MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Hráno 13.8.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 14.08.2008 v 14:37:25)

Podolí A - Líšeň C 0 : 3 ( 0 : 0 )

Střelci : Šperka, Staněk, Vintr

Sestava: Kúkol D - Kadlec, Šperka, Suchý,(Skočovský M),Čeketa-
- Cendelín, Novák,(Kúkol P), Dosoudil, Matoušek -
- Staněk, Vintr

Tradiční utkání s tradičním soupeřem bylo přehlídkou zahozených šancí na obou stranách.
Více šancí bylo na naší straně a tak se dá říci , že jsme zaslouženě vyhráli.
V herním projevu jsme byli v některých fázích utkání jasně lepší, což bylo ovšem zapříčiněno značným mícháním v sestavách na obou stranách.
Utkání sloužilo vyloženě ke zpestření probíhající letní přípravy a k dopilování některých herních situací.

Hráno 10.8.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 14.08.2008 v 14:18:44)

Líšeň C - Obřeny A 3 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci: Kadlec(pen.), Vintr, Kovacs

Sestava: Kúkol D - Kadlec, Šperka, Kovacs, Čeketa -
- Janderka(Cendelín), Novák, Kúkol P, Dosoudil(Matoušek)-
Vintr,(Macenauer), Staněk

Přátelské utkání se soupeřem z okresního přeboru jsme zvládli herně velice slušně.
Soupeře jsme přehrávali většinu utkání a to i v konci utkání , kdy byla sestava značně promíchaná a zkoušli jsme různé varianty v sestavě.

Hráno 2.8.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 03.08.2008 v 21:57:48)

V sobotu jsme zaskakovali za B mužstvo na turnaji v Ochozi.

Turnaj jsme sehráli ve velice kombinované sestavě.Chyběla nám řada hráčů, kteří byli na dovolené.
V prvním utkání nám los přidělil Babice nad Svitavou. Druhou dvojici tvořili mužstva domácí Ochoze a Řícmanic.

Babice nad Svitavou -Líšeň 2 : 1 ( 1 : 1 )
Střelec: Staněk
Sestava: Kúkol D - Kadlec, Kadur, Šperka, Bartoník -
- Cupal, Kúkol P, Kovacs, Matoušek -
- Staněk, Cendelín
Střídající: Vích, Pokorný Jar.

Celý turnaj se hrál na velice špatném trávníku. Hřiště bylo hrozně tvrdé a hrbolaté, takže prakticky nešlo přihrát po zemi. A to nám přivyklým na ideálně rovné hřiště s umělkou dělalo na začátku utkání celkem problémy. Postupem času jsme však začali přebírat otěže utkání. Eliminovali jsme nejnebezpečnějšího hráče Babic Knapka a dostávali se do mnoha šancí.7minut před koncem první půlky vystihl Staněk špatnou rozehrávku Babic a otevřel skóre.
Bohužel hned za minutu podcenil lehký balón na hrbolatém terénu Bart a bylo vyrovnáno.
Celý druhý poločas se hrál na branku Babic. Bohužel se projevila stará fotbalová pravda. Po našich neproměněných vyložených šancích se 5 minut před koncem utkání trefil z úhlu na krátkou tyč hráč Babic a bylo vymalováno..
O třetí místo jsme nastoupili proti Ochozi

Ochoz : Líšeň 2 : 1 ( 1 : 0 )
Střelec: Matoušek
Sestava: Kúkol D - Kadlec, Šperka, Cupal(15.Pokorný),Bart-
-Cendelín, Kúkol P , Kovacs, Matoušek (30.Suchý)-
- Vích , Staněk
Do druhého utkání jsme nastoupili hned za 15 minut po naší nešťastné prohře z uvodního utkání.
Navíc si svoje správcovské povinnosti musel odjet plnit Kadur.Zklamání únava a značně oslabená sestava zanechala na výkonu Celtiku své.
Domácí , kteří jsou evidentně na terén zvyklí byli jasně lepší a jenom dílem náhody jsme po poločase prohrávali jen 1:0
Do druhého poločasu jsme nastoupili se značně proměněnou sestavou , ale s odhodláním utkání dotáhnout alespoň k penáltám. Zlepšenou hrou se nám deset minut před koncem podařilo krásnou střelou Matouška vyrovnat. V tu chvíli jsme měli zápas ve svých rukou , ale dvě vyloženky se jako vždy nepodařilo proměnit.
Pod dojmem toho , že by se nám nakonec mohlo podařit utkání otočit se otevřela naše obrana a po chybné přihrávce na soupeřově polovině ,domácí trestali. Dlouhý míč mezi obránci se nepodařilo zachytit a domácí utočník zakončil přesně.2:1

