Žk: Krakovský.

Sestava: Vích-Svoboda J.,Pfeifer,Pavlovič,Rezner(K)-Šírek,Šlapal,Krakovský,Knap-Hošek,Schejbal(60´Ďurta).

Do hry nezasáhli: Křesal,Matoušek,Klimeš.

Stále stejná písnička…..NEDÁVÁME GÓLY….. a v obraně školácké chyby.
Po poločase 0:2 náznak tlaku ,ale střely Reznera,Knapa a tyč Hoška v 53´ na zvrat nestačili.

Hosté vystřelili 5x na branku a vítězí 4:0 to mluví jasnou řečí.

Příští kolo hrajeme v sobotu 4.6. ve 14.15 v Rousínově.

st. dorost

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor jp 26.05.2005 v 17:53:38)

M.Krumlov-Líšeň 2:0 (1:0)

Sestava:Vích,Pfeifer,Svoboda J. (Ďurta 46´),Pavlovič,Rezner,Knap,Šírek (Jurman 75´)
Krakovský, Svoboda O.,Hošek,Schejbal (Šlapal 30´)

Vedoucí tým nás v 1.půli dostal pod tlak,ale vytěžil jen vedení ze 12´. My jsme zahrozili jen odraženým míčem od Šírka a Krakovský z přímého kopu.

Druhá půle z naší strany byla lepší,domácí se starchovali o výsledek,ale my nedáváme góly. 65´ Ondra Svoboda nedůrazně zakončil, 71´ faul ve vápně na Hoška,ale penaltu Krakovský kopl vedle.
Proto přišel trest v 85´po faulu dobře hrajícího Pavloviče ,následovala standartní situace z pravé strany a domácí ji z přehledem využili 2:0

Nemáme se za co stydět,hráči bojovali,jen ty góly!!!!!
Ale i ty určitě padnou v příštím kole do sítě Slatiny.
Derby se hraje v sobotu 28.5. v 14:15 v Líšni

SK Líšeň-Blansko 0:4(0:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 14.05.2005 v 18:36:35)

Znojmo B-SK Líšeň 1:0(0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 10.05.2005 v 17:04:30)

ŠKODA SLOV,TENTO VÝČET ZAHOZENÝCH ŠANCÍ MLUVÍ JASNOU ŘEČÍ:

11´ Šudoma sám ve vápně………………………………………nedal
23´ Šudoma střela………………………………………………………nedal
33´ Krakovský sám před brankářem…………………………….nedal
36´ Šudoma po rohu…………………………………………………….tyč
37´ neodpískaná penalta na Šudomu,Kupský střela……..nedal
40´ domácí neproměnili pokutový kop
45´ Knap z levé strany sám………………………………………….nedal
63´ Šudoma úplně sám…………………………………………………..nedal
65´ Šudoma úplně sám…………………………………………………..nedal
66´ Svoboda O. úplně sám …………………………………………..nedal
71´ Rezner úplně sám …………… ……………………………….nedal
73´ Pavlovič úplně sám…………………………………………………nedal
74´ Rezner úplně sám,míč končí na tyči.

91´ Brejk domácích,faul který viděl jen rozhodčí,
přímý kop .domácí brankář proměnil 1:0.
Hotovo a jdeme do „pralesa“

Příští utkání hrajeme v so 14.5. ve 14:15 doma ,kde hostíme družstvo Blanska.

Líšeň-Sparta "B" 1:1(1:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 04.05.2005 v 20:48:17)

Branky:5´Hošek
63´vlastní

Sestava:Kučera,Knap,Rezner,Pfeifer,Hádl,Hošek(60´Šírek),
Šlapal,Kupský,Krakovský,Svoboda O.(76´Pavlovič),Šudoma.

Do hry nezasáhl Svoboda J. a Vích.

Žk: Šudoma,Krakovský,Svoboda O.

