Dorost U19

V okno  s.r.o.

Turnaj v Říčanech_výsledky a zhodnocení

Ve včerejším horkém letním odpoledni se zúčastnilo mužstvo dorostenců U19 turnaje v Říčanech u Rosic, kde soupeři našeho kolektivu byly týmy hrajíci okresní soutěže mužů. V prvním utkání nám los připravil domácí pořádající tým, přes který jsme dokázali postoupit do finále po výhře 3:1, kterou kluci vybojovali především zlepšeným výkonem ve druhém poločasu. Ve finále nás čekali hráči z Popůvek, kteří ve svém prvním utkání nastříleli čtyří branky do sitě Kupařovic a jistě postoupili do bojů „o zlato“. Tam ukázali našim klukům, co je to zkušenost, šli hned v úvodu finále do dvoubrankového vedení, které ve druhém poločasu pojistili ještě jednou brankou a finále zaslouženě vyhráli. Kluci si zahráli ve velkém vedru „dospělý“ fotbal a věřím, že si z těchto utkání vezmou to pozitivní a na negativech budou pracovat. Hodnocení jednotlivých zápasů tentokrát nachystal „reportér“ Matěj Rychetský - viz. níže.

SK Říčany - SK Líšeň 1 : 3(1:1)

Sestava:

Krafek - Horyna, Svoboda, Chlup, Škára - Ciešlak, Pešta, Torlakidis, Čermák - Vajgara - Hudec

V prvním utkání, ve kterém nás srážela především absence komunikace a nepřesnost v přihrávkách, se nám nakonec povedlo zvítězit 3:1.
První gól utkání vstřelil v 15. minutě Pavel Hudec, když využil naši druhou vážnější šanci a po výborné Peštově přihrávce zkušeně přehodil vybíhajícího brankáře. Soupeři se povedlo vyrovnat ve 21. minutě, když využil zaváhání v obraně a střelou z těsné blízkosti branky stanovil poločasové skóre na 1:1. Ve druhém poločase se nám povedlo snížit počet nepřesných přihrávek i chyb v obraně a i když jsme některé šance nedovedli do úspěšného konce, po dvou pěkných gólech Jiřího Pešty a Aldina Mustafy v krátkém časovém úseku v závěru zápasu se nám podařilo zvítězit 3:1.

SK Líšeň - TJ Sokol Popůvky 0 : 3(0:2)

Sestava:

Krafek - Horyna, Svoboda, Torlakidis, Škára - Hledík, Pešta, Kotoun, Čermák - Hudec - Ciešlak

Finálové utkání se už od začátku vyvíjelo v náš neprospěch, když už po šesti minutách jsme prohrávali 2:0. První gól Popůvky vstřelili již ve 4. minutě z pokutového kopu nařízeném po faulu Torlakidise. Při druhé gólové situaci soupeř využil nedůsledném obsazení hráče a hlavičkou ve sporném ofsajdovém postavení zvyšíl na 2:0. Tímto skóre skončil první poločas. Ve druhém poločase bohužel narozdíl od prvního utkání nedošlo ke zlepšení našeho výkonu a soupeř tak ve 41. minutě zvýšil na 3:0, když využil zaváhání brankáře Krafka a z bezprostřední blízkosti vsítil poslední branku utkání. Největší šanci na zmírnění výsledku měl v 52. minutě Jiří Pešta, pokutový kop nařízený po faulu na Hledíka ale bohužel neproměnil.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Krafek M.; Rychetský M.; Chlup D.; Škára M.; Svoboda M.; Torlakidis G.; Knos M.; Horyna J.; Aldin M.; Vajgara O.; Hudec P.; Pešta J.; Ciešlak M.; Sedlák O.; Hledík F.; Čermák F.; Vašek P.; Kotoun F.

Složení našeho týmu:

Rychetský M., Krafek M. - Kotoun F.; Svoboda M.; Daněk L.; Škára M.; Čermák F.; Sedlák O.; Pešta J.; Ciešlak M.; Hudec P.; Vašek P.; Nguyen J.; Horyna J. Trenér: Šmýd Zdeněk

Přípravné utkání proti dobře hrajícímu soupeři, který měl ve svém středu několik výrazných individiualit = šikovných hráčů se schopností prosadit se jeden na jednoho a přejít do přečíslení, skončilo remízou, když všechny branky padly v prvním poločasu. Naše mužstvo šlo do vedení brankou Pavla Vaška, po vyrovnání se za nás ještě prosadil Pavel Hudec, ale soupeř ještě do poločasu dokázal srovnat skóre. Celkově lze toto utkání hodnotit pozitivně, soupeř měl vice šancí a převahu v první půli, naopak náš kolektiv byl blíže vítězství ve druhém dějství zápasu.

Soustředění V. Pavlovice - 27.7. - 31.7.2015

Ve dnech 27.-31.7.2015 proběhne ve sportovním areálu ve Velkých Pavlovicích soustředění hráčů dorosteneckých kategorií.

Sraz pondělí 27.7.2015 8:30hod v kabině dorostu

Odjezd 9:00hod od hřiště SK Líšeň klubovým autobusem

Návrat pátek 31.7.2015 cca 14-15:00hod ke hřišti SK Líšeň

Strava a pitný režim zajištěn po celou dobu soustředění. Program soustředění bude sdělen všem zúčastněným hráčům při zahájení soustředění. V pátek 31.7.2015 je na dopoledne domluveno přípravné utkání se Znojmem.

Přípravné utkání_sobota 25.7.2015

Sraz hráčů na přípravné utkání DOROST U19 - Vyškov je v sobotu 8:15hod v kabině dorostu.

Odjezd 8:30hod od hřiště SK Líšeň

Začátek utkání - 10:15hod hřiště Blažovice

Týdenní plán přípravy 13.- 19.7.2015

PO / v o l n o
ÚT / 17:00 - 18:30 Trénink - UT
ST / 17:00 - 18:30 Trénink - Mariánské údolí-tráva
ČT / 17:00 - 18:30 Trénink - UT - !POZOR! - možná domluva na dopolední trénink!!!
PÁ / 17:00 - 18:30 Trénink - UT
SO / 10:00 Modelové utkání dorostenců v Líšni - sraz v 9,00 hod
NE / v o l n o

Na všechny tréninky v přípravě si prosím doneste i vhodnou běžeckou obuv!!!

Neděle 9.8.2015 - 10:15hod SKL U19 - Sparta Brno - hřiště Blažovice

Sobota 15.8.2015 - zahájení soutěží MSFL - VOLNÝ LOS - přípravné utkání v řešení