MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Hráno 5.4.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 07.04.2008 v 16:59:39)

Líšeň C - Domašov 2 : 0 ( 1 : 0 )

Střelci : Šperka , Dosoudil

Sestava: Pospíchal- Kadlec , Šperka , Kadur , Čeketa -
-Kúkol P. , Suchý , Skočovský Milan , Dosoudil -
- Dundálek , Kúkol D.

Zápas , který měl být jednou z posledních prověrek , před prvním mistrovským utkáním . Skutečnost , však byla trochu jiná. Nastoupili všichni kdo přišli….A to proto že…

Se zraněným Stuchlíkem už asi pro jarní část sezony nemůžeme počítat.Na povinných rodinných oslavách byli Vintr a Janderka.
Pracovní povinnosti si plnil Hošek a svoje reprezentační dorostenecké povinnosti si plnil v líšeňském B dorostu Cendelín. S klukama , kteří s námi hráli podzim ( Matoušek Vaněk ) asi nemůžeme počítat , protože se stali hráči B mužstva..Staněk jako trenér , byl s Béčkem na mistráku .
Z těchto důvodů jsme neodehráli utkání v kompletní sestavě.
Od začátku utkání bylo vidět , že mladí a rychlí hráči Domašova , nebudou stačit na fotbalovost Celtiku.( Nejmladší hráč v poli byl Viktor Dundálek 30 let…)A to dokonce i když 10 minut z první půle a 40minut z půle druhé hrál Celtik jen o deseti hráčích.
Několik slibných akcí v prvním poločase se nepodařilo dotáhnout do gólové koncovky. Až dlouhý pas Dosoudila našel krásně naběhnuvšího Šperky a ten z očí do očí golmanovi , krásným lobem zavěsil.
1:0
V první půlce se ještě stala příhoda Vikimu.. A místo toho , aby si trenky jenom převlíkl , tak je i pral..Takže výměna prádla trvala celých 10 minut.. Ale na druhou stranu se cení , že se pan Dundálek dostavil i ve stavu nemocných.. Viktore Díky…A aby toho nebylo málo , tak v 50. minutě se při zahrávání rohového kopu zranil i matador Skočák..( A je to Milanova veliká smůla , protože se proslýchalo , že se kolem umělky motali lanaři z jiných týmů..Šeptalo se jméno Smrček)
Takže muselo dojít v 60.minutě k přeskupení řad.
Pospíchal - Kadlec , Šperka , Kadůr , Dundálek -
- Dosoudil , Suchý , Kúkol D. , Čeketa -
-Kúkol P.
Kdo by čekal že se Celtik v deseti fotbalových dědcích jenom bránil , tak ten by se divil. Taktika držení míče na svých kopačkách se dařila na výbornou. A do naší zhuštěné obrany se soupeř prakticky neprosadil. Naopak Kúkol P. zavraždil 2
stoprocentní šance.
Druhý gól padl po vypíchnutí balonu Kúkolem Pavlem jednomu z obránců hostí přímo k Dosoudilovi , který z vápna nechytatelnou ranou zavěsil.
Soupeři je potřeba poděkovat za velice slušné a korektní utkání bez tvrdých faulů a hádek..
Ještě je třeba poděkovat panu Pokornému , který zápas odpískal , protože se nedostavil rozhodčí ..

30.3.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 31.03.2008 v 16:29:36)

Slovan Brno B - Líšeň C 3 : 1 ( 1 : 1 )

Střelec: Dosoudil

Sestava: Pospíchal - Kadlec , Kúkol P , Kúkol D , Čeketa -
- Janderka , Dosoudil , Kovacs , Cendelín -
- Hošek , Vintr

Utkání , které velkou měrou ovlinilo to , že nebyl rozhodčí a pískal domácí trenér.
Od začátku utkání se hra odehrávala na polovině domácích. Několik velice slibných příležitostí skončilo na našem žalostném zakončení. Je ovšem nutné dodat , že to byl pro Celtik po půl roce první zápas , který se hrál na nerovném přírodním terénu.
Možností ke vstřelení branky bylo mnoho , podařilo se to však jenom Dosoudilovy , po přesně zahraném přímém kopu.
Vedení 1:0 jsme stratili po vymyšlené penaltě.
Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Náš fyziký fond vyprchal. Domácí byli rychlejší a důraznější , což také zužitkovali ke vstřelení vedoucího gólu. Po našem nedůrazném odkopu na nohu protihráče , který našel přesným centrem hlavičkujícího útočníka.
Celtik přeskupil řady a začal ve snaze o vyrovnání hrát na 3 útočníky. Bohužel však dvě stoprocentní šance nedopadly …A nakonec do otevřené obrany domácí za pomoci našich obránců dotlačili míč do sítě.
Výsledek 3:1 s týmem , který bojuje o postup do městského přeboru , neberu jako úplný propadák , i když by utkání daleko více slušela remíza…

Přátelské utkání..