Derby se Spartou jsme začali dobře již ve 2´ Ondra Svoboda zakončuje levačkou těsně vedle,v 5´opět O.Svoboda dává míč do lajny Šudomovi,ten se zbavuje obránce a nezjištně přihrává před branku Hoškovi,který se trefuje do černého 1:0.
Do konce 1.poločasu převzali iniciativo hosté,snažili se vyrovnat,obrovskou šanci měl jejich nejlepší střelec Zezulka,ale střílel vedle,byla to jeho jediná větší příležitost,protože jej dobře hrající Rezner uhlídal.Naše střely ze střední vzdálenosti jsou zablokovány, proto končí poločas 1:0.

Hosté po změně stran nás dostali pod tlak,nepodrželi jsme míč a přišel trest v 63´po standartní situaci se trefil opět Hošek,ale bohužel do vlastní sítě 1:1.Tento moment naše hráče nesrazil,chtěli vstřelit vítěznou branku, ale chybělo námi trochu štěstíčka.V 65´Krakovský hlavočkuje nad v 71´Kupského přímý kop končí na spojnici břevna a tyče,v 83´Pavlovičova bomba končí na tyči,v 86´Šlapal střílí nad,v 88´Krakovský ukopne míč z nohy Kupskému-proto 1:1.

Derby bylo hodně vyhecované,tvrdé,bojovné se spoustou nepřesností, pohledných akcí bylo jako šafránu,ale naši bojovali do posledních sil,ale remíza pro nás nic neřeší.

V sobotu 7.5. hrajeme v 10.15 ve znojmě a věříme ,že k bojovnosti se přidá i to sportovní štěstí,které je potřeba do dalších těžkých bojů.

Hodonín-SK Líšeň 4:0(2:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 26.04.2005 v 17:58:13)

Branky:29´ 1:0
35´ 2:0
63´ 3:0
83´ 4:0

Sestava:1 Kučera,2 Šírek(12 Pavlovič 64´),3 Svoboda O.(15 Schejbal 73´),4 Pfeifer,5 Knap,6 Kupský-ŽK,7 Šudoma,8 Hošek(13 Rezner 46´),9 Hádl(14 Svoboda J. 37´),10 Krakovský,11 Šlapal

Do hra nezasáhli:33 Vích
16 Jurman
17 Ďurta

Hodonín dokázal proč je na 2.místě,má kvalitní hráče , hraje nejhezčí fotbal v soutěži.My jsme drželi krok jen první půlhodinu-ve 29´spolupráce Pfeifer Šírek je nedůrazná,Kučera střelu vyráží,ale přesto míč končí v síti 1:0.Ve 35´úplně to stejné navíc domácí hráč využívá ofsajdového postavení 2:0

Ve druhé půli se domácí nikam nehnali,hráli takticky,ale přesto jsme se dostali k zakončení v 53´Svobodou O.-střela levačkou těsně vedle.V 54´opět Svoboda O.zakončuje,ale gólman dobře zmenšil střelecký úhel,proto míč končí zase vedle.V 57´Knapovo bodlo také nic neřeší.V 63´chybuje Šudoma s Kučerou a je to 3:0.83´Šlapalův
aut dostane pod tlak Svobodu J.,který chybuje a Hodonín zvyšuje na 4:0

Na výhlášený konkurz do Hodonína nikdo nepřijel,asi to bylo dost daleko,tak počítáme se střelcem v derby se Spartou „B“ v sobotu 30.4. ve 14:15.

Přijďte nás povzbudit na domácí stadión-góly jsme si šetřili na brněnské derby a do dalších bojů.

Líšeň - Drnovice "B" 0 : 6 (0:5)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor 22.04.2005 v 19:50:45)

střídaní:
46´Jurman za Šírka

46´Michálek za Knapa

46´Svoboda Jan za Hoška

71´Pavlovič za Svobody Ondřeje

Do hry nezasáhli:**

Vích,Schejbal

Hráči chtěli navázat na konec předchozího zápasu,ale neproměněná šance ve 2´ vše vrátila do starých kolejí.

