Dorost U19

V okno  s.r.o.

Zítra dne 3.8.2005 v 17.00 a 18.30 hrajeme přípravný dvojzápas na domácím hřišti se Slatinou. Sraz je 16.30 na hřišti.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 02.08.2005 v 22:21:20)

Doufám,že ti z vycházejících žáků, kteří ještě nenašli cestu na trénink dorostu, cestu najdou a nebudou se bát, o místo v sestavě se porvat.

Každý musí přesvědčit nejprve sám sebe, jestli ten fotbal za to stojí.A v soutěži kterou budeme hrát nezáleží na tom, jestli je dorostenec „starej“ nebo „mladej“ , bude záležet především na jeho píli, výkonech a hlavně srdíčku.To u nás rozhodne, kde koho postavíme a nic víc.

Další přípravný zápas sehrajeme v sobotu 6.8. v10.00 v Miroslavi,odjezd autobusu je ze hřiště v 8.15 hod.

A v neděli nás čeká dvojzápas s mužstvem dorostu z Bohunic , které se bude hrát na hřišti v Ochoze od 15.00+16.30 - odjezd ze hřiště je ve 14.00

U obou zápasů bude nominace k zápasům upřesněna po středečním přáteláku se Slatinou a páteční účasti na tréninku.

Ve čtvrtek 4.8. se trénink dorostu ruší !!!!!!!!!

Přeji Vám hodně šťastných chvil s kopanou a zítra ahoj.

Po týdnu přípravy v Mariánském údolí a pátečním tréninku v „Marvan aréně“ (kvůli velkému vedru), jsme dnes sehráli modelové utkání na hřišti v Ochoze, kde nastoupili proti sobě dvě „jedenáctky“ dorostenců Líšně. Utkání ovlivnilo to, že na přípravu dorazilo jen 18 dorostenců.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 31.07.2005 v 20:48:46)

Černobílí proti Rudým
2:0 (1:0)

Branky:
Ďurta,Pavlovič.

Černobílé dresy:
Křesal-Pokorný (vedoucí mužstva)- Zlámal (bývalý hráč Líšně), Vaněk,Matoušek – Šťasta,Pavlovič,Ďurta- Vích,Hajn.

Rudé dresy:
Klímek-Dufka-Klimeš,Kubala,Vrbka- Kučerák,Rezner, Daněček- Holubář, Schejbal.

V utkání plném nepřesných přihrávek a bezhlavém nakopávání balónů na útočníky z obou stran, mělo utkání charakter zpestření po týdením běhání.

Dorost zahájil přípravu.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 26.07.2005 v 20:17:21)

Dorostenci Líšně zahájili v pondělí 25.7.2005 přípravu na podzimní sezónu ročníku 2005/2006.
Příprava probíhá podle plánu rozpisu (viz.níže) společně v Mariánském údolí, kde nabíráme fyzickou kondici.Prvních dvou tréninku se zůčastnilo každý den 23 fotbalistů, přičemž asi 8 hráču je na táborech, dovolených nebo jsou nemocní.Příprava v údolí bude probíhat až do konce tohoto týdne, v neděli 31.7. v Ochoze si zahrajeme mezi sebou první modelový zápas.Čas odjezdu bude včas upřesněn.

ROZPIS LETNÍ PŘÍPRAVY DOROSTU

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorny 28.06.2005 v 20:09:13)

Ne. 14.8. mistrovské utkání

POZVÁNKA PRO VYCHÁZEJÍCÍ HRÁČE Z DOROSTU!!!

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 27.06.2005 v 23:10:10)

Zveme tě na zahájení letní přípravy fotbalistů SK Líšeň, která začíná v úterý dne 12.7.2005 v 17:30 na stadionu.

Jedná se mimojiné o hráče Hoška,Šírka a Knapa, kde je zvou:

Vedoucí mužstva: Michal Král a trenér: Ivan Študent

HODNOCENÍ SEZÓNY 2004/2005 STARŠÍHO DOROSTU

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 27.06.2005 v 22:59:06)