Takže jsme nakonec na turnaji obsadili poslední místo…

Hráno 26.7.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 31.07.2008 v 12:18:08)

Muži C zahájili přípravu na novou sezonu prvním přátelským utkáním na půdě Boršova , který hraje 3 třídu okresu Svitavy.
K utkání vyjelo 12 hráčů.

Boršov - Líšeň C 0 : 5 ( 0 : 2 )

Střelci: Dosoudil 2x , Staněk , Vintr , Vích

Sestava: Kúkol D.-Kadlec, Šperka, Cupal, Dundálek -
- Cendelín, Kúkol P. , Kovacs, Dosoudil -
- Staněk, Vintr, Vích -

Utkání se hrálo ve velkém vedru a v pohodové atmosféře.
Nebýt lajdáckého a ležérního zakončování vyložených šancí , tak bychom vyhráli mnohem větším rozdílem. Ale celkový obraz hry byl velice fotbalový. Takže celkový dojem z prvního utkání nové sezony je uspokojivý…

Hráno 14. 6. 2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 17.06.2008 v 22:02:59)

Obřany B - Líšeň C 2 : 3 ( 2:2 )

Střelci: Staněk, Dosoudil, Vintr

Sestava: Vintr - Dosoudil , Čeketa , Cupal -
-Dundálek , Suchý , Staněk , Šperka -
- Janderka , Kadlec , Matoušek

Náhradník Kúkol P.

K poslednímu utkání nastoupil Celtik v pohodové náladě.
Před zápasem se hráči sešli v areálu domácích na zahrádce místní restaurace a za přítomnosti nevěřícně hledících diváků začala tradiční příprava na poslední utkání v sezoně. Tuhle libůstku si tahle partička dopřává již několikátou sezonu v případě , že v posledním utkání již nejde o život..
Trenér Celtiku uchopil legitky všech 12ti přítomných hráčů a po důkladném karetním promíchání naskládal na stůl rubem vzhůru sestavu.A začalo dramatické odhalování kdo kde bude hrát..
Černého petra, tedy náhradníka si vylosoval sám trenér.Dan Janderka si velice nahlas oddechl , když byli otočeni všichni obránci. Naopak velice těžce již před utkáním dýchal novomanžel Viktor. Vylosoval si totiž běhavého krajního záložníka. Druhého běhavého hrál Tom Šperka . Mimo jiné oba střední záložníci zažili dohromady mnohem víc jak osmdesát jar…Do branky se postavil zázračně rychle se uzdravený Mara Vintr. A do útoku si náhoda vybrala po ofenzivě toužícího kapitána Zdenka Kadlece.

Zápas začal ve volném a slavnostním tempu. Hráči se na nezvyklých postech chvilku hledali a než se našli , tak opět jako již tradičně prohrávali. V 10min. si špatně přihráli obránci a domácí útočník nedal našemu brankáři šanci. 1:0
V 17min. svoji hrubku u prvního gólu napravil Dosoudil a krásným centrem našel Miru Staňka a bylo vyrovnáno 1:1
Ve 29min. se opět ukázala naše pravá strana. Z věčného běhání nejspíše unavený Víťa Dundálek si nejspíše spletl barvu dresů a přihrál přímo do běhu domácímu útočníkovi. Ten opět nedal Markovi v brance šanci..2:1
V 35min přišla nádherná fotbalová chvíle. Na pravé straně obrany si vzal míč Dosoudil a když nenašel , komu by přihrál , tak vystřelil svojí slabší nohou z 35ti metrů a vyhnal pavouky z levého horního růžku domácí branky 2:2

