Bison Sportswear

3. kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 30.08.2005 v 22:07:56)

28.8.2005 v 10:15, Kyjov

Kyjov - SK Líšeň 2:3(1:0)Branky: 28.Svoboda, 60.Bílek z pen.- 55.Lacko, 74.Farník, 91. Kubaský
Rozhodčí: Piňos - Sedláček, Dömisch
Delegát: Žilka
Diváků: 220

Sestava: Plchut - Ptáček,Prchlý,Martínek(17.Maruš) - Staněk,Lacko,Široký,Farník,Špirko - Sehnal,Semrád(46.Kubaský)

Dva rozdílné poločasy

Ke třetímu diviznímu utkání jsme zajížděli do Kyjova, který chtěl určitě odčinit debakl 4:0 z minulého kola v Rousínově.
1. poločas (a nakonec i celé utkání) hustě pršelo a to většině hráčům(hlavně našim) asi nesvědčilo, protože od začátku to vypadalo, jako kdyby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Nebyli jsme schopni si přihrát míč a jen jsme bezhlavě nakopávali. Kyjov si vytvářel pomalu a jistě tlak a s ním i souvísející šance. Ve 28.minutě přišlo potrestání naší pasivity. Z hlouby pole nakopl do vápna míč domácí Holeček a vybíhajícího Plchuta přehlavičkoval Svoboda -1:0 Naštěstí už nás domácí do konce poločasu vážněji neohrozili a nepřidali další branky, o které jsme si koledovali. V závěru poločasu sme se přece jen malinko začali probouzet a výsledkem byla ve 45.minutě velká šance Farníka, který ale z blízka nedal!
2. poločas jakoby začalo úplně jiné mužstvo. Začali jsme si to dávat do nohy, začli jsme běhat,být aktivní a tím jsme domácí začali zcela přehrávat. Ve 47.minutě přišla první naše šance. Maruš odcentroval, ale Sehnal nedal. V 55.minutě vykopl daleko na hostující polovinu Plchut, Sehnal výborně jeho výkop zpracoval, posunul Farníkovi, který odcentroval před branku a po závaru zakončil Marian Lacko!!-1:1 . Ale hned v 60.minutě nás poslal zase zpátky na zem z penalty Bílek, který potrestal faul Marka Širokého. Naštěstí nás gól nepoložil a stále jsme dokázali hrát velmi aktivně. V 63.minutě se šikovně uvolnil Farník,ale jeho pokus přehodit brankáře nevyšel. V 68.minutě přišel velmi sporný okamžik! Lacko si chtěl ve vápně obhodit obránce,ale ten jeho pokus zmařil jasnou rukou! Jeho evidentní ruka byla vidět snad až v Líšni,ale sudí byl jiného názoru. V 74.ninutě jsme se přece jen dočkali vyrovnání!! Agilní Farník na vápně doslova vymotal celou obranu i s brankářem -2:2. Náš tlak stále sílil…!Minutu po vyrovnávací brance šel sám na brankáře Sehnal,ale trestuhodně nedal!! V 82.minutě Maruš trefil boční síť. Už už to vypadalo,že odjedeme s bodem, ale v první minutě nastavení se dostal před brankáře Luba Kubaský a jesličkami rozhodl o prvních velmi cenných třech bodech pro Líšen v nové soutěži !!-2:3!!!!

Řekli po utkání:

Ivan Študent,trenér Líšně:„Myslím si,že v první půli jsme byli velmi pasivní. Po přestávce jsme zlepšili pohyb a kombinaci. Střídáním jsme změnili herní systém a to vedlo k bodům.“Zdenek Mareček,trenér Kyjova:„Jsem strašně zklamaný.Hlavně hrou v druhém poločase. Tak špatný výkon mužstvo pod mým vedením ještě nepodalo!“

2. kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 22.08.2005 v 20:59:26)

20.8.2005 v 16:30, Líšeň
SK Líšeň - Napajedla 1:2(0:1)Branky: 82. Farník - 43.Huťka, 58. Němec
Rozhodčí:Poklop - Stloukal, Drápal
Diváků:410

SestavyLíšeň:Plchut - Ptáček, Prchlý, Martínek - Sehnal, Široký, Staněk, Farník, Špirka - Semrád(60.Kubaský,83.Maruš), Lacko

