Branky:3.Sehnal,56.Prchlý,63.Lacko - 89.Hušek
Střely na branku/mimo branku: 10/5 : 6/3
Fauly: 18/18
Rohy: 9/4
Ofsajdy: 8/1

Sestava Líšně: Plchut - Čampa,Ptáček,Široký - Sehnal(90.Maruš),Prchlý,Páviš,Farník,Kalouda - Fous(79.Buchta),Lacko(73.Kubaský)

Do utkání jsme vstoupili velice šťastně. Ve 3.minutě totiž vystřelil z vápna Sehnal a jeho střelu si do branky srazil hostující obránce. Rychlý gól hosty evidentně zaskočil a byli jsme to my, kdo měl celý zápas hru pod kontrolou. Zvýšit na 2:0 mohl ve 14.minutě Lacko,ale prodlouženou hlavičku Prchlého za obranu nedokázal využít tak jak by chtěl. Ve 40.mututě ještě dal Farník tyčku a tak se šlo do kabin se zrádným jednobrankovým vedením.
Už v 11.mutě druhé půle se trefil hlavou Prchlý a o 12 minut později dovršil účet domácích Lacko,který se konečně po 150ti šancích zapsal mezi střelce…! Hosté se ale nakonec jen dočkali, to když jim naše obrana dirigovaná výborným Petrem Ptáčkem darovala opět po standartní situaci čestný gól.

Řekli po utkání:Ivan Študent(Lišeň)-„Pomohl nám šťastný první gól,od toho se vyvíjel zbytek utkání.Stáhli jsme se a výsledek si pohlídali.Ikdyž měl soupeř v druhé půlce optickou převahu,tak nás výrazně neohrozil.Zvítězili jsme zaslouženě.“Zbyněk Zbořil(Morkovice)-„Rozhodl náš špatný vstup do utkání.Soupeři rychlý gól výrazně pomohl.Přitom v našich silách bylo tady neprohrát.“

Vložené 15.kolo divize skupiny D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor IKER 03.10.2005 v 15:21:55)

28.9. v 16:00,Líšeň

SK Líšeň:Brumov 1:3(1:1)

Branky: 40.Kalouda - 18.Zvoníček,70.Šuráň,73.Krahula
Rozhodčí:Ondráš
Diváků:320

Sestava Líšně: Plchut - Čampa,Ptáček,Široký - Kalouda,Prchlý,Farník,Páviš,Buchta(59.Fous) - Lacko(76.Kubaský),Sehnal

Utkání jsme nezvládli po taktické stránce. První dva góly jsme inkasovali po standartních situacích,což je náš velký problém. Ve 40.minutě jsme sice Kaloudou vyrovnali,ale to bylo od nás vše.Hosté nás však v 70. a v 72.minutě dvakrát potrestali a bylo po utkání.

7.kolo divize skupiny D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor IKER 26.09.2005 v 18:20:31)

Ofsajdy: 0:2

Sestava Líšně: Plchut - Čampa,Ptáček,Široký - Kalouda,Prchlý(88.Kubaský),Páviš,Farník,Buchta(86.Staněk) - Lacko(46.Fous),Sehnal

Zase ty šance…!!!!

Naše trápení v neproměňování šancí stále pokračuje a v Šardicích nám to vzalo minimálně bod.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve druhé minutě se ocitl sám před brankářem Marian Lacko,ale Farníkův centr nevyužil!Jeho střelu zlikvidoval domácí brankář. Pokračovali jsme stále v aktivní hře a v 18.minutě jsme se dočkali zasloužené branky, to když Kalouda u rohového praporku doslova vymotal 2 protihráče,odcentroval a odražený míč uklidil so sítě Farník -0:1!
O minutu na to hlavičkoval na bránu Prchlý,míč se odrazil k Lackovi,ale brankář stačil na dvákrát jeho pokus krýt. Domácí měli sice menší herní převahu, ale větší brankovou příleitost si vůbec nevytvořili. Naopak opět Lacko zahodil ve 25.minutě víc než stoprocentní šanci, když ani na 2x nedorazil míč do sítě. No a po vzoru „nedáš - dostaneš“ přišlo potrestání.Ve 43.minutě si vklidu zpracoval centrovaný míč domácí Šťastný a vyrovnal -1:1.
Ve druhém poločase nás domácí přehráli,ale opět si nevytvořili větší gólovou příležitost,ale ani my jsme nenavázali na šance z prní půle. Za zmínku snad stojí jen Farníkův „volej“ ze 67.minuty, který ale mířil přímo doprostřed branky kde stál brankář. Domácí nás stále tlačili a nakonec se i dočkali. K vyrovnání jim pomohl v 85.minutě Marek Široký,když se při jednom odkopu trefil nešťastně do ruky a z nařízené penalty se Šafář nemýlil-2:1.