Drnovice ukázali,že jsou na jiné fotbalové úrovni než my,Bosonohy a Bohunice,naše chyby v obraně trestaly,pro nás byl dost krutý průběh první půle 4´ přímý kop z 17m(faul Pfeifera) 0:1,14´(chyby Hošek,Šírek) 0:2,31´ 0:3,35´(faul Hádla),37´(chyba Kučera) 0:5.Věřte nevěřte,hosté byli pětkrát na naší půlce,pětkrát vystřelili a pětkrát se trefili.

A kde jsme byli my: v……!

Naše šance 2´Krakovský sám ve vápně přestřelil,10´ Šlapal z malého vápna přestřelil,17´ volej z levačky Knapa těsně vedle,Šlapal a Kupský golové hlavičky neproměnili.

Druhá půle už neměla šťávu střely Krakovského,Kupského,Pavloviče,Michálka do sítě naproklouzli.76´(chyba Jurmana) 0:6.83´ Pavlovič nevěnuje hře pozornost (hledá upadnutou čelenku,ještě že nefoukal silný vítr,jinak by asi opustil areál a možná i překročil hranice Líšňě)Kučera fauluje,ale penaltu v zápětí likviduje,tak se v podstatě nic nestalo.

I když jsme prohrávali,hráli jsme na polovině bago,jako bychom vedli o tři góly,ale stav je 0:6.

Záloha a obrana s brankářem neměla svůj den a střelci na zápas nepřišli.

Okamžitě všichni zapomeňte byl to zlý sen,ze kterého se musíme probudit a už nikdy neusnout.

Vyhlašujeme konkurz na střelce branek,konkurz proběhne v sobotu 23.4. v Hodoníně začátek 14:15´.

Bohunice-SK Líšeň 1:3(0:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 13.04.2005 v 08:26:59)

Branky:Šudoma 2x,Kupský

První poločas jsme hráli s větrem v zádech,byli jsme aktivnější,dostávali jsme se i do slušných brankových příležitostí.V úvodu utkání byl penaltový faul na Ondru Svobodu - v Bohunicích se penalty proti domácím nepískají,to víme všichni.
Svoboda byl na levé straně k nezastavení, v 25´po jeho stříleném centru si domácí dali málem vlastence,ve 28´Knap sám ve vápně,ale zasukoval se a vystřelil vedle. Ve 38´utekl opět Svoboda O. a nezjištně našel nabíhajícího Šlapala a ten prázdnou branku jen těsně minul.Domácí měli také náznaky šancí ,ale Kučera ve spolupráci s obránci ( Hádl,Šudoma,Pfeifer,Šírek ) vše vyřešili bez vetších zmatků.Gólovou střelu domácího Šimánka náš brankář konečky prstů vytěsnil mimo branku.Poločas tedy skončil 0:0.

Po přestávce přišla studená sprcha- ve 47´odkop stopera Pfeifera je zablokován,Kučera první střelu ještě vyráží,ale na dorážku už nemá 1:0.V 52´ je z lavičky vykázán hostující trenér Macenauer a k tomu v 57´vrchol smůly uzavírá Kupského příký kop končící na tyči. Hráči bojovali dál a zbraně nesložili, obrat přinesla až poslední dvacetiminutovka.
Jelikož zatím nemáme takovou vyspělou techniku v dorozumívání jako milionářská Chelsea (naslouchátka schované pod čepicí)musel trenér na tribuně zvolit jinou cestu a to byla forma poštovního poslíčka Honzy Vicha,který fungoval mezi lavičkou a tribunou,kde předával potřebné informace napsané na papírku.

V 70´jsme vystřídali oba unavené hrotové útočníky, Šudoma se posunul do útoku vedle čerstvého Michálka. V 73´hošek pronikl zprava do vápna,přihrál Šudomovi a ten levačkou na dlouhou tyč vyrovnal 1:1. O 5´později opět Šudoma z 18m bodlem( “Jarovo puchlo“) trefil šibenici 1:2. Dílo zkázy pro domácí dokonal v 80´Kupský, kdy se z přímého kopu trefil přes zeď k tyči 1:3. Domácí se už na nic nezmohli,my zaslouženě vyhráli,mužstvo bojovalo až do posledního hvizdu a po nevyhraných 8 utkání v řadě si vychutnávalo radost z důležitého vítězství.
V příštím kole je potřeba výkon zopakovat a bodovat naplno i doma,kde hrajeme v sobotu 16.4.05 ve 14:15 s Drnovicemi “B“.

