Muži C

Plán na týden od 16. - 22.4.2018

Úterý 17.4.2018 - trénink s Benfikou na malé trávě od 17:00hod

Pátek 20.4.2018 - trénink MT, UT nebo Orlovna - dle počtu a počasí od 18:30hod. Sraz 18:15 na hřišti SKL

Neděle 22.4.2018 - MU s Řícmanice - začátek utkání: 16:00hod. Sraz 15:15hod

NOMINACE PO PÁTEČNÍM TRÉNINKU!!!

Tomáš Šperka - trenér

MU Starý Lískovec - SKL Celtik

Starý Lískovec - SKL Celtik 1 : 1 (0:0)

Branky: 48´Voborník Lukáš - 75´Kschwend Petr

Sestava SKL: Klímek Aleš - Šrámek Jirka, Široký Marek, Kolář Pavel, Valkovič Martin - Ševčík Daniel(46´Lukšija Tarik), Buchta Lukáš, Kschwend Petr(77´Tvarůžek Víťa), Kolář Martin - Pokorný Patrik, Zapletal Jan(55´Šenkýř Michal)

Po vítězném utkání se Svratkou, zajížděl Celtik, a tentokrát opravdu jen „Celtik“, na hřiště třetího týmu tabulky MP, do Starého Lískovce. Tentokrát jsme se nemohli spolehnout na doplnění z kádru Benfiky, tak nám pomohli dva teenageři z dorostu, kteří se navzájem v poločase vystřídali a oba je musím pochválit, za předvedený výkon = Tarik Lukšija - ročník 2001!!! O průběhu utkání by se dalo napsat mnohé, ale dnes jen stručně. Dle mého jsme měli tento zápas vyhrát a dovézt do Líšně tři body!!! Nastoupili jsme s respektem k soupeři, proti kterému se na jeho velkém hřišti hraje špatně, ale tentokrát jsme si vytvořili tolik jasných brankových příležitostí, v poli jsme, ač podstatně se starší sestavou, v ničem nezaostávali za domácím kolektivem, takže já osobně považuji tento kladný bod do tabulky pravdy, za ztracený, než za získaný. V dalším utkání nás na domácím hřišti čekají Řícmanice, takže další soupeř z vrchní půlky tabulky a bude jen na nás všech, jak se s tímto tentokrát popereme. Věří ale v sílu našeho mužstva a tak CELTIK DO TOHO!!!

Tom Šperka - trenér

Nominace na MU Starý Lískovec - SKL Celtik sobota 14.4.2018 15:30hod

Nominace: Klímek Aleš, Široký Renda, Široký Marek, Hrad Aleš, Kolář Pavel, Tvarůžek Víťa, Zapletal Honza, Kschwend Petr, Buchta Lukáš, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Šenkýř Michal, Šrámek Jirka, Kolář Martin

Sraz na utkání: 14:00hod hřiště SKL nebo 14:45hod v Lískovci

Tomáš Šperka

Plán na 15.týden

Úterý 10.4.2018 od 18hod trénink s Benfikou - hřiště Malá tráva

Pátek 13.4.2018 od 18:30hod předzápasový trénink - dle počasí možnost jít na malou trávu!!!

Sobota 14.4.2018 MU ve Starém Lískovci začátek utkání 15:30hod. Nominace bude zveřejněna po pátečním tréninku!!!

MU SKL CELTIK - SVRATKA "B"

SKL Celtik - Svratka „B“ 2 : 1 (1:1)

Branky SKL: Široký Marek - 11´; Pokorný Patrik - 86´ - hosté: Slouka Petr - 39´

Sestava SKL: Klímek Aleš - Široký Renda, Široký Marek, Kolář Pavel, Hrad Aleš - Horyna Honza Pešta Jirka(60´Kschwend Petr), Buchta Lukáš, Vedral Filip - Zein Erik(65´Pokorný Patrik), Tvarůžek Víťa(89´Zapletal Honza)