Do druhého poločasu přišel do hry Kúkol P. místo unaveného Toma Šperky a taky do branky se postavil místo Vintra Dosoudil.
Tím pádem se trohu změnilo rozestavení mužstva. Protože jsme nechtěli poslední utkání prohrát , tak jsme trošku změnili rozestavení a začali hrát se 4mi obránci.
To se vyplatilo hned v 50min. , kdy Mara Vintr vsítil krásnou branku.2:3
A festival zahozených šancí mohl začít.Až do 70té min. jsme měli několik velice slibných , ne li vyložených šancí. Ale v posledním utkání si hráči místo zakončení ještě nahrávali ve vápně a jakoby si dávali přednost.
To se mohlo zlomit , protože domácí celkem začali zlobit. Vyrovnali nachvíli hru , ale za celý druhý poločas vystřelili jen jednou na naši bránu.
Konec zápasu už byl ale opět v naší režii a v pohodě dohrávané poslední utkání sezony skončilo v přátelské atmosféře naším vítězstvím….

Hráno 8.6.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 10.06.2008 v 19:36:14)

Lokomotiva H.H B - Líšeň C 2 : 4 ( 1 : 1 )

Střelci: Vintr 2x , Kadlec , Hošek

Sestava: Dosoudil - Kadlec , Šperka , Čeketa -
- Janderka , Suchý , Kúkol P , Cendelín -
- Vintr , Hošek -