Řekli po utkání:Jiři Willmann,trenér Šardic:¨“Kluci jsou doma zaseklí a zaražení.Více se nám daří venku.“Ivan Študent,trenér Líšně:„Prohráli jsme zápas neproměňováním šancí v první půli.Napočítal jsem 4.Domácí vytěžili z minima maximum.“

16.Kyjov 4

Další zápas hrajeme už teď ve středu v 16:00 doma s Brumovem a v sobotu opět doma v 15:30 s Morkovicema**

6.kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor IKER 20.09.2005 v 16:03:58)

Ofsajdy: 4:2

Sestava Líšně: Plchut - Čampa,Ptáček,Široký - Kalouda,Prchlý,Páviš,Farník,Buchta(77.Šudoma) - Lacko(65.Fous),Sehnal

Potvrdit vítězství z minulého kola a tím získat konečně první 3 podzimní body na domácí půdě, byl hlavní plán sobotního utkání.
Ten se nám dařilo realizovat hned od začátku utkání..Na soupeře jsme vlítli a hned ve 4.minutě se trefil z dálky Sehnal -1:0. Minutu na to se ocitl sám před brankářem Farník,ale nedal. V 16.min. přiťukl Kalouda míč Sehnalovi a ten se z boku nemílil -2:0. Hosté poprvé vážněji zahrozili až ve 32.minutě, ale těsně před útočníkem odkopával Čampa. Další úder do hostující svatyně udělal Lacko, kdy z boku využil Farníkovu přihrávku -3:0. Evidentně otřesení hosté se už nepokoušeli ani o sebemenší odpor. Toho ještě využil ke konci poločasu agilní Sehnal, ale tentokrát z boku nedal.
V druhém poločase si hosté vytvořili mírný tlak, ale byli jsme to opět my, kdo skóroval…V 60.minutě korunoval svúj výborný výkon i celého mužstva Ptáček, když hlavou využil roh -4:0. Závěr jsme si už pohlídali,ikdyž ke konci se musel ještě vyznamenat dvakrát Plchut.

Řekli po utkání:

Ivan Študent:„Výsledek hovoří za vše. Pomohlo nám vstřelení rychlého gólu a dobrý výkon v obraně. Dařilo se nám vytvářet si spoustu gólových příležitostí,soupeř se k ohrožení naší branky dostal až v závěru,kdy byl zápas rozhodnutý.“

Jiří Hamřík:„O zápase rozhodl výborný nástup domácích, kteří nás jednoznačně přehráli ve všech směrech. Naše obranná hra byla špatná.“

FACKA JAK MÁ BÝT

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor IKER 14.09.2005 v 20:10:16)

Dnes jsme v rámci zabudování nových hráčů a těch co dlouho nehráli, odehráli místo tréninku přátelské utkání se Slovanem Brno. A jak už to u přátelských zápasů se soupeři z nižších soutěží bývá,zápas byl jedna velká ostuda. V první půli si všichni mysleli, jak všechno půjde samo,ale opak byl pravdou. V 5.minutě jsme prohrávali 2:0!!! Tento stav s námi vůbec nic nedělal a tréninkové tempo stále pokračovalo. Ve 30.minutě jsme dostali třetí gól a to bylo dost už i pro brankáře Plchuta, který raději odešel z branky. Do konce poločasu jsme naštěstí stihli snížit aspoň na 3:1, kdy se z boku trefil Fous.
Do druhé půle nastoupila útočná síla Farník,Sehnal,Lacko a tak jsme se konečně začali dostávat do gólových příležitostí, ale řada jich byla trestuhodně zahozena. Zhruba v 70.minutě se konečně trefil hlavou Lacko -3:2. Jenže to bylo z naší strany vše!! Nakonec nás ještě hosté zesměšnili čtvrtým gólem a ostuda byla dokončena.
Kdo nepřišel, udělal moooc dobře!!