Napajedla:Krajča - Horňák, Blažek, Zavadil, Zatloukal - Tomek(80.Haša), Cingel, Dvořáček, Samsonek - Něměc(70.Foltýn), Huťka

Kdo nedá šance nevyhraje!I tak se dá charakterizovat náš druhý zápas v divizi…Tentokrát jsme nastoupili za krásného počasí před domácími fanoušky proti Napajedlům a nutno dodat,že stále bez šesti hráčů základního kádru.
Od začátku jsme předváděli lepší fotbal a soupeře jsme nepustili do vyloženější šance. V 10.minutě si nachystal na úrovni velkého čtverce míč Farník,ale jeho dělovku pod břevno vytěsnil brankář Krajča na roh. O 4.minuty později začal své velké představení v zahazování šancí Mario Lacko,to když nedokázal sám před brankářem levačkou proměnit. V 18. minutě opět Lacko v podobné pozici zase nedal. Hosté nebyli schopni na naši hru nijak reagovat,ale recept na skvělého Krajču jsme stále ne a ne najít. Ve 21.minutě přiťukl na vápně míč Sehnal Fárníkovi, ale hostující brankář se opět vyznamenal a jeho pokus vyrazil. Z následného rohu hlavičkoval těsně vedle Martínek. Už to vypadalo, že gól v hostující síti je otázkou času, protože krátce po půl hodině hry se ocitl Lacko opět tváří v tvář Krajčovi,ale opět nedal. Jako blesk z čístého nebe přišlo v závěru poločasu potrestání…!Ve 43.minutě po jednom z mála rohových kopů hosté udeřili!!Hlavou se trefil nikým nehlídaný Huťka - 0:1Do druhého poločasu nastoupili dosud nevýrazní hosté posíleni brankou ze závěru poločasu a bylo to na jejich hře znát.Začali se nám vyrovnávat a v stále častějších případech nás i přehrávali. V 53.minutě přišel druhý šok v podobě dalšího gólu. Po zaváhání stopera Prchlého na velkém vápně šel sám na Plchuta Huťka, který přihrál před prázdnou branku Němcovi a pro něj už nebyl problém skórovat-0:2 Rázem bylo vše jinak, ze hřiště jsme se jakoby vytratili,nedařila se nám kombinace i nakopávané míče. Hosté drželi míč na svých kopačkách, málokdy nás pustili do vážnější šance a sami si je vytvářeli. Jiskřičku naděje jsme nakonec jen vykřesali! Nejlepší hráč na hřišti Farník vystřelil v 82. minutě přesně z 20.metrů k tyči -1:2. Následný drtivý tlak, podporovaný například brankářem Plchutem chodícím na rohy, vytoužené vyrovnání už nepřinesl. Zasloužil se o to hlavně brankář Krajča,který v 94. minutě opět zlikvidoval Lackův samostatný nájezd.

Řekli po utkáníIvan Študent,trenér Líšně:„Rozhodně jsme jsme si nezasloužili prohrát. Promarnili jsme však neskutečnou šancí a to rozhodlo“.
Petr Zapletal,trenér Napajedel:„V první půli jsme byli příliš pasivní,závěr jsme si zdramatizovali sami.Podržel nás brankář Krajča.“

1. kolo divize skupiny D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 16.08.2005 v 16:12:00)

13.8.2005 v 16:30, Mutěnice

FK Mutěnice : SK Líšeň 3:1 (1:1)

Branky:19.Vlček,64.Kaizar,77.Macko - 4.Lacko

Rozhodčí:Kaláb-Sedláček,Seidl

Diváků:310

Sestava:Plchut - Ptáček, Prchlý, Martínek - Široký, Čampa(81.Kubaský), Kameník(52.Chládek), Farník, Staněk - Lacko(68.Dědič)

K prvnímu diviznímu zápasu jsme přijeli k aspirantovi na postup do Mutěnic.

Od první minuty nebylo poznat, že jsme nováčky soutěže a máme velkou marodku a hned ve 4.min. jsme předvedli krásnou akci, kterou začal pěknou rozehrávkou Čampa do středu hřiště na Farníka, ten krásně vysunul do křídla Sehnala a s jeho centrem si poradil Lacko - 0:1!!! První divizní gól tedy na sebe překvapivě nenechal dlouho čekat, ale to bylo od té doby od nás skoro všechno. Po rychle obdržené brance se domácí nesesypali,ale naopak ukázali,že budou oprávněným kandidátem postupu.Po našich individuálních chybách hlavně v rozehrávce se často dostávali do šancí,ale ty nedokázali proměnit v gól. V 19.min. se po rohovém kopu a následném závaru před brankou trefil Vlček,který prostřelil vše co mu stálo v cestě-1:1.

