MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži A

Sponzoři týmu

Bison Sportswear

Aktuality

RSS kanál

Vysoké vítězství v 1. přípravě na DIVIZI

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 16.07.2005 v 13:26:44)

16.7.2005 v 10 hod. hráno v Ochoze

SK Líšeň - Sparta Brno 5:0 (1:0)

Branky:Kubaský 2,Sehnal 2,Lacko

Sestava:Plchut(70.Kučera)- Ptáček,Martínek,Buchta - Krakovský(46.Bartoník),Kupský(65.Růžička),Kameník(46.Kubaský),Pecha,Špirko - Sehnal,Lacko

Na první přípravný zápas jsme si pozvali nováčka župního přeboru Spartu Brno. Do derby které jsme absolovovali z plné přípravy začal lépe soupeř. Rychlým pohybem nám znepříjemňoval rozehrávku a dostal se k pár zakončením ze střední vzdálenosti, které s přehledem posbíral brankář Plchut. S postupem času sme se do hry začali dostávat i my, ale chyběla nám především přesná finální přihrávka.
Až ke konci poločasu otevřel skóre po individuální akci Honza Sehnal 1:0. O poločase oba týmy udělali pár změn. Noví hráči především u nás rozpohybovali hru a hned po minutě zvýšil Luba Kubaský 2:0. Soupeřovi začali docházet síly a my jsme měli hru pevně ve své moci. Po rychlýćh akcích jsme se dostávali do zakončení a přidali ještě 3 branky (Sehnal,Kubaský,Lacko).
První příprava se nám vydařila, ale teď nás čeká další dřina.
Další přípravné zápasy jsou v sobotu 23.7. se Slávií Praha B v 10hod v Hustopečích a s Tasovicema v 18hod u soupeře.

DIVIZE je naše!!!!!!

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 21.06.2005 v 19:44:07)

18.6.2005 16.30 v Mokré

Mokrá - SK Líšeň 3:5 (3:2)

Branky: 30´,37´ Kameník, 46´,49´ Lacko, 51´ Buchta

Sestava: Plchut - Staněk, Prchlý, Ptáček - Čampa, Široký,
Pecha (87´Chládek), Kameník, Buchta - Oprchal,
Lacko (70´Kubaský)

Po velkém vítězství jsme jeli udělat poslední krůček k postupu do Mokré.
Do zápasu jsme vstoupili nešťasně. Už v 8 min. po faulu ve vápně kopali domácí penaltu, kterou proměnil Valihrach.
Měli jsme více ze hry, ale po nedorozumění Čampy s golmanem jsme inkasovali podruhé a začínalo být zle.
Mokrou jsme měli zatlačenou na její obranné polovině. Náš tlak vyustil penaltou. Marian Lacko unikl obránci který ho zastavil nedovoleně. Z 1. pokutového kopu v sezóně se nemýlil kapitán Kameník. O 7 min. později si pohrál s domácí obranou Petr Pechaa ve vápně byl nešetrně sražen.
Penalta číslo 2. Kameník se opět nemýlí 2:2. Jenže, těsně před koncem 1. půle podskočil míč Ptáček a domácí útočník po samostatné nájezdu opět dostal Mokrou do vedení.
1. poločas jsme prohráli 3:2.
Do druhé půle jsme nastoupili s velkým odhodláním výsledek zvrátit.A to se nám podařilo hned po nástupu. Soupeř v polovině hřiště ztratil míč, který se dostal k Zbyňovi Oprchalovi, který naservíroval nahrávku Marianovi Lackovi a ten se tváří v tvář golmanovi nemýlil 3:3. Už po třech minutách po dlouhém pasu za obranu utekl Ruda Čampa a střílenou nahrávkou našel Mariana Lacka 4:3 pro Líšeň.
A aby toho nebylo málo nastřelil Kameník tyč a minutu na to zpečetil výsledek po Staňkovém centru hlavou Lukáš Buchta 5:3. Za 6 min. jsme otočili výsledek !!!! Zbytek zápasu jsme měli vcelku pod kontrolou. A na konci se mohli radovat z vytouženého postupu do DIVIZE

Krůček od postupu do DIVIZE!!!