1.poločas: Plchut(30.Sedmidubský)-Čampa,Prchlý,Široký - Kalouda,Chládek,Páviš,Šudoma,Buchta - Fous,Semrád

2.poločas: Sedmidubský - Prchlý,Ptáček,Široký - Maruš,Páviš,Farník,Chládek,Kalouda - Sehnal,Lacko

5.kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor IKER 12.09.2005 v 19:14:43)

11.9.2005 v 16:30, Vyškov

VYŠKOV - SK LÍŠEŇ 0:2(0:2)Branky: 3.Sehnal, 25.Kalouda
Rozhodčí: Bednář - Picmaus,Zbořil
Delegát: Babušník
Diváků: 380 (převážně z Líšně :-) )
Žluté karty: Hanus - Čampa,Kalouda,Buchta

Sestava: Plchut - Čampa,Ptáček,Staněk(33.Chládek) - Kalouda,Široký,Farník,Páviš,Buchta - Sehnal,Lacko(69.Maruš)

Nastoupili jsme s dvěma navrátilci po zranění(Páviš a Buchta) a s jednou změnou v sestavě způsobenou zraněním Mirka Prchlého. Na jeho post se nezvykle postavil Ptáček a vedl si víc než dobře.
Hned z úvodu bylo znát, že Vyškov potřebuje doma vyhrát a tím odčinit poslední domácí utkání s ČAFC kdy vedl 2:0,ale nakonec jen remizoval.
Malinko jim k tomu včera pomáhal(snad neumyslně) rozhodčí, který občas pískal zajímavé zákroky hlavně v okolí našeho vápna… Naštěstí toho domácí nevyužili. Naopak jsme to byli my, kdo využil jedné jejich standardky. Hned ve 3.minutě chytl centr Plchut a poslal dlouhý výkop do brejku. Po hrubce obránce se míč dostal až k Sehnalovi, který skvěle přehodil vybíhajícího brankáře -0:1 Brzká branka domácí evidentně zaskočila.Než se zase stačili probudit, tak dostali druhej kus. Ve 25.minutě přiťukl Marian Lacko na vápně Kaloudovi a ten přesnou ranou k tyči nedal brankáři šanci -0:2 Zbytek poločasu se odehrál bez vážnějších příležitostí na obou stranách.Domácí hrozili jen centrovanými míči, ale ty v pohodě zbíral Plchut. Ale asi největší rozruch(naštěstí úsměvný) způsobil další ze zajímavých výroků rozhodčího.Ten nechtěl ve 33.minutě pustit na hřiště střídajícího Chládka,protože měl na hlavě gumičku, která mu drří vlasy!!!Prý mají přísné instrukce nepouštět hráče na hřiště s žádnými náramky a řetízky…!
Druhý poločas na nás Vyškov vlítl a zatlačil nás na naši polovinu.S tím jsme se nedokázali moc dobře vyrovnat,tak jsme to jen nakopávali a občas zahrozili z nebezpečných brejků, které ale byly často pokaženy hned v zárodku. Domácí se snažili samozřejmě vyrovnat,ale vážněji branku neohrozil. Stále to jen zkoušeli centry z boku,ale to mělo zcela nulový účinek.
Myslím,že se vyhrálo zcela zaslouženě. Pochvalu zaslouží všichni hráči, hlavně novicové v základní sestavě, kteří v neděli ukázali,že jsou adekvátními náhradami za zraněné.
Velký dík patří i divákúm,kteří vážili cestu do Vyškova(a že jich nebylo málo)

4. kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 08.09.2005 v 16:06:13)

3.září 2005 v 16:30, Líšeň

SK Líšeň - TJ Cukrovar Hrušovany nad Jev. 1:3(0:0)Branky: 71.Farník - 81.Grmela, 83.Koch, 90.Holcman

