MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

M.U. Obřany - SKL Celtik - úterý 29.8.2017

Zítra tj. úterý 29.8.2017 sehrajeme MU na hřišti v Obřanech. Začátek utkání je v 17:30hod. Sraz 16:15hod na hřišti SKL nebo 16:45hod v Obřanech!!! Nominování hráči budou informováni sms zprávou.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

M.U. SKL "C" - Slovan "B"

SKL Celtik - Slovan „B“ 1 : 3 (0:0)

Branka SKL: 83´Široký Marek

Sestava: Matěj Rychetský - Renda Široký, Marek Široký, Jara Cupal, Mustafa Aldin - Honza Horyna, Jiří Pešta, Petr Pecha, Manuel Ronaldo - Kolář Pavel - Pokorný Patrik

Střídali: Aleš Hrad x Renda Široký- 46´

           Dan Ševčík x Honza Horyna - 63´
           Víťa Tvarůžek x Kolář Pavel - 73´
           Hoza Zapletal x Jara Cupal - 85´
           

V prvním domácím utkání jsme utrpěli, dle mého pohledu zaslouženou porážku se soupeřem, který se prezentoval dobrou kombinační hrou a zejména v útočné fázi byl nebezpečný a velmi kvalitní. Poločas sice skončil bez branek, ale na tom měl velký podíl brankář Matěj Rychetský, který naše mužstvo několikrát podržel, při vyložených šancích soupeře. Je pravdou, že i my jsme měli několik gólovek, když za zmínku stojí zejména velké sólo Rendy Širokého, který ho ovšem nedotáhl do úspěšného konce, přestože měl nad svými protivníky velký náskok. Výsledkem byla slabá střela do náruče stojícího brankáře hostí a následné vyčerpání našeho beka, který musel být o poločase vystřídán. Druhá půle měla obdobný průběh, až do vstřelení dvou branek do naší sítě, když první padla z pokutového kopu a druhá tečovanou střelou do protipohybu brankáře. Pak si hosté svůj náskok hlídali a na naše snížení Markem Širokým, vzápětí odpověděli třetí, rozhodující brankou. Za stavu 0:2 se do dvou velkých příležitostí dostal svým důrazem Víťa Tvarůžek, žel branku netrefil a tak body z tohoto derby putují na Slovan a my si z tohoto zápasu musíme vzít ponaučení pro příště.

Nominace na MU SKL Celtik - Slovan "B"

Druhé MU sehrajeme v neděli 27.8.2017 v 16:30hod na hřišti SKL. Sraz:15:45hod

Nominace na utkání: Rychetský Matěj, Široký Renda, Široký Marek, Cupal Jaroslav, Kolář Pavel, Pokorný Patrik, Hrad Aleš,Kúkol Pavel, Zapetal Jan, Tvarůžek Víťa, Dědič Pavel ml., Ševčík Dan, Manuel Ronaldo, Horyna Jan, Pecha Petr, Aldin Mustafa

Další MU se hraje už v úterý 29.8.2017 v 17:30hod v Obřanech!!! Nominace bude oznámena po nedělním utkání.

Tom Śperka a Laďa Kúkol

Program na 34.týden 21.8. - 27.8.2017

Čtvrtek 24.8.2017 18:30hod - Trénink UT SKL Sraz v kabině na hřišti nejpozději 18:15hod

Neděle 27.8.2017 16:30hod - MU SKL Celtik - Slovan Brno „B“ Sraz na hřišti: 15:45hod

Nominace proběhne dle zvyklostí v pátek podvečer a budete informováni na těchto stránkách a prostřednictvím sms nebo osobním zavoláním.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

M.U. Řečkovice - SKL "C"

Řečkovice - SKL Celtik 2 : 3 (0:2)Branky SKL: 10´ Kolář Pavel; 30´Pokorný Patrik; 82´Tvarůžek Vít

Sestava: Aleš Klimek - Široký Renda, Široký Marek, Cupal Jar., Valkovič Martin - Dědič Pavel - Horyna Jan, Kúkol Pavel, Manuel Ronaldo - Kolář Pavel - Pokorný Patrik