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 26.03.2008 v 15:24:19)

V neděli 30.3.2008 sehraje mužstvo Celtiku přátelské utkání s celkem Slovanu Brno B . Začátek utkání v 15 00 hod. Na hřišti Slovanu. V případě špatného počasí a nezpůsobilého terénu se sehraje utkání v Líšni na umělé trávě v 18 00 hod.

Hráno 16.3.2008 v Boskovicích na umělé trávě

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 19.03.2008 v 17:43:28)

Drnovice u Lysic - Líšeň C 5 : 2 ( 2 : 2 )

Střelci: Kúkol P. , Macenauer

Sestava: Kúkol D. , Kadlec , Šperka , Kovacs , Cendelín -
- Janderka , Kúkol P. , Suchý , Čeketa -
- Macenauer , Hošek

Zápas se jen těžko hodnotí…Ve třetí minutě to už bylo 2:0 pro domácí.
Nejprve si náš HRÁČ v bráně srazil velice slabou střelu do sítě..Druhý gól padl po přihrávce nešťastníka zápasu Karla Kovacse . Příhra bohužel směřovala na útočníka domácích , který šel na Dana sám..2:0
Potom jsme tedy sebrali poslední zbytky sil a začali běhat a oupeře začali herně přehrávat . V patnácté minutě po rohu skoroval Kúkol P. a ve 25 minutě po krásné akci zakončil novic v dresu Celtiku nestárnoucí trenér dorostu Michal Macenauer.
Do konce poločasu mohl být obrat utkání dokonán , ale chybělo trochu štěstíčka , a nebo přesnější zakončení..
V druhé půlce se již fyzicky zdecimovaný Celtik nestačil bránit rychlým hráčům domácích , kteří ještě vloni hráli I B třídu krajských soutěží.
Na hráčích Celtiku už bylo vidět , že třetí utkání v týdnu už je moc..
Soupeř svoji běhavější hru zužitkoval ještě ke vstřelení třech branek..
Nutno však zmínit onoho nešťastníka Karla. V pořadí 4 gól domácích padl po obranné hlavičce Káji přesně do pravého horního rohu Danovy branky . No a na 5:2 po trestňáku skoro z půlky , se Kája snažil zblokovat a pravý horní roh vlastní brány trefil znovu..
Ke cti Celtiku slouží , že se i za nepříznivého stavu okolností a výsledku snažil útočit. Bohužel však , další branka nepadla..

Hráno 14.3.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 19.03.2008 v 17:25:14)

O 5 místo v Zimním turnaji

Líšeň C - Rapotice A 2 : 1 ( 0 : 0 )

Střelci: Janderka , Kúkol Daniel

Sestava :
Vích - Kadlec, Kúkol P. Kúkol D , Dundálek ( 46. Šperka)-
- Janderka , Suchý , (46.Kadur), Kovacs , Čeketa -
- Hošek , Cendelín

O konečné umístění v zimním turnaji jsme se střetli letos už po třetí s celkem Rapotic.
A je dobré zmínit , že po ne moc zkušeném středečním výkonu proti Mokré byl tento zápas uplně o něčem jiném..
Od začátku jsme diktovali tempo hry a drželi balon na svých kopačkách. Soupeř se prakticky za celý první poločas nedostal k zakončení. Bohužel však ani naši hráči , nedokázali přesně zakončit. Takže poločas skončil bez branek.
Do druhé půle jsme notně změnili sestavu a na prvních deseti minutách to bylo vidět. Soupeř měl najednou častěji míč a my špatně bránili. Naštěstí se podařilo úvodní nápor přečkat bez úhony a pomalu se hra začala vyrovnávat.
Asi ve dvacáté minutě druhé půlky však po nepřesnosti v rozehrávce útočník Rapotic naši chybu potrestal.
Zdálo se , že už po středě nezbydou síly na zvrat. Ale na zvýšení tempa našich hráčů už soupeř jen těžko reagoval. Dostávali jsme se čím dál blíže k bráně hostí a jen nevýrazným zakončením a trochou smůly to bylo stále 0:1
Nakonec se však štěstěna otočila správným směrem. Po né moc zdařilém centru Janderky nikdo z hráčů nedokázal reagovat a zdeorientovaný brankář už jen vytáhl balón ze sítě…1:1
Kdo by si myslel , že Celtik bude čekat na penalty , ten by se divil. Dál se konalo obléhání brány hostí.
5minut před koncem utkání kopal Dan přímý kop asi tak z 25 metrů a 2 krát tečovaný míč skončil podruhé šťastně v síti..
Vítězství 2:1 je letošní první , ale je nutno dodat , že se Celtik střetával se soupeři , kteří hrají i výrazně kvalitnější soutěže. Takže nakonec 5 místo v zimním turnaji obsazený ambicióznímy mužstvy , není žádnou ostudou..