Sestava:Plchut - Čampa, Prchlý, Ptáček - Kalouda, Široký, Staněk, Špirka - Lacko(70. Semrád), Kubaský(80.Sudoma)

Vyhrál lepší

1.poločas našeho čtvrtého vystoupení v divizi se nesl spíš v opatrném tempu než v nějakém horečném útočení. Hrušovany pozorně bránily a čekaly na naší chybu. Jedinou šancí první půle byl solový nájezd Lacka v 19.min, který jak jinak, nebyl proměněn…!
Do druhého poločasu nastoupili hosté se dvěma hroty v útoku a to se jim, jak se později ukázalo, vyplatilo. Začali být aktivnější, přesně kombinovali a nepoštěli nás chvílemi za půlku natož do větší šance. Ale nakonec jsme to byli my kdo otevřel skóre zápasu. Po jednom z mimořádných průniků zastavili v 71. minutě hostující obránci na hranici vápna Lacka a z přímého kopu se trefil Farník1:0. Zdálo se, že to Hrušovany položí, ale opak byl pravdou. Hosté hráli stále velice aktivně a to přineslo ovoce. V 81.minutě chtěl odcentrovat Grmela, ale všiml si, že Plchut je mírně z branky a prudkou střelou k přední tyči vyrovnal1:1. To hosty „nakoplo“ ještě víc a drali se do dalších a dalších útoků. Nutno dodat, že gól v naší síti byla jen otázka času. V 83.minutě se nejlépe před brankou zorientoval Koch a otočil skóre na hostující stranu1:2. Krutý, ale zasloužený výsledek dovršil v závěru utkání hlavou Holcman 1:3.

3. kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 30.08.2005 v 22:07:56)

28.8.2005 v 10:15, Kyjov

Kyjov - SK Líšeň 2:3(1:0)Branky: 28.Svoboda, 60.Bílek z pen.- 55.Lacko, 74.Farník, 91. Kubaský
Rozhodčí: Piňos - Sedláček, Dömisch
Delegát: Žilka
Diváků: 220

Sestava: Plchut - Ptáček,Prchlý,Martínek(17.Maruš) - Staněk,Lacko,Široký,Farník,Špirko - Sehnal,Semrád(46.Kubaský)

Dva rozdílné poločasy

Ke třetímu diviznímu utkání jsme zajížděli do Kyjova, který chtěl určitě odčinit debakl 4:0 z minulého kola v Rousínově.
1. poločas (a nakonec i celé utkání) hustě pršelo a to většině hráčům(hlavně našim) asi nesvědčilo, protože od začátku to vypadalo, jako kdyby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Nebyli jsme schopni si přihrát míč a jen jsme bezhlavě nakopávali. Kyjov si vytvářel pomalu a jistě tlak a s ním i souvísející šance. Ve 28.minutě přišlo potrestání naší pasivity. Z hlouby pole nakopl do vápna míč domácí Holeček a vybíhajícího Plchuta přehlavičkoval Svoboda -1:0 Naštěstí už nás domácí do konce poločasu vážněji neohrozili a nepřidali další branky, o které jsme si koledovali. V závěru poločasu sme se přece jen malinko začali probouzet a výsledkem byla ve 45.minutě velká šance Farníka, který ale z blízka nedal!
2. poločas jakoby začalo úplně jiné mužstvo. Začali jsme si to dávat do nohy, začli jsme běhat,být aktivní a tím jsme domácí začali zcela přehrávat. Ve 47.minutě přišla první naše šance. Maruš odcentroval, ale Sehnal nedal. V 55.minutě vykopl daleko na hostující polovinu Plchut, Sehnal výborně jeho výkop zpracoval, posunul Farníkovi, který odcentroval před branku a po závaru zakončil Marian Lacko!!-1:1 . Ale hned v 60.minutě nás poslal zase zpátky na zem z penalty Bílek, který potrestal faul Marka Širokého. Naštěstí nás gól nepoložil a stále jsme dokázali hrát velmi aktivně. V 63.minutě se šikovně uvolnil Farník,ale jeho pokus přehodit brankáře nevyšel. V 68.minutě přišel velmi sporný okamžik! Lacko si chtěl ve vápně obhodit obránce,ale ten jeho pokus zmařil jasnou rukou! Jeho evidentní ruka byla vidět snad až v Líšni,ale sudí byl jiného názoru. V 74.ninutě jsme se přece jen dočkali vyrovnání!! Agilní Farník na vápně doslova vymotal celou obranu i s brankářem -2:2. Náš tlak stále sílil…!Minutu po vyrovnávací brance šel sám na brankáře Sehnal,ale trestuhodně nedal!! V 82.minutě Maruš trefil boční síť. Už už to vypadalo,že odjedeme s bodem, ale v první minutě nastavení se dostal před brankáře Luba Kubaský a jesličkami rozhodl o prvních velmi cenných třech bodech pro Líšen v nové soutěži !!-2:3!!!!

