SK LÍŠEŇ „B“ – SK TUŘANY 1:1 (1:1)

Rozhodčí:Slezák Tomáš

Branky:22´ Dufka – 13´Janoušek

Žk:Packa (T)

Domácí:Pouchlý, Dufka, Hajn J., Gross, Nečas, Kapitán, Pospíchal (81´ Ondráček), Vaněk, Jonáš (70´ Černý), Svoboda M., Uhlíř.

Hosté:Florka, Brychta, Krčál, Lang, Packa, Niederle, Janoušek Martin, Kučerovský, Králíček, Janoušek Michal, Mareš – Kosař, Mašek, Trnka, Olejník.

Dnešní sestava vznikala opět komplikovaně, starší a mladší dorost hrál zároveň o body v Hodoníně (mimochodem úspešně, st. vyhráli 4:1 a ml. 3:3) a do sestavy zasáhla i neúčast Chmelaře, Pavla Hajna a Beránka. Aby těch trablů nebylo málo v sobotu se zranil bikrosák Suchý. Z těchto důvodů jsem požádal trenéra béčka žáků pana Čermáka o výpomoc, ochotně mi poskytl tři hráče, brankáře Filipa Pouchlého, Tomáše Grosse a Adama Černého a to i přesto, že hráli svůj mistrovský zápas před námi. Všicni tito žáci předvedli velice dobré výkony. Náš věkový průměr v tomto zápase byl 15,4 let oproti Tuřanům, kteří měli průměr 17 let. V domácím zápase jsme tradičně prohrávali. Branku jsme dostali ve 13´ po chybě stopera Dufky, který zbytečně ztrácí míč a Janoušek měl volnou cestu až do branky 0:1.
Naštěstí Dufka svoje zaváhání napravil vyrovnávacím gólem na 1:1 ve 22´ po přímáku Vaňka. Utkání mohli rozhodnout standartní situace na obou stranách, hosté nám nastřelili párkrát tyč, ale naštěstí je měl brankář dobře postavené. Dufka nakonec mohl skóre otočit v náš prospěch, jenže další jeho slibné šance již neproměnil. Hosté zahrozili v samém závěru utkání, kdy gólovou střelu vytáhl svým perfektním zákrokem brankář Pouchlý na rohový kop. Myslím si, že remíza je zasloužená pro obě družstva.

Pozvánka na čtvrtek a na neděli:

Chci Vás pozvat na další utkání, které hrajeme již ve čtvrtek 5.10. na domácím hřišti od 16:00 proti Bystrci „B“. V neděli 8.10. pak zajíždíme do Komína, zápas začíná ve 13:00.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

13.kolo, čtvrtek 28.9.2006 – dorost „B“:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 03.10.2006 v 08:12:53)

MCV BRNO - SK LÍŠEŇ „B“ 4:2 (1:2)

Rozhodčí:Blažek Adam

Branky:23´, 70´, 80´, 85´ - 9´+ 37´ Farlík

Žk:Svoboda M.

Domácí:Crha, Hynek, Kubík, Sova, Skrčený, Sargsyan D., Konečný, Dočkal, Hrabovský, Nuhaj, Kočárek – Kugler, Sargsyan Ch., Dostál, Landori, Albrecht, Kačanolli.

Hosté:Klimek, Kapitán, Dufka, Vrbka, Gloza, Jonáš, Brom, Vaněk, Švancara, Farlík, Svoboda M. – Uhlíř, Ondráček.

Ve svátečním odpoledni jsme na MCV začali dobře, v 9´ kopal Brom rohový kop, kde si nejvýše vyskočil Farlík a hlavou otevírá skóre 0:1. Jenže pak zbytečně inkasujeme ve 23´ na 1:1. Rohová situace z deváté minuty se přesně zopakovala ještě jednou a to v 37´, Brom kope roh a Farlík znovu hlavou střílí přesně k tyči 1:2.
Druhý poločas jsme na dvacet minut MCV k ničemu nepustili, jenže jsme se nedokázali střelecky prosadit a to nás stálo všechny body. Maloměřice nás potrestali z rychlích protiútoků v 70´ 2:2, 80´ 3:3 a v 85´na konečných 4:2.

