MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

10 .kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 30.10.2005 v 12:24:45)

Žabovřesky : Líšeň B 1:2 (1:1)

Góly. Pokorný, Cupal ČK: Pecha

Sestava: Sedmidubský - Bartoník (25. Knap), Kadur, Cupal, Dundálek - Buchta (20. Valkovič), Poláček, Pecha, Maruš - Kubasky (45. Dědič), Pokorný

Opět těžce vydolované body. Zápas se nám vůbec nepovedl, nemělo to s fotbalem nic společného, byla to taková malá řezničina (spíš ze strany domácích). Ale dokázali jsme zápas dotlačit do vítězného konce. Chtěli jsme náležitě oslavit Bartovi několikáté narozeniny za sebou, úvod nám jako vždy vyšel na jedničku. Brzo jsme dali vedoucí gól, jenže potom už to byla jenom trápená.Chyběla nám agresivita, chuť poprat se o balón, všechny odražené balóny pochytali domácí. A ke všemu začal odpadávat jeden hráč za druhým. Napřed musel odstoupit Lukáš a potom pod tíhou velké oslavy nevydržely Bártovi záda. Štěstíčko se k nám přiklonilo v závěru zápasu, kdy po hlavičce Pavla Maruše, kde se vzal tu se vzal(nedbaje pokynu trenéra)před domácí brankou zcela osamocen Jara Cupal a zajistil nám zlatý tři body. Dotáhl se tak v klubovém žebříčku střelců na brazilského útočníka Dubinha.
Snad se příští zápas zvedneme, uděláme tři body a předvedeme, že fotbal hrát umíme.

9. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 23.10.2005 v 21:07:31)

Řečkovice : Líšeň B 2:3 (0:1)

Góly: Hošek, Dědič, Poláček

Sestava: Kučera - Bartoník, Kadur, Cupal, Dundálek - Hošek (85. Knap), Poláček, Prchlý, Valkovič (60. Růžička) - Dědič, Pokorný

Zápas jsme začali, jak z partesu. Úvodní rozehrávka, pas do křídla, Zdenál Hošek si pohraje s obránci a chladnokrevně zavěsí na 0:1. Pak jsme celý první poločas kontrolovali hru a soupeře k ničemu nepustili. Začátek druhýho poločasu byl opakem prvního, domácím se podařilo vyrovnat z první vážnější akce. Naštěstí jsme odpověděli rychlým gólem hrajícího trenéra, který po předchozí kritice nastoupil v galoších a vyplatilo se mu to 1:2. Bohužel i domácí vzápětí vyrovnali laciným gólem ze standartní situace, kdy nikým nebráněný domácí hráč v klidu zavěsil hlavou na 2:2. Po této brance se začali v naší obraně objevovat okénka a domácí se dostali do dvou vyložených příležitostí, které však neproměnili. A tak jsme devět minut před koncem zasadili hřebíček my. Po krásné akci Jary Cupala se trefil levačkou Roman Poláček a otočil zápas v náš prospěch 2:3.
Bylo to vydřené vítěztví, které nás však o to víc těší. Děkuju mančaftu, že makal a bojoval až do konce, což nám nakonec přineslo důležité tři body.

8.kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 17.10.2005 v 14:40:54)

Líšeň B : Bosonohy B 5:1 (2:0)

Góly: Oprchal, Poláček, Buchta, Pokorný, Dědič

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur(60.Valkovič), Cupal, Dundálek (60. Maruš) - Buchta, Poláček, Pecha, Oprchal (75. Hošek) - Dědič, Pokorný

Hráli jsme opět celé utkání pouze na jednu branku. Zápas byl jen otázkou, jak vysoké bude skóre na konci. Celej mančaft hrál perfektní fotbal a že nebylo skóre vyšší na tom mají zásluhu dva dřeváci převlečení za fotbalisty.
V tomto zápase zhasla nadějně se rozvíjející kariéra brazilského fotbalisty Dubinha. Poslední rozloučení s talentovaným fotbalistou se koná na letiští v Tuřanech, mezinárodní linka Brno - mezipřistání v Hrušovanech - Rio de Janeiro odlétá ve 20.00 hod. Kdo se chce přijít s Dubinhem rozloučit, je srdečně zván. Chlebíčky a pivo na smutečním rautu na ranveji číslo 2 jsou zadarmo.
Druhým paličem utkání byl domácí hráč s číslem 8. To co nedal se hned tak nevidí. Po té, co se během 14 dní zbavil
šikovně dvou konkurentů v útoku ( které poslal se rozehrát do okolních klubů, kde se jim mimochodem celkem daří) se nominoval do útoku od začátku utkání a taky to tak vypadalo. Příště opravdu vyběhnu na Bartovu radu na hřiště v galoších a možná, že to bude lepší. Ještě, že mě mančaft podržel a stříleli góly jiní.
Když to teď vezmu trošku vážně, tak jsme vydrželi první poločas hrát ve velkým tempu, dařila se nám hra po křídlech, kde super jezdili oba krajní halvy a vytvářeli jsme si díky nim jeden závar za druhým. Dali jsme důležitej gól do šatny a druhej poločas byl už spíš takovej udržovací.
Příště se musíme dobře připravit na Řečkovice.

7. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 11.10.2005 v 15:28:40)

Žebětín - Líšeň B 0:1 (0:0)
Gól: Dědič

Sestava: Kučera - Valkovič, Bartoník, Cupal, Dundálek - Oprchal, Poláček, Pecha, Maruš (55. Dědič) - Semrád, Pokorný

Utkání opět mělo jednoznačný průběh. Hrálo se jen na branku soupeře. Kombinační hrou jsme se dostávali snadno před šestnáctku domácích, ale tam nám chyběla jak finální přihrávka, tak větší agresivita ze strany našich útočníků (že by chyběl Dubinho?). Největší šanci spálil Paťulka, když nastřelil břevno. V druhé půlce, jak nepřicházel gól jsme se začali trápit. Vysvobození přišlo až tři minuty před koncem, kdy se po chybě domácícho stopera trefil střídající hrající trenér.

6. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 03.10.2005 v 15:36:14)

Líšeň B - Sparta B 0:0

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Cupal, Dundálek - Maruš (70. Hošek), Poláček, Staněk, Kubasky - Pokorný (50. Dědič), Semrád (80. Daněček)

Utkání o první místo v tabulce jsme začali náporem, který jsme však nedokázali využít ke vstřelení gólu. I když šance jsme na to měli. Hugo Semrád dvakrát neprostřelil soupeřova gólmana. Ten se vyznamenal i při hlavičce Mirka Staňka. Postupem času jsme vyklidili střed hřiště a soupeř převzal iniciativu. Naší branku však nebezpečně neohrozil.
Ve druhé půli jsme Spartu zatlačili na jejich polovinu a k ničemu ji po celou dobu nepustili. Sami jsme si vytvořili opět několik šancí. Nastřelili tyčku a tu největší šanci zazdil hrající trenér, který nedokázal přehodit vyběhnuvšího gólmana.
Musím, ale kluky pochválit, protože ve druhém poločase dřeli, makali nadoraz, snažili jsme se vstřelit rozhodující gól. Což se nám bohužel nepovedlo. Myslím si, že vzhledem k průběhu utkání není remíza moc spravedlivá.

5. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 26.09.2005 v 19:17:22)

Lokomotiva - Líšeň B 1:9 (0:4)

Góly: Kubasky 3, Dědič 2, Semrád, Maruš, Poláček, Sedmidubský
Sestava: Kučera - Bartoník (75.Sedmidubský alias Dubinho), Kadur, Cupal, Dundálek - Maruš, Poláček, Staněk, Kubasky (60. Knap) - Dědič, Semrád (55. Valkovič)

Přiznám se, že ze zápasu jsem měl malé obavy. Ale zbytečně. Od začátku jsme hráli pohodovej fotbal, kluci se fotbalem bavili a ještě k tomu dávali nádherný branky. A to spousta pěkných akcí zůstala nevyužita. Hlavně Mira Staněk se překonával v zahazování tutovek. Naopak s dáváním gólů neměly problémy dvě zahraniční posily: slovenská akvizice Luboš Kubasky a překvapení sobotního odpoledne líšeňský brazilec Dubinho. Musím obzvlášť vyzdvihnout výkon Dubinha, který přestože byl zdravotně indisponován (před zápasem si stěžoval na velké bolesti malíčku na levé ruce) se nebojácně vrhl do zápasu a korunoval svůj životní výkon dokonce gólem. Čímž nám ubyly problémy se sháněním sponzora sobotního pivního pozápasového odpoledne a mně přibyly starosti, koho nasadit do útoku na nedělní zápas.

4. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 19.09.2005 v 15:21:21)

Líšeň B : Komín B 11:0 (4:0)

Góly: Kubasky 4, Pokorný 3, Semrád 2, Poláček, Maruš

Sestava: Sedmidubský - Valkovič, Kadur (50. Daněček), Cupal,
Dundálek (50. Knap) - Hošek (48.Maruš), Poláček, Dědič, Kubasky - Semrád, Pokorný

Vysokým vítězstvím nad odevzdaným soupeřem jsme se vyhoupli na první místo tabulky (sice jen o skóre), ale jsme tam. Utkání mělo jednoznačný průběh a tak jedinou otázkou bylo, jakým výsledkem skončí. Nakonec to byl dvojciferný výsledek, který se už stává s tímto soupeřem pomalu tradičním. Mohlo to skončit i více, ale spousta šancí zůstala ještě nevyužita. Doufám, že se naši útočníci nevystříleli a schovali si něco na Lokomotivu.

