MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Nominace na MU SKL Celtik - Chrlice neděle 15.10. 15:00hod

Nominace na utkání: Klímek Aleš, Široký Renda, Široký Marek, Kúkol Pavel, Kschwend Petr, Hrad Aleš, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Kolář Pavel, Zein Erik, Pešta Jiří, Juchelka Daniel, Aldin Mustafa, Horyna Honza, Dedič Pavel

Sraz na utkání: 14:15hod na hřišti SKL

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Plán na 41.týden

Středa 11.10.2017 16:00hod - Exhibiční utkání SKL team 2007 - Slávia Praha intern. - nepovinná účast

Čtvrtek 12.10.2017 18:30hod - Trénink Orlovna nebo UT - povinná účast!!! Sraz 18:15hod

Neděle 15.10.2017 15:00hod MU SKL Celtik - Chrlice Nominace proběhne po čtvrtečním tréninku a tradiční páteční dohodě s Benfikou.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU ČAFC - SKL Celtic

ČAFC - SKL Celtic 2 : 4 (1:2)

Branky: Pokorný P.-vl; Šimeček - 4´Vedral Filip, 19´Široký Marek, 55´Tvarůžek Víťa,67´Zein Erik

Sestava: Rychetský M. - Široký R., Široký M., Kolář P., Pokorný P. - Kolář M.(78´Kúkol P.), Pešta J., Kschwend P., Vedral F. - Tvarůžek V.(65´ Zapletal J.), Zein Erik

Po vítězství a hlavně výkonu celého teamu v sobotním mistrovském utkání se píše hodnocení dobře, protože všichni hráči splnili na hřišti to, co jsme si řekli před zápasem a myslím, že jsme si tuto výhru plně zasloužili. Povedl se nám vstup do utkání, když už ve čtvrté minutě skóroval, po nezištné přihrávce Víti Tvarůžka, Filip Vedral, který společně s Jirkou Peštou, brankářem Matějem Rychetským a rychlonohým Erikem Zeinem v útoku, posílili pro tento víkend Celtik. Druhý gól přidal po rohovém kopu stoper Marek Široký, který se prosadil tradičně hlavou a tentokrát padl gól do správné branky = branky soupeře:-). Domácí, kteří měli podstatně mladší věkový průměr, se snažili hrát běhavý fotbal, ale menší hřiště a zkušenost našeho kolektivu, jim to moc neumožňovala.Podařilo se jim sice snížit vlastní brankou Patrika Pokorného, který nastoupil tentokrát netradičně na levém beku a nutno podotknout, že zakončením nedal Matěji Rychetskému žádnou šanci. Ten nás do poločasu podržel jedním skvělým zákrokem a tak se do kabin šlo za našeho vedení, k překvapení přítomných diváků, i těch kteří přicestovali z Líšně. Ve druhé půli pokračoval Celtik v odpovědném výkonu a dvěma brankami navýšil své skóre na rozdíl tří branek a zápas jsme měli zcela ve své režii. Na 3:1 zvyšoval Víťa Tvarůžek, který se svým typickým způsobem prosadil v pokutovém území domácích a nekompromisně skóroval. a z naší strany uzavřel gólový účet Erik, který se prosadil po přihrávce Honzy Zapletala(Zaplika), který svým pohybem a důrazem vybojoval téměř ztracený balón a připravil tak gólovou šanci, po svém dvouminutovém pobytu na hřišti!!! Je to důsledek včasného příchodu a přípravy na zápas. Domácí střelec Šimeček se nakonec prosadil tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího, ale to bylo vše, co mu naše obrana za celý zápas dovolila. Pochvalu zaslouží celý náš tým, ale já přesto vyzdvihnu výkon Pavla „Kolci“ Koláře, který si na místě ve stoperské dvojici, počínal zcela suverénně. Věřím, že tento výkon dokážeme zopakovat i na domácím hřišti v příštím zápase proti Chrlicím.

Tom Šperka

Nominace na MU na ČAFC - sobota 7.10.2017 15:00hod

Nominace: Rychetský M., Hrad A., Široký M., Široký R., Kolář P., Kolář M., Pokorný P., Kswendt P., Tvarůžek V., Kúkol P., Zapletal J., Zein E., Pešta J., Vedral F., Cupal J.,

Sraz na hřišti SKL: 13:50hod

Sraz na hřišti ČAFC Pastrnkova: 14:15hod

MU Bosonohy B - SKL Celtik

Bosonohy B - SKL Celtik 2 : 2 (1:1)

Sestava: Klimek A. - Široký R.(80´Hrad A.), Široký M., Valkovič M., Aldin M.(46´Crha B.) - Kolář M., Pecha P., Pešta J., Hledík F.(63´Zein E.) - Kolář P., Pokorný P.