POZVÁNKA NA SOBOTU:

Chci Vás pozvat na další utkání, které hrajeme v neděli 1.10. na domácím hřišti od 13:15 proti Tuřanům.

SK LÍŠEŇ "B"-TUŘANY 1:1 (1:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 01.10.2006 v 15:24:40)

Branka domácích:Dufka

ČTVRTEK 28.9.2006

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 26.09.2006 v 13:48:05)

Další utkání hrajeme ve čtvrtek 28.9. na hřišti Maloměřic od 13:45.

Odjezd autobusu č. 75 ze Staré Osady je 12:34

SK LÍŠEŇ "B" - TATRAN KOHOUTOVICE 2:1(0:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 24.09.2006 v 20:19:37)

Rozhodčí:Sedláček Tomáš

Branky:67´Vaněk, 85´Brom - 36´Lacho

Žk:Brom - Geschvanter, Lacho, Liktor, Jelínek

Domácí:Suchý, Matoušek, Dufka, Vrbka, Hajn J., Brom, Vaněk, Uhlíř, Svoboda M.,Ondráček.

Hosté:Pokorný, Kroutil, Geschvanter, Látal, Jurča, Lacho, Liktor, Kříž, Jelínek, Božek, Musil, Menšík, Tillich, Kašný

V dnešním zápase jsme bohužel nastoupili jen o deseti hráčích a tomu byla přispůsobená taktika.
Ze soupeře jsme podle tabulkového umístění měli respekt, ale na hřišti to vypadalo jinak. Byli jsme vyrovnaným mužstvem i bez toho jedenáctého hráče. Přesto hosté skórovali jako první v 36´po rohovém kopu 0:1. Tímto výsledkem taky skončil první poločas. Do dalších 45 minut jsme šli s odhodláním vyrovnat, protože Kohoutovice nic moc nepředvedli. To se nám podařilo v 67´ po rohovém kopu Matouška, kdy výborně hlavičkoval Dufka, brankář jeho střelu vyráží k Vaňkovi a ten míří přesně 1:1. V 85´se nám podařil znovu skvělý obrat, Brom šel od poloviny hřiště sám na brankáře, kterého obchází a vstřeluje naši vítěznou branku na 2:1.

Děkuji hráčům za předvedený výkon a fanouškům za jejich podporu.

SK Líšeň "B" - Tatran Kohoutovice 2:1(0:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 24.09.2006 v 16:04:40)

Branky:
Vaněk, Brom-Lacko

14.kolo, čtvrtek 21.9.2006 – dorost „B“:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 22.09.2006 v 08:02:00)

SK LÍŠEŇ „B“ – FK FC ŽABOVŘESKY 4:3(1:3)

Rozhodčí: Radim Krbůšek

Branky:5´ Wolf, 24´ Fikar, 29´ Rajsigl – 9´ Vaněk, 70´ Dufka, 75´ Svoboda M., 85´ Uhlíř

Žk:Klimek, Vrbka, Gloza – Bodeček, Fikar, Klon

Domácí:Klimek, Hajn P.(60´Jonáš), Dufka, Vrbka, Hajn J., Matoušek, Vaněk, Gloza (46´Holubář), Chmelař (46´Uhlíř), Svoboda, Beránek(75´Ondráček).

Hosté:Vaculík, Hřebíček, Vanek, Šmerda, Wolf, Bodeček, Fikar, Losenický, Rajsigl, Vondrák, Hruška – Lukáš, Krchňák, Mácha, Klon, Novák.