Ivan Študent,trenér Líšně:„Myslím si,že v první půli jsme byli velmi pasivní. Po přestávce jsme zlepšili pohyb a kombinaci. Střídáním jsme změnili herní systém a to vedlo k bodům.“Zdenek Mareček,trenér Kyjova:„Jsem strašně zklamaný.Hlavně hrou v druhém poločase. Tak špatný výkon mužstvo pod mým vedením ještě nepodalo!“

2. kolo divize D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 22.08.2005 v 20:59:26)

20.8.2005 v 16:30, Líšeň
SK Líšeň - Napajedla 1:2(0:1)Branky: 82. Farník - 43.Huťka, 58. Němec
Rozhodčí:Poklop - Stloukal, Drápal
Diváků:410

SestavyLíšeň:Plchut - Ptáček, Prchlý, Martínek - Sehnal, Široký, Staněk, Farník, Špirka - Semrád(60.Kubaský,83.Maruš), Lacko

Napajedla:Krajča - Horňák, Blažek, Zavadil, Zatloukal - Tomek(80.Haša), Cingel, Dvořáček, Samsonek - Něměc(70.Foltýn), Huťka

Kdo nedá šance nevyhraje!I tak se dá charakterizovat náš druhý zápas v divizi…Tentokrát jsme nastoupili za krásného počasí před domácími fanoušky proti Napajedlům a nutno dodat,že stále bez šesti hráčů základního kádru.
Od začátku jsme předváděli lepší fotbal a soupeře jsme nepustili do vyloženější šance. V 10.minutě si nachystal na úrovni velkého čtverce míč Farník,ale jeho dělovku pod břevno vytěsnil brankář Krajča na roh. O 4.minuty později začal své velké představení v zahazování šancí Mario Lacko,to když nedokázal sám před brankářem levačkou proměnit. V 18. minutě opět Lacko v podobné pozici zase nedal. Hosté nebyli schopni na naši hru nijak reagovat,ale recept na skvělého Krajču jsme stále ne a ne najít. Ve 21.minutě přiťukl na vápně míč Sehnal Fárníkovi, ale hostující brankář se opět vyznamenal a jeho pokus vyrazil. Z následného rohu hlavičkoval těsně vedle Martínek. Už to vypadalo, že gól v hostující síti je otázkou času, protože krátce po půl hodině hry se ocitl Lacko opět tváří v tvář Krajčovi,ale opět nedal. Jako blesk z čístého nebe přišlo v závěru poločasu potrestání…!Ve 43.minutě po jednom z mála rohových kopů hosté udeřili!!Hlavou se trefil nikým nehlídaný Huťka - 0:1Do druhého poločasu nastoupili dosud nevýrazní hosté posíleni brankou ze závěru poločasu a bylo to na jejich hře znát.Začali se nám vyrovnávat a v stále častějších případech nás i přehrávali. V 53.minutě přišel druhý šok v podobě dalšího gólu. Po zaváhání stopera Prchlého na velkém vápně šel sám na Plchuta Huťka, který přihrál před prázdnou branku Němcovi a pro něj už nebyl problém skórovat-0:2 Rázem bylo vše jinak, ze hřiště jsme se jakoby vytratili,nedařila se nám kombinace i nakopávané míče. Hosté drželi míč na svých kopačkách, málokdy nás pustili do vážnější šance a sami si je vytvářeli. Jiskřičku naděje jsme nakonec jen vykřesali! Nejlepší hráč na hřišti Farník vystřelil v 82. minutě přesně z 20.metrů k tyči -1:2. Následný drtivý tlak, podporovaný například brankářem Plchutem chodícím na rohy, vytoužené vyrovnání už nepřinesl. Zasloužil se o to hlavně brankář Krajča,který v 94. minutě opět zlikvidoval Lackův samostatný nájezd.

