Pátek 2.3.2018 18:30hod - Trénink ORLOVNA

Sobota 3.3.2018 18:00hod - Modelové utkání s SKL Ženy - UT SKL

SKL Celtik - SK Jundrov - 2.přípravné utkání

SKL Celtik - SK Jundrov 5 : 2 (4:1)

Branky SKL: Tvarůžek Víťa - 2x, Široký Marek, Pešta „Didi“ Jiří, Zapletal Honza

Sestava SKL: Aleš Klímek - Široký Renda, Široký Marek, Kúkol Pavel(46´Kolář Pavel), Šrámek Jirka - Ševčík Dan, Pešta Jirka, Kschwend Petr(46´Šenkýř Michal), Kolář Martin(46´Hrad Aleš) - Zapletal Honza - Tvarůžek Víťa

Druhé utkání v zimní přípravě jsme odehráli proti soupeři hrající 1.B třídu a vyšel nám vstup do utkání, když hned v druhé minutě se po rohovém kopu prosadil důrazný Víťa a v 10.minutě po vybojovaném balónu a nezištné přihrávce „Didiho“, ukázal dobrý výběr místa před brankou a čuch na góly, zimní střelecký objev - „Zaplik“! Naše sestava, oproti minulému utkání, doznala několika změn, když vinou nemoci, zranění a osobních problémů, se postupně omluvilo 7 hráčů. Pomohl nám proto ve středu zálohy, neúnavně, ale na hranici rizika hrající, „Didi“ z Benfiky, který se nádherně trefil ve 22´, střelou ze střední vzdálenosti, kterou navýšil naše vedení už na 4:0, když dvě minuty před tím, proměnil pokutový kop, nařízený po faulu na Víťu, chladnokrevně kapitán Marek Široký. Soupeř snížil krásnou střelou z trestného kopu na rozdíl tří branek a do poločasu už potom žádná branka nepadla, a my jsme v podstatě kontrolovali naše vedení a průběh hry. Druhý poločas už tak atraktivní fotbal nepřinesl, bylo to spíš soubojové, s mnoha přerušeními, za fauly na obou stranách. Za náš kolektiv navýšil vedení na 5:1 opět Víťa, když se po chybě hostujících stoperů, dostal tváří v tvář hostujícímu gólmanovi a svoji povedenou střelou mu nedal šanci zasáhnout. Asi dvacet minut před koncem hosté snížili po pěkné křídelní akci a centru před naši branku, ale to bylo na obou stranách všechno, co se brankových příležitostí týkalo. V zápase jsme využili služeb dorostence Dana Ševčíka a také možné posily do jarních bojů o body, Jirky Šrámka ze Slovanu Brno, jehož přestup je v jednání. Výhru nelze přeceňovat, jde přece jen o přípravu, ale každá taková potěší, jak samotné hráče, tak nás trenéry.

SKL Celtik - TJ Sokol Podolí - 1.přípravné utkání

SKL Celtik - TJ Sokol Podolí 3 : 3 (1:2)

Branky SKL: Zapletal Jan - 2x(46´a 86´), Široký Marek - 13´

Sestava SKL: Klímek Aleš - Široký Renda, Široký Marek, Kúkol Pavel(46´Cupal Jaroslav), Valkovič Martin - Kolář Martin, Buchta Lukáš(46´Šenkýř Michal), Kschwend Petr, Zapletal Jan - Kolář Pavel - Tvarůžek Víťa(70´Kúkol Pavel)

První přípravné utkání jsme sehráli v sobotu na líšeňské UT proti tradičnímu rivalovi ze sousedního Podolí a zápas okořeněný šesti góly, spravedlivě rozdělenými po třech na každou stranu, měl vcelku dobrou úroveň a splnil to, co od něho oba kolektivy očekávaly. V našem mužstvu se do paměti aktérů a diváků, nad očekávání zapsal Honza „Zaplik“ Zapletal, pro kterého byly dvě vstřelené branky, zaslouženou odměnou za jeho tréninkovou píli. Další přípravné utkání sehrajeme opět v sobotu ve 12hod proti Jundrovu. Nominace a veškeré podrobnosti budou včas oznámeny, ale byl bych rád za plnou účast!!!

První přípravné utkání

V sobotu 17.2.2018 ve 12:00hod sehrajeme první přípravné utkání s tradičním soupeřem TJ Sokol Podolí.

Sraz na utkání: 11:15hod pře bytem správce

Začátek utkání: 12:00hod

Předpokládaný konec utkání: 13:38hod

Bezprostředně po utkání je schůze všech hráčů a vedení Celtiku v Restaurace Na Hřišti!!! Malé a zdravé občerstvení bude zajištěno.

