MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Nominace na MU na Lokomotivě - sobota 21.10.2017 14:30

Nominace na utkání: Klímek Aleš, Široký Renda, Kúkol Pavel, Kschwend Petr, Hrad Aleš, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Kolář Pavel, Kolář Martin, Tvarůžek Víťa, Zein Erik, Aldin Mustafa, Horyna Honza, Hledík Filip, Vedral Filip

Sraz na utkání: nejpozději 13:10hod na hřišti SKL Odjezd 13:15hod

Sraz na Lokomotivě: 13:45hod

Tom Šperka a Laďa Kúkol

TRÉNINKY - ORGANIZAČNÍ UPŘESNĚNÍ

Vzhledem ke vzniklým problémům se srazem na čtvrteční tréninkovou jednotku, vydávám toto rozhodnutí:

SRAZ VŽDY V 18:15hod NA HŘIŠTI SKL u vchodu do bytu správce. Dle počtu přítomných se rozhodne, zda se bude trénovat na UT nebo v Orlovně. Kdo nestíhá být na srazu včas, podá informaci sms nebo zavoláním vedoucímu mužstva nebo trenérovi!

Po soutěži, tedy od listopadu budou tréninky vždy v pátek od 18:30hod v Orlovně. První páteční trénink proběhne 10.11.2017!!!

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Plán na 42.týden

Čtvrtek 19.10.2017 18:30 Tréninková jednotka - UT nebo Orlovna - v´bude upřesněno Sraz 18:15!!!

Sobota 21.10.2017 14:30hod MU na Lokomotivě H.H. Nominace a sraz bude oznámen pátek 20.10.2017 podvečer.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU SKL CELTIK - Chrlice

SKL Celtik - Chrlice 3 : 3 (1:2)

Branky: 22´Dedič Pavel, 51´Pokorný Patrik, 62´vlastní - 8´Hajdík T., 34´Harašta J., 52´Volf J.

Sestava: Klímek Aleš - Široký R.(83´Vakovič M.), Široký M., Kolář P., Aldin M.(68´Hrad A.) - Horyna J., Kúkol P.(46´Zein E.), Pešta J., Juchelka D.(76´Kschwend P.) - Pokorný P., Dedič P.

Domácí utkání, které jsme absolvovali v krásném slunečném nedělním odpoledni, na domácím přírodním trávníku, se neslo v duchu dohánění nepříznivého skóre, když jsme pokaždé v utkání o jeden gól prohrávali, ale naštěstí touha po vyrovnání, byla vždy na naší straně odměněna brankou v hostující síti, takže výsledkem byly tři góly, rovnoměrně rozdělené pro obě mužstva. Po dobrém výkonu z předcházejícího kola jsme chtěli tento nečekaný bodový zisk potvrdit na domácím pažitu, ale samotná hra, se nám tentokrát až tak nedařila, což mělo mnoho faktorů, ale tím nejvýznamnějším, byla kvalitní hra hostujícího kolektivu, když největší jeho zbraní byl přechod do útoku a tam velmi dobrá hra útočníků, se kterými si tentokrát naše obranná čtveřice, několikrát nevěděla rady. Vždy je to ale důsledek toho, jaký projev má celé mužstvo a tentokrát to dle mého „nebylo ono“. Dostali jsme vcelku rychlý gól, už v 8.minutě, na který dokázal odpovědět Pavel Dedič, který uklidil míč vcelku pohodlně do hostující branky, po sražené střele. Jenže už za chvíli, v době kdy jsme zahrávali standardní situaci, nepohlídala dvojice bránících hráčů šikovného útočníka hostí a ten svůj sólový nájezd z poloviny hřiště zakončil gólem. V přestávce se provedly některé změny a přesuny v sestavě a v 51.minutě vyrovnal stav na 2:2 Patrik Pokorný. Ani ne po minutě, se překvapivou střelou zdálky, dostali hosté znovu do vedení, které jsme dorovnali o deset minut později, když průnik Patrika Pokorného a jeho následný střílený centr, si srazil bránící hráč, do vlastní sítě. Hosté potom nastřelili ještě konstrukci naší branky, totéž se povedlo nám, na druhé straně, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou, kterou po průběhu utkání beru! Samotný zápas rozebereme na čtvrtečním tréninku, kde se jistě připravíme na utkání s Lokomotivou!

Tom Šperka

Nominace na MU SKL Celtik - Chrlice neděle 15.10. 15:00hod

Nominace na utkání: Klímek Aleš, Široký Renda, Široký Marek, Kúkol Pavel, Kschwend Petr, Hrad Aleš, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Kolář Pavel, Zein Erik, Pešta Jiří, Juchelka Daniel, Aldin Mustafa, Horyna Honza, Dedič Pavel

Sraz na utkání: 14:15hod na hřišti SKL

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Plán na 41.týden

Středa 11.10.2017 16:00hod - Exhibiční utkání SKL team 2007 - Slávia Praha intern. - nepovinná účast

Čtvrtek 12.10.2017 18:30hod - Trénink Orlovna nebo UT - povinná účast!!! Sraz 18:15hod