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 13.06.2005 v 22:43:32)

11.6.2005 16.30 600 PLATÍCÍCH !!!!! diváků

SK Líšeň - ČAFK 1:0 (0:0)

Branka: 75´ Kameník

Sestava: Plchut - Ptáček, Staněk, Prchlý - Široký,Čampa,
Kameník, Polínek (65´Pecha),Buchta - Lacko(89´Vala), Kubaský (76´ Oprchal)

K sobotnímu veledůležitému zápasu k nám před zaplněným stadionem přijel brněnský rival z Židenic. V zápase ve kterém šlo obou týmům o hodně jsme měli přece jenom lepší výchozí pozici než soupeř.
Zápas začal ve velkém očekávání co kdo předvede, hrálo se opatrně s tím že nesmí nikdo udělat chybu. My jsme se především zaměřili na velmi doprou defenzívu podpořenou rychlými protiútoky, které se nám příliš nedařily. První poločas byl víceméňe oťukávací a jediné šance měl na svých kopačkách Ruda Čampa, které neproměnil. Poločas skončil nerozhodně což nám v ten moment více vyhovovalo, protože Čafka musela za každou cenu vyhrát.
Do druhé půle sme šli opět s tím že se vzadu nesmí udělat chyba. A začli jsme soupeře i mírně presovat což mu ze začátku poločasu dělalo v rozehrávce problémy. Čafka opět hrála, ale do náznaků šancí jsme se dostávali my. skvělí fanoušci nás hnaly k lepšímu výkonu a dávali nám nových sil. Rozhodující moment derby nastal v 75. min. To když kapítán Libor Kameník rozehrál rohový kop, který nikým netečovaný k úžasu všech skončil v síti soupeře 1:0 !!!
Od tohoto momentu soupeř musel začít hrát vabank. Což nám hrálo směrem dopředu do not. A střídající hráči kteří opět velice oživili naši hru se dostali do gólových šanci. Petr Pecha neprostřelil brankáře a Zbyněk Oprchal svoji střelu těsně minul branku. Soupeř se dostal je do jedné šance to když po rohu pohotově Židenický hráč vystřelil a míč proletěl napříč clým malým vápnem.
Do konce velice napínavého zápasu jsme udrželi jednobrankový náskok a odskočili našemu soupeři na 4 body.
Teď už nám chybí jen udělat ten poslední krůček a to vyhrát alespoň v jednom z posledních dvou zápasů.
Všecjny srdečně zvu v sobotu od 17.00 do Mokré kde se ten poslední krok pokusíme udělat.

Ztracený zápas

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 07.06.2005 v 21:28:45)

4.6.2005 16.30

SK Líšeň - Rájec 0:2 (0:1)

Sestava: Plchut - Staněk,Martínek,Ptáček - Čampa(75´Pecha)
Kameník,Polínek,Široký,Buchta(46´Kubaský) -
Lacko(60´Prchlý),Oprchal

V sobotním deštivém odpoledni k nám zavítal už zachráněný celek z Rájce.
My jsme nastupovali do zápasu s vědomým, že když vyhrajem budem mít na Čafku náskok 4 bodů což nám paradoxně svazovalo nohy.Hrály jsme nervozně, utrápeně a nepřesně a ne ne se dotat do tempa. Soupeř hrájící v klidu níčím svazovaný rychle přecházel do protiútoků a jeho útočníci nám dělali problémy. Z jednoho jejich protiútoku po ztrátě míče v půli hřiště soupeř rychle přetáhl hru a otevřel skore.My jsme se nemohli dostat do koncovky a tak jsme šli do přestávky s jednobrankovou ztrátou.
Do druhé půle jsme šli že musíme dát co nejdříve gól. Dostali jsme se do optickýho tlaku ale žádnou vyloženou šanci ¨jsme si nevypracovali. Z ojedinělé šance ale skóroval soupeř , když náš obránce špatně zpracoval míč a útočník soupeře mu míč odebral a našeho golmana prostřelil.
Do konce jsme se zoufale snažili něco s výsledkem udělat ale nepodařilo se.
Ztratili jsme tři body a nechali Čafku dotáhnout na jeden BOD !!!!