Řekli po utkáníIvan Študent,trenér Líšně:„Rozhodně jsme jsme si nezasloužili prohrát. Promarnili jsme však neskutečnou šancí a to rozhodlo“.
Petr Zapletal,trenér Napajedel:„V první půli jsme byli příliš pasivní,závěr jsme si zdramatizovali sami.Podržel nás brankář Krajča.“

1. kolo divize skupiny D

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Iker 16.08.2005 v 16:12:00)

13.8.2005 v 16:30, Mutěnice

FK Mutěnice : SK Líšeň 3:1 (1:1)

Branky:19.Vlček,64.Kaizar,77.Macko - 4.Lacko

Rozhodčí:Kaláb-Sedláček,Seidl

Diváků:310

Sestava:Plchut - Ptáček, Prchlý, Martínek - Široký, Čampa(81.Kubaský), Kameník(52.Chládek), Farník, Staněk - Lacko(68.Dědič)

K prvnímu diviznímu zápasu jsme přijeli k aspirantovi na postup do Mutěnic.

Od první minuty nebylo poznat, že jsme nováčky soutěže a máme velkou marodku a hned ve 4.min. jsme předvedli krásnou akci, kterou začal pěknou rozehrávkou Čampa do středu hřiště na Farníka, ten krásně vysunul do křídla Sehnala a s jeho centrem si poradil Lacko - 0:1!!! První divizní gól tedy na sebe překvapivě nenechal dlouho čekat, ale to bylo od té doby od nás skoro všechno. Po rychle obdržené brance se domácí nesesypali,ale naopak ukázali,že budou oprávněným kandidátem postupu.Po našich individuálních chybách hlavně v rozehrávce se často dostávali do šancí,ale ty nedokázali proměnit v gól. V 19.min. se po rohovém kopu a následném závaru před brankou trefil Vlček,který prostřelil vše co mu stálo v cestě-1:1.

Cestu za dobrým výsledkem nám často kazil i rozhodčí,který nás svými neuváženými výroky často trestal žlutými kartami.Vyvrcholení jeho snažení přišlo ve 40.minutě, kdy po normálním hlavičkovém souboji na půli hřiště s Martínkem upadl domácí Čakajík. Jeho ohromující výkřik přesvědčil rozhodčího k udělění druhé žluté karty Martínkovi a tím výrazně zmenšil naše šance na uhrání dobrého výsledku.

Druhá půle začala podle očekávání velkým tlakem domácích, kteří nastoupili se třemi útočníky a bylo otázkou času kdy dostaneme branku. Po několika zahozených šancích přišel rozhodující úder v 64. minutě, kdy Kaizar otočil skóre na domácí stranu-2:1 V 77.minutě pečetil zasloužené vítězství Mutěnic Macko.3:1

Výsledek 3:1 může být pro nás ještě přijatelný, protože 2 branky domácích zastavil až praporek pomezního rozhodčího a několikrát předvedl bravurní zákroky též brankář Plchut.

O převaze hostů hovoří i poměr rohů (13:1) a střel na branku (13:4)

A aby toho nebylo málo, tak máme opět další zranění…Čampa natažené tříslo,Staněk bolesti zad a Kameník problémy s kolenem.

Milan Kušnier,trenér Mutěnic:„Po celé utkání jsme měli viditelnou převahu. Po brance soupeře jsme trochu znervózněli.Nešla nám křídelní hra a ani standardky“.

Ivan Študent,trenér Líšně:“ Domácí měli jasnou převahu, vyloučením se nám rozbila koncepce. Chyběla nám síla v ofenzívě. Postrádal jsem 4 zraněné hráče, přesto si myslím, že jsme uhráli dobrý výsledek“.