MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Hráno 14. 6. 2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 17.06.2008 v 22:02:59)

Obřany B - Líšeň C 2 : 3 ( 2:2 )

Střelci: Staněk, Dosoudil, Vintr

Sestava: Vintr - Dosoudil , Čeketa , Cupal -
-Dundálek , Suchý , Staněk , Šperka -
- Janderka , Kadlec , Matoušek

Náhradník Kúkol P.

K poslednímu utkání nastoupil Celtik v pohodové náladě.
Před zápasem se hráči sešli v areálu domácích na zahrádce místní restaurace a za přítomnosti nevěřícně hledících diváků začala tradiční příprava na poslední utkání v sezoně. Tuhle libůstku si tahle partička dopřává již několikátou sezonu v případě , že v posledním utkání již nejde o život..
Trenér Celtiku uchopil legitky všech 12ti přítomných hráčů a po důkladném karetním promíchání naskládal na stůl rubem vzhůru sestavu.A začalo dramatické odhalování kdo kde bude hrát..
Černého petra, tedy náhradníka si vylosoval sám trenér.Dan Janderka si velice nahlas oddechl , když byli otočeni všichni obránci. Naopak velice těžce již před utkáním dýchal novomanžel Viktor. Vylosoval si totiž běhavého krajního záložníka. Druhého běhavého hrál Tom Šperka . Mimo jiné oba střední záložníci zažili dohromady mnohem víc jak osmdesát jar…Do branky se postavil zázračně rychle se uzdravený Mara Vintr. A do útoku si náhoda vybrala po ofenzivě toužícího kapitána Zdenka Kadlece.

Zápas začal ve volném a slavnostním tempu. Hráči se na nezvyklých postech chvilku hledali a než se našli , tak opět jako již tradičně prohrávali. V 10min. si špatně přihráli obránci a domácí útočník nedal našemu brankáři šanci. 1:0
V 17min. svoji hrubku u prvního gólu napravil Dosoudil a krásným centrem našel Miru Staňka a bylo vyrovnáno 1:1
Ve 29min. se opět ukázala naše pravá strana. Z věčného běhání nejspíše unavený Víťa Dundálek si nejspíše spletl barvu dresů a přihrál přímo do běhu domácímu útočníkovi. Ten opět nedal Markovi v brance šanci..2:1
V 35min přišla nádherná fotbalová chvíle. Na pravé straně obrany si vzal míč Dosoudil a když nenašel , komu by přihrál , tak vystřelil svojí slabší nohou z 35ti metrů a vyhnal pavouky z levého horního růžku domácí branky 2:2

Do druhého poločasu přišel do hry Kúkol P. místo unaveného Toma Šperky a taky do branky se postavil místo Vintra Dosoudil.
Tím pádem se trohu změnilo rozestavení mužstva. Protože jsme nechtěli poslední utkání prohrát , tak jsme trošku změnili rozestavení a začali hrát se 4mi obránci.
To se vyplatilo hned v 50min. , kdy Mara Vintr vsítil krásnou branku.2:3
A festival zahozených šancí mohl začít.Až do 70té min. jsme měli několik velice slibných , ne li vyložených šancí. Ale v posledním utkání si hráči místo zakončení ještě nahrávali ve vápně a jakoby si dávali přednost.
To se mohlo zlomit , protože domácí celkem začali zlobit. Vyrovnali nachvíli hru , ale za celý druhý poločas vystřelili jen jednou na naši bránu.
Konec zápasu už byl ale opět v naší režii a v pohodě dohrávané poslední utkání sezony skončilo v přátelské atmosféře naším vítězstvím….

