30

Líšeň právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je DAVID PAŠEK.

SO 12.8. v 17 hod. Líšeň - Uh. Brod

Líšeň s Uherským Brodem odehrála v hluboké historii pouze dvě mistrovská utkání. V divizi D ročník 2013/14
1. So 10.08. 16:30 Uherský Brod - Líšeň 1:4

16. So 16.11. 13:30 Líšeň - Uherský Brod 1:2
Hosté se zde radují z nečekaného tříbodového zisku a dokonale tak oplatili Líšni dosud jedinou domácí porážku, kterou jim uštědřila v prvním kole. Líšeň se zřejmě trochu namlsala po domácí vysoké výhře nad Polnou a minulý týden v Bohunicích a dnes to zkrátka nebylo ono. Hosté tak vycítili svoji šanci na odplatu a nachytali domácí na švestkách. K dosud dvěma získaným bodům na venkovních hřištích tak dnes v Líšni překvapivě přidali hned tři. Z podzimní části je to odtud vše, opět se přihlásím při jarních odvetách, které by měli začít 23. března a domácím utkáním Líšně s Pelhřimovem.

Úvodní sestavy:
SK Líšeň: Petr – Drábek, Čampa (K), Široký, Fousek, Dostálek, Nguyen, Matoušek, Nosko, Šudoma, Milotínský.

ČSK Uherský Brod: Ondrůšek – Zemánek, David M., David R., Indra, Dvořák, Šálek, Němčický (K), Pochylý Jan, Vrága, Nevařil.

Dnešní utkání je také prestižní pro šéfa domácího oddílu, Ing. Hladiše, který z Brodu pochází a v mládí za místní klub hrával. Uvidíme tedy, zda mu hráči udělají stejnou radost, jako v prvním kole na Slovácku.

Po tomto ročníku Líšeň postoupila do MSFL, Uh. Brodu se to podařilo až v letošní sezoně.

1. Kolo MSFL:
ČSK Uherský Brod : FK Hodonín 0:1 (0:0)

MoL Cup Valašské Meziříč - Líšeň 3:1

Info o změnách stavu Anna Žilinská

Branky: 41. Behan (pen.), 44. Výmola, 70. Výmola (pen.) – 35. Pašek (pen.)
Karty: 82. Behan (VAM), 90. Vrána (VAM) – 81. Sedláček (LIS)

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Behan(88. Vrána), Žilinský(60. Drozd), Šulák, Byrtus, Výmola, Malý (C), Jurča(78. Rapavý), Bělíček, Gregáň, Václavek
Náhradníci: Rohel – Vrána, Wludyka, Drozd, Rapavý, Bartozel

SK Líšeň: Smrčka – Minařík, Krška(71.Krejčíř), Machálek, Pašek(46. Hanuš), Minárčik, Zezula (C), Ovsepjan, Fall, Frimmel(46. Daněk), Sedláček
Náhradníci: Kotnour – Bednář, Čampa, Krejčíř, Hanuš, Daněk

Rozhodčí: Duda – Mikeska, Kontoršikov

Diváci: 460

90+1

Konec zápasu. (20:26:06)

90

Žlutou kartu dostává Vrána (TJ Valašské Meziříčí).

82

Žlutou kartu dostává Behan (TJ Valašské Meziříčí).

81

Žlutou kartu dostává Sedláček (SK Líšeň).

70

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku. Autorem branky z pokutového kopu je VÝMOLA.

46

45+2

44

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku Autorem branky je VÝMOLA.

41

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku Autorem branky z pokutového kopu je BEHAN.

35

Autorem branky je PAŠEK.

1

Utkání právě začalo.

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Behan, Žilinský, Šulák, Byrtus, Výmola, Malý (C), Jurča, Bělíček, Gregáň, Václavek

SK Líšeň: Smrčka – Minařík, Krška, Machálek, Pašek, Minárčik, Zezula (C), Ovsepjan, Fall, Frimmel, Sedláček

Rozhodčí: Duda – Mikeska, Kontoršikov.

Utkání 2. kola MOL CUPu Val.Meziříčí - Líšeň

sehraje ve středu 9.8.2017 v 17.00 hod na hřišti ve Lhotce n/Bečvou.
Náš soupeř v prvním kole vyhrál

FC Elseremo Brumov - TJ Valašské Meziříčí 0:3.
Branky: 56´ Rapavý, 66´ Gregáň, 76´ Byrtus

Diváků: 280

V 1. kole Mol Cupu nám los přisoudil ambiciózní Valašské Meziříčí, nováčka MSFL. Do utkání nemohli zasáhnou naši tvoříví záložníci - vykartovaný Martin Zvoníček a zraněný David Řehák. Naši hráči se na utkání těšili a chtěli si ho užít. Podle toho vypadala i celá první půle, kdy se nám se soupeřem dařila hrát, dovolím si říct, rovnocenná partie. Oba celky si vytvořily jednu brankovou šanci a Valmez přidal ješte tyč. Bezbrankový poločasový výsledek byl tedy spravedlivý, ale je škoda, že nějaké ty branky nepadly, protože diváci, kteří přišli a nebylo jich málo, by si nějakou tu branku zasloužili.

A ty začaly padat až ve druhém poločase a to bohužel do naší svatyně. Soupeř nastoupil do druhé půle jako vyměněný a na hrací ploše začal dominovat. Po brankách Rapavého, Gregáně a kapitána Byrtuse vedli hosté v 76. minutě už 3:0. V poslední čtvrthodině to mohlo skončit i s daleko větším brankovým rozdílem, ale Andrej Cúcik několikrát naši obranu podržel. Konečný výsledek a postup Valašského Meziříčí je zcela spravedlivý a nezbývá nám nic jiného, než jim pogratulovat.

Hulín - Líšeň 2:4

Komentuje Kristýna Haldinová

Branky: 20. Otruba, 26. Dvořáček – 5. Krška, 8. Michálek (vla.), 25. Pašek, 80. Pašek
Karty: 61. Zezula (LIS), 68. Daněk (LIS), 72. Ovsepjan (LIS), 90+1. Pašek (LIS)

SK Spartak Hulín: Dostál- Michálek, Kostka, Ondřejka, Dvořáček-K-, Šrom, Motal, Hradil, Malenovský, Vyskočil Michal, Vyskočil Martin
Náhradníci: Chytil, Minář, Kovář, truba, Zlámal

SK Líšeň: Kotnour-Bednář, Čampa-K, Krška, Machálek, Pašek, Minárčik, Zezula, Ovsepjan, Hanuš, Fall
Náhradníci: Krejčíř, Minařík, Smrčka, Daněk, Frimmel

Rozhodčí: Ogrodník, Kostelník, Hanák

Konec zápasu. (18:49:36)