O klubu

Aktuality týdne

SK Líšeň - Fotbal Frýdek-Místek 0:1

Naším dnešním soupeřem byl Frýdek-Místek, který v jarní části prozatím třikrát prohrál a pouze jednou zvítězil. Tým pod vedením trenéra Machaly v zimní přestávce posílili hlavně odchovanci, jedinou výjimkou byl Milan Kerbr, který přišel do týmu na hostování ze Slovácka. Ten také nastoupil v základní sestavě.

Náš příští soupeř Fotbal Frýdek-Místek

V sobotu 23.dubna přivítáme na našem hřišti soupeře z Frýdku-Místku. Utkání začíná v 16.30 hod.

Fotbalový klub Frýdku-Místku se dlouhodobě umísťuje v horní polovině tabulky MSFL, proto nikoho nepřekvapilo, když před zahájením sezony 2010/2011 představitelé klubu nijak nezastírali, že by rádi postoupili do vyšší soutěže.

SK Sulko Zábřeh - SK Líšeň 4:1

Minulý týden si Zábřeh přivezl tři body z Frýdku-Místku a tento výsledek napovídal, že nás nečeká rozhodně snadné utkání. Bohužel jsme nezvládli začátek zápasu, už ve třetí minutě jsme prohrávali 1:0, když Schaffartzik prostřelil Sedmidubského.

Náš příští soupeř SK Sulko Zábřeh

V neděli zajíždíme do Zábřehu, který přezimoval v polovině tabulky MSFL. Během posledního roku se v Zábřehu odehrála trenérská rošáda. Vloni na jaře Zábřeh opustil trenér Balcárek, ten dostal nabídku od druholigové Karviné, kterou přijal a na lavičku v roli nového trenéra usedl Vlastimil Palička. Zábřeh pod jeho vedením skončil v sezoně 2009/2010 na šestém místě.

SK Líšeň - FC TVD Slavičín 2:1

Líšeň dnes nastoupila proti poslednímu týmu v tabulce MSFL a v prvním poločase hrála nejenom proti slavičínské jedenáctce, ale i proti větru, který úrovni fotbalu rozhodně nepřispíval. Hned v úvodních minutách ke zmrazení diváků přispěl také slavičínský Liška, ten zahrál trestný kop a k překvapení všech z této situace padl gól.