MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

6. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 03.10.2005 v 15:36:14)

Líšeň B - Sparta B 0:0

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Cupal, Dundálek - Maruš (70. Hošek), Poláček, Staněk, Kubasky - Pokorný (50. Dědič), Semrád (80. Daněček)

Utkání o první místo v tabulce jsme začali náporem, který jsme však nedokázali využít ke vstřelení gólu. I když šance jsme na to měli. Hugo Semrád dvakrát neprostřelil soupeřova gólmana. Ten se vyznamenal i při hlavičce Mirka Staňka. Postupem času jsme vyklidili střed hřiště a soupeř převzal iniciativu. Naší branku však nebezpečně neohrozil.
Ve druhé půli jsme Spartu zatlačili na jejich polovinu a k ničemu ji po celou dobu nepustili. Sami jsme si vytvořili opět několik šancí. Nastřelili tyčku a tu největší šanci zazdil hrající trenér, který nedokázal přehodit vyběhnuvšího gólmana.
Musím, ale kluky pochválit, protože ve druhém poločase dřeli, makali nadoraz, snažili jsme se vstřelit rozhodující gól. Což se nám bohužel nepovedlo. Myslím si, že vzhledem k průběhu utkání není remíza moc spravedlivá.

5. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 26.09.2005 v 19:17:22)

Lokomotiva - Líšeň B 1:9 (0:4)

Góly: Kubasky 3, Dědič 2, Semrád, Maruš, Poláček, Sedmidubský
Sestava: Kučera - Bartoník (75.Sedmidubský alias Dubinho), Kadur, Cupal, Dundálek - Maruš, Poláček, Staněk, Kubasky (60. Knap) - Dědič, Semrád (55. Valkovič)

Přiznám se, že ze zápasu jsem měl malé obavy. Ale zbytečně. Od začátku jsme hráli pohodovej fotbal, kluci se fotbalem bavili a ještě k tomu dávali nádherný branky. A to spousta pěkných akcí zůstala nevyužita. Hlavně Mira Staněk se překonával v zahazování tutovek. Naopak s dáváním gólů neměly problémy dvě zahraniční posily: slovenská akvizice Luboš Kubasky a překvapení sobotního odpoledne líšeňský brazilec Dubinho. Musím obzvlášť vyzdvihnout výkon Dubinha, který přestože byl zdravotně indisponován (před zápasem si stěžoval na velké bolesti malíčku na levé ruce) se nebojácně vrhl do zápasu a korunoval svůj životní výkon dokonce gólem. Čímž nám ubyly problémy se sháněním sponzora sobotního pivního pozápasového odpoledne a mně přibyly starosti, koho nasadit do útoku na nedělní zápas.

4. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 19.09.2005 v 15:21:21)

Líšeň B : Komín B 11:0 (4:0)

Góly: Kubasky 4, Pokorný 3, Semrád 2, Poláček, Maruš

Sestava: Sedmidubský - Valkovič, Kadur (50. Daněček), Cupal,
Dundálek (50. Knap) - Hošek (48.Maruš), Poláček, Dědič, Kubasky - Semrád, Pokorný

Vysokým vítězstvím nad odevzdaným soupeřem jsme se vyhoupli na první místo tabulky (sice jen o skóre), ale jsme tam. Utkání mělo jednoznačný průběh a tak jedinou otázkou bylo, jakým výsledkem skončí. Nakonec to byl dvojciferný výsledek, který se už stává s tímto soupeřem pomalu tradičním. Mohlo to skončit i více, ale spousta šancí zůstala ještě nevyužita. Doufám, že se naši útočníci nevystříleli a schovali si něco na Lokomotivu.

4.kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 11.09.2005 v 15:00:33)

Chrlice : Líšeň B 1:6 (0:2)

Góly: Pokorný 3x, Dědič, Hošek, Poláček

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Cupal, Dundálek (50. Valkovič) - Knap (50. Hošek), Poláček, Chládek (70. Daněček), Maruš - Dědič, Pokorný

Nebudu Vás unavovat popisem utkání, které bylo naší jednoznačnou záležitostí. Utkání z naší strany dostalo náboj už před začátkem a to v důsledku sázky po internetu
mezi Dubem a Paťulkou. O co šlo? Jestliže dá Paťulka tři góly, pojede Dub do Líšně na Adama. Takže jsem musel překopat celej systém hry a s heslem všechno na Paťu jsme začali hrát. Paťovi se opravdu střelecky dařilo a to ještě mohl aspoň dva góly přidat. Když dal druhý gól, začal mě Dub uplácet, ať ho vystřídám. Neradoval se ani ze spoluhráčova třetího gólu, ale bil se hlavou o tyčku a začal si už na hřišti (trošku s předstihem) sundávat trenky. Ke cti mu slouží, že opravdu sázku dodržel. O čemž se mohla přesvědčit líšeňská hospoda při našem vítězném pokřiku.

