MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Kvalita

Tribuna pěkná,ale mužstvo tak maximálně na krajský přebor.
To si opravdu zodpovědné osoby myslí,že např.takový Drábek má na 3.ligu??
Výkon ve Vyškově,slušně řečeno HANBA!
Ať si dresy obléknou raději dorostenci,kteří mají k Líšni nějaký vztah,ne primadony,které dávají na hřišti okatě najevo,jak je to nebaví!
Je mi líto všech,kteří to myslí s Líšní upřímně.

Komentáře

Martin Drábek
27.09.2015 16:13
Odpovědět

Dobrý den, nevím proč jste uvedl zrovna hráče, který odehrál po p. Čampovi nejvíce minut, asi Vám musí hodně ležet v žaludku.Zrovna on vyšel z Líšeňského dorostu.Souhlasím, že výkon ve Vyškově hanba byl, ale,že by to ovlivnil zrovna tento hráč.Myslím si, přesto, že se jedná o mého syna, tak jste velmi zaujatý a ono hrát fotbal a pouze poslouchat nadávky z té pěkné tribuny není to pravé ořechové.A o sobě si myslím, že jsem soudný a chyby hráče Drábka vidím, možná lépe než vy.A je i možné, že na 3. ligu nemá, ať máte radost!Ale spíš bych řešil jiné hráče a ne právě ty srdcaře mezi které zrovna on patří - o tom Vy ovšem nic nevíte. Možná jste jeden z těch křiklounů, kteří hráče pouze uráží, pokřik Líšeň do toho, když to nejde, jsem dlouho neslyšel. Spozdravem Drábek starší

Martin Drábek
27.09.2015 17:09
Odpovědět

Dobrý den, ještě jednou Vás opravdu srdečně zdravím, po přečtení Vašich bývalých příspěvků, viz. rok 2011 apod se už vůbec ničemu nedivím,A na pana Karla Hladiše a tribunu už vůbec nic neříkejte, neboť je to člověk, který pro fotbal v Líšni udělal více než je v “ lidských silách“!!Pouze, co jste udělal Vy?! Prosím krátce a stručně - zatím čtu pouze kritiku! Drábek st.

Martin Tramínek
27.09.2015 19:23
Odpovědět

Važený pane Drábku, chápu Vaši „ochranu“ vlastního syna,ale myslím,že jste zbytečně moc vztahovačný. Jinak jste si musel přečíst,že jsem napsal před jménem Vašeho syna např. Ano,mohl jsem jmenovat další,ale to by na faktu nic nezměnilo. Opravdu si dál myslím,že Drábek ml. na 3.ligu nemá. Souhlasím však s Vámi,že raději budu chodit na Vašeho syna a další odchovance,než na vypůjčené „žoldáky“ ze Zbrojovky. Proti panu Hladišovi nic nemám,nicméně se současnou koncepcí,jejiž výsledek je vidět na tabulce 3.ligy a bohužel i v předváděných výkonech,musel minimálně souhlasit. A nakonec.Opravdu nejsem křikloun z tribuny,ale někdy mám fakt velkou chuť si pořádně zakřičet,když vidím pravidelně vstupovat stále stejné tváře do nejmenováné restaurace na nám.Karla IV…

Martin Drábek
27.09.2015 19:59
Odpovědět

Tak ještě jednou dobrý večer, nejsem vztahovačný,Drábek ml. podle vás na 3. ligu nemá, ale to by v minulosti neměl téměř nikdo. I já si myslím, že možná ne, ale navrhněte lepší varianty hráčů. Jinak připomínám, že každý zápas Líšně si přehrávám z Live TV a podívejte se na to. Já tomu věnuji každý zápas téměř 3. hodiny, a ptám se - dobře když ne on - pak tedy kdo? Díky za odpověď. Velmi rád se s Vámi o tom pobavím více, sice pouze s pozice diváka, hned třeba v sobotu při zápase s Hlučínem. Těším se na Vaše názory, v sobotu.Jo aby jste věděl , syn o této komunikaci nic neví! M. Drábek st.