Cestu za dobrým výsledkem nám často kazil i rozhodčí,který nás svými neuváženými výroky často trestal žlutými kartami.Vyvrcholení jeho snažení přišlo ve 40.minutě, kdy po normálním hlavičkovém souboji na půli hřiště s Martínkem upadl domácí Čakajík. Jeho ohromující výkřik přesvědčil rozhodčího k udělění druhé žluté karty Martínkovi a tím výrazně zmenšil naše šance na uhrání dobrého výsledku.

Druhá půle začala podle očekávání velkým tlakem domácích, kteří nastoupili se třemi útočníky a bylo otázkou času kdy dostaneme branku. Po několika zahozených šancích přišel rozhodující úder v 64. minutě, kdy Kaizar otočil skóre na domácí stranu-2:1 V 77.minutě pečetil zasloužené vítězství Mutěnic Macko.3:1

Výsledek 3:1 může být pro nás ještě přijatelný, protože 2 branky domácích zastavil až praporek pomezního rozhodčího a několikrát předvedl bravurní zákroky též brankář Plchut.

O převaze hostů hovoří i poměr rohů (13:1) a střel na branku (13:4)

A aby toho nebylo málo, tak máme opět další zranění…Čampa natažené tříslo,Staněk bolesti zad a Kameník problémy s kolenem.

Milan Kušnier,trenér Mutěnic:„Po celé utkání jsme měli viditelnou převahu. Po brance soupeře jsme trochu znervózněli.Nešla nám křídelní hra a ani standardky“.

Ivan Študent,trenér Líšně:“ Domácí měli jasnou převahu, vyloučením se nám rozbila koncepce. Chyběla nám síla v ofenzívě. Postrádal jsem 4 zraněné hráče, přesto si myslím, že jsme uhráli dobrý výsledek“.

Nečekané zpestření

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 16.08.2005 v 14:58:33)

10.8.2005 v 18:00, Městský stadion Srbská1.FC BRNO : SK LÍŠEŇ 3:1(2:0)

Branky: 17. a 40. Švancara, 49. Zelenka – 64. Farník.
Rozhodčí: Chabiča
Diváků: 115

Líšeň: Plchut(46.Sedmidubský)- Čampa, Prchlý, Martínek - Široký, Chládek, Sehnal, Oprchal(60.Bartoník), Kameník - Dědič, Lacko
Brno – I. poločas: Václavík – Horejš, Trousil, Had – Smutný, Pavel Mezlík (16. Simr), Holek, Siegl, Hlavatý – Besta, Švancara.
II. poločas: Brezovan – Kuncl, Trousil, Schuster – Smutný, Večeřa, Siegl (65. Besta), Musil, Had – Zelenka, Simr

Po té co Znojmo odvolalo předem smluvené přátelské utkání se nám naskytla velká příležitost poměřit síly s ligovým týmem Brna. Bohužel nás na tento zápas zastihla velká marodka. I s několika hráči B týmu v základní sestavě se Líšeň pustila do velkého zápasu. Brno mělo značnou převahu, ale naše defenzivní činnost v čele se skvělým Plchutem pracovala na výbornou až do 17. min. kdy se krásně uvolnil Švancara a otevřel skóre. Ve 40.min. poslal stejný hráč Brno do vedení už o dvě branky. Líšeň hrozila jen z rychlých protiútoků. Jeden z nich krásně vyšel! Po ose Farník Oprchal došel míč až k volnému Dědičovi, ale jeho střelu zlikvidoval efektním zákrokem domácí brankář. Brno mělo samozřejmě velkou převahu, ale hlavně díky skvělému Plchutovi,který svými zákroky držel náš tým od pohromy skončila první půle 2:0.
Druhá půle se odehrávala v podobném tempu. Za Brno se hned z kraje 2.púle trefil Zelenka po krásné individuální akci. Líšni docházeli síly, ale přesto srdnatě bojovala o udržení tohoto velice přijatelného výsledku. Párkrát jsme sice měli štěstí hlavně po velké šanci Simra a tyčce Zelenky,ale gól jsme již neobdrželi. Třešničkou na dortu byla nádherná akce kdy Staněk poslal milimetrový míč na roh malého vápna odkud se neuvěřitelně z voleje přímo do horního růžku Brezovanovi branky trefil Farník a uzavřel skóre zápasu.
I když naše hra byla poznamenaná zraněními a k ideálu chyběla hlavně lepší souhra, předvedli jsme kvalitní výkon o čemž svědčí i pro nás přijatelný výsledek.