Branky: 6´Brabec M., 58´Parfus L. - 33´Pecha Petr, 51´Pokorný Patrik

Další utkání na hřišti soupeře a další bod do tabulky za remízu, tentokrát 2:2. Hned v úvodu utkání jsme opět prohrávali, ale do poločasu srovnal středopolař Petr Pecha. Na začátku druhé půle otočil skóre v náš prospěch Patrik Pokorný, ale vedení netrvalo dlouho a domácí vyrovnali. Utkání jsem sledoval z dalekého severu naší republiky, na placeném kanálu on-line, ale protože přenos nebyl kvalitní a docházelo k častému přerušování, nejsem schopný napsat ucelený komentář. Takže tentokrát stručně a musíme se připravit na další venkovní utkání, kdy jedeme do Židenic na ČAFC, jejíž tým se letos prezentuje vysoce kvalitní hrou a pevně se usadil na druhém místě tabulky, za dosud suverénní Svratkou.

Plán na 40.týden

Čtvrtek 5.10.2017 18:30hod Trénink - UT nebo Orlovna - bude upřesněno do středy

Sobota 7.10.2017 15:00hod MU na ČAFC - !!!DERBY-DERBY-DERBY!!! Nominace po čtvrtečním tréninku a tradiční páteční domluvě s Benfikou.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU SKL CELTIK - Start B

SKL Celtik - Start „B“ 2 : 0 (1:0)

Branky: Pešta (Didi) Jiří - 18´; Tvarůžek Víťa - 49´

Sestava: Rychetský Matěj - Hrad Aleš, Široký Marek, Kolář Pavel, Aldin Mustafa(70´Široký Renda) - Kolář Martin, Pecha Petr, Pešta Jiří, Juchelka Daniel - Crha Břetislav(75´Zapletal Honza), Tvarůžek Víťa(65´Pokorný Patrik)

Domácí utkání hrané na UT jsme zahájili festivalem neproměněných brankových příležitostí, kdy se naši hráči, dobře provedenými akcemi, dostali do přímého ohrožení hostujícího brankáře, ale ten si se všemi „loženkami“ poradil nebo jsme nedokázali „trefit zařízení“. Ujala se až střela Jirky Pešty ze střední vzdálenosti, která nekompromisně zapadla k tyči a vedli jsme 1:0. Po 25minutách se hra vyrovnala a soupeř měl také jednu nebezpečnou šanci, ale tady nás podržel brankář Matěj Rychetský, který z gólové střely, udělal rohový kop. Do konce poločasu, se k naší škodě, skóre už nezměnilo, tak se do druhé půle nezměnila ani naše sestava. V té se udály po minulém kole zase vynucené změny a stoperskou dvojici vytvořil s Markem Širokým Pavel Kolář, který se z místa ve středu útoku, tentokrát zasunul do zadních pozic a se svou rolí si poradil velice dobře a první nula vzadu, za tento fakt hovoří zcela jasně. Druhý poločas začal pro náš tým dobře a už po čtyřech minutách, se svým důrazem ve vápně prosadil Víťa Tvarůžek, když šel za balonem tak důrazně, že skolil i některé vlastní spoluhráče:-D. Hra se potom odehrávala především ve středu pole a nás může jen mrzet, že se nepodařilo dohrát do úspěšných konců, aspoň některá naše přečíslení, která vznikla tím, že soupeř v závěrečné fázi utkání, hru trošku otevřel, hrál na riziko a několikrát jsme tak šli, po vybojování balonu, v přesile na hostující obranu. Při zachování více klidu a lepšího řešení, jsme mohli a měli navýšit skóre, které máme celkově negativní. Postupně se do hry dostali i hráči z lavičky a zahrál si tak i Honza Zapletal, který v době srazu na utkání, řešil mykologický problém, někde v lesích za Brnem…Výhra byla zasloužená, děkuji opět všem aktivně zúčastněným a i těm, kteří se na utkání připravili, rozchytali brankáře, ale v průběhu prvního poločasu odešli za rodinou… Jardovi Cupalovi přeji brzké uzdravení a návrat na umělé a přírodní trávníky.

Tom Šperka - asistent č.1

Plán na 39.týden

Středa 27.9.2017 v 18:30hod TRÉNINK V ORLOVNĚ!!!

Sobota 30.9.2017 10:30hod MU v Bosonohách. Nominace a sraz na utkání bude na stránkách aktuálně doplněno.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Nominace na MU SKL Celtic - Start B

Nominace: Rychtetský M.; Hrad A.; Široký M.; Široký R.; Crha Bř.; Pecha P.; Kolář M. Kolář P.; Kschwend P.; Kúkol P.; Zapletal J.; Tvarůžek V.; Pešta J.; Aldin M.; Juchelka D.

Sraz na hřišti SKL: 14:45hod

Začátek utkání: 15:30hod

!!!POZOR - VEZMĚTE SI I OBUTÍ NA UT!!!

Plán na tento týden

Čtvrtek 21.9.2017 18:30hod Trénink UT nebo Orlovna

Neděle 24.9.2017 15:30hod MU SKL Celtik - Start Brno B - nominace v pátek podvečer

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.