Kdo by si myslel , že v sestavě je chyba , tak ten je na omylu..
Opravdu Celtik nastoupil u třetího týmu v tabulce jen v deseti a ještě ktomu bez brankáře..
Bohužel po vyloučení v posledním utkání nemohl nastoupit Kúkol D. Ženil se nám Viktor , Kadůr měl povinnosti na hřišti ( konalo se mistrovství republiky v atletice postižených , tak jako správce musel být přítomen) Kovacs jako voják z povolání měl cvičení a v neposlední řadě k naší slabé účasti přispěl i fakt , že ve stejnou dobu nastupovali k utkání i naše A i B týmy…A tak se stalo , že se poprvé v životě postavil do brány služebně nejmladší hráč Celtiku Dosoudil. Hráli jsme jenom na 3 obránce a se dvouma utočníkama se snažili zaměstnávat co nejvíce obranu domácích. A jako na jaře již tradičně ve 12.minutě po chybném vyběhnutí mimo velké vápno góloša Dosoudila, domácí skórovali a s naším plánem udržet nerozhodný stav co nejdéle to řádně otřáslo. 1:0
Navíc se nám nedařilo držet fyzicky krok s mladými hráči domácích a naše bránění se pomalu stahovalo velice blízko k našemu velkému vápnu.
V 35 minutě se po odkopnutém balónu z obrany řítil sám na brankáře Hošek. Ovšem velice rychlý obránce domácích mu ani nedovolil zakončit.
V 37 minutě se po krásné akci Cendelína a Vintra dostal k zakončení z malého vápna Janderka. Dan ale chtěl zakončit z voleje ranou a opuštěnou bránu domácích přestřelil.
Od té doby se hra celkem vyrovnala a domácí se jen těžko prosazovali přes naši obranu , kde jsme hráli v podstatě jeden na jednoho.
V 39 minutě se dostal do brejku Vintr po kličce do velkého vápna ho skopl domácí stoper a rozhodčí zapískal penaltu.
Kadlec tvrdou plackou do levého vinglu nedal domácímu brankáři nejmenší šanci 1:1 .
Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým optimismem. Tomáš vysvětlil Jirkovi za pomocí několika láhví s pitím jak se má v bráně pohybovat a šli jsme na ně….
Během prvních pěti minut druhé půle jsme se dostali ke třem stoprocentním šancím. Bohužel se nepodařilo do brány balón protlačit. Až v 53 minutě po faulu na pronikajícího Cendelína kopal Tom Šperka přímák z velkého úhlu a prohlásil( Já mu ho tam šoupnu na krátkou tyč..)A taky jo.. Brankář byl z jeho kopu tak překvapený že balón jen s obtížemi vytlačil do tyče a tam už byl připravený Vintr a dorazil do prázdné brány..1:2
Ač nerad , tak se v téhle části musím zmínit o hlavním rozhodčím. Jakoby nechtěl , aby mužstvo o desti hráčích vyhrálo. Zapískal například během hry mluvení našeho hráče ( nepadlo ani jedno sprosté slovo , ani urážka rozhodčího , nebo protihráče )a domácí kopali uprostřed velkého vápna asi ze 13ti metrů nepřímý kop.
Vše vyvrcholilo v 60té minutě kdy zapískel Šperkovo čisté předskočení útočníka jako faul a než jsme dodiskutovali (mimo jiné rozhodčí ukazoval , že se bude hrát po hvizdu) domácí kopli míč do naší opuštěné brány a bylo 2:2
Na hřišti to moc poznat nebylo, že je nás o jednoho méně a tak se stalo . 75 minutě po dlouhém míči na pravé křídlo se krásnou ranou podařilo Marovi Vintrovi přehodit domácího brankáře a znovu jsme byli blíže k vítězství. 2:3
Domácí se čím dál tím více tlačili k naší bráně ale k překvapení všech nás podržel několika krásnými zákroky nový brankář Dosoudil.
V 79 minutě se znovu řítil na bránu domácích Vintr. Domácí stoper ho zastavil hrubým a nevybíravým způsobem. Uplně bez balonu srazil kolenem a loktem do zad Maru k zemi.
Velice sportovně se zachoval brankář domácích , který poskytl Markovi odbornou pomoc a ochromeného protihráče který ležel nehnutě na zemi stabilizoval..
Žluté , ani jiné karty jsme se nedočkali a navíc jsme už museli dohrávat v devíti. Hlavní rozhodčí místo podání nějaké pomoci jen diskutoval o slušném chování na hřišti…Po pětiminutové prodlevě se zahrával přímý kop. A spravedlnost není slepá. Šikovně zahranou standartku po ose Kúkol P Cendelín šikovně zakončil Hošek. Ze strachu , co je s Marem , jsme se z branky ani moc neradovali 2:4
Zbylých necelých 15 minut(nastavovalo se skoro šest minut) jsme i v devíti odehráli zkušeně a domácí prakticky nepustili do zakončení.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům za perfektně takticky zvládnuté utkání a také za nezměrnou bojovnost , kterou jsme se v Heršpicích prezentovali.
DĚKUJI…

Líšeň C - Jundrov B 2 : 2 ( 2 : 1 )

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 04.06.2008 v 17:50:50)

Branky: Kúkol P. , Vintr

Sestava: Vích - Kadlec, Kadur, Kúkol D. , Čeketa -
- Janderka, Kúkol P. , Kovacs, Dosoudil -
Vintr, Cendelín

Začalo se jako obvykle..
V první minutě zápasu špatně odkopával míč od brány Vích a nastřelil útočníka tak šikovně , že balón doskákal do naší sítě..0:1
Do poločasu se nám podařilo trpělivou hrou zápas otočit. Nejdříve po krásné individuální akci Vintra ,kterou zakončil krásnou přízemní ranou k tyči.1:1
Potom Kúkol P.hlavou po přesně rozehraném přímém kopu Kadura. 2:1
Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně jako do prvního.
Ve třetí minutě druhého poločasu jsme inkasovali. 2:2 Tentokrát však po hrubé chybě rozhodčího, který uznal gól ze dvoumetrového ofsaidu. Hlavní rozhodčí se odvolával na pomezního ( trenéra jundrovských ) , který měl v tu chvíli telefón u ucha a na signalizaci postavení mimo hru v tu chvíli neměl čas…Tím však skončila naše fotbalovost. Nervozita a pocit nespravedlnosti už našim hráčům nedovolovala se soustředit na hru.
I přesto se bohužel několik šancí , které se dají nazvat stoprocentní nepodařilo využít a tak utkání spělo k remíze.
Navíc byl v 82 minutě vyloučen Kúkol Dan a zápas už se dohrával ve velice nervózní atmosféře.
Nervozita se přenesla i na hlavního arbitra a tak raději zápas ukončil v 89té minutě za konečného stavu 2:2..

