5.5.05 SK Líšeň B : Komín B 10:0 (5:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 06.06.2005 v 09:17:55)

Sestava: Klímek-Dundálek,Kadur,Kúkol,Vala-Novák,Valouch,Poláček,Buchta-Pokorný,Dědič

Střelci: Dědič 5x, Pokorný 3x, Valouch, Buchta

V neděli k nám dorazil soupeř z konce tabulky a podle toho vypadalo i celé utkání. Po prvních 15.minutách, kdy míč lítal ze strany na stranu, jsme v 18.min. vstřelily první uklidňující gól (Buchta). Pak už bylo jen otázkou času a střeleckou formou našich hráčů jak zápas dopadne, protože soupeř nekladl vůbec žádný odpor.

22.5.05 SK Líšeň B - Žabovřesky 5:0 (1:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 24.05.2005 v 13:30:07)

Sestava: Klímek-Dundálek,Kadur,Novák,Vala-Cupal,Poláček,Krakovski(55.Valouch),Pecha-Pokorný(80.Vich),Dědič

I přes vysoký výsledek jsme do 70. minuty vedli pouze 1:0, i když jsme měli celý zápas pod kontrolou a hrálo se takřka jen na jednu branku. 20. minut před koncem zápasu se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky, které soupeře úplně položily a o konečném výsledku bylo rozhodnuto.
Střelci: Poláček, Pokorný 2x, Dědič, Cupal

14.5.05 Chrlice - Líšeň B 3-2

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 17.05.2005 v 13:17:39)

V sobotu jsme nastoupili proti druhému celku naší soutěže. Stav utkání po prvním poločase byl 1:1 a za náš celek dával přízemní střelou k tyči gól Mira Prchlý. V druhé půli jsme si nechali vnutit soupeřovu hru a vůbec jsme si nedokázali nahrát. Soupeř se vzchopil a vstřelil nám dvě rychlé branky z toho jednu opět z penalty. Deset minut před konce se nám podařilo snížit na 3:2, gól dal Honza Vich, ale to bylo vše co jsme stihli.

8.5.05 SK Líšeň B - Start Brno 3-0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 11.05.2005 v 11:47:59)

V neděli k nám zavítal sopeř z úplného dna tabulky a naše mužstvo čekala povinná výhra. Po prvním poločase jsme vedli 1:0, ale o zážitku z fotbalu se nedalo mluvit. V druhé půli jsme začali hrát lepší a hlavně kombinační hru a tím se nám podařilo zvýšit stav na 3:0. Jinak celé utkání byl boj se soupeřem, který jen odkopával a vůbec se nezapojoval do hry.

5.5.05 Tuřany - Líšeň B 3-1

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 11.05.2005 v 11:39:49)

Na hřišti vedoucího celku naší sotěže jsme odehráli minulý čtvrtek odložené kolo ze začátku jara s cílem neprohrát. V první půli jsme po našich chybách inkasovali dvě zbytečné branky a odcházeli jsme do kabin za stavu 2:0. V druhé půlce přestalo pršet a dostali jsme se končně ke své hře a zatlačily jsme soupeře a po 10-ti minutách jsme po pěkné akci z levé strany snížily na 2:1.Ke konci utkání soupeř přidal po našem tlaku z rychlého protiútoku branku na 3:1 a tímto výsledkem zápas i skončil.

1.5.05

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 03.05.2005 v 09:22:54)

Tatran Starý Lískovec : SK Líšeň B 2:1

Stav po prvním poločase neodpovídal tomu co se odehrávalo na hřišti. Po našich neproměněných šancích dostal soupeř šanci v podobě vymyšleného pokutového kopu, kterou proměnil a s tímto výsledkem jsme šli o půlce do kabin. V druhé půli se stav hry nezměnil, ale nemohli jsme míč dostat za záda domácího brankáře. Soupeř zlobil jen z občasných protiútoků, ale vůbec neohrozil naši branku. potom přišla na řadu druhá přísná penalta a prohrávali jsme 2:0. 15. min. před koncem snížil P. Pokorný na 2:1 ale víc se nám už nepovedlo.

Přeložené utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 03.05.2005 v 09:10:10)

28.4.05 - SK Líšeň B : Lokomotiva 7:3

Po nečekaném prvním poločase, který jsme vyhráli 4:0 s drtivou územní převahou, jsme v druhé půli zbytečně inkasovali tři branky po vlastních chybách.Je nutné vyzvednout výkon Patrika Pokorného, který svým hatrickem přispěl k vysoké výhře nad našim soupeřem.

První výhra

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 25.04.2005 v 11:53:19)

Sestava: Klímek - Dundálek,Kadur,Kúkol(65.Kovacs),Vala - Cupal,Polinek,Poláček,Buchta - Dědič,Král(45.Pokorný)

Po bezbrankovém prvním poločase, kdy mužstvo Líšně mělo územní převahu, ale nepodařilo se skórovat i přes některé vyložené šance jsme nastoupili do druhého poločasu s jediným cílem a to vyhrát.Hned první akce zaváněla gólem, ale střelu Patrika Pokorného vytáhl hostující gólman na roh. Po několika neůspěšných útocích se nám naskytla šance přímého kopu z blízkosti vekého vápna, kterou Karel Polinek 100% využil a vedli jsme 1:0. Po dalších neproměněných šancích skóroval po samastatném sóle na brankáře Patrik Pokorný. Necelých 20. min. do konce zápasu připravil krásným centrem Jara Cupal šanci pro Pavla Dědiče a ten nekompromisně skóroval. je třeba vyzvednout výkon domácího brankáře, který v první i druhé půli chytil vyložené šance soupeře a tím udržel první čisté konto.