Martin Tramínek
29.09.2015 09:55
Odpovědět

Tak ještě poslední reakce,i když se tím stejně nic nezmění. Můj názor je ten,že je lepší stavět na vlastních odchovancích a to i s tím faktem,že by se tady nějakou dobu hrál třeba krajský přebor.Myslím,že práce s mládeží je v Líšni dobře nastartovaná.Vím ale od několika rodičů,že jim chybí trochu víc motivace,protože vidí,že do A mužstva se pak stejně přitáhne někdo zvenčí(nepřihřívám si polívčičku,mám dceru…).Nakonec o vadách této koncepce by mohli ve Spartě Brno vyprávět. Tak by se třeba Váš syn i ostatní otrkali a určitě by šli nahoru.V této situaci,kdy jsou na hřišti akorát vystresovaní(ano,i kvůli několika křiklounům)to je nemožné.Bohužel tam figuruje ještě jeden křikloun,který již sice při zápasech nesedí na lavičce,ale k mužstvu stále patří a při jeho cholerických a vulgárním výstupech je mi stydno.Asi více,koho myslím. Zdravím

Martin Tramínek
10.11.2015 14:51
Odpovědět

Zdravím po čase.Že by se moje slova vyplnila?

Reakce Josefa Mazury

Je pravdou, že bodů v tabulce jsme zatím moc neposbírali. Musím říct, že od doby co s námi nechodí hrát kluci ze Zbrojovky tak jsme se semkli a začínáme hrát dobrý fotbal. A v dnešním utkání tomu nebylo jinak.

Tak snad už to bude jen lepší… M.T.

Pepin
03.04.2016 13:19
Odpovědět

I já zdravím po čase.. Vaše slova se vyplnila pouze na pár zápasů. Sestavy v jarní části sezony mluví za vše.

SK Líšeň: Zrzavý – Král, Čampa, Kučera, Krška, Duda, Nevřala, Šural, Zezula, Hanuš, Vávra

Martin Tramínek
03.04.2016 17:33
Odpovědět

Rád se budu mýlit,hlavně když budou výsledky.Ten dnešní ale nepotěšil…

Jura F.
10.04.2016 19:32
Odpovědět

jásný, hlavně že jsou výsledky…ale že za SK Líšeň hrají v základní sestavě pouze dva Líšňáci, to už je jaksi vedlejší co?!

Martin Tramínek
28.10.2016 22:43
Odpovědět

No tak to vypadá,že by bylo vhodné se vrátit k mé původní myšlence.Raději krajský přebor,ale s místními,kteří mají ke klubu nějaký vztah.Současná strategie asi fakt fungovat nebude…

Václav Kotnour
16.02.2017 16:49
Odpovědět

Dobrý den. Možná by to chtělo na zdejších stránkách,více informací o přípravě na sezonu. Rozhovory s trenéry, hráči apod. Podrobnější komentáře z přípravných zápasů.

coconut
18.02.2017 17:39
Odpovědět

tohle už se zde řešilo mnohokrát, nikdo to nechce dělat a nikdo na to nemá čas..

Václav Kotnour
19.02.2017 20:35
Odpovědět

@coconut: To je škoda. Mezi jiným jsou ale Andrea Dostálková a pan ing. Jiří Kadeřábek, uvedeni jako správcové webu SK Líšeň. To už neplatí?

Martin Tramínek
20.02.2017 11:17
Odpovědět

Tak napsat aspoň co je nového v kádru by neuškodilo,když už se můžou „papouškovat“zprávy z jiných webů…

Václav Kotnour
20.02.2017 13:48
Odpovědět

@Martin Tramínek: Snad si to někdo zodpovědný přečte, a postará se o nápravu. Byla by škoda nás fanoušky, nechat bez informací. Potřebujeme témata k diskutování………

Václav Kotnour
21.02.2017 11:15
Odpovědět

Na stránkách Břeclavi je začátek sobotního utkání uveden v 16.00 hod. Na našich je ale v 10.00 Co tedy platí, ví to někdo? Díky.

Václav Kotnour
21.02.2017 15:16
Odpovědět

Už to vím!!! :)

Václav Kotnour
24.02.2017 12:13
Odpovědět

Nějaké novinky z SK Líšeň nejsou? Pořád čteme o někom jiném. Je to smutné……

Martin Tramínek
20.03.2017 09:30
Odpovědět

@Václav Kotnour: Novinka to není,ale už se můžeme těšit na krásné zápasy se Starou Říší,Polnou nebo Bíteší…

Jožka
22.03.2017 19:38
Odpovědět

Pan Král skvělá posila.. třetí gól jeho hrubka, druhý gól hlavičkuje jeho hráč a navrch červená karta se třízápasovou stopkou.. zadarmo drahej

Martin Tramínek
23.03.2017 08:43
Odpovědět

@Jožka: Jo to byl vždycky srdcař.Hlavně na to seřvat spoluhráče,to mu šlo vždycky…

Roteiro.cz
25.03.2017 19:31
Odpovědět

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu http://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašich týmů, ty můžete najít na následujících adresách:

http://www.roteiro.cz/tym/369-sk-lisen/ http://www.roteiro.cz/tym/3286-lisen-b/ http://www.roteiro.cz/tym/3313-lisen-c/

Budeme rádi za jakýkoliv feedback.