5. kolo ZT

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 13.03.2008 v 08:43:17)

Líšeň C - Mokrá 3 : 6 ( 1 : 3 )

Střelci : Vintr 2x , Staněk

Sestava: Vích - Kadlec , Šperka , Kúkol D. , Dundálek -
Cendelín (46Janderka), Suchý(46.Skočovský),Kovacs, Čeketa
Vintr , Staněk

Nevyšel nám začátek utkání a od toho se odvíjel celý průběh tohoto bláznivého boje o zápas o třetí místo.
V 10 VTEŘINĚ utkání kopali hosté penaltu. Myslím si ., že je to světový rekord…..0:1
Hned ve 3 minutě kopali hosté standartku .V silném větru míč přelétl naše obránce a utočník zavěsil hlavou…0:2
Potom se naše obrana už dala do provozu. Mokrá byla sice mnohem pohyblivější , ale dá se napsat , že průběh první půle byl vyrovnaný. Gól na 2:1 se nám podařilo vstřelit až po třetí stoprocentní šanci.
Jenže minutu nato po rychlé narážečce skórovali zase hosté.1:3 Další šance Staňka , Vintra a Kovacse vyšli naprázdno
Druhý poločas se ani nedá popsat…Naši hráči se snažili s výsledkem něco udělat. Rychlostně nás sice soupeř , který hraje o pět soutěží výše
(krajský přebor..jen o jednu soutěž níže než naše Áčko ) převyšoval , ale ….
Kovacs 2x sám před brankářem , Staněk 2x sámostatný nájezd na brankáře, Skočovský na malém vápně sám před brankářem, Vintr 2x sice v tísni obránce ale taky ve velice slibném postavení na vápně před golmanem , Šperka střela z vápna lízala tyč….Tak z těchto akcí jsme bohužel neskórovali..
Naopak soupeř z protiútoků skóroval 3x.
Až za nepochopitelného stavu 1 : 6 se nám podařilo proměnit dvě né stoprocentní šance a alespoň zmírnit velice krutou porážku…Takže nás v pátek čeká boj o páté místo v zimním turnaji s celkem Rapotic , účastníkem I B krajské soutěže..

29.2.2008 4.kolo ZT

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 03.03.2008 v 15:39:23)

Líšeň C - Rapotice 2 : 2 ( 1: 1 )

Střelci : Dundálek , Janderka

Sestava: Pospíchal - Kadlec , Kadur , Kúkol D. , Čeketa -
- Matoušek , Suchý ,(46.Janderka) Kúkol P ,Dosoudil -
- Hošek , Dundálek ( 46.Hasoň T.)

K utkání jsme se opět nesešli . K řadě nemocných hráčů se přidal i zraněný Vintr. Ale i tak se mám utkání ve slepované sestavě docela podařilo. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a jen vinou našich nepřesností , se dostávali na dostřel k naší bráně.
Naše snahy o zakončení končily na špatné finálce….
Až po centru z pravé strany zahodil stoprocentku Suchý a Dundálek odražený míč zavěsil hlavou na dlouhou tyč..

Do druhé půlky jsme šli s odhodláním rozhodnout. Kupodivu soupeři došli fyzické síly. Herně i běžecky jsme již jasně dominovali a 15 minut před koncem Skóroval Janderka a vedli jsme 2:1.
Bohužel 2 minuty před koncem po ojedinělém protiútoku soupeře si centrovaný míč nešťastně srazil kolenem na svoji ruku Kadurka a kopala se penalta. Střelec nedal Pospíchalovi v brance žádnou šanci a tak skončilo utkání pro nás velmi nešťastně remízou.

22.2.2008 3 kolo zimního turnaje

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 25.02.2008 v 17:50:26)

Líšeň C - Prace 1 : 5 ( 0 : 1 )

Sestava: Machka - Kadlec , Šperka , Kúkol D. , Dundálek -
- Janderka , Kúkol P. , Cupal(45 Suchý) , Čeketa -
Dosoudil , Vintr

