MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Hráno 13.9.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 14.09.2008 v 19:10:24)

Líšeň C - Slatina B 1 : 0 ( 0 : 0 )

Střelec: Janderka

Sestava: Vích - Kadlec, Suchý, Kovacs, Čeketa -
- Janderka (70min.Milotinský R), Novák, Kúkol P, Matoušek -
- Cendelín, Dosoudil

V sobotu jsme nastoupili k dalšímu mistráku v nezvyklé zimě a silném větru. V první půlce jsme hráli povětru , ale k nějakému přitlačení na polovinu hostí nám to nepomohlo.
Hra byla vyrovnaná a odehrávala se většinou ve středu hřiště.
Naše akce končili na nepřesném zakončení , nebo na špatné finální přihrávce. Hosté hrozili hlavně rychlým přechodem do protiútoku. To ale vcelku v pohodě vyřešila naše zkušená obrana vedená tentokráte jistě hrajícím stoperem Suchým.

Do druhého poločasu jsme nastupovali tentokráte beze změn , ale se značnou obavou ze silného větru , který foukal proti nám. Paradoxně se nám více dařilo proti větru. Drželi jsme míč daleko častěji na svých kopačkách a přesnými přihrávkami nutili slatiňáky , aby běhali. Bez míče…Naše kombinační hra se oproti prvnímu poločasu zvedla o dvě třídy a najednou se dostávalo i mnoho šancí ke skórování.
V 56 minutě se z jedné z mnoha šancí podařilo krásnou střelou z vápna skórovat Janderkovi.1:0
Hostům došli fyzické síly a úplně vyklidili střed hřiště.Kopali jsme spoustu rohů , měli veliké množství šancí , ale naši starou nemoc (zakončení stoprocentních šancí) se se nám stále nepodařilo vyléčit…To se nám mohlo vymstít, protože hosté z ojedinělých rohů byli velice nebezpeční.
Ovšem jen tak pro obrázek …. Největší šancí hostí ve druhém poločase byl dlouhatánský výkop po větru , který nečekaně spadl na patu útočníka a „střela“ jen těsně minula naši bránu..
Je škoda , že výborná hra v druhém poločase nebyla korunována ještě více gólově, ale tři body zůstali na našem stadionu a to se počítá…

Hráno 7.9.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 09.09.2008 v 16:16:23)

Bosonohy B - Líšeň C 1 : 1 ( 1 : 0 )

Střelec: Novák

Sestava: Kučera - Kadlec, Kúkol P, Pešek(71.Dundálek) Čeketa -
Janderka, Novák, Koutný O(45.Milotínský R), Dosoudil-
Vintr (37. Matoušek), Cendelín

Utkání začalo opatrně
Domácí mužstvo , posílené o řadu hráčů svého A týmu, chtělo hned z úvodu diktovat tempo hry. To se domácím dařilo i díky velice špatnému smyslu k bránění našich mladých středových defenzivních hráčů. Celý první poločas měli domácí herní převahu. Naštěstí nedokázali svoji převahu vyjádřit gólově výrazněji. Skórovali až ve 33. minutě , kdy úplně volný hráč vystřelil opět nepodařeně . Ale střelu chtěl zblokovat Čeketa a nešťastně ji srazil do protipohybu Kučery do vlastní brány 1:0
V 37 minutě nás potkalo druhé neštěstí , kdy se zranil Vintr a musel být střídán.
Paradoxem prvního poločasu bylo , že i přes naši špatnou hru jsme se dostali ke 3 stoprocentním šancím. Janderka hlavičkoval osamoceně jen do břevna, Dosoudil ze dvou metrů neprostřelil brankáře opět hlavou a nakonec Matoušek neproměnil samostatný nájezd na brankáře , když střelou svojí slabší pravou nohou z úrovně penalty vůbec netrefil bránu.
Do druhého poločasu jsme museli něco udělat s organizací bránění středoové řady a tak přišlo na rošádu..
Na post stopera se postavil Čeketa, na levého beka se posunul Matoušek, do středu zálohy se posunul Kúkol P a do útoku přišel Milotínský. Střídán byl Koutný. A v průběhu poločasu ještě nahradil Dundálek Peška.
Hra se ve druhém poločase úplně změnila. Soupeř se k naší bráně dostával jen velice ztěžka a naopak my hrozili z nebezpečných šancí. Jedinou jsme využili v 68. minutě Novákem , když dorážel Janderkovu střelu zblokovanou domácí obranou.
Poté jsme měli ještě několik velice dobrých situací , ze kterých se skóruje. My jsme to bohužel nedokázali a proto utkání skočilo dělbou bodů.