4.kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 11.09.2005 v 15:00:33)

Chrlice : Líšeň B 1:6 (0:2)

Góly: Pokorný 3x, Dědič, Hošek, Poláček

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Cupal, Dundálek (50. Valkovič) - Knap (50. Hošek), Poláček, Chládek (70. Daněček), Maruš - Dědič, Pokorný

Nebudu Vás unavovat popisem utkání, které bylo naší jednoznačnou záležitostí. Utkání z naší strany dostalo náboj už před začátkem a to v důsledku sázky po internetu
mezi Dubem a Paťulkou. O co šlo? Jestliže dá Paťulka tři góly, pojede Dub do Líšně na Adama. Takže jsem musel překopat celej systém hry a s heslem všechno na Paťu jsme začali hrát. Paťovi se opravdu střelecky dařilo a to ještě mohl aspoň dva góly přidat. Když dal druhý gól, začal mě Dub uplácet, ať ho vystřídám. Neradoval se ani ze spoluhráčova třetího gólu, ale bil se hlavou o tyčku a začal si už na hřišti (trošku s předstihem) sundávat trenky. Ke cti mu slouží, že opravdu sázku dodržel. O čemž se mohla přesvědčit líšeňská hospoda při našem vítězném pokřiku.

Chtěl bych také popřát hezkou dovolenou Bartovi přezdívanému též Djerba-Djerba. Bude to pro nás citelné oslabení, ale budeme se s tím muset vyrovnat. V úterý máš Viktore místo Barta na starosti strečink, tak si něco nachystej.

Slatina : Líšeň B 0:2 (0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 09.09.2005 v 15:33:37)

Góly: Pokorný, Poláček

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Páviš, Dundálek (60.Valkovič) - Buchta, Poláček, Chládek, Cupal (70. Knap) - Semrád, Pokorný

Poslední vložené čtvrteční utkání máme zdárně za sebou. Zvládli jsme ho nad očekávání dobře. Měli jsme po celé utkání výraznou převahu (až teda na desetiminutovku ve druhé půlce, po té co jsme dali gól), soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Měli pár střel z dálky, ale s těmi si v pohodě poradil náš dobře chytající a jistotou oplývající gólman.
Góly: 47.min - Hugo se svým typickým způsobem probil po levé straně, odcentroval, do vzduchu se vyhoupl Paťulka a hlavou nedal gólmanovi šanci.
65.min - přímý kop ze šestnáctky s jistotou
proměňuje Roman Poláček.
Musím ještě pochválit našeho dočasného správce Kadurku, s naprostým přehledem odehranej zápas. Asi ho vždycky před zápasem pošlem vyprat nějakou pračku s dresama.
Chladovi se v novém životě taky zatím daří, opět odehrál slušný utkání. Ještě ho vytáhnem s Bartem na Radnicu, dá si pár piv a bude ještě lepší.To pak bude život.

2. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 05.09.2005 v 15:51:32)

Líšeň B : Jundrov 2:1 (0:0)
Góly: 75. Poláček (pen.), 90. Buchta

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Páviš, Dundálek (65.Valkovič) - Buchta, Poláček (75.Daněček), Chládek, Cupal - Maruš (45.Knap), Pokorný

V dalším kole městského přeboru jsme nastoupili proti nebezpečnému nováčkovi z Jundrova, s odhodláním napravit předchozí nepovedené utkání a ukázat, že čím starší, nemusí být tím horší. Což se nám náramně povedlo. Soupeře jsme zaskočili důslednou obranou, nasazením, agresivním napadáním
a pohlednými akcemi, které měly ovšem jednu velkou vadu na kráse. Ne a ne se trefit do černého. A tak přišlo to známé … Na začátku druhé půle využil soupeř jediného zaváhání naší obrany a dal vedoucí gól. Vrhli jsme se do útoku a zaslouženě výsledek obrátili v náš prospěch. I když se tak stalo až v poslední minutě, ale určitě jsme si to
za předvedený výkon zasloužili.
Vyrovnali jsme díky proměněné penaltě Romana Poláčka, kterého jsem však musel následně vystřídat v důsledku silně naběhlé žíly na čele a náběhu na červenou kartu. A pak jsme čekali na nějakou spásnou Bartovu „dělovku“ ze třiceti metrů, ale kde se vzal, tu se vzal před brankářem osamocený Lukáš Buchta a se záverečným hvizdem rozhodčího chladnokrevně dokutálel míč do branky. Uff!!! Uff!!!
Ještě chci jménem celého mužstva popřát Chladovi, ať se mu v tom novém životě daří. V neděli se předvedl celkem dobře. Možná to bylo tím, že nesvítilo sluníčko a tak se nerozptyloval žádnými opalovacími manévry.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.