Neděle 15.10.2017 15:00hod MU SKL Celtik - Chrlice Nominace proběhne po čtvrtečním tréninku a tradiční páteční dohodě s Benfikou.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU ČAFC - SKL Celtic

ČAFC - SKL Celtic 2 : 4 (1:2)

Branky: Pokorný P.-vl; Šimeček - 4´Vedral Filip, 19´Široký Marek, 55´Tvarůžek Víťa,67´Zein Erik

Sestava: Rychetský M. - Široký R., Široký M., Kolář P., Pokorný P. - Kolář M.(78´Kúkol P.), Pešta J., Kschwend P., Vedral F. - Tvarůžek V.(65´ Zapletal J.), Zein Erik

Po vítězství a hlavně výkonu celého teamu v sobotním mistrovském utkání se píše hodnocení dobře, protože všichni hráči splnili na hřišti to, co jsme si řekli před zápasem a myslím, že jsme si tuto výhru plně zasloužili. Povedl se nám vstup do utkání, když už ve čtvrté minutě skóroval, po nezištné přihrávce Víti Tvarůžka, Filip Vedral, který společně s Jirkou Peštou, brankářem Matějem Rychetským a rychlonohým Erikem Zeinem v útoku, posílili pro tento víkend Celtik. Druhý gól přidal po rohovém kopu stoper Marek Široký, který se prosadil tradičně hlavou a tentokrát padl gól do správné branky = branky soupeře:-). Domácí, kteří měli podstatně mladší věkový průměr, se snažili hrát běhavý fotbal, ale menší hřiště a zkušenost našeho kolektivu, jim to moc neumožňovala.Podařilo se jim sice snížit vlastní brankou Patrika Pokorného, který nastoupil tentokrát netradičně na levém beku a nutno podotknout, že zakončením nedal Matěji Rychetskému žádnou šanci. Ten nás do poločasu podržel jedním skvělým zákrokem a tak se do kabin šlo za našeho vedení, k překvapení přítomných diváků, i těch kteří přicestovali z Líšně. Ve druhé půli pokračoval Celtik v odpovědném výkonu a dvěma brankami navýšil své skóre na rozdíl tří branek a zápas jsme měli zcela ve své režii. Na 3:1 zvyšoval Víťa Tvarůžek, který se svým typickým způsobem prosadil v pokutovém území domácích a nekompromisně skóroval. a z naší strany uzavřel gólový účet Erik, který se prosadil po přihrávce Honzy Zapletala(Zaplika), který svým pohybem a důrazem vybojoval téměř ztracený balón a připravil tak gólovou šanci, po svém dvouminutovém pobytu na hřišti!!! Je to důsledek včasného příchodu a přípravy na zápas. Domácí střelec Šimeček se nakonec prosadil tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího, ale to bylo vše, co mu naše obrana za celý zápas dovolila. Pochvalu zaslouží celý náš tým, ale já přesto vyzdvihnu výkon Pavla „Kolci“ Koláře, který si na místě ve stoperské dvojici, počínal zcela suverénně. Věřím, že tento výkon dokážeme zopakovat i na domácím hřišti v příštím zápase proti Chrlicím.

Tom Šperka

Nominace na MU na ČAFC - sobota 7.10.2017 15:00hod

Nominace: Rychetský M., Hrad A., Široký M., Široký R., Kolář P., Kolář M., Pokorný P., Kswendt P., Tvarůžek V., Kúkol P., Zapletal J., Zein E., Pešta J., Vedral F., Cupal J.,

Sraz na hřišti SKL: 13:50hod

Sraz na hřišti ČAFC Pastrnkova: 14:15hod

MU Bosonohy B - SKL Celtik

Bosonohy B - SKL Celtik 2 : 2 (1:1)

Sestava: Klimek A. - Široký R.(80´Hrad A.), Široký M., Valkovič M., Aldin M.(46´Crha B.) - Kolář M., Pecha P., Pešta J., Hledík F.(63´Zein E.) - Kolář P., Pokorný P.

Branky: 6´Brabec M., 58´Parfus L. - 33´Pecha Petr, 51´Pokorný Patrik

Další utkání na hřišti soupeře a další bod do tabulky za remízu, tentokrát 2:2. Hned v úvodu utkání jsme opět prohrávali, ale do poločasu srovnal středopolař Petr Pecha. Na začátku druhé půle otočil skóre v náš prospěch Patrik Pokorný, ale vedení netrvalo dlouho a domácí vyrovnali. Utkání jsem sledoval z dalekého severu naší republiky, na placeném kanálu on-line, ale protože přenos nebyl kvalitní a docházelo k častému přerušování, nejsem schopný napsat ucelený komentář. Takže tentokrát stručně a musíme se připravit na další venkovní utkání, kdy jedeme do Židenic na ČAFC, jejíž tým se letos prezentuje vysoce kvalitní hrou a pevně se usadil na druhém místě tabulky, za dosud suverénní Svratkou.

Plán na 40.týden

Čtvrtek 5.10.2017 18:30hod Trénink - UT nebo Orlovna - bude upřesněno do středy

Sobota 7.10.2017 15:00hod MU na ČAFC - !!!DERBY-DERBY-DERBY!!! Nominace po čtvrtečním tréninku a tradiční páteční domluvě s Benfikou.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.