Hráno 8.6.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 10.06.2008 v 19:36:14)

Lokomotiva H.H B - Líšeň C 2 : 4 ( 1 : 1 )

Střelci: Vintr 2x , Kadlec , Hošek

Sestava: Dosoudil - Kadlec , Šperka , Čeketa -
- Janderka , Suchý , Kúkol P , Cendelín -
- Vintr , Hošek -

Kdo by si myslel , že v sestavě je chyba , tak ten je na omylu..
Opravdu Celtik nastoupil u třetího týmu v tabulce jen v deseti a ještě ktomu bez brankáře..
Bohužel po vyloučení v posledním utkání nemohl nastoupit Kúkol D. Ženil se nám Viktor , Kadůr měl povinnosti na hřišti ( konalo se mistrovství republiky v atletice postižených , tak jako správce musel být přítomen) Kovacs jako voják z povolání měl cvičení a v neposlední řadě k naší slabé účasti přispěl i fakt , že ve stejnou dobu nastupovali k utkání i naše A i B týmy…A tak se stalo , že se poprvé v životě postavil do brány služebně nejmladší hráč Celtiku Dosoudil. Hráli jsme jenom na 3 obránce a se dvouma utočníkama se snažili zaměstnávat co nejvíce obranu domácích. A jako na jaře již tradičně ve 12.minutě po chybném vyběhnutí mimo velké vápno góloša Dosoudila, domácí skórovali a s naším plánem udržet nerozhodný stav co nejdéle to řádně otřáslo. 1:0
Navíc se nám nedařilo držet fyzicky krok s mladými hráči domácích a naše bránění se pomalu stahovalo velice blízko k našemu velkému vápnu.
V 35 minutě se po odkopnutém balónu z obrany řítil sám na brankáře Hošek. Ovšem velice rychlý obránce domácích mu ani nedovolil zakončit.
V 37 minutě se po krásné akci Cendelína a Vintra dostal k zakončení z malého vápna Janderka. Dan ale chtěl zakončit z voleje ranou a opuštěnou bránu domácích přestřelil.
Od té doby se hra celkem vyrovnala a domácí se jen těžko prosazovali přes naši obranu , kde jsme hráli v podstatě jeden na jednoho.
V 39 minutě se dostal do brejku Vintr po kličce do velkého vápna ho skopl domácí stoper a rozhodčí zapískal penaltu.
Kadlec tvrdou plackou do levého vinglu nedal domácímu brankáři nejmenší šanci 1:1 .
Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým optimismem. Tomáš vysvětlil Jirkovi za pomocí několika láhví s pitím jak se má v bráně pohybovat a šli jsme na ně….
Během prvních pěti minut druhé půle jsme se dostali ke třem stoprocentním šancím. Bohužel se nepodařilo do brány balón protlačit. Až v 53 minutě po faulu na pronikajícího Cendelína kopal Tom Šperka přímák z velkého úhlu a prohlásil( Já mu ho tam šoupnu na krátkou tyč..)A taky jo.. Brankář byl z jeho kopu tak překvapený že balón jen s obtížemi vytlačil do tyče a tam už byl připravený Vintr a dorazil do prázdné brány..1:2
Ač nerad , tak se v téhle části musím zmínit o hlavním rozhodčím. Jakoby nechtěl , aby mužstvo o desti hráčích vyhrálo. Zapískal například během hry mluvení našeho hráče ( nepadlo ani jedno sprosté slovo , ani urážka rozhodčího , nebo protihráče )a domácí kopali uprostřed velkého vápna asi ze 13ti metrů nepřímý kop.
Vše vyvrcholilo v 60té minutě kdy zapískel Šperkovo čisté předskočení útočníka jako faul a než jsme dodiskutovali (mimo jiné rozhodčí ukazoval , že se bude hrát po hvizdu) domácí kopli míč do naší opuštěné brány a bylo 2:2
Na hřišti to moc poznat nebylo, že je nás o jednoho méně a tak se stalo . 75 minutě po dlouhém míči na pravé křídlo se krásnou ranou podařilo Marovi Vintrovi přehodit domácího brankáře a znovu jsme byli blíže k vítězství. 2:3
Domácí se čím dál tím více tlačili k naší bráně ale k překvapení všech nás podržel několika krásnými zákroky nový brankář Dosoudil.
V 79 minutě se znovu řítil na bránu domácích Vintr. Domácí stoper ho zastavil hrubým a nevybíravým způsobem. Uplně bez balonu srazil kolenem a loktem do zad Maru k zemi.
Velice sportovně se zachoval brankář domácích , který poskytl Markovi odbornou pomoc a ochromeného protihráče který ležel nehnutě na zemi stabilizoval..
Žluté , ani jiné karty jsme se nedočkali a navíc jsme už museli dohrávat v devíti. Hlavní rozhodčí místo podání nějaké pomoci jen diskutoval o slušném chování na hřišti…Po pětiminutové prodlevě se zahrával přímý kop. A spravedlnost není slepá. Šikovně zahranou standartku po ose Kúkol P Cendelín šikovně zakončil Hošek. Ze strachu , co je s Marem , jsme se z branky ani moc neradovali 2:4
Zbylých necelých 15 minut(nastavovalo se skoro šest minut) jsme i v devíti odehráli zkušeně a domácí prakticky nepustili do zakončení.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům za perfektně takticky zvládnuté utkání a také za nezměrnou bojovnost , kterou jsme se v Heršpicích prezentovali.
DĚKUJI…

