MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

P.Ú. Šitbořice - Celtik

Šitbořice - Celtik 3:1 (0:1) Branka: Erik Zein
Sestava SKL „C“: Klimek Aleš - Široký Renda, Cupal Jara, Široký Marek, Holubář Kuba - Kolář Martin - Hrad Aleš, Kschwend Petr, Zapletal Honza - Kolář Pavel, Zein Erik
Do hry dále zasáhli: Kúkol Pavel a Šenkýř(Šenál) Michal

Přípravné utkání, ve kterém jsme do poločasu vedli gólem nejmladšího člena na hřišti, osmnáctiletého zahraničního forwarda Erika Zeina, kterého nám půjčila Benfika. Domácí měli „o něco“ věkově mladší tým a ve druhé polovině utkání využili šance, které jsme jim po našich individuálních chybách nabídli a otočili skóre ve svůj prospěch. Hrálo se na krásné trávě, za fotbalového počasí a zápas splnil svůj přípravný účel.

Plán na tento týden

Čtvrtek 10.8.2017 18:30 - trénink. Sraz v kabině na hřišti nejméně 20minut před tréninkem

Sobota 12.8.2017 od 15:00 - fotbálek na UT v Líšni. Potom „stmelovačka“ na zahrádce

                           Restaurace Na hřišti. Účast všech hráčů NUTNÁ!!!
                           

P.Ú. Šitbořice - Celtik neděle 6.8.2017 16:30

V neděli 6.8.2017 v 16:30hod sehrajeme přípravné utkání v Šitbořicích.
Odjezd v 15:00hod od hřiště.

Nominace: Klimek Aleš, Široký Renda, Široký Marek, Holubář Jakub, Cupal Jara, Kúkol Pavel, Kúkol Dan, Hrad Aleš, Kswend Petr, Kolář Pavel, Zapletal Jan, Pokorný Patrik, Šenkýř Michal, Erik BG,
Tom Šperka a Laďa Kúkol - realizační tým

Program na tento týden

Čtvrtek 3.8.2017 18:30 - trénink. Sraz v kabině na hřišti nejméně 20minut před tréninkem
¨Neděle 6.8.2017 16:30 - Šitbořice V - přípravné utkání. Sraz v 15:00hod na hřišti Nominace proběhne po čtvrtečním tréninku

NA VŠEM OSTATNÍM SE BUDEME POSTUPNĚ DOMLOUVAT!!! Tom Š.

Sezóna 2017/2018 - podzim ZAHÁJENA

Zdravím tímto poprvé všechny aktivní a dosud třeba i neaktivní členy líšeňského CELTIKU. Minulá sezóna je už dávno uzavřena, a proto je na čase vstoupit do nové=podzimní. Po dlouhých jednáních, především se staršími členy kádru je dáno, že do podzimní části sezóny vstoupí Celtik s polovinou nového realizačního týmu. K dlouholetému článku = Laďovi Kúkolovi, jsem se připojil já a tímto mi dovolte, abych se krátce představil. Mé jméno je Tomáš Šperka a myslím, že mnozí mně znáte. Nemám sice za sebou hvězdnou kariéru, jako trenéři v ostatních klubech, či u jiných týmů SKL, ale jsem místní odchovanec, a ani to, že už několik roků přespávám v nedaleké družební obci Podolí neznamená, že jsem líšeňský fotbal přestal sledovat a že bych na něho zanevřel.Vždyť víte, že jsem chodil v minulých letech sledovat zápasy všech týmů SKL. Věřím proto, že se podaří vytvořit soudržný kolektiv, který se bude chodit fotbalem za Celtik bavit a svou hrou potěší srdce a oči všech, kteří přijdou naše zápasy sledovat.
A nyní několik věcných poznámek:

Tréninky kmenových hráčů kádru: budou probíhat vždy ve čtvrtek od 18:30hod na UT v

                               Líšni. Sraz aspoň 20minut před!!!

Kádr mužstva: doplním na tyto stránky postupně a co nejdříve
Kontakt Tomáš Šperka: mobil: 774 663 384
Kontakt Laďa Kúkol: mobil: 720 130 900

To je pro tuto chvíli a těším se na hřišti. Tom Š.

Zahájení přípravy

Příprava mužů Líšně začne v pondělí 11. ledna a hlásit se máme u pana trenéra Mazury už v 16:45!

Začátek přípravy a přáteláky

Přípravu začneme 11.1.2016 v 17:00 na UT v Líšni - hlásit se u pana trenéra Mazury!

Přípravná utkání:
6.2.2016 - Střelice
13.2.2016 - Zbraslav
20.2.2016 - Jundrov
27.2.2016 - Ochoz u Brna
5.3.2016 - Dambořice
12.3.2016 - Říčany

Vždy od 18:00 na UT v Líšni.

Vyklizení kabiny

Do 11.12.2015 je potřeba kompletně vyklidit kabinu. Kdo tam něco nechá, nemilosrdně o to přijde!

Sobotní závěrečná

Nezapomeňte, že v sobotu 14.11. máme od 18:00 v Restauraci Na Hřišti závěrečnou! Podmínky účasti už všichni dobře znáte :-) Před samotnou společenskou akcí bychom si dali od 16:00 fotbálek na umělce, tak přijďte!

Líšeň C-Rousínov B

TJ Tatran Rousínov B - SK Líšeň C 0:1 (0:1), sestava Líšně: Sedmidubský - Pavlovič /K/, Janderka (90. min. Široký R.), Teplý, Široký M., Prosňanský, Vejmělek (91. min. Pecha), Bohuslav (59. min. Kolář), Turek, Leasure (86. min. Šebela), Valkovič. Hráno v neděli 8.11.2015 na hřišti v Rousínově.

Branka Líšně: Vejmělek Tomáš (29. min.) - přízemní, utaženou plackou se zkušeností starého harcovníka zajistil Celticu nesmírně důležité 3 body.

Prostě jsme už museli vyhrát a podařilo se! Díky všem, kdo nám pomohli, kdo nám fandili, kdo nám to přáli a kdo věřili. Doufáme, že na jaře na tento první bodový příděl v nové a pro nás fakt docela těžké soutěži, navážeme. Asi všem je jasné, že se musí ve fungování Celticu v rámci klubu něco změnit, pokud chceme I.B udržet - ne pro Céčko, ale pro Líšeň, pro rozvoj talentů, pro rozehrání se hráčů, pro zvýšení kvality hráčů Celticu…

P.S.: Zavřete oči, odcházím… Ano, utřete slzy, nevyhnutelné se stalo skutkem… Věk, výkonnost, nedostatek času a spousta dalších okolností mě přivedla k rozhodnutí ukončit svou kariéru v líšeňském Celticu. Je mi to hrozně líto, na druhou stanu je to šance poděkovat všem spoluhráčům za krásné zážitky, skvělé historky, nádherné zápasy, bezvadné tréninky, náročné závěrečné a za fotbalově nejlepší roky mého života. Chlapi, držte se a hlavně - bojujte za líšeňský Celtic jako lvi!!! Děkuji taky fanouškům a fanynkám za přízeň na těchto stránkách a za trpělivé čtení mých článků, se kterými po dvou a půl letech končím. Zachovejte Celticu přízeň, díky!!!

Podepsán: TEN, CO VYKOPAL I.B :-)

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.