Góly: Poláček (pen.), Bartoník ČK: Dědič

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Páviš, Dundálek -
Buchta (45. Maruš), Poláček, Chládek, Cupal (70.
Daněček) - Pokorný (60. Hošek), Dědič

Nebudu se zbytečně o tomhle zápase rozepisovat, protože bysme na něj měli rychle zapomenout a co nejdřív se vzpamatovat. Žádná agresivita, žádný nasazení, žádnej nápad, žádná kloudná střela (teda kromě té Bartovi „dělovky“). Jestli nechceme chodit z fotbalu nasr…, tak do toho budeme muset v neděli pěkně šlápnout.

1. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 28.08.2005 v 20:22:29)

Starý Lískovec : Líšeň B 2:0 (0:0)

Sestava: Sedmidubský - Cupal, Bartoník, Páviš, Valkovič -
Hošek, Poláček, Dědič, Knap - Maruš (60. Daněček)
Pokorný

První mistrovské utkání se nám moc nepovedlo. Sice jsme měli na začátku utkání dvě slibné šance, kdy Pavel Maruš nastřelil břevno a pak jeho hlavičku zlikvidoval domácí gólman, ale to bylo z naší strany veškeré ohrožení branky soupeře až do konce utkání. Měli jsem míč častěji na kopačkách, snažili se o nějakou kombinaci, ale všechno skončilo na nepřesných nahrávkách nebo nám míč lehce sebrali důrazní domácí obránci. První gól jsme obdrželi po rohovém kopu a druhý po jediné kloudné útočné akci domácích.
Nemůžu ani nikoho vyzdvihnout ani nikoho sprdnout, protože jsme hráli všichni stejný kulový.

Přátelské utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 12.08.2005 v 16:02:38)

Maloměřice - Líšeň B 4:4 (3:1)

Góly: Pokorný 3, Daněček

Sestava: Sedmidubský - Maruš, Bartoník, Páviš, Knap - Cupal, Dědič, Poláček, Hošek - Pokorný, Daněček

Katastofální výkon v prvním poločase ovlivnil celkový výsledek utkání. V první půlce se nám nedařilo vůbec nic. Špatný obsazování hráčů, nepřesné přihrávky a žádná souvislá akce. Výsledkem byly tři branky v naší síti. Nemuselo to být tak špatný, kdyby Paťulka proměnil svoje čtyři sólové nájezdy.
Druhá půlka už byla o něčem jiném. Začali jsme víc běhat, dařily se i kombinace a začali padat góly do soupeřovi branky.
Nakonec jsme mohli i vyhrát, kdyby opět Paťulka nepřekopl v poslední minutě prázdnou branku.

Trénink je opět v úterý v 18.00 na hřišti a další přátelák hrajeme doma s Jundrovem v neděli 21.8. v 10.30 hod!!!!

První přátelské utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 07.08.2005 v 13:05:34)

Zbýšov - SK Líšeň B 1:2 (0:2)

Góly: J. Cupal 2x a nesmím zapomenout na dalšího ostrostřelce Viktora Dundálka, který si však bohužel spletl strany a nechytatelnou placírkou překvapil do té doby neprůstřelného vlastního gólmana.

Sestava: Klimek - Dundálek, Kadur, Páviš, Bartoník - Knap (45.Král), Cupal, Dědič, Hošek - Maruš, Pokorný

První přátelské utkání v sezóně jsme sehráli ve Zbýšově. Hned na úvod nás čekalo několik překvapení. Historické svezení mužstva na zápas klubovým autobusem, uvitací plakáty na zbýšovském hřišti s nápisem SK Líšeň - divize a malé letiště v podobě domácího trávníku.
Na perfektní pažit jsme vyběhli s divizním odhodláním a s malýma trenkama na sobě, poněvadž si asi Ivan spletl přihrádky a nachystal nám trenky od žáků. To nám však vůbec nevadilo a líbivou kombinační hrou, plnou narážeček, kolmých pasů na Paťulku, častou střelbou a přesným zakončením jsme domací opravdu přesvědčili, že hrají proti diviznímu mančaftu z brněnského městského přeboru. Ti nakonec byli po zápase spokojení, že uhráli i díky trefě jejich nejlepšího střelce převlečeného do našeho dresu Viktora Dundálka přijatelný výsledek, s tak těžkým a běhavým soupeřem.