Střelec : Vintr

Utkání , které se jen těžko komentuje..
Ještě 3 minuty před začátkem nás bylo jen 10. Narychlo se musel obtelefonovat Jara Cupal, čímž mu děkuju , že tak rychle zareagoval a dojel nás vytáhnout z brindy.
Kvůli nemocem chyběl Kovacs , Stuchlík , Hošek ,Kadur a navíc i naše poslední záchrana Cendelín …Navíc se Suchý vracel ze služebních cest a dostavil se až na druhý poločas , vystřídat Jaru , který měl ze čtvrtka v nohách zápas s Podolím..
Ale navzdory tomu všemu , se první poločas odehrával v naší režii. Borci z Prace se nedostali vubec k žádné kombinaci , ani k našemu vápnu..
Naopak my jsme měli několik vyložených šancí, které však vždy zneškodnil brankář Brzobohatý.Neproměnili jsme dokonce ani samostatný nájezd Dosoudilem..
A jak to tak bývá..z ojedinělého centru zachyboval stoper , který minul lehký míč a poločas jsme prohráli 1:0
Do druhého poločasu jsme nastoupili s pocitem , že soupeře přehrajeme a konečně proměníme šance . Ale kdeže..
Prace chytrou hrou a velice agresivním napadáním (někdy až s hrubými fauly , které na nás platily) uplně otočily vývoj střetnutí. Karty se uplně obrátily.. S jedním rozdílem.. Prace svoje šance s jistotou proměnovala..
I přesto jsme měli ještě plno šancí..ale zakletí brankáře hostí platilo snad na všechny.
Gól se nám podařilo vsítit až za stavu 0:5 . Ale to byla snad tisíciprocentní šance , která se prostě nedala neproměnit..
Nutno však dodat , že vývojem hry se není moc za co stydět..Vždyt Prace bojuje o postup do I B třídy…

15.2.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 19.02.2008 v 16:24:13)

2.kolo zimního turnaje

Líšeň C - Ochoz 0 : 1 ( 0 : 1 )

Sestava 1. poločas

Pospíchal- Kadlec , Šperka , Kúkol D , Dundálek -
-Dosoudil , Kovacs , ing. Suchý , Čeketa-
- Hošek , Vintr

Sestava 2. poločas

Pospíchal- Kadlec , Kadur , Kúkol D , Dundálek -
-Janderka , Kovacs , Kúkol P , Cendelín , -
Hošek ,(75min. Dosoudil), Vintr

Ve druhém kole zimního turnaje , jsme změřili síly s ambiciozním mužstvem Ochoze.
Stručně se dá napsat , že v prvním poločase byl soupeř lepší. V 15. minutě po chybě Karla na velkém vápně i skórovali.
Ale spíš se projevovalo , že ochozáci jsou o dost mladší mačaft. Herně i běžecky nás převyšovali…Nakonec jsme však měli v první půlce dvě veliké šance , ale jednou stál v cestě gólman a podruhé břevno…Druhý poločas už nás soupeř tolik nepřehrával.Hru jsme vyrovnali a soupeře nutili k chybám. Ochozáci se v závěru utkání i strachovali o výsledek. Zvláště v poslední minutě , kdy Dosec nastřelil z přímého kopu opět jen břevno. A stará pravda zní , že když nedáš gól , tak nemůžeš vyhrát. A v tomhle případě ani bodovat ….

1.kolo zimnho turnaje 8.2.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 11.02.2008 v 15:48:49)

Líšeň C - Podolí A 3 : 3 ( 2 : 0 )

Střelci: Dosoudil , Hošek , Kúkol P.

Sestava: Machka - Kadlec , Kúkol D , Kovacs , Dundálek -
- Dosoudil , Kúkol P , ing.Suchý , Čeketa -
- Hošek , Vintr

Náhradníci: Cendelín , Jandelka

Vprvním kole zimního ternaje na nás čekola velice prestižní utkání s celkem Podolí. O soupeři víme prakticky vše , tak sme se na kluky ˇˇ podolský ´´ připravili.
Smůla pro nás , že chyběl stoper Šperka a náš nejlepší střelec Stuchlík. A samozřejmě sme nemohli posílit ani o jednoho hráče z benfiky ..
Nechali sme podoláky hrát a dávali z brejků góly. V prvním poločase se nám tato taktika dařila beze zbytku. Dá se říct , že šlo vše podle plánu. Do druhé půlky sme ale pustili do hry i náhradníky a museli tím pádem trochu zamíchat sestavou. Podoláci na nás vyslali Kanóna a začali hrát na 3 útočníky…Ale i tak po inkasovaném gólu na 2:1 se ještě podařilo opět zvýšit na 3:1.
10 minut před koncem to bylo 3:2 a hořelo..
Smutné je , že gól na 3:3 padl až v poslední minutě po standartce a prsty v něm měl opět Milan..
Po celkovém hodnocení v restauraci Na hřišti se ale většina zúčastněných hráčů jak z Celtiku , tak i z Podolí shodla , že remíza byla zasloužená.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.