Hráno 2.8.2008 2.kolo

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 01.09.2008 v 14:37:16)

Líšeň C - Žebětín B 1 : 1 ( 0 : 1 )

Střelec: Staněk

Sestava: Kučera - Kadlec, Kadur, Koutný, Čeketa -
- Dosoudil, Kúkol P, Novák, Matoušek -
- Cendelín (72. Hošek), Pavlovič (53.Staněk)

K utkání jsme nastoupili s vědomím , že se na domácím hřišti musíme prezentovat lepším výkonem , než v prvním utkání na půdě Chrlic.
Utkání začalo se zpožděním , neboť hosté čekali na hráče , kteří hráli za první tým.
Hned od prvních minut bylo znát kvalitu soupeře , ale i my jsme svým fotbalovým projevem přispěli k celkem pohlednému utkání. Bohužel se nám nepodařilo několik velice slibných šancí zakončit gólem. Nutno dodat , že i když se podařilo kvalitně zakončit , tak brankář hostí předvedl neuvěřitelné zákroky.
Trest přišel ve 27. minutě , kdy z neuvěřitelného úhlu propálil hostující útočník vše , co mu stálo v cestě a k úžasu všech jsme prohrávali 0:1. Hosté začali mít pevnou půdu pod nohama a v naší obraně to chvílemi docela skřípalo…Do druhého poločasu jsme udělali jednu malou změnu. Na místo předstopera se posunul Kúkol a Koutný se posunul do středové řady. V 53 minutě vystřídal nachlazený a ne zcela zdravý Staněk Pavloviče. Mirovy zkušenosti byli na hřišti okamžitě cítit a hosté se z hřiště pomalu vytráceli.
Bohužel se stále nedařilo naše slibně se rozvíjející akce dotáhnout k zakončení. A když už se tak stalo , tak se opět předvedl vinikající brankář hostí, který byl podle mého názoru jasně nejlepším hráčem Žebětína.
V 71. minutě jsme kopali přímý kop z levé strany. Centr našel přesně hlavičku Staňka a ten umístil k levé tyči a nedal brankáři šanci 1:1
Bohužel se nám již do konce utkání nepodařilo skórovat a tak utkání skončilo remízou. Ztráta dvou bodů na domácím hřišti mrzí , ale výkon hostí byl velice kvalitní a dá se předpokládat , že pokud se budou scházet v téhle sestavě , budou okupovat popředí tabulky….

Hráno 24.8.2008 1. kolo

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 26.08.2008 v 23:08:24)

Chrlice B : Líšeň C 0 : 1 ( 0 : 0 )

Branka: Šperka

Sestava: Vích - Kadlec, Šperka, Kovacs, Čeketa -
- Janderka, Kúkol P, Pavlovič, Dosoudil -
- Dundálek (55min.Hošek ),Cendelín (72min.Milotinský Rom.)

K prvnímu utkání nové sezony jsme nastoupili na půdě tradičního účastníka 3 třídy béčka Chrlic.
Utkání začalo v oboustranně opatrném oťukávání a zkoušení soupeře. Postupem času jsme ale přebrali otěže utkání do vlastních rukou a diktovali tempo hry.
Bohužel jsme některé slibně vyvíjející se akce nedotáhli do zakončení a tak se první poločas odehrál bez vyložených šancí na obou stranách.
Do druhého poločasu jsme nastoupii s vědomím , že musíme zlepšit kombinaci a udržet častěji míč na našich kopačkách. Bohužel se stal pravý opak. Každá druhá přihrávka končila na kopačkách soupeře. Domácí bránící hráči se ani moc nemuseli snažit , protože naše kombinace jsme zakončovali sami svými nepřesnými přihrávkami.
O kvalitách našeho soupeře snad jen tolik , že i přes naši katastrofální a neškodnou kombinaci jsme se stále tlačili k soupeřově bráně a měli i více snahy utkání vyhrát.
Bohužel se soupeř dostal po našich chybných rozehrávkách ke dvoum šeancím , kdy v prvním případě skvěle zasáhl Honza Vích a v druhém za cenu žluté hasil Tom Šperka!!!!

Ale tentokrát byla štěstěna na naší staně.V 87 minutě zakončli placírkou k tyči Šperka a brankář již stačil jen bylón tečovat k tyči.
Takže se dá utkání zhodnotit tak , že jsme utrpěli vítězství s ne moc kvalitním soupeřem. Ke kladům tohoto utkání snad jen to , že i když se fotbalově opravdu nedařilo , tak nezměrnou snahou utkání vyhrát se nám to povedlo. Pravdou ovšem je , že pro oko diváka to asi moc pohledný zápas nebyl.

Oprava

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 26.08.2008 v 18:14:49)

střelcem posledního gólu v utkání Podolí - Líšeň C byl uveden chybně Vintr. Správným střelcem je Novák Josef.
Tímto se panu řediteli velice omlouvám.

