MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Nábor A + B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Hodnocení IT

Interní turnaj proběhl jako vždy za účasti všech družstev náborů a předpřípravek.(„NB“, „NA“, „PPB“ a „PPA“) na přírodní trávě v Marianském údolí
Opakovaně pozdě dochází, popřípadě nedochází vůbec i když je přihlášen (viz dubnový IT) v první skupině Timofej Gordiyenko.

V této skupině byli všichni účastníci z „PPA“.

družstvo č. 1 - Matyáš Zejda, Michal Ondráček, Tadeáš Robeš, Filip Smýkal
družstvo č. 2 - Ladislav Kryštof, Samuel Titz, Matěj Buřík, Vojtěch Vlček
družstvo č. 3 - Adam Jelínek, Petr Podolský, Adam Šenkyřík, Jakub Juřica
družstvo č. 4 - Leopold Sobotka, Adam Vaverka, Erik Mieč, Vojtěch Máca, Timofej Gordiyenko

Hrálo se systémem každý s každým dvoukolově

Pořadí:
1. družstvo č. 3 - 12 bodů, skore 15:8
2. družstvo č. 2 - 12 b., skore 14:9
3. družstvo č. 1 - 10 b.
4. družstvo č. 4 - 1 b.

Střelci turnaje:

1. Matyáš Zejda - 12 gólů
2. Samuel Titz - 6 g.
3. Ladislav Kryštof, Petr Podolský - 5
4. Adam Jelínek, Adam Šenkyřík, Timofej Gordienko - 4
5. Michal Ondráček, Filip Smýkal, Matěj Buřík, Jakub Juřica - 2
6. Vojtěch Vlček, Leopold Sobotka, Vojtěch Máca - 1

Ve druhé skupině na poslední chvíli vypadl pro nemoc se sestavy Daniel Kolínský,
naopak byl dodatečně nominován Adam Rejs

družstvo č. 1 - Matyáš Hasoň, Sebastian Lejska, Adam Belej, Štěpán Zemánek
družstvo č. 2 - Tomáš Kraic, Patrik Zelený, David Šrámek, Lukáš Frybort
družstvo č. 3 - Filip Duroň, Adam Stehlík, Andre Hanák, Daniel Bohrn, Celestina Belcredi, maxmilian Sochor
družstvo č. 4 - Theodora Belcredi, Adam Stehlík, David Holoubek, Oskar Smrčka, Adam Rejs

hrálo se každý s každým dvoukolově

Pořadí:
1. družstvo č. 1 - 18 bodů
2. družstvo č. 3 - 9 b.
3. družstvo č. 4 - 6 b.
4. družstvo č. 2 - 3 b.

Střelci turnaje:

1. Adam Belej - 11gólů
2. Sebastian Lejska - 8 g.
3. Adam Stehlík - 7
4. Matyáš Hasoň - 5
5. Tomáš Kraic, Filip Duroň - 4
6. Patrik Zelený - 2
7. Lukáš Frybort, Celestina Belcredi, Andre Hanák, Daniel Bohrn - 1

V první skupině hráli pouze hráči „PPA“, kde první tři družstva byla vyrovnaná. Poprosil bych trenéry PPA, aby rodičům Timofeje vysvětlili, že je nutné chodit včas, aby se nenarušoval průběh turnaje.
Ve druhé skupině opět dominovalo družstvo č. 1. Překvapilo družstvo č. 4, které po slabším začátku se zlepšovalo a zejména výkon Adama Stehlíka potěšil. Mám připomínku k účasti Adama
Rejse, je třeba dodržovat nastavené pravidla o přihlášce do čtvrtečního večera.

Další IT bude v červnu, zatím není určený termín.

JH

Pátý IT

Den: Neděle 20. května

Místo: Tréninkové centrum v Mar. údolí

1.skupina:

Sraz v 7.45 hod. - ukončení cca 9.45 hod.

Seznam zúčastněných:
Matyáš Zejda, Michal Ondráček, Timofey Gordiyenko, Filip Smýkal, Vojtěch Vlček, Ladislav Kryštof, Erik Mieč, Matěj Buřík, Samuel Titz, Tadeáš Robeš, Petr Podolský, Jakub Juřica, Adam Jelínek, Adam Šenkyřík, Leopold Sobotka, Adam Vaverka, Vojtěch Máca - všichni „PPA“

Počet zúčastněných - 17

2.skupina:

Sraz v 10.00 hod. - ukončení cca 11.45 hod.

Seznam zúčastněných:

Matyáš Hasoň, David Šrámek, Patrik Zelený, Tomáš Kraic, Štěpán Zemánek, Adam Belej, Sebastian Lejska, Daniel Bohrn, Filip Duroň, Lukáš Frybort - všichni „PPB“

Celestina Belcredi, Adam Stehlík, Andre Hanák, Maxmilian Sochor, Daniel Kolínský - všichni „NA“

Theodora Belcredi, Oskar Smrčka, David Holoubek - všichni „NB“

Počet zúčastněných - 18

Všeobecné informace

Oblečení a obutí jako na trénink, bude se hrát v rozlišovacích dresech. Vzít si chrániče holení, občerstvení. Na závěr každé skupiny bude vyhodnocení turnaje.

Dodržujte prosím uvedené časy srazu. Pozdní příchod každého z vás prodlužuje čas turnaje a mění skladbu družstev. V případě onemocnění, či jiné závažné situace znemožňující účast na IT, ihned dejte vědět.