Po špatném podzimu, kdy starší dorostenci SK Líšeň získali pouze 9 bodů, jsme zahájili zimní přípravu s jediným cílem a to záchrana Krajského přeboru.
Do kádru bylo zařazeno 6 mladších dorostenců a z Boby Brno přišel Šlapal.Do zimní přípravy se zapojilo celkem 24 hráčů.Tréninková morálka byla po celou jarní část na vysoké úrovni.Na tréninky chodilo 12-19 hráčů, ztoho 3 dorostenci absolvovali zimní přípravu z muži.Velmi dobrou účast měli zejména Pavlovič,Vích a Rezner.
To, že jsme nehráli vinou špatného počasí přípravné zápasy s kvalitnímy soupeři, které by dostatečně odhalilinaše nedostatky, se projevilo v plné míře v začátku jara.Po nešťastné remíze s posledními Bosonohoami, přišlo sice příjemné vítězství v Bohunicích, ale pak přišla šňůra 7 zápasů bez vitězství..Na mužstvo dolehla těžká psychická deka, kdy nedávalo góly, vždyť i loňský kanonýr Krakovský se trefil až po dlouhých 1222 minutách. Sami jsme naopak dostávali velice laciné góly.Vrcholem bylo utkání ve Znojmě, kde jsme neproměnili 12 tutovek a brankou v poslední minutě prohráli 1:0. Tým se hledal, v obraně se vystřídalo 13 a v útoku 11 hráčů. Po omlazení, kdy v základní sestavě nastoupilo až 5 hráčů patřících do mladšího dorostu, se tým našel a v posledních 4 zápasech
( z toho 3x venku) zvítězil.
Zejména překvapil náhradní brankář Honza Vích, který nás několikrát podržel. Objevem jara se stal mladý Martin Klimeš. Trenérům vyšel i tah se stažením tzv.střelce Krakovského na místo libera, který celý tým ze zadu spolehlivě dirigoval. Nakonec se ukázalo, že záchrana nebyla tak daleko.
Na jaře jsme získali celkem 17 bodů a v jarní tabulce obsadili 8 místo. Těchto 17 bodů za půlrok se v KP dorostenců v Líšni nikdy získat nepodařilo. V celkové tabulce jsme získali 26 bodů a obsadili vinou horšího vzájemného zápasu se Slatinou 12 příčku. V jarní části jsme neobdrželi žádnou ČK.
Věříme, že po vhodném doplnění týmu, zejména v útoku a dotažení hostování několika hráčů v přestup, nám vydrží zápal a chuť, kterým jsme oplývali ke konci jara do podzimní části nového ročníku a jistěže uděláme maximum pro návrat dorostu Líšně do KP, kam určitě patří..

Příprava dorostu na podzimní sezónu 2005/2006 začíná 25.7. od 16:30-18:30

Starší dorost

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 27.06.2005 v 14:47:49)

POHOŘELICE- SK LÍŠEŇ 0:3 (0:1)

Sestava:

Vích-Klimeš,Pfeifer,Ďurta,Krakovský-Hošek ,Šlapal ,
Kupský,Svoboda O.-Rezner,Šudoma .

Knap,Schejbal,Jurman,Svoboda J.
Do hry nezasáhl náhradní brankář Křesal .

Branky: 0:1 Hošek
0:2 Kupský
0:3 Krakovský

V sobotním horkém dni jsme zajížděli k předposlednímu mužstvu tabulky s tím, že odtud povezeme body a to se také splnilo.
Od úvodního hvizdu jsme si vytvořili převahu, kde jsme již ve 2´ zápasu kopali penaltu, ke které se postavil Šudoma, jenže kopl ji strašně a ještě k tomu natrefil ani branku.Stalo se, ale kluci dřeli,byli fotbalovější a bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát.Kýžená branka přišla ve 28´
kdy se trefil Hošek.Poločas tedy skončil 0:1 pro nás.
Ve druhé půlce Pohořelice úplně odpadli a bylo jen otázkou času , kdy proměníme šance, kterých bylo zase mnoho.Nakonec se to podařilo Kupskému a Krakovskému.Nebýt zahozených šancí mohl být výsledek daleko lepší.

LÍŠEŇ-BOSKOVICE 2:0 (1:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 21.06.2005 v 22:50:03)

Sestava:

Vích-Klimeš (88´Jurman),Pfeifer,Ďurta,Krakovský-
Pavlovič,Šlapal (85´Svoboda J.),Kupský,Svoboda O.
-Hošek (60´Schejbal),Rezner (65´Šudoma)
Do hry nezasáhl náhradní brankář Křesal.

Branky: 14´ Pavlovič 1:0
78´ Schejbal 2:0

ŽK: Krakovský.