Derby patřilo nám

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 29.05.2005 v 08:45:50)

28.5.2005 17.00 v Bohunicích

Bohunice - SK Líšeň 0:2 (0:1)

Branky: Lacko 16´,Polínek 56´

Sestava: Plchut - Staněk, Martínek, Ptáček - Čampa, Široký,
Kameník, Polínek (70.Pecha),Buchta (76.Kubaský) -
Oprchal, Lacko

Ve velkém vedru jsme nastoupili u brněnského konkurenta z Bohunic.
Do zápasu jsme nastoupili aktivně a hned od začátku jsme si začli vytvářet šance. A opět brzy jsme dali první gól.
Po Bohunickém rohu se míč dostal ke Kameníkovi ten dlouhým míčem našel Oprchal který přesnou nahrávkou vyslal Mariana Lacka do gólové šance. Mario chladnokrevně zakokončil lobem přes brankáře 1:0.
Po gólu se do dvou šancí dostal neúnavný Zbyněk Oprchal ale bohužel míč v síti neskončil. Soupeř hrozil jen z pár rychlých protiútoků které jsme eliminovali.
Do druhé půle jsme vyrazili s tím držet hru pod kontrolou a zvýšit skóre. Což se nám dařilo. Na 2:0 zvýšil ostrostřelec Karel Polínek přízemní střelou k tyči.
V druhé půli se Bohunice do žádné šance nedostali. A tak ke konci mhli zvýšit střídající hráči Pecha se dostal do dvou šancí, Kubaskému střelu kryl golman a Prchlý nastřelil tyč. Po dobrém výkonu jsme udělali další krůček.

Přesvědčívá výhra

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 27.05.2005 v 20:32:04)

21.5.2005 16.30

SK Líšeň - Hrušky 4:1 (3:0)

Branky: Polínek 8´,Prchlý 18´,Martínek 26´,Oprchal 83´

Sestava: Plchut - Staněk,Martínek,Ptáček - Čampa,Široký,Polínek,Kameník (77´Chládek),Buchta - Lacko (75´ Pecha),Prchlý (65´Oprchal)

Za pěkného slunečného počasí k nám zavítal soupeř ze spodku tabulky Hrušky.
Zápas jsme začali svižně a už brzy jsme šli do vedení, kdy nádhernou střelu z 25m vyslal k pravé tyči soupeřovi brány Karel Polínek 1:0. Pár minut na to se nám podařilo zvýšit a uklidnit naši hru. Po rohovém kopu se strefil hlavou Mira Prchlý 2:0. Ve 26 min. už bylo takřka rozhodnuto to když opět po přetaženém rohu vrátil hlavou zpět před bránu Kameník a Aleš Martínek dal třetí gól. Do konce poločasu jsme drželi soupeře pod kontrolou a mohli jít do šaten v klidu.
Ve druhé půli js´me se snažili držet hru ve své moci a až na jednu slabou desetiminutovku kdy jsme se nechali zatlačit jsme inkasovali. Na konci náš docela přesvědčivý výkon pečetil po samostatné akci Zbyněk Oprchal.
Po dobrém zápase jsme opět první a příští match na nás čeká v brněnském derby tým z Bohunic

První jarní prohra

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 16.05.2005 v 14:59:09)

15.5.2005 16.30 ve Veselí

Veselí - SK Líšeň 1:0 (0:0)

Sestava: Plchut - Staněk,Martínek,Ptáček - Čampa,Kameník,
Široký, Polínek (Pecha 75´), Oprchal - Lacko,Kubaský

V neděli jsme zavítali k předposlednímu celku tabulky.
V první půli jsme měli herně navrch, ale do žádné vážnější šance jsme se nedostali. Poločas skončil 0:0.
Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Měli jsme trochu navrch ale do moc šancí jsme se nedostali. Za zmínku stojí jen hlava Karla Polínka Z malého vápna přímo do golmana.
Jedinou branku zápasu jsme inkasovali v 70 min.,když za půlkou ztratil zbytečně míč Polínek a soupeř z brejku trestal. Do konce zápasu jsme si žádný velký tlak nevytvořili a prohráli jsme 1:0.