HLASY Z KABINY: Trenére ,teď musíte být na tribuně pořád,když jste na lavce jsme nervózní!!!!!!
TRENÉR: “Chtěl jsem udělat po druhé brance kotrmelec,ale do prudkého kopce to nešlo“.
NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ: Honza Vích alias poštovní doručovatel při předávání instrukcí mezi trenéry.
Trenéři

SK Líšeň - Bosonohy 2:2 (1:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 05.04.2005 v 22:11:54)

Kučera

Pfeifer

Svoboda J., Hádl, Šírek

Hošek, Šudoma, Kupský, Knap

Šlapal, Krakovský

Střídáni:

25´ Pavlovič za Hádla

46´ Svoboda O. za Krakovského

68´ Michálek za Šlapala

68´ Holubář za Pavloviče

Do hry nezasáhli:Vích, Trenz, Jurman

V úvodním zápase jarní části naši hráči hráli nervózně, zbrkle a nepřesně. Uklidňující gól v úvodu nepřišel, dvě šance promarnil Krakovský. Ve 13´ pronikl Šlapal a jen těsně minul, „volej“ Šudomy taky minul branku a proto přišel zákonitý trest. Ve 20´ při vyběhnutí chyboval brankář Kučera a bylo to 0:1. To mužstvo hodně srazilo a vzápětí ve 23´ hosté z autu na levé straně založili akci (individuální chyby: špatné bránění Svobody J., chyba brankáře Kučery a nepokrytí hlavičkujícího hráče) a zvýšili na 0:2. Navíc se v 25´zranil Hádl, Pavlovičovi který jej střídal zápas nesedl a několikrát připravil obraně horké chvíle. Asi deset minut hráči hledali hlavně psychické síly do dalších minut utkání, šance na kontaktní gól byly, ale v soupeřově vápně jsme byli nedůslední, navíc hosté měli jistě chytajícího gólmana. Přesto jsme do poločasu snížili. Ve 45´ po přiťuknutí Šlapala Krakovskému, který přihrávkou našel Hoška a ten nadvakrát protlačil míč do sítě 1:2.

Kontaktní branka nás povzbudila a druhý poločas se hrál jen na jednu branku. Svoboda Ondřej vystřídal zraněného Krakovského a hru určitě oživil. Po jeho centru střílel Hošek těsně vedle. Tlak mohl být ještě větší, ale kazili jsme základní přihrávky (Pavlovič, Hošek, Knap, Šírek). V 75´ po rohu nakrátko přihrál Šudoma Michálkovi a ten vyrovnal na 2:2. Zbývalo stále dost času i šancí na vítěznou branku. V 80´ unikl po levé straně Svoboda O., přihrál pod sebe rozběhnutému Šudomovi, ale ten trefil jen ruce hostujícího brankáře. V 87´ se nadechl k sólu v zápase nevýrazný Kupský, prošel středem obrany, obešel i brankáře, ale neměl dost sil na důraznější zakončení, proto hostující hráč míč z prázné branky vykopával, ale ten skákal u pravé tyče, ale Holubář odmítl být slavný a zbrkle jej poslal vedle prázdné branky. V závěru to byla z naší strany jen křeč, vítězný gól se nám vstřelit nepodařilo.

Remíza pro nás není dobrá, ale kladem bylo, že hráči zápas nezabalili a bojovali až do konce. Chybělo nám také potřebné štěstíčko, které snad bud při nás v neděli 10.4 v 10:00 v Bohunicích.

Dne 25.3..2005 oslavil 50. narozeniny náš kamarád, čutálista a velký šprýmař MATOUŠEK JAROSLAV, který působí jako trenér u staršího dorostu SK Líšeň.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JP 29.03.2005 v 13:49:20)

Všichni mu přejeme stálé zdraví a ještě mnoho veselých a šťastných fotbalových zážitků do dalších let.