Líšeň C - Jundrov B 2 : 2 ( 2 : 1 )

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 04.06.2008 v 17:50:50)

Branky: Kúkol P. , Vintr

Sestava: Vích - Kadlec, Kadur, Kúkol D. , Čeketa -
- Janderka, Kúkol P. , Kovacs, Dosoudil -
Vintr, Cendelín

Začalo se jako obvykle..
V první minutě zápasu špatně odkopával míč od brány Vích a nastřelil útočníka tak šikovně , že balón doskákal do naší sítě..0:1
Do poločasu se nám podařilo trpělivou hrou zápas otočit. Nejdříve po krásné individuální akci Vintra ,kterou zakončil krásnou přízemní ranou k tyči.1:1
Potom Kúkol P.hlavou po přesně rozehraném přímém kopu Kadura. 2:1
Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně jako do prvního.
Ve třetí minutě druhého poločasu jsme inkasovali. 2:2 Tentokrát však po hrubé chybě rozhodčího, který uznal gól ze dvoumetrového ofsaidu. Hlavní rozhodčí se odvolával na pomezního ( trenéra jundrovských ) , který měl v tu chvíli telefón u ucha a na signalizaci postavení mimo hru v tu chvíli neměl čas…Tím však skončila naše fotbalovost. Nervozita a pocit nespravedlnosti už našim hráčům nedovolovala se soustředit na hru.
I přesto se bohužel několik šancí , které se dají nazvat stoprocentní nepodařilo využít a tak utkání spělo k remíze.
Navíc byl v 82 minutě vyloučen Kúkol Dan a zápas už se dohrával ve velice nervózní atmosféře.
Nervozita se přenesla i na hlavního arbitra a tak raději zápas ukončil v 89té minutě za konečného stavu 2:2..

Hráno 25.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 26.05.2008 v 20:56:26)

Soběšice B - Líšeň C 1 : 4 ( 0 : 0 )

Střelci: Staněk 2x, Šperka, Koutný

Sestava: Vintr - Kadlec, Kadur, Šperka, Čeketa -
- Hošek, Suchý,( 45. Matoušek ) Dosoudil -
- Kúkol P. Staněk, Koutný

Do utkání jsme vstoupili aktivně , měli převahu , ale po několika neproměněných příležitostech se z naší hry pomalu začala vytrácet přesnost. Domácí pomalu vyrovnávali hru a v závěru první půlky měli dokonce převahu.
Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili řady a začali aktivně. Bohužel hned ve 48 minutě vypadl z rukavic ojedinělý centr našemu golmanovi Vintrovi a osamocený útočník dorážel do prázdné branky. Takže skoro jako v každém utkání na jaře jsme inkasovali dřív , než skórovali.
Obdržená branka však v našich hráčích ještě více rozproudila krev a ve druhé půlce se hrálo za naší jasné převahy , se spoustou šancí.
První proměnil v 60. minutě zkušeně Staněk. Centrovaný míč si zpracoval na penaltě a s přehledem uklidil k tyči.
Hned v 64 minutě opět po centru, tentokrát však ze standartky skóroval hlavou Šperka.
A hned v 66 minutě dorazil několikrát odražený míč z malého vápna Staněk a obrat byl dokonán.
Měli jsme ještě spoustu šancí , které jsme neproměnili. Útočnou hrou jsme se nechali docela ztrhnout a domácí měli dvě nebezpečné střely , ale to bylo z jejich strany vše.
Napopak my jsme předváděli docela pohledné kombinace.
Poslední branky padla v 85 minutě, kdy centrovaný míč napálil krásnou ranou z voleje Koutný a uzavřel tak skore zápasu.