Přerušili jsme nelichotivou domácí sérii 8.zápasů bez vyhry, ale nebylo to jednoduché:
4´….hosté obrovskou šanci neproměnili.14´…Šlapal přenáší hru do leva na O.Svobodu, ten odcentruje a Pavlovič nás volejem posílá do vedení 1:0.35´..nás podržel brankář Vích, který vytáhl míč z levé šibenice.Zbytečně brzo hráči chtěli hrát na udržení, málem se to nevyplatilo.Naštěstí hosté své šance zahodili.Nám potom vyšel brejk a to v 78´ kdy akci založil Schejbal, uvolnil Šudomu, kterému střelu brankář vyráží,ale na Schejbalovu dorážku už neměl 2:0.
Z dalších šancí již gól nepadl.
V 83´Pfeifrův dlouhý pas našel Šudomu, ale ten přehazuje brankáře, ale i branku.V 84´Šudoma nastřeluje břevno, následuje Schejbalova dorážka, která takz gĺem nezkončila. V 85´ Šlapal zakončuje do náruče brankáře.

Všichni hráči bojovali, obranu dirigoval Krakovský, středová řada Svoboda O.,Šlapal, Kupský,Pavlovič udělala pro výhru maximum.

Poslední kolo hrajeme velmi důležitý zápas v Pohořelicích, hraje se v sobotu 25.6.
ve 14.15 .Odjezd autobusu asi 12:30 ze stadionu .

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 17.06.2005 v 22:39:55)

BŘECLAV-LÍŠEŇ 1:3 (1:0)

Sestava:

Vích-Klimeš,Pfeifer,Ďurta,Krakovský-Hošek (72´Šírek),
Šlapal (88´Kubala),
Kupský,Pavlovič-Rezner,Schejbal (46´ Svoboda O.)
Do hry nezasáhl náhradní brankář Křesal a navrátilec po zranění Šudoma.

Branky: 11´ ………….………1:0
50´…Kupský.…….1:1
70´…Krakovský…1:2
87´…Rezner……..1:3

11´
Chybuje stoper Pfeifer ve spolupráci sbrankářem Víchem 1:0

30´
Vích likviduje nebezpečnou střelu domácích

45´
Vích zabrnká na nervy spoluhráčům ,trenérům a věrným fanouškům, naštěstí jde balón vedle.

50´
Centr zprava od Hoška a Kupský hlavou skóruje.Super skok.1:1
53´
Kupský trefuje břevno

65´
Hošek sám ve vápně střílí do oblak

68´
Opět Hošek sám před brankářem, bohužel nadvakrát do brankáře

70´
Zleva dává Hošek pod sebe a Krakovský dává na 1:2
Gól po více než 1100 min.

87´
Znovu zleva,tentokrát Šlapal dává pod sebe a rezner levou nohou zakončuje 1:3

Ve druhé půli nás dvěma skvělými zákroky podržel golman Vích.

Příští utkání hrajeme doma v sobotu 18.6. ve 14.15 ,kde přivítáme celek z Boskovic.

ROUSÍNOV-LÍŠEŇ 2:4 (0:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 07.06.2005 v 22:43:24)

Sestava:

Vích-Klimeš,Pfeifer,Ďurta,Krakovský-Hošek (50´Kubala),Šlapal,Kupský,Pavlovič-Rezner,Schejbal
(75´ Jurman)

Branky: 6´ ….Hošek ….0:1
54´……………1:1
70´…Kupský…1:2
85´…Rezner…..1:3
91´……………..2:3
93´…Rezner…..2:4

ŽK: Pavlovič, Kubala, Kupský.

V první půli jsme byli více aktivní, navíc od 6´ po akci Pavloviče, Reznera, Šlapala nás poslal do vedení Hošek 0:1 (přerušuje černou sérii, kdy skórujeme po 451´ )

Druhý poločas začali domácí lépe a už v 54´ za našeho vydatného přispění vyrovnali na 1:1.
Naštěstí v 70´ se z přímého kopu trefil úspěšný maturant Kupský 1:2. V probíhající 85´ Kubala přihrává Reznerovi, ten obchází dva domácí obránce a míč posílá do protipohybu brankáře 1:3.Domácí zbraně nesložili a v 91´ snižují na 2:3, asi chtěli i vyrovnat, ale nám vychází brejk- Kubala přihrává Reznerovi a ten hlavičkou ukončuje zápasové skóre na stavu 2:4.

Všichni hráči podali bojovný a zodpovědný výkon a konečně jsme vstřelili i góly, v obraně je potřeba vyzdvihnout výkon Krakovského a mladého Klimeše.

Příští utkání hrajeme v neděli 12.6. ve 14.15 v Břeclavi.