První poločas se nám vůbec nepovedl, hned v páté minutě zápasu nedoskočil na míč Gloza, obrana zaváhala a prohrávali jsme 0:1. Odpověděli jsme v 9´, kdy po přihrávce Beránka střílí branku Vaněk a srovnáváme na 1:1. Jenže to bylo z naší strany vše co jsme v první půlce dokázali. Kazili jsme co se dalo, spousta nepřesných přihrávek, nedůrazné obsazování soupeře – výsledkem bylo to, že nám soupeř ve 24´ vstřeluje branku na 1:2 po hrubce Jirky Hajna a Chmelaře, kteří se nedohodli při obsazení útočníka. Ve 29´ soupeř zvyšuje z ofsajdu na 1:3, kde na levé straně chyběl Pavel Hajn, který byl ošetřován a obrana nezareagovala tak jak měla. O přestávce jsme provedli dvě změny, Petra Glozu a Michala Chmelaře vystřídali Holubář s Uhlířem. Od prvních minut druhého poločasu jsme soupeře zatlačili před vlastní branku a vytvořili si dostatek střeleckých pozic, bohužel jsme nedokázali zakončit přesně. Hosté se úspešně bránili až do 70´, kdy David Vrbka kopal roh a nejlépe se zorientoval ve vápně Mara Dufka 2:3. Náš tlak nepřestával a v 75´ je vyrovnáno, Uhlíř perfektně nabíhá zprava ze zálohy a z brankové čáry přihrává na zcela volného Marka Svobodu, který střílí do prázdné branky 3:3. V 85´ jsme obrátili skóre v náš prospěch, Mates centrem nachází Michala Uhlíře, jenž „nepovedenou“ střelou a chybou brankáře vstřeluje náš vítězný gól na 4:3. Nikdy jsem se nevyjadřoval k výkonu rozhodčího, ale to co tentokrát předvedl krajský rozhodčí pan Krbůšek to byla jedna velká katastrofa. Stínem utkání je zranění Beryho a Jirky Hajna, doufám, že oba budou rychle fit.

Chci Vás pozvat na další utkání, které hrajeme v neděli 24.9. na domácím hřišti od 13:45 proti Kohoutovicím.

SK Řečkovice - SK Líšeň 4 : 2 (2 : 1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 21.09.2006 v 02:37:49)

branky : Machka, Farlík

Sestava: Slezák, Vrbka, Hajn P., Pešta, Chmelař, Machka, Sklenář, Svoboda, Jonáš, Farlík, Černý (na střídání byl připraven Ondráček)

Protože nás postihla značná marodka a souběžně se hrálo utkání A týmu našeho dorostu, museli jsme nastoupit s 5 hráči z žáků. Přesto jsme v utkání nebyli výrazně horším týmem.
V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Bohužel jsme dostali dva smolné góly - ve 14´ centr z ostrého úhlu skončil v naší síti a ve 22´ se srazili dva naši hráči ve vápně při odhlavičkovávání míče a ten odskočil jednomu z nich na ruku. Následnou penaltu soupeř bezpečně proměnil.Naši hráči nesložili zbraně, snažili se útočit a ve 30´se po trestném kopu Vrbky z kraje hřiště pěkně trefil hlavou Farlík. Po změně stran jsme se do soupeře pustili, vytvořili jsme si značný tlak a také několik šancí, z nichž jednu po přihrávce Vrbky pěknou střelou zakončil Machka - v 59´je vyrovnáno! V 65´ zahrával soupeř trestný kop z poloviny hřiště. Dostáváme gól z několikametrového ofsaidu a rozhodčí ho uznává! Poté se hra vyrovnala, my i soupeř jsme si vytvořili šance, ale nepodařilo se je proměnit. Poslední kapku smůly v tomto zápase jsme si „vypili“ těsně před koncem, když po rohu soupeře si dáváme neuvěřitelně nešťastný vlastní gól.
Výsledek utkání nepotěšil, ale za předvedený výkon se hráči určitě stydět nemusí.

V SOBOTU DO ŘEČKOVIC</B>

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 14.09.2006 v 16:46:31)

V sobotu 16.9. hrajeme od 13:45 v Řečkovicích**.

Sraz hráčů je 12:45 v Řečkovicích na hřišti.

Domácí jsou po odehraných 4 mitrovských zápasech na nelichotivém předposledním 15. místě. Ze 4 zápasů jedno utkání remizovali a to venku na hřišti Soběšic 1:1 a 3 prohráli, doma s Kohoutovicemi 9:1 a se Startem B 6:2 a venku na Starě B 3:1.
Soupeř doma ještě nevyhrál a bude to chtít s námi určitě zlomit. Uvidíme jak se s tím vypořádá, ale my musíme věřit ve vlastní síly a doufám, že i tentokrát povezeme tři body do Líšně.

Utkání začíná 13:45 a bude jej řídit rozhodčí Havel.