Hráno 17.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 19.05.2008 v 16:00:43)

Líšeň C - Start 4 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci : Staněk 2x , Dundálek , Milotinský

Sestava : Sedmidubský - Kadlec, Kadur, Kúkol D., Čeketa -
- Knap , Staněk , Cendelín -
- Milotínský , Kúkol P., Hošek

Střídání:
70min. Cendelín - Janderka
70min. Milotínský - Dundálek
80min. Hošek - Dosoudil

Prestižní utkání s prvním mužstvem , které nám pravděpodobně ukradne postup ,jsme zvládli celkem v pohodě.
Nastoupili jsme sice s velkou posilou v bráně Tomášem Sedmidubským , ale jinak řekl bych v obvyklé sestavě.Jen ještě místo sloužícího Vintra ,jsme do útoku povolali Kubu Milotinského , který měl ovšem dopolední zápas s dorostem v nohách.
Další malou změnou bylo naše rozestavění . Proti silnému soupeři jsme chtěli dát co nejvíce branek a proto jsme hráli na tři útočníky.
Ale jako tradičně se nám podařilo hned v úvodu utkání prohrávat.. Záložník hostí vypálil tvrdou přízemní ranou ze třiceti metrů a Dub se na krátké tyči marně natahoval..
Po inkasované brance se hostům ještě podařilo dostat do jedné šance , ale nezakončili přesně.
Na druhé straně se po pěkné kombinaci řítil sám na brankáře Kuba Miloťák , ale bohužel jen nastřelil ležícího brankáře.
Vyrovnat se nám podařilo ve 25 minutě. Po faulu na Cendelína kopal přímý kop z 18ti metrů Staněk a střelu , kterou tečovala zeď , brankář jen sledoval ,jak letí do branky.
Do konce prvního poločasu byla hra celkem vyrovnaná , ale zakřiknutí hosté měli méně míč na kopačkách než Celtik.
Druhá půlka přinesla velice kvalitní výkon našich borců.
Snaha o ofenzivní hru sice přinesla 2 vyložené šance hostů , ale ty bravurně zlikvidoval Dub.
Naopak na druhé straně bylo docela živo. Standartku opět proměnil Staněk .
Po krásném úniku a přihrávce Knapa na Staňka byl evidentně Staněk faulovaný v malém vápně brankářem. Ten ho držel za obě nohy až Mirek spadl na zem. Balón , který se kutálel opodál doběhl Milotínský a elegantní stahovačkou za stojnou nohu vsítil asi rozhodující gól.
Hosté , kteří reklamovali ofsaid , (v postavení mimo hru byli asi 2 naši jiní hráči , ale Staněk vybíhal z hloubi pole) se dostali do psychického rozpoložení.
Chtěli vyhrát za každou cenu , ale na skvěle hrající Celtik neměli .
Do velikých šancí se ještě dostali Dosoudil (nastřelené břevno a hlavička z malého vápna na prázdnou branku)
Dundálek (trma vrma se nepodařilo prostřelit)
KúkolP. (střelu do poloprázdné brány na poslední chvíli zblokoval obránce a akci , kdy šel sám na bránu zastavil rozhodčí pro údajný ofsaid )Staněk (na úrovni penalty netrefil bránu)
Čtvrtý gól vsítil Dundálek po odraženém balónu kdy z voleje vystřelil přesně k tyči.
Je škoda , že se nepodařilo přidat ještě pár gólů , abychom soupeři vrátili nešťastnou prohru z pískoviště.