Takže v úterý je zase trénink v 18.00 na hřišti v Líšni. Ty tretry zatím pořád platí.

Příprava "B" mužstva SK Líšeň začíná v úterý 2. srpna 2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 20.07.2005 v 15:14:55)

v 18 hodin na hřišti (ne, na zahrádce). S sebou si nezapomenout vzít atletický dres, trenky, tretry a velký plíce.

Přípravné zápasy: 6.8. 17.00 Zbýšov - Líšeň „B“14.8. 17.00 Maloměřice - Líšeň „B“21.8. 17.00 Líšeň „B“ - Maloměřice

12.5.05 Medlánky - SK Líšeň B 1-1 (1-0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 14.06.2005 v 14:06:32)

Sestava: Klímek-Dundálek,Novák,Chládek,Kúkol- Valouch,Poláček,Vala,Buchta-Dědič,Kučera

Branky: Valouch

Po hrozném prvním poločase, kdy se nám vůbec nedařilo přihrát a zakončit, jsme celý druhý poločas hráli jen na soupeřově půlce. Z mnoha šancí jsme proměnily jen jednu po pěkné akci z pravé strany, ale to bylo vše co jsme stihly. Je nutné vyzvednout výkon útoku a brankáře, který nás zachránil dvěma zákroky.

28.5.05 Žebětín : SK Líšeň B 2:2

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 06.06.2005 v 09:21:29)

Vyloučen Cupal J. ( 3 zápasy stop )

5.5.05 SK Líšeň B : Komín B 10:0 (5:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 06.06.2005 v 09:17:55)

Sestava: Klímek-Dundálek,Kadur,Kúkol,Vala-Novák,Valouch,Poláček,Buchta-Pokorný,Dědič

Střelci: Dědič 5x, Pokorný 3x, Valouch, Buchta

V neděli k nám dorazil soupeř z konce tabulky a podle toho vypadalo i celé utkání. Po prvních 15.minutách, kdy míč lítal ze strany na stranu, jsme v 18.min. vstřelily první uklidňující gól (Buchta). Pak už bylo jen otázkou času a střeleckou formou našich hráčů jak zápas dopadne, protože soupeř nekladl vůbec žádný odpor.

22.5.05 SK Líšeň B - Žabovřesky 5:0 (1:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 24.05.2005 v 13:30:07)

Sestava: Klímek-Dundálek,Kadur,Novák,Vala-Cupal,Poláček,Krakovski(55.Valouch),Pecha-Pokorný(80.Vich),Dědič

I přes vysoký výsledek jsme do 70. minuty vedli pouze 1:0, i když jsme měli celý zápas pod kontrolou a hrálo se takřka jen na jednu branku. 20. minut před koncem zápasu se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky, které soupeře úplně položily a o konečném výsledku bylo rozhodnuto.
Střelci: Poláček, Pokorný 2x, Dědič, Cupal

14.5.05 Chrlice - Líšeň B 3-2

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 17.05.2005 v 13:17:39)

V sobotu jsme nastoupili proti druhému celku naší soutěže. Stav utkání po prvním poločase byl 1:1 a za náš celek dával přízemní střelou k tyči gól Mira Prchlý. V druhé půli jsme si nechali vnutit soupeřovu hru a vůbec jsme si nedokázali nahrát. Soupeř se vzchopil a vstřelil nám dvě rychlé branky z toho jednu opět z penalty. Deset minut před konce se nám podařilo snížit na 3:2, gól dal Honza Vich, ale to bylo vše co jsme stihli.