Chtěl bych také popřát hezkou dovolenou Bartovi přezdívanému též Djerba-Djerba. Bude to pro nás citelné oslabení, ale budeme se s tím muset vyrovnat. V úterý máš Viktore místo Barta na starosti strečink, tak si něco nachystej.

Slatina : Líšeň B 0:2 (0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 09.09.2005 v 15:33:37)

Góly: Pokorný, Poláček

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Páviš, Dundálek (60.Valkovič) - Buchta, Poláček, Chládek, Cupal (70. Knap) - Semrád, Pokorný

Poslední vložené čtvrteční utkání máme zdárně za sebou. Zvládli jsme ho nad očekávání dobře. Měli jsme po celé utkání výraznou převahu (až teda na desetiminutovku ve druhé půlce, po té co jsme dali gól), soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Měli pár střel z dálky, ale s těmi si v pohodě poradil náš dobře chytající a jistotou oplývající gólman.
Góly: 47.min - Hugo se svým typickým způsobem probil po levé straně, odcentroval, do vzduchu se vyhoupl Paťulka a hlavou nedal gólmanovi šanci.
65.min - přímý kop ze šestnáctky s jistotou
proměňuje Roman Poláček.
Musím ještě pochválit našeho dočasného správce Kadurku, s naprostým přehledem odehranej zápas. Asi ho vždycky před zápasem pošlem vyprat nějakou pračku s dresama.
Chladovi se v novém životě taky zatím daří, opět odehrál slušný utkání. Ještě ho vytáhnem s Bartem na Radnicu, dá si pár piv a bude ještě lepší.To pak bude život.

2. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 05.09.2005 v 15:51:32)

Líšeň B : Jundrov 2:1 (0:0)
Góly: 75. Poláček (pen.), 90. Buchta

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Páviš, Dundálek (65.Valkovič) - Buchta, Poláček (75.Daněček), Chládek, Cupal - Maruš (45.Knap), Pokorný

V dalším kole městského přeboru jsme nastoupili proti nebezpečnému nováčkovi z Jundrova, s odhodláním napravit předchozí nepovedené utkání a ukázat, že čím starší, nemusí být tím horší. Což se nám náramně povedlo. Soupeře jsme zaskočili důslednou obranou, nasazením, agresivním napadáním
a pohlednými akcemi, které měly ovšem jednu velkou vadu na kráse. Ne a ne se trefit do černého. A tak přišlo to známé … Na začátku druhé půle využil soupeř jediného zaváhání naší obrany a dal vedoucí gól. Vrhli jsme se do útoku a zaslouženě výsledek obrátili v náš prospěch. I když se tak stalo až v poslední minutě, ale určitě jsme si to
za předvedený výkon zasloužili.
Vyrovnali jsme díky proměněné penaltě Romana Poláčka, kterého jsem však musel následně vystřídat v důsledku silně naběhlé žíly na čele a náběhu na červenou kartu. A pak jsme čekali na nějakou spásnou Bartovu „dělovku“ ze třiceti metrů, ale kde se vzal, tu se vzal před brankářem osamocený Lukáš Buchta a se záverečným hvizdem rozhodčího chladnokrevně dokutálel míč do branky. Uff!!! Uff!!!
Ještě chci jménem celého mužstva popřát Chladovi, ať se mu v tom novém životě daří. V neděli se předvedl celkem dobře. Možná to bylo tím, že nesvítilo sluníčko a tak se nerozptyloval žádnými opalovacími manévry.