V nedělním větrném odpoledni přijel na náš „umělý pažit“, soupeř, který vede tabulku naší soutěže, a který nám v podzimním utkání ukázal, jak má být fotbalové mužstvo produktivní = ta „šestka“ mne dlouho ležela v hlavě:-). V neděli to už byl ale nový zápas, který vždy začíná za stavu 0:0, a s tímto jsme také šli do utkání. Nespornou výhodou pro naše fotbalisty byl fakt, že se hrálo na UT, kde jsme v zimní přípravě neprohráli a toto se promítlo do celého utkání. Postavil jsme obranu čistě z hráčů Celtiku, v záloze využil tři běhavé borce uvolněné z Benfiky, kterým na hřišti „šéfoval“ jejich trenér - Lukáš Buchta a v útoku jsem zkombinoval dravé, ale zatím nepříliš fotbalové mládí, v podobě Erika Zeina s Víťou Tvarůžkem, který využívá svých dlouholetých zkušeností a postavy, na které má založenou svoji hru. První půlku jsme hráli po silném větru a tento nám pomohl k prvnímu vstřelenému gólu, když obranná hlavička kapitána Marka Širokého z vlastní poloviny hřiště, přeskočila vyběhnutého a překvapeného, brankáře Svratky. Marek sice po utkání přesvědčoval, že cíleně mířil, ale ani po 22hod, moji osobu nepřesvědčil :-). Po dvaceti odehraných minutách převzali iniciativu hosté a až do poločasu byli o trošku lepším týmem a šest minut před koncem první půle dokázali vstřelit vyrovnávací branku. Půlka tedy skončila, dle mého, spravedlivě remízou. Druhou půli jsme odehráli proti silnému větru zase my, ale myslím, že jsme se s tímto faktem vypořádali lépe, než hosté, šli jsme za konečnou výhrou s větší vůlí a chtěli jsme víc zápas dovést do vítězného konce. Což se nakonec podařilo a vítěznou branku vsítil po rychlém brejku, po ose Aleš Klímek - Filip Vedral - Lukáš Buchta, střídající Patrik Pokorný. Na to už Svratka neodpověděla a slavit tak mohl, po Áčku, Benfice i Celtik!!! Děkuji všem zúčastněným hráčům za dobře odvedenou práci na hřišti, divákům za povzbuzování a těším se na další fotbalové utkání. Když budeme předvádět takové nasazení a bojovnost, nebudeme se za své výkony stydět a budeme moct rozdávat radost našim příznivcům.

Tomáš Šperka - za vedení Celtiku

Nominace na MU SKL Celtik - Svratka B neděle 8.4.2018 15:30hod

Nominace: Klímek Aleš, Široký Renda, Široký Marek, Hrad Aleš, Kolář Pavel, Tvarůžek Víťa, Zapetal Honza, Kschwend Petr, Buchta Lukáš, Pokorný Patrik, Horyna Honza, Zein Erik, Majid Defallah Jbran, Pešta Jirka

Sraz na utkání: 14:45hod před bytem správce

Plán na 14.týden

Pátek 6.4.2018 18:30hod - Trénink na UT v Líšni sraz 18:15hod!!!

Neděle 8.4.2018 15:30hod MU SKL Celtik - Svratka B sraz 14:45hod. Hrát se bude s největší pravděpodobností na UT!!! Nominace bude upřesněna na pátečním tréninku!!!

Tom Šperka

MU Slovan Brno B - SKL Celtik

Slovan Brno „B“ - SKL Celtik 1 : 1 (0:0)

Branky SKL: Buchta Lukáš - 61min

Sestava SKL: Klímek Aleš - Vedral Filip, Široký Marek, Kolář Pavel, Valkovič Martin(46´ Široký Renda) - Horyna Honza(62´Šenkýř Michal), Pešta Jirka, Buchta Lukáš, Kolář Martin(28´ Hrad Aleš) - Zein Erik(50´ Hledík Filip), Tvarůžek Víťa

Tradiční derby dvou rivalů skončilo remízou, která by se mohla zdát dle vývoje hry zasloužená, ale já jsem přesvědčený, že jsme to tentokrát měli být my, kdo si měl odvézt plný počet bodů a oplatit tak soupeři podzimní porážku. Stačilo lépe a správnou přihrávkou vyřešit několika přečíslení, do kterých se náš kolektiv, především ve druhém dějství, dostával. Bohužel, jsme hledali vždy tu složitější variantu a místo úspěšného zakončení, se naopak domácí, po ztrátách dostávali k brejkovým situacím. Přesto jsme se asi třicet minut před koncem utkání dostali do vedení, když se ve vápně krásně uvolnil Lukáš Buchta a nekompromisně, s chladnou hlavou, zakončil svoji individuální akci. Domácí vyrovnali pět minut před koncem zápasu, po centru z pravé strany a obranou špatně pokrytý domácí útočník se trefil krásně “ z voleje“. Jak už jsem ale uvedl, kdybychom naše akce řešili s chladnější hlavou, nehledali složitými nahrávkami hůře postavené spoluhráče, místo jednodušší přihrávky do volných prostorů, mohli jsme utkání rozhodnout v náš prospěch. Je nutné si vzít to lepší do dalších zápasů, i když, jak všichni víme, složení našeho mužstva bude asi pokaždé jiné a o nějakém sehrávaní nemůžeme hovořit. Přesto věřím, že se Celtik bude na jaře fotbalem bavit, a přinese to i bodové zisky do vyrovnané tabulky.

Nominace na MU na Slovanu - sobota 31.3.2018 v 10:30hod

Nominace: Aleš Klímek, Široký Renda, Široký Marek, Valkovič Martin, Kolář Pavel, Kolář Martin, Hrad Aleš, Tvarůžek Víťa, Šenkýř Michal, Buchta Lukáš, Pešta Jirka, Horyna Jan, Hledík Filip, Vedral Filip, Zein Erik

Sraz na utkání: 9:30hod na hřišti SKL nebo 9:45hod na Slovanu - na horním hřišti!!!