Děkujeme!

Martin Tramínek
26.03.2017 09:59
Odpovědět

@Roteiro.cz: Dobrý počin,jen tak dál…

Václav Kotnour
01.04.2017 22:40
Odpovědět

Výborně chlapci !! Jít zápas od zápasu, jezdit po zadku a potom se dá říct…..udělali jsme pro záchranu maximum!

Václav Kotnour
07.06.2017 23:36
Odpovědět

Podařil se malý fotbalový zázrak. Velké poděkování všem!!!

Martin Tramínek
08.06.2017 08:35
Odpovědět

@Václav Kotnour: Ano,stal se asi zázrak.Ale třeba v Olomouci,nebo Třebíči tomu říkají trochu jinak,co jsem slyšel…

Václav Kotnour
08.06.2017 19:08
Odpovědět

Co já už toho ve fotbale slyšel. To samé můžeme tvrdit my, o výsledku z Petřkovic. Vždycky když někdo prohraje….hledá se viník.

Jaroslav Šandr
09.07.2017 20:36
Odpovědět

S velkým zpožděním gratulace k záchraně ve 3. lize. Angažování trenéra Machálka byl skvělý nápad! Ty kecy o některých zápasech (Olomouc, Třebíč) jsou mimo mísu. Líšeň mohla mít suverénně o pět bodů víc = zápas s Mohelnicí za stavu 2:0 otočil rozhodčí, když nešikovný tečovaný balón obránce (Král ?) posoudil nesmyslně jako malou domů (každý brankář na světě by to bral do rukou, rozhodčí to posoudil chybně). Ty dva další góly byly zcela v duchu rozkladu manšaftu po blbém gólu z nepřímého kopu.

O další dva body přišla Líšeň s Otrokovicemi, kdy měla Líšeň obrovskou převahu, ale bez gólů v soupeřově síti. Problém byl na pravé straně obrany, kdy na reprezentanta Gabonu (Dzembi - 5 zápasů za nároďák) nestačil Ruda Čampa. Prostě kapitán pak musel ze hřiště = chodily přes něj klíčové góly. Velmi přesně to vyhodnotil trenér Machálek, Ruda dělal až do konce soutěže jen náhradníka. Jinak Rudu obdivuji = z hráče 1.B třídy se stal hráčem třetí ligy!!!

Poslední téma: Nevím, jak jdou peníze do trenérů mládežnických družstev, ale třetí ligu pro ligu zachránili pro Líšeň cizí hráči. Mám zato, že práce s dorostem nebude na příliš vysoké úrovni. Třeba tomu jen nerozumím, ale pro béčko bych stanovil pro příští sezónu jednoznačný úkol = přestat se „zašívat“ v 1.A třídě a postoupit do krajského přeboru. Na dopravní náklady je to víceméně stejné a kvalita je úplně jinde!

Václav Kotnour
10.07.2017 16:04
Odpovědět

@Jaroslav Šandr: Chtělo by to zveřejnit kádr pro přípravu na sezónu 2017/18. Dneškem totiž začínají tréninky! Kdo odchází, nebo naopak přijde, cíle pro nadcházející sezonu atd…..

Václav Kotnour
06.08.2017 17:04
Odpovědět

Chlapci výborně, gratuluji! Potvrdit výsledek vítězstvím v příštím zápase doma a lepší začátek ligy jsme si nemohli přát. Chce to od nás od fanoušků jediné,…..přijít nás co nejvíc na stadion!!

Zadejte komentář. Na stránce Formatting Syntax se můžete dozvědět více o wiki syntaxi, kterou můžete použít pro formátování komentáře. V případě, že si nejste formátováním jisti, použijte před odesláním volbu Náhled. Máte-li profil na www.gravatar.com, bude komentář bude obsahovat Vaši ikonu.

YAVRG
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.