Velké díky patří rozhodně všem divákům , kteří skoro zaplnili tribunku na umělce a udělali krásnou fotbalovou atmosféru. Odhadem sledovalo tohle utkání 180 diváků a myslím si , že viděli krásný zápas , který rozhodně není k vidění často v brněnských soutěžích , natož v utkáních čtvrté třídy.
Ať již postoupí kterékoliv mužstvo , rozhodně bude bojovat na špici vyšší soutěže a ten smolnější se bude muset ještě rok trápit v pralese, což je vzhledem ke kvalitě obou mužstev rozhodně škoda…

hráno 10.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 11.05.2008 v 23:30:18)

Líšeň C - Obřany B 4 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci : Kúkol P., Hošek ,Staněk ,Kadlec

Sestava: Vích - Kadlec , Kadur , Kúkol D. , Dundálek -
-Dosoudil , Suchý , Kovacs , Čeketa -
- Kúkol P. , Hošek

Střídání: 45min. Suchý - Staněk
60min Dosoudil - Janderka
60min Dundálek - Cendelín

Utkání začalo jako již tradičně v Líšni s velkým zpožděním. Hostů bylo pouze 8 a čekali až jim přijedou kluci , kteří se účastnili utkání A mužstva Obřan…

A asi to trochu na nás nechalo to čekání následky..
Protože už v první minutě jsme jako již tradičně prohrávali 1:0. Těžkou střelu z přímého kopu z velké dálky neudržel Honza Vích a volný utočník dorazil do prázdné brány…Tato situace ovlivnila prvních 20 minut. Ale postupně jsme otěže hry přebírali pevně do svých rukou a dostávali se do šancí..
Po rohu se nám podařilo vyrovnat ale do konce poločasu už žádný gól nepadl..
Do druhé půlky už ale naše mužstvo hrálo pohledný fotbal , který přinesl spoustu šancí..Bohužel se podařilo proměnit pouze tři z nich.
S výkonem ve druhém poločase můžeme být spokojeni a po dvou nevydařených utkáních je tohle vítězství cenné, i když v úvozovkách pouze s týmem z konce tabulky…

Hráno 3.5.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 05.05.2008 v 19:57:25)

Líšeň C - Lokomotiva HH B 4 : 4 ( 2:4 )

Střelci: Čeketa , Staněk , Dundálek , Cendelín

Sestava: Vích - Kadlec , Kúkol P., Kúkol D., Dundálek -
- Dosoudil , Suchý , Kovacs , Čeketa -
- Vintr , Cendelín

Střídání 18minuta Staněk za Kúkol P.

Už v osmnácté minutě prohrával Celtik 4:0 !!!!!!

Po první střele ze 35 metrů doprostřed brány přišlo několik hrubých chyb stopera Kúkola P. a trenér ho bezmilosti poslal po čtvrté obdržené brance do sprch…Na hřiště přišel místo něj Staněk. Na post stopera se posunul Suchý a Staněk se postavil na hrot.
Hra na tři útočníky se docela dařila a do pločasu se podařilo snížit po krásných brankách Čekety a Staňka.
Začátek druhé půlky byl v režii Celtiku , ale nevypadalo to , že se dá zápas gólově zvrátit.
V 70 té minutě zavěsil Cendelín a v 78minutě vyrovnal krásnou ranou Dundálek.
Bohužel 12 minut do konce se soupeř bránil zuby nechty a několik velice slibných šancí se již nepodařilo proměnit a tak zůstalo u konečného skóre 4:4.

hráno 26.4.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 30.04.2008 v 18:26:25)

Jundrov B - Líšeň C 1 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci: Hošek

Sestava: Vintr - Kadlec , Kúkol P., Šperka , Čeketa -
- Cendelín , Suchý , Kovacs , Matoušek -
- Staněk , Hošek