Hráno 13.8.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 14.08.2008 v 14:37:25)

Podolí A - Líšeň C 0 : 3 ( 0 : 0 )

Střelci : Šperka, Staněk, Vintr

Sestava: Kúkol D - Kadlec, Šperka, Suchý,(Skočovský M),Čeketa-
- Cendelín, Novák,(Kúkol P), Dosoudil, Matoušek -
- Staněk, Vintr

Tradiční utkání s tradičním soupeřem bylo přehlídkou zahozených šancí na obou stranách.
Více šancí bylo na naší straně a tak se dá říci , že jsme zaslouženě vyhráli.
V herním projevu jsme byli v některých fázích utkání jasně lepší, což bylo ovšem zapříčiněno značným mícháním v sestavách na obou stranách.
Utkání sloužilo vyloženě ke zpestření probíhající letní přípravy a k dopilování některých herních situací.

Hráno 10.8.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 14.08.2008 v 14:18:44)

Líšeň C - Obřeny A 3 : 1 ( 1 : 1 )

Střelci: Kadlec(pen.), Vintr, Kovacs

Sestava: Kúkol D - Kadlec, Šperka, Kovacs, Čeketa -
- Janderka(Cendelín), Novák, Kúkol P, Dosoudil(Matoušek)-
Vintr,(Macenauer), Staněk

Přátelské utkání se soupeřem z okresního přeboru jsme zvládli herně velice slušně.
Soupeře jsme přehrávali většinu utkání a to i v konci utkání , kdy byla sestava značně promíchaná a zkoušli jsme různé varianty v sestavě.

Hráno 2.8.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 03.08.2008 v 21:57:48)

V sobotu jsme zaskakovali za B mužstvo na turnaji v Ochozi.

Turnaj jsme sehráli ve velice kombinované sestavě.Chyběla nám řada hráčů, kteří byli na dovolené.
V prvním utkání nám los přidělil Babice nad Svitavou. Druhou dvojici tvořili mužstva domácí Ochoze a Řícmanic.

Babice nad Svitavou -Líšeň 2 : 1 ( 1 : 1 )
Střelec: Staněk
Sestava: Kúkol D - Kadlec, Kadur, Šperka, Bartoník -
- Cupal, Kúkol P, Kovacs, Matoušek -
- Staněk, Cendelín
Střídající: Vích, Pokorný Jar.

Celý turnaj se hrál na velice špatném trávníku. Hřiště bylo hrozně tvrdé a hrbolaté, takže prakticky nešlo přihrát po zemi. A to nám přivyklým na ideálně rovné hřiště s umělkou dělalo na začátku utkání celkem problémy. Postupem času jsme však začali přebírat otěže utkání. Eliminovali jsme nejnebezpečnějšího hráče Babic Knapka a dostávali se do mnoha šancí.7minut před koncem první půlky vystihl Staněk špatnou rozehrávku Babic a otevřel skóre.
Bohužel hned za minutu podcenil lehký balón na hrbolatém terénu Bart a bylo vyrovnáno.
Celý druhý poločas se hrál na branku Babic. Bohužel se projevila stará fotbalová pravda. Po našich neproměněných vyložených šancích se 5 minut před koncem utkání trefil z úhlu na krátkou tyč hráč Babic a bylo vymalováno..
O třetí místo jsme nastoupili proti Ochozi

Ochoz : Líšeň 2 : 1 ( 1 : 0 )
Střelec: Matoušek
Sestava: Kúkol D - Kadlec, Šperka, Cupal(15.Pokorný),Bart-
-Cendelín, Kúkol P , Kovacs, Matoušek (30.Suchý)-
- Vích , Staněk
Do druhého utkání jsme nastoupili hned za 15 minut po naší nešťastné prohře z uvodního utkání.
Navíc si svoje správcovské povinnosti musel odjet plnit Kadur.Zklamání únava a značně oslabená sestava zanechala na výkonu Celtiku své.
Domácí , kteří jsou evidentně na terén zvyklí byli jasně lepší a jenom dílem náhody jsme po poločase prohrávali jen 1:0
Do druhého poločasu jsme nastoupili se značně proměněnou sestavou , ale s odhodláním utkání dotáhnout alespoň k penáltám. Zlepšenou hrou se nám deset minut před koncem podařilo krásnou střelou Matouška vyrovnat. V tu chvíli jsme měli zápas ve svých rukou , ale dvě vyloženky se jako vždy nepodařilo proměnit.
Pod dojmem toho , že by se nám nakonec mohlo podařit utkání otočit se otevřela naše obrana a po chybné přihrávce na soupeřově polovině ,domácí trestali. Dlouhý míč mezi obránci se nepodařilo zachytit a domácí utočník zakončil přesně.2:1

Takže jsme nakonec na turnaji obsadili poslední místo…

Hráno 26.7.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 31.07.2008 v 12:18:08)

Muži C zahájili přípravu na novou sezonu prvním přátelským utkáním na půdě Boršova , který hraje 3 třídu okresu Svitavy.
K utkání vyjelo 12 hráčů.