Tři body z Rosic

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 16.05.2005 v 14:49:47)

11.5.2005 17.00 v Rosicích

Rosice - SK Líšeň 2:3 (1:1)

Branky: vlastní 37´,Polínek 52´,59´

Sestava: Plchut - Staněk,Martínek,Ptáček - Čampa,Kameník,
Široký,Polínek,Oprchal-Lacko(Chládek 90´),Kubaský (Pecha 90´)

Ve středu jsme zavítali na horkou půdu do Rosic.
V zápase hraném v solidním tempu jsme brzy inkasovali po standartní situaci. Naštěstí ještě do poločasu jsme vyrovnali to když ve 37´ Kameník nahrával před bránu a domácí obránce si dal vlastňáka.
Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Už po 7 minutách se po standarce trefil hlavou Karel Polínek. A v 59´minutě to bylo už 3:1 pro nás, když se opět trefil Polínek.
Jenže místo klidného dohrání zápasu jsme nechali soupeře snížit a tak bránit vítězství až do konce.
To se nám podařilo a tak jsme získali cenný skalp.

Vydřené vítězství

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 16.05.2005 v 14:37:49)

7.5.2005 v 16.30

SK Líšeň - Vacenovice 2:1 (0:1)

Branky: Čampa 48´,Kubaský 86´

Sestava: Plchut - Staněk,Martínek,Ptáček - Čampa,Kameník,
Široký, Polínek, Oprchal - Lacko,Kubaský

Se soupeřem ze spodku tabulky jsme jako první inkasovali.
Po poločase jsme prohrávali a do druhé půle vstoupili aktivně a už ve 48´ minutě jsme vyrovnali díky Rudovi Čampovi. Proti dobře bránícímu soupeři se nám dlouho nedařilo prosadit. Až v 86´min. se prosadil Kubaský a zařídil tak důležité vítězství.

Přesvědčivá výhra

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 05.05.2005 v 20:58:31)

1.5.2005 16.30 v Boskovicích

Boskovice - SK Líšeň 1:5 (0:3)

Branky: Polínek 27´,40´,56´,Lacko 52´,Kubaský 8´

Sestava: Plchut - Staněk, Martínek, Ptáček - Široký,Oprchal
Polínek,Kameník (75´Chládek),Čampa (82´Vala) -
Lacko (88´Krakovský),Kubaský

V nedělním odpoledni jsme zavítali k těžkému soupeři do Boskovic.
Zde jsme zatím podali nejlepší jarní výkon, když jsme dobrým pohybem nutili domácí k chybám jenž vyústily v gólové šance.
Už v 8´minutě se prosadila nová akvizice v naší sestavě, velice aktivní Luba Kubaský po akci Polínka.Za pár minut ještě nastřelil tyč. Ve 27´minutě se hlavou prosadil hráč zápasu Karel Polínek. Do poločasu ještě stačil po akci Kubaského vsítit svůj druhý gól dorážkou z blízka.
Do druhého poločasu jsme mohli nastoupit ve větším klidu a dokázali jsme ještě proměnit další šance.Už v 52 minutě se prosadil kanonýr Marian Lacko. A v 56 minutě řišel zlatý hřeb zápasu. Karel Polínek z 20 metrů nádherně přeloboval domácího golmana a docílil tak Hattricku !!!.
Do konce zápasu jsme hru kontrolovali a malou šmouhou na zápase byla obdržená branka kterou domácí uzavřeli gólový zapis.
Po tomto vítězství jsme se opět dostali do VEDENÍ a další výzva stojí před námi a to tým z Vacenovic.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.