Hráno 25.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 26.05.2008 v 20:56:26)

Soběšice B - Líšeň C 1 : 4 ( 0 : 0 )

Střelci: Staněk 2x, Šperka, Koutný

Sestava: Vintr - Kadlec, Kadur, Šperka, Čeketa -
- Hošek, Suchý,( 45. Matoušek ) Dosoudil -
- Kúkol P. Staněk, Koutný

Do utkání jsme vstoupili aktivně , měli převahu , ale po několika neproměněných příležitostech se z naší hry pomalu začala vytrácet přesnost. Domácí pomalu vyrovnávali hru a v závěru první půlky měli dokonce převahu.
Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili řady a začali aktivně. Bohužel hned ve 48 minutě vypadl z rukavic ojedinělý centr našemu golmanovi Vintrovi a osamocený útočník dorážel do prázdné branky. Takže skoro jako v každém utkání na jaře jsme inkasovali dřív , než skórovali.
Obdržená branka však v našich hráčích ještě více rozproudila krev a ve druhé půlce se hrálo za naší jasné převahy , se spoustou šancí.
První proměnil v 60. minutě zkušeně Staněk. Centrovaný míč si zpracoval na penaltě a s přehledem uklidil k tyči.
Hned v 64 minutě opět po centru, tentokrát však ze standartky skóroval hlavou Šperka.
A hned v 66 minutě dorazil několikrát odražený míč z malého vápna Staněk a obrat byl dokonán.
Měli jsme ještě spoustu šancí , které jsme neproměnili. Útočnou hrou jsme se nechali docela ztrhnout a domácí měli dvě nebezpečné střely , ale to bylo z jejich strany vše.
Napopak my jsme předváděli docela pohledné kombinace.
Poslední branky padla v 85 minutě, kdy centrovaný míč napálil krásnou ranou z voleje Koutný a uzavřel tak skore zápasu.

Hráno 17.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 19.05.2008 v 16:00:43)

Líšeň C - Start 4 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci : Staněk 2x , Dundálek , Milotinský

Sestava : Sedmidubský - Kadlec, Kadur, Kúkol D., Čeketa -
- Knap , Staněk , Cendelín -
- Milotínský , Kúkol P., Hošek

Střídání:
70min. Cendelín - Janderka
70min. Milotínský - Dundálek
80min. Hošek - Dosoudil