Nominace: Aleš Klímek, Široký Renda, Široký Marek, Šenkýř Michal,Hrad Aleš(dle zdravotního stavu), Kolář Martin, Kolář Pavel, Kúkol Pavel, Kschwend Petr, Valkovič Martin, Pokorný Patrik, Cupal Jara, Tvarůžek Víťa, Zapletal Honza(pokud nebude nominován za B), Buchta Lukáš(pro první poločas) + 1-2 z Benfiky dle večerní domluvy s trenérem

Tomáš Šperka a Laďa Kúkol

Plán přípravných utkání

So 17.2.2018 12:00hod SKL Celtik - TJ Sokol Podolí UT Líšeň

So 24.2.2018 12:00hod SKL Celtik - SK Jundrov UT Líšeň

Ne 11.3.2018 14:00hod SKL Celtik - SK Říčany UT Líšeň

So 17.3.2018 12:00hod SKL Celtik - FC Mokrá-Horákov UT Líšeň (tráva v Horákově)

Tato utkání by měla být už oficiálně potvrzena, v případě změny vás budu včas informovat.

Tom Šperka - za vedení SKL Celtik

Přání vánoční nejen pro fotbalisty CELTIKU

Všem hráčům a příznivcům Celtiku a také ostatním členům fotbalového klubu SKL přeji krásné prožití vánoc, pevné zdraví, splněná přání a úspěšný rok 2018!!!

Ať nám to kope!!!

za vedení „C“ mužů - Tom Šperka

Aktuální informace - tréninky v po-sezónním období

46.týden - pátek 17.11.2017 - volno - na trénink se mně přihlásil jeden hráč - Pavel Kolář - někteří omluveni a spousta o sobě nedala ani vědět!!!

47.týden - pátek 24.11.2017 - ORLOVNA 18:30 - 20:00hod - účast potvrďte ve čtvrtek 23.11.2017

děkuji a na všem dalším se budeme domlouvat po sociálních sítích, po sms nebo v hospodě!!!

Tom Šperka

Pokračování tréninků - období 11/12_2017

Tréninky CELTIKU pokračují každý pátek v ORLOVNĚ od 18:30 - 20:00hod!!! Sraz nejpozději 18:20hod u ORLOVNY!!!

Tom Šperka a Laďa Kukol

MU SKL CELTIK - Medlánky B

SKL Celtik - Medlánky B 1:3 (0:3)

Branky: 68´ Zein Erik - 5´a 16´ Rolín J.; 45´ Piák P.

Sestava: Klímek Aleš - Široký R.(61´Šenkýř M.), Široký M., Kolář P., Hrad A.(46´Cendelín M.) - Vedral F., Kúkol P.(46´Kschwend P.), Kolář M., Pokorný P. - Zein E. - Tvarůžek V.(34´Zapletal J.)

Poslední mistrovské utkání v podzimní sezóně jsme odehráli opět pod umělým osvětlením na UT a o výsledku rozhodla první půle, ve které jsme dostali od soupeře z Medlánek, který přijel pouze s jedenáctkou fotbalistů, tři branky. Na první gól, neomylně namazal už v 5. minutě, střelecky disponovanému útočníkovi hostí, Marek Široký a soupeř šel do snadného vedení. Špatně jsme bránili a hosté zvyšovali v 16.minutě, po střele z dálky, když se balón odrazil od jedné tyče do druhé a stejný útočník měl čas pohodlně ho dorazit za záda našeho gólmana, tak to nevěstilo tentokrát nic dobrého. Navíc v poslední minutě prvního dějství jsme inkasovali potřetí, po dlouhém nákopu do naší šestnáctky, kde měl vysoký hráč hostí spoustu času úspěšně zakončit. V poločase jsme provedli některé změny, trošku změnili rozestavení, ale snížit se podařilo až v 68.minutě Erikovi, na jehož tečovanou střelu brankář hostujícího mužstva nestihl reagovat. Druhá půle byla v naší režii, soupeře jsme sice přehrávali - ten odcházel fyzicky a hrozil jen z brejků, do otevřené obrany, ale my jsme už branku nevstřelili. Je škoda, že v posledním utkání doma, se nepodařilo bodovat, protože pak by se podzimní část sezóny hodnotila o trošku lépe. V tomto zápase si ale zahráli i ti hráči, kteří se v předcházejících utkání na hřiště nedostali a i proto to mělo smysl a vše jsme vyhodnotili po utkání, na závěrečném večírku. Tímto bych chtěl poděkovat celému kádru Celtiku a i těm hráčům z pomáhající Benfiky a dorostu, kteří se během podzimu do našich utkání zapojili a věřím, že spolupráce bude pokračovat i v nadcházejícím období a především v jarních mistrovských bojích.