Na zápas nás odjíždělo jenom 11 , bez brankáře….
Bohužel , víkend , kdy se dopředu omlouvalo spousta hráčů, se nepodařil.
Do branky se musel postavit náš nejlepší střelec jara ,Vintr.
Role stopera se ujal se zraněným kolenem Kúkol P. a čekalo se , jak dlouho vydrží .
Začátek utkání se odehrával za veliké převahy Celtiku. Několik šancí se podařilo , jako již tradičně zahodit a tak se skore měnilo až v 18té minutě. Hošek byl ovšem při kličce na brankáře již poněkolikáté velice tvrdě zkopnut. Branku sice vsítil , ale od té doby se již neprosadil proti tvrdě hrajícím domácím. Rozhodčí , jako by nechtěl vidět fauly , které by mohly být klidně ohodnoceny žlutou a některé i docela klidně červenou kartou.A to na technické hráče našeho týmu platilo.
Ve 38. minutě se po ojedinělém protiútoku prosadili domácí a vyrovnali. Byl to takový trest , za naše nevyužité brankové situace.
Do druhé půlky se mezi naše tyče postavil Kúkol p. a do pole na hrot útoku přešel Vintr.
Velikou kuriozitou ovšem je , že oba delegovaní rozhodčí tuto výměnu nechtěli povolit , protože prý je v rozporu z pravidly..To si ovšem trenér Celtiku Kúkol p . ml. nenechal a po telefonickém rozhovoru s představenými městského fotbalového svazu si to proti domácím a oboum dvoum rozhodčím prosadil.. ( bohužel to svědčí o kvalitě soutěže , soupeřů i rozhodčích..)
Velký tlak ve druhé půlce však vedl jen k nastřelení 3 tyčí a nevužití asi dalších 5 vyložených šancí…Takže po zbytek sezony už zbývá jen potěšit sebe a naše věrné fanoušky dobrým fotbalem , protože postup se zdá již v nedohlednu….

Hráno 19.4.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 23.04.2008 v 15:54:16)

Líšeň C - Soběšice B 6 : 2 ( 2 : 0 )

Střelci: Vintr2x ,Suchý ,Kadlec ,Kovacs ,Dosoudil

Sestava: Vích - Kadlec , Kúkol P., Kúkol D., Čeketa -
Cendelín , Kovacs , Suchý , Dosoudil -
-Dundálek ( 45 Kadůr ), Vintr

Povinné vítězství proti soupeři ze spodní části tabulky se odehrávalo v duchu přátelského utkání.
Borci ze Soběšic hráli bez zákeřných faulů a bez zbytečných dohadů a naši kluci se přidali. K takovému utkání nás přijeli pískat 3 rozhodčí a jeden delegát , což je s podivem , když minulý týden se hrálo o první místo,kde s jedním rozhodčím se nedá spolehnout ani na dvoumetrový ofsaid…První poločas se odehrával s míčem na našich kopačkách a s řadou šancí.První proměnil až ve 22. minutě Vintr po klasické trmě vrmě v malém vápně.1:0
Ve 41 min. se prosadil hlavou po krásném centru Cendelína veterán Suchý. 2:0
Řadu dalších stprocentních šancí pochytal výborný brankář hostů.
Do druhého poločasu jsme udělali změnu. Zraněného Dundálka nahradil Kadůr. Kúkol Pavel se posunul na hrot a Kadůr zaujal svůj obvyklý post stopera.
Začátek druhé půlky byl již tradičně špatný. Nepřesná kombinace a touha většiny hráčů hrát ofenzivně, zapříčinila to , že soupeř hru vyrovnal. Až v 57. minutě po krásném sólovém průniku Vintra hasil stoper hostí ve vápně faulem a kopala se penalta. K provedení kopu se postavil z minulého utkání úspěšný střelec penalty Kadlec. Ranou do levé šibenice nedal brankařovi žádnou šanci. 3:0 Ovšem hned po minutě skórovali i hosté 3:1
Zhruba od 70. minuty už ale Celtik přebral otěže utkéní pevně do svých rukou a v 77min. se trefil Vintr 4:1 , 79min. Kovacs5:1. V 83min. přidal gólovou střelu i Dosoudil 6:1.
Řadu dalších možností jsme ještě neproměnili a v poslední minutě po zmatku v naší obraně a asi metrovém neodmávaném a neodpískaném ofsaidu hosté snížili na 6:2. Tím se účet utkání uzavřel…

12.4.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 15.04.2008 v 21:05:55)

Start - Líšeň C 6 : 2 ( 1 : 1 )

Střelci: Vintr 25min. , Kadlec pen. 78min.