Opět jsme po zápase počítali zranění…Oprchal se po srážce se Sieglem podrobil artroskopii kolene a Sehnal odkulhal po zápase s naraženým nártem

Vítězství nad Kohoutovicemi

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 16.08.2005 v 13:38:05)

6.8.2005 v 17:30. Hráno v Podolí

SK Líšeň : Kohoutovice 2:1 (2:0)

Branky: 2. Lacko, 5. Farník(pen.), 70. Sýkora
Rozhodčí: Bubelíny
Diváků: 150

Sestava: Plchut(46.Sedmidubský)- Čampa, Prchlý, Martínek(46.Staněk)- Široký(46.Chládek), Ptáček, Horký, Špirka(46.Pecha), Farník- Lacko, Sehnal

V sobotním slunečném odpoledni jsme přivítali na kvalitně připraveném hřišti v Podolí účastníka MSFL Tatran Kohoutovice. Utkání začalo z obou stran opatrně ,ale mírně navrch jsme měli přeci jen my! Hned ve 2.min. dostal na hranici ofsajdu míč Oprchal,zatáhl do vápna a předložil stoprocentní přihrávku Lackovi, který se nemýlil - 1:0!! Než se hosté stačili vzpamatovat,tak v 5.min. opět Oprchal centroval a hostující obránce nešťastně tečoval míč rukou a kopala se penalta, kterou Farník s ledovým klidem proměnil - 2:0 !! Hosté se po obdržených brankách snažili kombinační hrou snížit, ale jejich snaha ztroskotala na naší pozorné obraně řízené spolehlivým Pavlem Plchutem.
Druhý poločas začal velkým tlakem hostů, kteří dostali od trenéra hostů o přestávce pořádně vynadáno. Kohoutovice se sice snažili zkorigovat, ale Líšeň pozorně bránila a plnila si zodpovědně své povinosti. Kohoutovicím se ale však nakonec skórovat povedlo, to když obránci špatně rozehráli míč a zcela volný útočník dostal nádhernou přihrávku a řítil se sám na našeho brankáře a přízemní střelou ho prostřelil - 2:1 ! Do konce zápasu zbývalo 20min. a tlak hostů sílil, ale přinesl jen řadu zahozených šancí a břevno! Domácí si vedení vzít nenechali a uhrálí tak velmi cenné vítězství.
Výbornou náladu po zápase narušilo zranění Petra Pechy,který po souboji s hostujícím obráncem skončil v nemocnici se zlomenou podocnicovou kostí, horní sanicí a licní kostí. Bude minimálně měsíc bez fyzické přípravy

Vítězství v Miroslavi

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 04.08.2005 v 19:24:06)

3.8.2005 v 17.45 v Miroslavi

Miroslav - SK Líšeň 0:5 (0:2)

Branky : Sehnal,Lacko 2,Martínek,Oprchal

Sestava:Plchut(45.Sedmidubský) - Martínek,Prchlý(45.Staněk),Čampa - Špirko,Horký(45.Buchta),Farník(45.Pecha),Ptáček(45.Chládek),Široký(65.Ptáček) - Sehnal,Lacko(45.Oprchal)

V deštivém středečním odpoledni jsme zavítali k nováčkovi župního přeboru z Miroslavi.
První půle zápasu byla opticky vyrovnaná ale do šancí jsme se dostávali jen my. Po přesném centru Farníka na dvakrát zakončil Mario Lacko. A za pár minut si stejné gólové zakončení z opakoval Marian.
Do druhé půle jsme vstoupili velice aktivně a hned v první minutě po rychle rozehraném autu utekl Zbyňěk Oprchal a zpětnou nahrávkou našel Honzu Sehnala, který přesnou střelou k přední tyči zvýšil na 3:0. O pár minut později z rohového rohu zvýšil Aleš Martínek.
Po té jsme vypadli ze hry a soupeř měl 20 minut územní převahu. Nám se nedařilo udržet míč na svých kopačkách,ale soupeře jsme do žádné šance nepustili.
Brankový účet uzavřel Zbyněk Oprchal, který si vyskočil na Sehnalův centr a nedal domácímu brankáři šanci.
Po celkem dobrém výkonu jsme vysoce porazili soupeře a před 1. mistrákem nás čekají ještě dvě zkoušky proti atraktivním soupeřům z MSFL (Kohoutovice, Znojmo).