Na shledání v neděli se těší trenér Josef Hudec

Příští týden

Pondělí 21.5. - trénink, a v rámci tréninku bude focení pro potřeby SK Líšeň a současně si mohou objednat a koupit fotky i rodiče.
Nábor „B“ bude mít začátek jako vždy v 15.45 hod.
Nábor „A“ přijde na 16.15 hod. tzn. o 15 min dříve, než obvykle

Čtvrtek 24.5. - běžný trénink pro „NA“, dobrovolně mohou i hráči „NB“ - ZŠ Novolíšeňská (Orlovna) dle počasí.

Neděle 27.5. - turnaj v Kopčanech pro „NA“, vyjímečně „NB“.

JH

Nedělní IT

Připomínám nedělní interní turnaj, kde platí stejná pravidla jako vždy, tzn. že mně nejpozději do čtvrtka večera zašlete informaci, zda se Váš syn nedělního IT zúčastní, či nikoliv. Pro nováčky zdůrazňuji, že je nutné informovat i o neúčasti.

Děkuji, Josef Hudec, e-mail: JoHud@seznam.cz, tel. 731 485 280

Tento týden

Pondělí 14.5. - trénink UT, SK Líšeň
čtvrtek 17.5. - trénink ZŠ Novolíšeňská (při špatném počasí Orlovna )
Neděle 20.5. - IT pro všechna družstva (NB, NA, PPB, PPA)

JH

Hodnocení turnaje Zbrojovky

Výsledky:

Líšeň I. ( Matyáš Hasoň, Sebastian Lejska, Štěpán Zemánek - Sebastian Almášy, Adam Belej, Patrik Zelený)

Líšeň I. - Bystrc II.A 18:8
Líšeň I. - Bystrc I.A 23:4
Líšeň I. - Zbrojovka A 12:12

Líšeň II. ( Lukáš Frýbort, David Šrámek, Samuel Šinor - Andre Hanák, Adam Stehlík, Maxmilian Sochor, Daniel Kolínský)

Líšeň II. - Bystrc II.B 7:13
Líšeň II. - Bystrc I.B 9:16
Líšeň II. - Zbrojovka B 16:9

Střelci:

Matyáš Hasoň 24 gólů
Sebastian Lejska 10 g
Sebastian Almášy 6 g
Adam Belej 6 g
Patrik Zelený 5 g
Štěpán Zemánek 2 g

Lukáš Frybort 8 g
Samuel Šinor 7 g
David Šrámek 4 g
Daniel Kolínský 6 g
Adam Stehlík 5 g
Andre Hanák 1 g
Maxmilian Sochor 1 g

Za pěkného slunečného počasí v areálu ZŠ Janouškova odehrála dvě družstva SK Líšeň turnaj, kde proti sobě samostatně nastoupili zkušenější hráči Zbrojovky, Bystrce a Líšně a rovněž samostatně odehráli turnaj méně zkušení těchto oddílů.
Turnaj se odehrál bez vyhlášení výsledků, systémem 3 na 3 na na 4 malé branky.

JH

Doplnění k turnaji Zbrojovky

Nominace:
Adam Belej, Matyáš Hasoň, Sebastian Lejska, Sebastián Almášy, Patrik Zelený, Štěpán Zemánek, David Šrámek, Lukáš Frybort, Samuel Šinor - všichni „PPB“

Andre Hanák, Adam Stehlík, Maxmilian Sochor, Daniel Kolínský - všichni „NA“

Sraz v sobotu 12.5. na hřišti u ZŠ Janouškova, Černá Pole nejpozději v 8.30 hod.
S sebou běžné vybavení jako na trénink (kopačky, popřípadě jiné obuti na venkovní hřiště, chrániče,
občerstvení, popř. drobnou svačinku). Dresy jsou zajištěny.

JH

Turnaj Zbrojovky

Uvádím propozice, nominaci a další doplnění po čtvrtečním tréninku:

Účastníci: Bystrc 1, Bystrc 2, Líšeň a Zbrojovka (každý se 2 týmy).
Hrát budeme každý s každým tak, že se spolu budou utkávát 1. tým s 1. týmem a 2. tým s 2. týmem soupeře. Doporučuji, aby se prosadili i hráči, kterým fotbal ještě tolik nejde, postavit týmy tak, aby se nepotkali ti lepší s těmi slabšími, ale berte to jen jako doporučení.
Hrací doba pro každý tým je 60´.
Přijet můžete od 8.30, první zápasy jsou od 9.00.
Pravidla:
- hrajeme na 4 branky (vel. hřiště cca 16×10,5),
- po gólu se hraje dál, ale tým, který vstřelil branku jde na svoji polovinu,
- gól platí pouze z útočné poloviny,
- auty se vyjíždějí („malý“ aut neřešíme, ať se moc nekouskuje hra)
- hraje se 3 na 3 bez brankaře

JH

Program na příští týden

Pondělí 7.5. - volno
Čtvrtek 10.5. - trénink na ZŠ Novolíšeňská 15.45 - 17.00 hod.,pro „NA“, dobrovolně mohou i hráči „NB“.
Sobota 12.5. - Turnaj Zbrojovky na Janouškové, dva týmy (pro „PPB“ a „NA“, vyjímečně „NB“), podrobnosti budou následovat.

JH

Přesuny z "NA" do "PPB"

Do družstva předpřípravky „B“ přecházejí z náboru „A“ Filip Duroň, ročník 2012 a Samuel Šinor, ročník 2013. Tréninky „PPB“- pondělí na UT v areálu SK líšeň od 17.30 do 18.45 hod.
- čtvrtek na ZŠ Novolíšeňská od 16.45 do 18.15 hod.

V případě špatného počasí je zajištěna Orlovna ve stejných časech.

JH

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.