Sestava : Machka - Kadlec , Šperka , Kúkol D. , Čeketa -
-Knap , Kovacs , Kúkol P. ,Matoušek , -
-Cendelín , Vintr

Náhradníci: Dundálek v 75min. za Šperky
Dosoudil v 85min. za Kovacse
Suchý nezasáhl do hry

Souboj o první místo v tabulce se Celtiku nepovedl už od začátku ..
Ve středečním přáteláku se zranil Janderka a chodí o berlích.
Na pátečním tréninku se zranil brankář Pospíchal.
Kadůr musel plnit svoje správcovské povinnosti.
Staněk a Hošek byly v den zápasu mimo Brno.
Po čtrnácti denní pauze byli (připraveni) Dundálek a Kovacs.
Dosoudil nastoupil s bolestivým kolenem a Šperka s teplotou.

Možná to bude vypadat jako ohromná výmluva , ale bohužel je to realita , se kterou jsme se museli porvat. Ještě že nám přišli pomoct 2 hráči z benfiky Knap a náš podzimní hráč Matoušek.

Další rána přišla hned po zahajovacím hvizdu rozhodčího. Po naší rozehrávce po ose Vintr - KúkolP. -Kovacs - DOMÁCÍ ÚTOČNÍK jsme prohrávali ve čtvrté vteřině 1:0
To však bylo to jediný , co se naší obranné hře v prvním poločase dá vytknout. Domácí se prakticky nedostali k naší brance a náš útočník Vintr zahazoval jednu stoprocentku za druhou. Dá se to asi přičítat nervozitě. Každý hráč si byl vědomý důležitosti utkání.
Ve 25 minutě prostrčil Knap na Cendelína ten vybídl ke čtvrté tutovce Vintra a ten se konečně nemýlil. 1:1
Do konce poločasu byli domácí bezradní a nenacházeli recept na naši dobře zvolenou taktiku. Naopak Celtik se dostával do příležitostí po standartkách , ale gól, nebo spíš góly se už v prvním poločase nepodařilo vsítit….
Bohužel…Druhý poločas byl jako zlý sen..
Ve 48 minutě po autu z rohu velkého vápna lehká střela po zemi na krátkou tyč k překvapení všech , včetně domácích skončila v síti.. 2:1
Naše hra přestala mít řád a byla dost chaotická a domácí se dostali do mírného tlaku , ale bez šancí.
V 61 minutě po standartce domácích odkopával Kadlec. Domácí útočník mu do odkopu vložil nohu a míč přelétl skoro celé velké vápno a zapadl za záda bezmocného Machky.3:1
V 63minutě Zahrával na polovině hřiště standartku Dan Kúkol.
Nahrávku na 15 metrů vrchem doprostřed hřiště nepochopil nikdo. Po brejku trestali domácí 4:1
Celtik s vědomím toho , že každý gól ve vzájemných zápasech rozhoduje zpřesnil hru a zatlačil domácí.
Ovšem Cendelín na úrovni penalty vystřelil metr vedle a nešťastník Vintr při sóle sám na brakáře nastřelil jenom tyč.
V 75 minutě musel na hřiště Dundálek , který vystřídal fyzicky u psychicky vyčerpaného stopera Šperky.
V 76minutě přišla nešťastná chvilka Machky. Centr z poloviny hřiště Honza neodhadl . Míč dopadl asi na penaltu a přeskočil našeho mladého gólmana , který jen bezmocně rozhodil rukama.5:1
V 78 minutě byl po průniku faulovaný brankářem Dundálek a Kadlec vykřesal alespoň malinkou naději na lepší výsledek.5:2
V 85 minutě musel Nahradit ne zcela zdravý Dosoudil zraněného Kovacse.
Po několika slibných příležitostech , kdy domácí už jenom hlídali výsledek na svojí polovině , přišel roh v 90té minutě.
Ne příliš podařený kop odkopl domácí bek na půlící čáře připravenéhmu utočníkovi. Toho neudržel a bohužel ani nezfauloval Kadlec a rychlý hrot domácích připravil tečku pro utkání 6:2…Co k tomu dodat?? Kdo neviděl neuvěří..
Teď budeme z druhého místa v tabulce sledovat , jestli se kluci ze Startu z rolí hlavního kandidáta na postup poperou bez klopýtnutí….

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.