Turnajové vítězství

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 01.08.2005 v 15:35:18)

30.7.2005 v Deblíně

V parném sobotním odpoledni jsme se už potřetí účastnili turnaje v Deblíně.

Semifinále: hráno 2x30min.
Deblín - SK Líšeň 1:4 (0:1)

Branky:Sehnal,Lacko,Pecha,Široký

Sestava:Sedmidubský - Staněk,Martínek,Čampa - Buchta(30.Špirko),Široký,Pecha,Farník(30.Prchlý),Horký(55.Maruš)
- Oprchal(30.Lacko),Sehnal

V semifinále jsme se utkali proti domácímu celku pro který to mohl být fotbalový svátek utkat se proti diviznímu týmu.
Měli jsme výraznou převahu a dostatek gólových šancí které jsme nedůrazným zakončením neproměnili. Ujal se až průnik a přesné zakončení Sehnala.
Ve druhé půli jsme zažili malý šok. Náš brankář vyběhl proti domácímu útočníkovi mimo pokutové území a jeho odkopnutý míč z poloviny přesně vrátil do prázdné brány domácí hráč 1:1. Naštěstí se nám brzy povedl dát po rohovém kopu rychle vedoucí gól na 2:1. A do konce zápasu jsme přidali ještě dva a zahodili spoustu šancí.
Povinnost jsme splnili a postoupili do finále.

Branky: Farník,vlastní,Buchta

Sestava: Sedmidubský(70.Kučera) - Čampa,Prchlý,Martínek - Špirko(40.Buchta),Pecha,Široký(68.Staněk),Farník,Horký(68.Maruš) - Lacko,Sehnal(40.Oprchal)

Ve finále jsme se už tradičně setkali s Kuřilí, která nás už zde 2x porazila a měli jsme jí co oplatit.
Ve finále jsme byly jednoznačně lepší a soupeře takřka k ničemu nepustilia jen z rohu mohl něco trefit.
První branku ukazkově a lá Van der Vaart trefil Radim Farník a poslal nás do vedení.
Poločas jsme i za tohoto stavu dohráli.
Ve druhé půli jsme měli stále více ze hry a drželi tempo zápasu.
Druhý gól si soupeř vstřelil sám. To když po akci Buchta Oprchal mířil míč na Maria Lacka ale soupeř ho předběhl a vsítil vlastní gól 2:0.
Třetí a poslední gól zápasu dopravil do prázdné branky Lukáš Buchta po přesné nahrávce Lukáše Horkýho.
Po solidním výkonu jsme do třetice tento pohár vyhráli.
Našimi nejlepšími hráči turnaje byly vyhlášeni Honza Sehnal a Petr Pecha.

Vítězná přestřelka

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 28.07.2005 v 15:02:26)

27.7.2005 v 17.30 na hřišti v Želešicích

SK Líšeň - Bohunice 5:3 (2:2)

Branky: Farník,Ptáček,Martínek 2,Sehnal

Sestava:Kučera - Ptáček (45.Staněk),Prchlý,Martínek - Čampa (75.Ptáček),Široký (45.Chládek),Farník (75.Široký),Lacko (45.Oprchal),Špirko (45.Buchta) - Sehnal, Horký