Střídali: Tvarůžek Víťa x Kúkol Pavel - 65´

          Hrad Aleš x Široký Renda - 75´
           Zapletal Jan x Kolář Pavel - 81
      

První mistrovské utkání a první výhru ze hřiště soupeře přivezl Celtik po sobotním odpoledni do Líšně, po velmi dobře odehraném prvním poločase, kdy ke dvěma vstřeleným brankám mohl přidat další a bylo by možná rozhodnuto. První branku vstřelil hlavičkou nezadržitelně Pavel Kolář, po perfektně zahraném trestném kopu Patrikem Pokorným, který potom sám zvyšoval na 2:0 po vybojovaném balónu ve středu pole a brejkové situaci, když tváří v tvář domácímu brankáři nedal šanci. Poté jsme nevyužili některé dobře rozehrané situace a do kabin se tedy šlo za dvoubrankového vedení. Ve druhé půli domácí nastoupili s odhodláním výsledek otočit a začali nás přehrávat, což pramenilo ve vyrovnání na 2:2, kdy už našemu kolektivu viditelně docházely síly. Štěstí ale přeje připraveným a téměř okamžitě po vyrovnávací brance, se po faulu na střídajícího Honzu Zapletala, postavil k zahrání standardní situace opět Patrik Pokorný a stříleným centrem dostal domácí obranu pod tlak a balón nakonec skončil pod tělem domácího brankáře v domácí svatyni. Rozhodčí označili jako střelce vítězné branky Víťu Tvarůžka!!! Děkuji všem aktérům sobotního utkání za předvedený výkon a i když se našly nějaké rezervy, tak určitě ne na pozápasové tiskovce, kde jsme se předvedli jako tým, který i bez kapitána (tentokrát omluven) umí držet pohromadě. Věřím, že to bude pokračovat takto i dále a budeme dělat radost líšeňskému fotbalu.

Nominace na MU v Řečkovicích

Sraz na hříšti SKL: Sobota 19.8.2017 v 15:15hod Odjezd: 15:20hod

Sraz v Řečkovicích: 15:45hod

Nominace: A. Klimek, R.Široký, M. Široký, M. Valkovič, J. Cupal, P. Dědič, M. Rońaldo, J. Horyna, P. Kúkol, P. Kolář, P. Kschwend, A. Hrad, P. Pokorný, V. Tvarůžek, J. Zapletal, J. Holubář.

Po utkání sraz všech hráčů a příznivců v Restauraci Na Hřišti SKL!!!

Tom Šperka a Laďa Kúkol

M.U. Sobota 19.8.2017 16:30 v Řečkovicích

V sobotu 19.8.2017 sehrajeme první mistrovské utkání na hřišti v Řečkovicích!
Sraz a odjezd ze hřiště SKL: 15:15hod Sraz na místě v Řečkovicích: 15:45hod

Nominace proběhne v pátek 18.8.2017 v 18:00hod a budete všichni informováni!!!

Podolí "B" - SKL CELTIC 0:6 (0:1)

Sestava: Rychetský M. - Široký Renda; Široký Marek; Cupal Jara; Horyna Honza - Ronaldo Manuel; Dedič Pavel; Pešta Jiří - Kschwend Petr - Pokorný Patrik; Zein Erik

Připraveni a do hry průběžně zasáhli: Kolář Martin; Tvarůžek Víťa; Hrad Aleš; Zapletal Honza; Kratochvíl Pavel; Dědič Pavel jun,

Branky: Zein Erik - 3x; Tvarůžek Víťa; Pešta Jiří; Široký Marek

Do posledního přípravného utkání nastoupil CELTIK posílen o několik hráčů poslaných z BENFIKY a toto se projevilo v konečném výsledku, když většina branek padla až ve druhém dějství zápasu. Hra našeho týmu nesla prvky nesehranosti, z výše uvedeného faktu, ale s tímto budeme muset během sezóny počítat a věřím, že si fotbalově poradíme. Střelecky se blýskla mladá zahraniční akvizice Erik Zein, který bojuje o setrvání v klubu a čeká se na vyřízení formalit. Utkání bylo specifické vysokým počtem zúčastněných hráčů, což v průběhu sezóny už asi nebude a děkuji všem, že pochopili svoji úlohu v týmu, protože to budeme v dalších zápasech potřebovat.

P.Ú. Podolí - Celtik středa 16.8.2017 18:00 v Podolí

Ve středu 16.8.2017 sehrajeme P.Ú. v Podolí.
Sraz: 17:00hod na hřišti v Líšni nebo 17:30hod v Podolí

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Sobotní program

Sraz v 14:45 na hřišti u bytu správce
Přesun do Orlovny a od 15:00hod fotbálek na UT. Po skončení hodinové jednotky předsezóní STMELOVAČKA v Restauraci Na Hřišti.
Omluvenky se tentokrát nepřijímají, účast všech členů týmu NUTNÁ!!!

Tom Šperka a Laďa Kúkol

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.