Prestižní utkání s prvním mužstvem , které nám pravděpodobně ukradne postup ,jsme zvládli celkem v pohodě.
Nastoupili jsme sice s velkou posilou v bráně Tomášem Sedmidubským , ale jinak řekl bych v obvyklé sestavě.Jen ještě místo sloužícího Vintra ,jsme do útoku povolali Kubu Milotinského , který měl ovšem dopolední zápas s dorostem v nohách.
Další malou změnou bylo naše rozestavění . Proti silnému soupeři jsme chtěli dát co nejvíce branek a proto jsme hráli na tři útočníky.
Ale jako tradičně se nám podařilo hned v úvodu utkání prohrávat.. Záložník hostí vypálil tvrdou přízemní ranou ze třiceti metrů a Dub se na krátké tyči marně natahoval..
Po inkasované brance se hostům ještě podařilo dostat do jedné šance , ale nezakončili přesně.
Na druhé straně se po pěkné kombinaci řítil sám na brankáře Kuba Miloťák , ale bohužel jen nastřelil ležícího brankáře.
Vyrovnat se nám podařilo ve 25 minutě. Po faulu na Cendelína kopal přímý kop z 18ti metrů Staněk a střelu , kterou tečovala zeď , brankář jen sledoval ,jak letí do branky.
Do konce prvního poločasu byla hra celkem vyrovnaná , ale zakřiknutí hosté měli méně míč na kopačkách než Celtik.
Druhá půlka přinesla velice kvalitní výkon našich borců.
Snaha o ofenzivní hru sice přinesla 2 vyložené šance hostů , ale ty bravurně zlikvidoval Dub.
Naopak na druhé straně bylo docela živo. Standartku opět proměnil Staněk .
Po krásném úniku a přihrávce Knapa na Staňka byl evidentně Staněk faulovaný v malém vápně brankářem. Ten ho držel za obě nohy až Mirek spadl na zem. Balón , který se kutálel opodál doběhl Milotínský a elegantní stahovačkou za stojnou nohu vsítil asi rozhodující gól.
Hosté , kteří reklamovali ofsaid , (v postavení mimo hru byli asi 2 naši jiní hráči , ale Staněk vybíhal z hloubi pole) se dostali do psychického rozpoložení.
Chtěli vyhrát za každou cenu , ale na skvěle hrající Celtik neměli .
Do velikých šancí se ještě dostali Dosoudil (nastřelené břevno a hlavička z malého vápna na prázdnou branku)
Dundálek (trma vrma se nepodařilo prostřelit)
KúkolP. (střelu do poloprázdné brány na poslední chvíli zblokoval obránce a akci , kdy šel sám na bránu zastavil rozhodčí pro údajný ofsaid )Staněk (na úrovni penalty netrefil bránu)
Čtvrtý gól vsítil Dundálek po odraženém balónu kdy z voleje vystřelil přesně k tyči.
Je škoda , že se nepodařilo přidat ještě pár gólů , abychom soupeři vrátili nešťastnou prohru z pískoviště.

Velké díky patří rozhodně všem divákům , kteří skoro zaplnili tribunku na umělce a udělali krásnou fotbalovou atmosféru. Odhadem sledovalo tohle utkání 180 diváků a myslím si , že viděli krásný zápas , který rozhodně není k vidění často v brněnských soutěžích , natož v utkáních čtvrté třídy.
Ať již postoupí kterékoliv mužstvo , rozhodně bude bojovat na špici vyšší soutěže a ten smolnější se bude muset ještě rok trápit v pralese, což je vzhledem ke kvalitě obou mužstev rozhodně škoda…

hráno 10.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 11.05.2008 v 23:30:18)

Líšeň C - Obřany B 4 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci : Kúkol P., Hošek ,Staněk ,Kadlec

Sestava: Vích - Kadlec , Kadur , Kúkol D. , Dundálek -
-Dosoudil , Suchý , Kovacs , Čeketa -
- Kúkol P. , Hošek

Střídání: 45min. Suchý - Staněk
60min Dosoudil - Janderka
60min Dundálek - Cendelín

Utkání začalo jako již tradičně v Líšni s velkým zpožděním. Hostů bylo pouze 8 a čekali až jim přijedou kluci , kteří se účastnili utkání A mužstva Obřan…

A asi to trochu na nás nechalo to čekání následky..
Protože už v první minutě jsme jako již tradičně prohrávali 1:0. Těžkou střelu z přímého kopu z velké dálky neudržel Honza Vích a volný utočník dorazil do prázdné brány…Tato situace ovlivnila prvních 20 minut. Ale postupně jsme otěže hry přebírali pevně do svých rukou a dostávali se do šancí..
Po rohu se nám podařilo vyrovnat ale do konce poločasu už žádný gól nepadl..
Do druhé půlky už ale naše mužstvo hrálo pohledný fotbal , který přinesl spoustu šancí..Bohužel se podařilo proměnit pouze tři z nich.
S výkonem ve druhém poločase můžeme být spokojeni a po dvou nevydařených utkáních je tohle vítězství cenné, i když v úvozovkách pouze s týmem z konce tabulky…

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.