Další přípravný zápas sme odehráli za velkého vedra proti týmu z Bohunic.
Prvních 25 min. jsme hráli pěkný kombinační fotbal a dostávali se do zakončení. Lacko trefil ve vyložené šanci tyč a břevno. Soupeře jsme převážně drželi na jejich obranné polovině. Náš tlak vyústil ve dva nádherné góly.
První dal z přímého kopu do šibenice Radim Farník 1:0.
A za pár minut napřáhl z 25 metrů Petr Ptáček a vymetl pavučinu i v druhém koutu Bohunického brankáře 2:0.
Jenže po druhém vstřeleném gólu jsme přestali hrát a soupeř nás dostal pod tlak a po dvou našich individuálních chybách vyrovnal.
Do šaten se šlo za stavu 2:2.
Druhá půle se hrála spíše nahoru dolů. Ale do šancí sme se převážně dostávali my. Vedoucí gól padl porohovém kopu, kdy se přesně hlavou trefil Aleš Martínek 3:2. A ten samý hráč si to za pár minut z opakoval ale místo hlavou dal gól nohou 4:2. Na 5:2 zvýšil po přesné nahrávce Zbyňka Oprchala Honza Sehnal. Po té se do šancí dostal i soupeř ale Libor Kučera dvě střely likviduje nestačí až na přesnou střelu Bohunického hráče.
Divoký zápas na branky skončil 5:3.

Nevydařená sobota

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 24.07.2005 v 13:13:43)

V sobotu 23.7. jsme po těžkém tréninkovém týdnu měli v plánu odehrát dva přípravné zápasy. Tým se rozdělil na dvě jedenáctky a každá odehrála jeden zápas.

23.7.2005 10.30 v Hustopečích

SK Líšeň - Slavia Praha B 0:4 (0:1)

Sestava:Klimek - Čampa (C),Prchlý,Ptáček - Horký,Farník,Široký(70.Chládek),Pecha (70.Kubaský),Buchta - Lacko,Sehnal

Dopoledne nastoupila 1.skupina proti mladíkům ze Slavie.
V první půli se nám nedařila kombinace a Slavisté drželi míč na svých kopačkách ,ale naše defenzíva fungovala dobře.
Rychlými protiútoky sme se snažili soupeře zaskočit,ale bohužel jsme se nedostali do zakončení.Jedinou branku jsme obdrželi po centru ze strany ,když se náš hráč nechal předběhnout protihráčem. Do přestávky jsme odcházeli za stavu 0:1.
Do druhé půle Slávisté postavili celou novou jedenáctku hráčů.Což bylo na hřišti znát. Náš tým proti čerstvým hráčům statečně vzdoroval a dostali jsme se i do šancí ale Marian Lacko 3x před golmanem neproměnil a jednou se dostal do šance Honza Sehnal. Hrál se z naší strany otevřenější fotbal a soupeř se dostával do zakončení také.
Škoda je že jsme inkasovali tři docela laciné branky.
Na 2:0 podběhl roh brankář a míč se nešťastně odrazil od obránce k soupeři který už neměl problém skórovat.Na 3:0 zbytečná ztráta míče před vápnem a osamocený hráč přesně zakončil.A na 4:0 se trefila Slavia s přímého kopu.
Těžký zápas proti dvou jedenáctkám soupeře jsme odehráli důstojně jen škoda inkasovaných branek.

23.7. 18.00 v Tasovicích

Tasovice - SK Líšeň 2:0 (2:0)

Sestava: Sedmidubský (75.Kučera)- Staněk,Martínek,Bartoník - Maruš,Růžička(45.Dědič),Pecha(45.Široký),Chládek,Kupský(30.Krakovský) - Kubaský(75.Růžička),Horký(45.Král)

Druhá skupina nastoupila odpoledne v Tasovicích.
Začátek zápasu jsme zaspali a už po deseti minutách jsme prohrávali 2:0. Branky jsme obdrželi především po individuálních chybách. Ale v 1. půli se nám nedařila především obranná hra týmu. Do útoku jsme se do moc šancí nedostali. Za zmínku stojí jen střela Horkého, kterou vytáhl golman ze šibenice.
Ve druhé půli se hra zlepšila. Měli jsme hru pod kontrolou a soupeře k ničemu nepustili. Ale bohužel jsme se ani mi nedostali do žádné šance. Tasovice zalezli před své vápno a v zahuštěném prostoru se jim dařilo odrážet naše útoky.
Náš nejlepší hráč Dědič se snažil co mu síli stačili ale alespoň korigující branky jsme nedocílili.

Z nevydařené soboty jsme se alespoň poučili a už ve středu nás čeká další soupeř tým Bohunic.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor gigggs 24.07.2005 v 13:11:51)

Sestava:Klimek - Čampa,Prchlý,Ptáček - Horký,Farník,Široký(70.Chládek),Pecha (70.Kubaský),Buchta - Lacko,Sehnal