MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

NOMINACE ZÁLOŽNÍHO TÝMU NA UTKÁNÍ I.A. TŘÍDY V DOBŠICÍCH.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 20.05.2011 v 20:37:33)

KOTOUL ZDENĚK

ŠIROKÝ MAREK
DRÁBEK MARTIN
VALKOVIČ MARTIN
MATOUŠEK MARTIN
CENDELÍN MAREK

KNAP PAVEL
MIČKO JAKUB
PROKEŠ TOMÁŠ
TEPLÝ ROMAN
DANĚČEK MARTIN

KUBASKÝ LUBOMÍR
LAZAR LUBOMÍR
NOSKO MARTIN

Sraz na utkání je ve 14:00 hodin za hlavní brankou před restaurací. Odjezd autobusu ve 14:15 hodin.

NOMINAČNÍ LISTINA NA VÍKENDOVÉ UTKÁNÍ TÝMŮ "B" A "C".

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 06.05.2011 v 22:51:55)

Muži „B“ v neděli sehrají svoje utkání na domácím trávníku od 16:30 hod proti týmu Hrušovany N.J. a nominovaní jsou tito hráči.

KOTOUL ZDENĚK
LINGER JIŘÍ

AUJESKÝ JIŘÍ
VALKOVIČ MARTIN
DRÁBEK MARTIN
PROKEŠ TOMÁŠ
ŠIROKÝ MAREK - rozhodne po utkání v Břeclavi
MATOUŠEK MARTIN

KNAP PAVEL
ŠUDOMA MICHAL - rozhodne po utkání v břeclavi
ČOUPEK JAN
PAVLOVIČ JAN
CUPÁK DAVID - rozhodne po utkání v Břeclavi
DANĚČEK MARTIN
TEPLÝ ROMAN

KOLBABA ONDŘEJ
LAZAR LUBOMÍR
KUBASKÝ LUBOMÍR

Sraz nominovaných hráčů v Orlovně v 15:15 hod. Upozorňuji hráče, že po utkání je připraven bazén.

Muži „C“ se utkají s mužstvem muži „B“ Bohunic a zápas začíná na umělé trávě v 19:00 hod.

VÍCH JAN
HAJN PAVEL
TEPLÝ ROMAN
CENDELÍN MAREK
KUBASKÝ LUBOMÍR
PAVLOVIČ JAN NA 45.MIN.
LAZAR LUBOMÍR NA 45.MIN.
VALKOVIČ MARTIN NA 45.MIN.

Sraz hráčů na hlavním hřišti v 18:15 hod.

Nominační listina mužů "B" na utkání 19.kola I.A. třídy sk. A

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 29.04.2011 v 20:41:54)

Sraz hráčů ve 14:50 hod před restaurací na hřišti.
Odjezd hráčů do Rajhradu v 15:00 hod.

Vích Jan
Linger Jiří

Jeniš Vjtěch
Aujeský Jiří
Matoušek Martin
Cendelín Marek
Sádlík Libor
Cupal Jaroslav

Prokeš Tomáš
Macko David
Knap Pavel
Daněček Martin
Jahoda Pavel
Pavlovič Jan
Teplý Roman

Hajn Pavel
Lazar Lubomír
Kubaský Lubomír

Donominace pro nedělní utkání mužů „C“ proti Svratce bude provedena po obou utkáních „A“ a „B“.

Zatím :
O postu brankáře si rozhodne vedení týmu!
Roman Teplý
Martin Valkovič
Jan Pavlovič
Marek Cendelín

Trenér : Sádlík Libor

Nominace hráčů na utkání SK LÍŠEŇ "C", se srazem v 18:30 hod. v sobotu dne 23.4.2011 a se začátkem utkání v 19:15

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 22.04.2011 v 20:07:40)

Vích Jan
Linger Jiří
Hajn Pavel
Pavlovič Jan
Cendelín Marek
Teplý Roman
Jahoda Pavel
Nominace hráčů na utkání SK Líšeň „B“, se srazem ve 14:45 hod.
v neděli dne 24.4.2011 a se začátkem utkání v 16:00 hod.
Kotoul Zdeněk
Vích jan
Valkovič Martin
Aujeský Jiří
Matoušek Martin
Prokeš Tomáš
Král Miroslav 60´
Jeniš Vojtěch

Čoupek Jan
Knap Pavel
Daněček Martin
Macko David
Šudoma Michal
Pavlovič Jan
Dršťka Martin

Walla Marek
Lazer Lubomír
Upozorňuji, že vzhledem k různému vytížení hráčů může dojít ke změnám v nominaci.
Trenér: Libor Sádlík

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.