 5
3.Matěj Nezval a Hana Přikrylová - 4
4.Dominik Vodička a Tomáš Kratochvíl - 3
5.Michal Vičar a Sebastian Pavlík - 2
6.Matěj Šťastný, Tomáš Keil, Filip Maňas, David Luka, Matěj Reška, David Zelinka a Adam Vintr - 1gól.

Střelci druhé části:
1. Petr Šujan - 9 gólů (2 v penaltovém rozstřelu)
2. Rostislav Doležal - 8 (1 v penaltovém rozstřelu)
3. Lukáš Kocourek - 7 (0 v penaltovém rozstřelu)
4. Denis Musil a Roman Poláček - 5
5. Josef Švejda - 2
6. Lukáš Frecer, Jakub Hanika, Matyáš Novotný, Filip Novák a Gabriel Valko - 1 gól.

Oba turnaje dali opět šanci těm nejmenším aby si rozvíjeli základní fotbalové návyky.

Druhý interní turnaj

Navazuji na předešlý článek o nedělním interním turnaji v Orlovně.
Opět řada z vás se nevyjádřila, ale jinak platí uvedené časy, tzn. v 7.45 hod je sraz k první části turnaje (část PPA+PPB+ročník 2006 náboru A).
v 10 hod je sraz k druhé části turnaje (ročník 2007a 2008 náboru A+ všichni z náboru B)
Oblečení a obutí tak jako na trénink, mít k dispozici občerstvení a drobnou svačinu.
Pro dospělé je možné od 9.30 hod si odskočit za občerstvením na hřiště SK a to ulicí Bří Pelíšků a spojovací bránou na hřiště.
Doufám, že nás příjde více, než minule.

Nominace na turnaj - Gbely

Tak, jak jsem se zmínil na poslední schůzce, turnaj se koná v neděli 25.listopadu na Slovensku nedaleko hranic v městečku Gbely. Pravděpodobný začátek kolem 10 hod.
Podrobnější informace budou sděleny nejpozději ve čtvrtek příští týden.
Jedná se o turnaj pro ročník 2007, s tím , že v každém družstvu mohou nastoupit 3 hráči ročníku 2006. Nepočítá se v tom Hanička Přikrylová, děvčata mají výjímku a mohou hrát s mladšími chlapci.
Pořadatelé turnaje mě požádali o možnost postavit dvě družstva, takže provádím nominaci 20ti hráčů. Je to předběžná nominace, kde počítám ještě s nějakými omluvami, byl bych ale rád, aby jich bylo co nejméně.

Turnaje se zúčastní:
Michal Vičar, Tomáš Kratochvíl, Matěj šťastný, David Frank, Matěj Nezval, Daniel Seiler, Hana Přikrylová, Šimon Vosátka, Adam Vintr, Matěj Reška, Martin Hanuš, Rostislav Doležal, Martin Sedláček, Petr Višvader, Petr Šujan, Adam Blažek, Roman Poláček, Lukáš Kocourek, Lukáš Frecer, Tomáš Surka.

Vážení rodiče

V neděli 18.11. dle rozpisu ze dne 27.10. nás čeká další interní turnaj, tentokrát ale v Orlovně.
Vzhledem k tomu, že tam jsou prostory poněkud stísněnější, než ve škole, turnaj bude rozdělen na dvě části. V té první budou spolu soupeřit chlapci a děvčata družstva „Předpřípravka B“ a části náboru „A“(ročník narození 2006) + možná zbytek družstva „Předpřípravka A“ (převážná část tohoto posledně jmenovaného družstva hraje turnaj v Trnavě). Sraz zúčastněných uvažuji posunout o ¼ hod. dříve, čili 7.45 hod.
Dále po ukončení první části proběhne turnaj druhé části náboru „A“(ročník narození 2007 a 2008) a celého družstva „Nábor B“. Předpokládaný sraz na tuto část uvažuji v cca 10 hod.
Toto vše bude upřesněno po čtvrtečních trénincích, kdy bude (aspoň doufám) vámi dán jasný počet zúčastněných a tím i mnou následně vytvořený časový harmonogram turnaje.

Trenér

Přesuny mezi družstvy

Po nedělním turnaji a následném pondělním tréninku byl z „B“ do „A“ přeřazen Petr Šujan,
z „A“ do „PPB“ (Předpřípravka B) přešel Daniel Seiler.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.