Boršov - Líšeň C 0 : 5 ( 0 : 2 )

Střelci: Dosoudil 2x , Staněk , Vintr , Vích

Sestava: Kúkol D.-Kadlec, Šperka, Cupal, Dundálek -
- Cendelín, Kúkol P. , Kovacs, Dosoudil -
- Staněk, Vintr, Vích -

Utkání se hrálo ve velkém vedru a v pohodové atmosféře.
Nebýt lajdáckého a ležérního zakončování vyložených šancí , tak bychom vyhráli mnohem větším rozdílem. Ale celkový obraz hry byl velice fotbalový. Takže celkový dojem z prvního utkání nové sezony je uspokojivý…

Hráno 14. 6. 2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 17.06.2008 v 22:02:59)

Obřany B - Líšeň C 2 : 3 ( 2:2 )

Střelci: Staněk, Dosoudil, Vintr

Sestava: Vintr - Dosoudil , Čeketa , Cupal -
-Dundálek , Suchý , Staněk , Šperka -
- Janderka , Kadlec , Matoušek

Náhradník Kúkol P.

K poslednímu utkání nastoupil Celtik v pohodové náladě.
Před zápasem se hráči sešli v areálu domácích na zahrádce místní restaurace a za přítomnosti nevěřícně hledících diváků začala tradiční příprava na poslední utkání v sezoně. Tuhle libůstku si tahle partička dopřává již několikátou sezonu v případě , že v posledním utkání již nejde o život..
Trenér Celtiku uchopil legitky všech 12ti přítomných hráčů a po důkladném karetním promíchání naskládal na stůl rubem vzhůru sestavu.A začalo dramatické odhalování kdo kde bude hrát..
Černého petra, tedy náhradníka si vylosoval sám trenér.Dan Janderka si velice nahlas oddechl , když byli otočeni všichni obránci. Naopak velice těžce již před utkáním dýchal novomanžel Viktor. Vylosoval si totiž běhavého krajního záložníka. Druhého běhavého hrál Tom Šperka . Mimo jiné oba střední záložníci zažili dohromady mnohem víc jak osmdesát jar…Do branky se postavil zázračně rychle se uzdravený Mara Vintr. A do útoku si náhoda vybrala po ofenzivě toužícího kapitána Zdenka Kadlece.

Zápas začal ve volném a slavnostním tempu. Hráči se na nezvyklých postech chvilku hledali a než se našli , tak opět jako již tradičně prohrávali. V 10min. si špatně přihráli obránci a domácí útočník nedal našemu brankáři šanci. 1:0
V 17min. svoji hrubku u prvního gólu napravil Dosoudil a krásným centrem našel Miru Staňka a bylo vyrovnáno 1:1
Ve 29min. se opět ukázala naše pravá strana. Z věčného běhání nejspíše unavený Víťa Dundálek si nejspíše spletl barvu dresů a přihrál přímo do běhu domácímu útočníkovi. Ten opět nedal Markovi v brance šanci..2:1
V 35min přišla nádherná fotbalová chvíle. Na pravé straně obrany si vzal míč Dosoudil a když nenašel , komu by přihrál , tak vystřelil svojí slabší nohou z 35ti metrů a vyhnal pavouky z levého horního růžku domácí branky 2:2

Do druhého poločasu přišel do hry Kúkol P. místo unaveného Toma Šperky a taky do branky se postavil místo Vintra Dosoudil.
Tím pádem se trohu změnilo rozestavení mužstva. Protože jsme nechtěli poslední utkání prohrát , tak jsme trošku změnili rozestavení a začali hrát se 4mi obránci.
To se vyplatilo hned v 50min. , kdy Mara Vintr vsítil krásnou branku.2:3
A festival zahozených šancí mohl začít.Až do 70té min. jsme měli několik velice slibných , ne li vyložených šancí. Ale v posledním utkání si hráči místo zakončení ještě nahrávali ve vápně a jakoby si dávali přednost.
To se mohlo zlomit , protože domácí celkem začali zlobit. Vyrovnali nachvíli hru , ale za celý druhý poločas vystřelili jen jednou na naši bránu.
Konec zápasu už byl ale opět v naší režii a v pohodě dohrávané poslední utkání sezony skončilo v přátelské atmosféře naším vítězstvím….

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.