Mistrovské utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 02.09.2005 v 15:53:30)

Líšeň B - Řícmanice 2:1 (0:1)

Góly: Poláček (pen.), Bartoník ČK: Dědič

Sestava: Sedmidubský - Bartoník, Kadur, Páviš, Dundálek -
Buchta (45. Maruš), Poláček, Chládek, Cupal (70.
Daněček) - Pokorný (60. Hošek), Dědič

Nebudu se zbytečně o tomhle zápase rozepisovat, protože bysme na něj měli rychle zapomenout a co nejdřív se vzpamatovat. Žádná agresivita, žádný nasazení, žádnej nápad, žádná kloudná střela (teda kromě té Bartovi „dělovky“). Jestli nechceme chodit z fotbalu nasr…, tak do toho budeme muset v neděli pěkně šlápnout.

1. kolo městského přeboru

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 28.08.2005 v 20:22:29)

Starý Lískovec : Líšeň B 2:0 (0:0)

Sestava: Sedmidubský - Cupal, Bartoník, Páviš, Valkovič -
Hošek, Poláček, Dědič, Knap - Maruš (60. Daněček)
Pokorný

První mistrovské utkání se nám moc nepovedlo. Sice jsme měli na začátku utkání dvě slibné šance, kdy Pavel Maruš nastřelil břevno a pak jeho hlavičku zlikvidoval domácí gólman, ale to bylo z naší strany veškeré ohrožení branky soupeře až do konce utkání. Měli jsem míč častěji na kopačkách, snažili se o nějakou kombinaci, ale všechno skončilo na nepřesných nahrávkách nebo nám míč lehce sebrali důrazní domácí obránci. První gól jsme obdrželi po rohovém kopu a druhý po jediné kloudné útočné akci domácích.
Nemůžu ani nikoho vyzdvihnout ani nikoho sprdnout, protože jsme hráli všichni stejný kulový.

Přátelské utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 12.08.2005 v 16:02:38)

Maloměřice - Líšeň B 4:4 (3:1)

Góly: Pokorný 3, Daněček

Sestava: Sedmidubský - Maruš, Bartoník, Páviš, Knap - Cupal, Dědič, Poláček, Hošek - Pokorný, Daněček

Katastofální výkon v prvním poločase ovlivnil celkový výsledek utkání. V první půlce se nám nedařilo vůbec nic. Špatný obsazování hráčů, nepřesné přihrávky a žádná souvislá akce. Výsledkem byly tři branky v naší síti. Nemuselo to být tak špatný, kdyby Paťulka proměnil svoje čtyři sólové nájezdy.
Druhá půlka už byla o něčem jiném. Začali jsme víc běhat, dařily se i kombinace a začali padat góly do soupeřovi branky.
Nakonec jsme mohli i vyhrát, kdyby opět Paťulka nepřekopl v poslední minutě prázdnou branku.

Trénink je opět v úterý v 18.00 na hřišti a další přátelák hrajeme doma s Jundrovem v neděli 21.8. v 10.30 hod!!!!

První přátelské utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dědek 07.08.2005 v 13:05:34)

Zbýšov - SK Líšeň B 1:2 (0:2)

Góly: J. Cupal 2x a nesmím zapomenout na dalšího ostrostřelce Viktora Dundálka, který si však bohužel spletl strany a nechytatelnou placírkou překvapil do té doby neprůstřelného vlastního gólmana.

Sestava: Klimek - Dundálek, Kadur, Páviš, Bartoník - Knap (45.Král), Cupal, Dědič, Hošek - Maruš, Pokorný

První přátelské utkání v sezóně jsme sehráli ve Zbýšově. Hned na úvod nás čekalo několik překvapení. Historické svezení mužstva na zápas klubovým autobusem, uvitací plakáty na zbýšovském hřišti s nápisem SK Líšeň - divize a malé letiště v podobě domácího trávníku.
Na perfektní pažit jsme vyběhli s divizním odhodláním a s malýma trenkama na sobě, poněvadž si asi Ivan spletl přihrádky a nachystal nám trenky od žáků. To nám však vůbec nevadilo a líbivou kombinační hrou, plnou narážeček, kolmých pasů na Paťulku, častou střelbou a přesným zakončením jsme domací opravdu přesvědčili, že hrají proti diviznímu mančaftu z brněnského městského přeboru. Ti nakonec byli po zápase spokojení, že uhráli i díky trefě jejich nejlepšího střelce převlečeného do našeho dresu Viktora Dundálka přijatelný výsledek, s tak těžkým a běhavým soupeřem.

Takže v úterý je zase trénink v 18.00 na hřišti v Líšni. Ty tretry zatím pořád platí.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.